מעבר לתוכן

JonJon

רכז מערכת פורומים
 • מספר הודעות

  7
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות JonJon

 • יום הולדת 03/03/1991
 1. היי, אציג את עצמי קודם, אני יונתן ואני עובד סוציאלי באיגי שמלווה את הפורומים :) נשמע, תתקני אותי אם אני טועה, שעברה ועוברת עלייך תקופה לא פשוטה, תקופה בה את מציבה לך הזדמנויות אחרונות בה דיכאון וטראומה פוגענית מלוות אותך במחשבות, לא מובן מאליו שעל אף החוויות, הרגשות והמחשבות את כותבת לנו, לדעתי, במטרה ובתקווה להפוך את המצב שלך ליותר טוב! מקומות ככלל ומקומות טיפול בפרט שלא מכבדים את לשון הפניה או נותנות אולטימטומים בסגנון זה פועלים באופן שאינו חוקי!!! שולח לך הודעה בפרטי, אשמח לשמוע עוד ועוד תודה, יונתן.
 2. היי אציג את עצמי, אני יונתן ואני עובד סוציאלי באיגי, נעים להכיר. שמחות ממש על השיתוף, לא מובן מאליו וחלק גדול מאוד כבר מהפתרון לקושי מאחוריך :), ממליץ לך לשתף את אחד ההורים או את שניהם, יועצ/ת בית הספר, מחנכ/ת, חברימות קרובים, לפעמים התשובות לשאלות נמצאות אצל הקרובים אלינו, חוץ מזה אני בטוח שהרבה מהן מתמודדות עם קשיים דומים. אתה מתאר חוויות, תחושות ורגשות שהרבה מאוד מבני ובנות הנוער עוברות ועברו בחייהן ובמיוחד בגיל ההתבגרות :) אתה יותר ממוזמן לפנות אלי בפרטי ולספר לי את "הגרסה המלאה" ואשמח להיות לך ולכל שאר החברימות שמזדהות עם זה לאוזן קשת. שוב תודה על השיתוף, יונתן.
 3. היי אורחת יקרה, אציג את עצמי קודם, אני יונתן ואני עובד סוציאלי באיגי. מהדברים שכתבת נראה שאת מתמודדת בתקופה האחרונה עם רגשות, תחושות ומחשבות לא פשוטות שמעסיקות אותך על החיים ומשמעותם. שמח ששיתפת אותנו את שעל ליבך, זה צעד מאוד משמעותי בשיפור המצב הקיים, אני בטוח שזה נתן תחושת הקלה משמעותית. אך לפעמים זה לא מספיק ונדרשת עזרת ״אוזן קשבת״ יותר מקצועית ואישית... אמרת בעצמך: ״אני מרגישה שאני צריכה עזרה, אני מרגישה שאני צריכה שירימו אותי כי אני כבר לא יכולה לבד״. אין סיבה שתתמודדי עם כל זה לבד, זה גדול, זה לפעמים מפחיד ולפעמים אין לנו את הכלים האלה לשפר את המחשבות והרגשות הללו. לכן אני פה, כדי לעשות להיות אוזן קשבת, לסדר, לעבד, ״להרים״ ולהיות ביחד איתך בתהליך. אשמח אם תוכלי להירשם לפורומים ולשלוח לי הודעה בפרטי, או לפנות אליי למייל: Jonathan@igy.org.il שוב תודה על השיתוף, יונתן.
 4. היי, אני יונתן, עובד סוציאלי באיגי :), אשמח ממש לעזור לך למצוא מטפלימות טובות בעיר שלך (אם אדע אותה), בכללי במרכז או בתל אביב. כמו כן, יש במרכז הגאה בתל אביב את הקליניקה הגאה: https://www.lgbtqcenter.org.il/counseling אשמח ממש להמשיך ולעזור גם פה במייל שלי: Jonathan@igy.org.il בהצלחה, יונתן.
 5. היי, שמח ששיתפת אותנו, איזה כיף שכרגע אתה נמצא במערכת יחסים שבריאה לך ושאתה מרגיש מספיק בטוח כדי לפתוח את הדברים ולרצות לטפל באירועי העבר. אמליץ לך באהבה כמה וכמה מקומות, זה תלוי בכמה וכמה דברים, כמו למשל בן כמה אתה ומהיכן בארץ, אשמח שתיצור איתי קשר במייל: Jonathan@igy.org.il בהצלחה, יונתן
 6. היי ממש שמח ששיתפת אותנו, מה שאתה מתאר נשמע ממש לא פשוט ואני מבין את החשש. אנחנו מאמינות שגם נשים טרנסיות, כמו סיסג'נדריות, נולדו נשים. כל אחת בוחרת אילו תהליכים שהיא רוצה לעשות על מנת להרגיש טוב ולחוש בבית בגוף שלה. יש אימונים וניתוחים שיכולים להשפיע על גובה הקול. יש מי שמחליטות להסיר שיער, כמו נשים סיסג'נדריות רבות או גברים סיסג'נדרים, שעושים ועושות זאת מבלי שזה ייחשב "מוחצן". יש מי שבוחרות לעבור ניתוחים בחזה, בפנים, באף, כל אחת והבחירה שלה. אין דרך אחת בה נראות נשים טרנסיות, או נשים בכלל, יש מגוון רחב של גופים, מראה חיצוני, לבוש, התאפרות. באופן טבעי, בדרך כלל נראה בתקשורת את מי שנהנות מאור הזרקורים, ואז הנראות שלהן תהיה גם מוחצנת באופנים שונים. אני מזמין אותך להכיר עוד א.נשים טרנסים וטרנסיות ודרך היכרות אישית להיחשף לשלל ההליכים הפיזיים השונים והחוויות האישיות. אפשרות אחת כזו היא להצטרף לפעילות שלנו באיגי, וספציפית לפעילות הטרנסית (יש לנו קבוצה ומועדון לנוער וצעיריםות טרנס* בתל אביב, ומועדון לנוער וצעיריםות טרנס* בבאר שבע). אם אתה רוצה להתייעץ לגבי זה או בכלל באופן יותר פרטי, אני מציע לך להירשם לפורומים, ואז אפשר יהיה לדבר גם בהודעה פרטית.
 7. היי אני יונתן, אני עובד סוציאלי באיגי, כעובד סוציאלי, הדברים שאת מעלה על אחיך מדאיגים אותי... אני יותר מאשמח לשמוע יותר, ובהמשך ללוות ולהיות חלק בסיטואציה המורכבת שאת, אחיך ואתם יחדי חווים, ולהיות לעזר בתהליך לשיפור המצב הקיים. אל תישארי לבד ותתמודדי לבד ואל תשאירי את אחיך לבד להתמודד עם הקשיים. בשביל שנוכל להמשיך ולדבר על הדברים, אצטרך לבקש ממך, בכל לשון של בקשה, לפתוח משתמש ולשלוח לי הודעה בפרטי, אני אחכה להודעה הזאת ונמשיך את דרכינו יחד :) תודה רבה, יונתן.
×