מעבר לתוכן

Leon Ariel

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  50
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Leon Ariel

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 20/07/2006

Profile Information

 • מיקום
  שא"פ
 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  סרטן

Profile Fields

 • תאריך לידה
  20/07/06

מבקרים אחרונים

264 צפיות בפרופיל
 1. אמ, הי, איפה אפשר לקנות ביינדר בלי שההורים שלי יגלו... כי כרטיס אשראי זה לא אפשרי כי זה של ההורים וגם דואר לא אפשרי כי אין לי בדיוק מפתח לדואר... ככה שלקנות בארץ זאת האופציה היחידה..
 2. אמ, הי, איפה אפשר לקנות ביינדר בלי שההורים שלי יגלו... כי כרטיס אשראי זה לא אפשרי כי זה של ההורים וגם דואר לא אפשרי כי אין לי בדיוק מפתח לדואר... ככה שלקנות בארץ זאת האופציה היחידה..
 3. בעיקרון לפי מה שאני בדקתי אפשר לעבור את ההליך רק אחרי כמה שנים על הורמונים ורק מגיל 18 ומעלה... בנתיים אתה יכול לקנות פאקר... ולשים את זה...
 4. אמ... אני פעם האמנתי באלוהים ועכשיו כבר לא... אבל נשמע שאתה לא תוותר על זה בקלות ואני חושב שתעשה מה שטוב לך... כי עם כמה שהוא חשוב לך אתה צריך להיות הכי חשוב לך..
 5. Leon Ariel

  טרנסגנדר|מרגיש לבד..

  אמ לא.. זה קבוצה שהיא בעיקרון של עמודי מעריצים למישהו מסויים אבל מלא ילדים בה משתייכים לקהילה ולכן קל ממש לצאת שם מהארון.. אני מכיר עוד קבוצה שמיועדת רק לאנשים מהקהילה יש שם טרנסג'נדרים הומאים לסביות ביסקסואלים ו ג'נדרפלואיד בטח יש עוד אם אתה רוצה אני אבקש להוסיף אותך..
 6. Leon Ariel

  איך אתם מרגישים?

  אחלה.. מה איתך
 7. Leon Ariel

  שאלה

  טרנסג'נדר... יש שיאמרו טרנסקסואל מכיוון שעוד לא התחלתי את השינוי...
 8. Leon Ariel

  להכניס להריון

  אם לא שמרת זרע לא יכולים להיוץ לך ילדים ביולגים... משמע, אי אפשר להכניס את החברה להריון... בשום דרך.. רק דרך תרומת זרע ודברים בסגנון הזה...
 9. Leon Ariel

  טרנסגנדר|מרגיש לבד..

  מבין אותך... אני יצאתי בפני אמא שלי והיא לא מקבלת אבל שמע, אנלא יודע אם זה הדבר הכי חכם לעשות, אבל אני הצטרפתי לקבוצה בוואצפ ופשוט הצגתי את עצמי כבן טרנסג'נדר... אנלא מכיר שם אף אחד במציאות... אם "חיים בוואצפ" מעניין אותך אתה יכול לנסות את זה אני מניח... אתה גם יכול לא להלחם עם ההורים שלך ולעשות כמוני לחכות לגיל 18..כן זה מלא זמן אבל אם כעבור הזמן הזה תוכל להיות מי שאתה הזמן הזה לחלוטין שווה את זה...
 10. Leon Ariel

  שאלה מענינת

  לפני המעבר ניתן לשמור זרעים / ביציות בשביל שיהיו ילדים ביולגים בעתיד אם תרצה בכך..
 11. אולי תנסי לחדש קשרים מפעם?..
 12. תודה שהגבת.. ומתי שתבחרי לספר לאבא שלך אז שיהיה לך בהצלחה(: וטיפ טיפה בילבלת את זה אני נולדתי בת ואני מרגיש בן לא הפוך אבל הרוב מתבלבלים שאני מספר להם אז זה לא חדש ממש. ולגבי המחלה שלך, אולי תנסי ללכת לבית חולים שונה לחלוטין אולי יצליחו לעזור לך שם יותר? ואני אומר לך את האמת, אם הם לא יקבלו אותך אחרי הצבא אפיךו לא משנה כמה תסבירי להם אז תנתקי קשר זה התכנון שלי לפחות, אנלא יודע ממש מה הקשר שלך עפ ההורים שלך אבל אפ הפ לא יתמכו בך את לא צריכה אותם לדעתי.. והשאלות האלה של הלמה שאתה שואל את עצמך הם גם הכי עוזרות וגם הכי פוגעות וזה הבאסה שבהם..
×