Jump to content

אלמוג

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About אלמוג

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 03/04/1996

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  דגים

Profile Fields

 • תאריך לידה
  04/03/1996

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. אלמוג

  אחת ממיליארד

  יאללה, פרסמתי עוד אחד לבקשת הקהל :)
 2. אלמוג

  רוח

  לחיות, אינני יודעת לטעום לחוות להרגיש, זה זר אני שובקת, אך אין בי נחת. והעולם נראה אכזר. אני אילמת בקול של עצמי, אני רוח האוחזת בגוף לא שלי. את רגשותי כבר איני יודעת, ורצונותיי לא ישימים כמשב רוח ההולכת ובאה, אני משוטטת בין החיים וכולם שם שמחים, וכולם בני אדם הבנתם היא מוגבלת, אך לא דעתם היא חודרת בכוח לעולם לא לה, אני בשלי והיא בשלה.
 3. אלמוג

  אחת ממיליארד

  מה עשיתי?! מה. אני. פאקינג. עושה?! למה היה לי דחוף להיכנס לארץ חדשה. כאילו אהבה מי צריך אותה? מי צריכה אותך, אותה אחת שתיהיה שם… אני מדמיינת אותך ואת כמו חיבוק חם שלא עוזב עם חיוך ומבט שאוכל פשוט לשקוע בו. ולהרגיש שאת שלי ואני שלך. ואנחנו אנחנו ביחד, בקרב מול העולם האכזר הזה. וכשאנחנו ביחד אנחנו לא צריכות אחרים, לא צריכות להצדיק, לא צריכות מילים. רק מבט, מבט אחד שאומר הכל והשקט בין שתינו, הוא לא מפחיד, הוא כל יכול. וכרגע שקט, אך אני לא אני, ואת לא כאן אולי את אשליה שתעלם בחלוף הזמן ואולי, אולי את קיימת. אך לי אין קול אין לי איך לקרוא לך, אין לי איך לשאול כי אני אחת ממיליון ואת אחת ממיליארד ואנחנו לא הנורמה, גם בתוך מה שמיוחד אז אם את שם בבקשה תרימי יד
 4. כי לפחד זה טבעי לגמריי, אני ליטרלי רעדתי שיצאתי מהארון בפעם הראשונה בפני חבר טוב :), אז מול בני משפחה(גם מהקהילה) טבעי שזה יהיה מפחיד. קודם כל אם את מרגישה לא מוכנה את לא חייבת, קחי את הזמן עד שתרגישי בשלה. אם את חושבת שאת מוכנה ורק מפחדת מהקפיצה למים אז אני מציעה דבר כזה: תשלחי לאחותך הודעה לפלאפון שאת רוצה לדבר איתה על משהו אישי(בלי לכתוב מה), זה יהיה יותר קל ואז שתגיעו למצב שאתן יושבות פנים מול פנים כנראה תצליחי למצוא את האומץ הרגעי לעשות את זה. וגם אם לא זה בסדר :) פשוט תמציאי משהו אחר וחוץ מזה, זה ממש מגניב שאחותך מהקהילה :p, היא גם מגדירה את עצמה כלסבית? מקווה שהצלחתי לעזור :)
 5. לכתוב? מה? ...
 6. בדיוק כמו שמתמודדים עם אנשים אחרים שמעצבנים אותנו. להגיב להם באיפוק ובצורה חכמה, ולא לרדת לרמה שלהם. ולדעת שאת יכולה להחליט מתי מסתיימת השיחה. לרוב קשה מאוד לשנות חינוך של א.נשים, וא.נשים גם לרוב לא מגיבים טוב לצעקות ומתחפרים ומתבצרים עוד יותר בעמדה שלהם. אז תמיד תנסי לחשוב מה המטרה שלך בסיטואציה ולפעול לפיה. את מחליטה על ההתנהגות שלך, מה את עושה בעולם ומה את יכולה לעשות או לא בכל מובן שהוא. אז בהקשר הזה לא משנה מה אנשים יגידו אני לרוב פשוט אומרת להם שהם טועים ממשיכה בחיי בלי להיכנס לשיחה וויכוח בכלל. אם אני בסיטואציה עם א.נשים אינטליגנטים שיכולים להקשיב ולא רק לדבר, אז ניתן להסביר להם, אבל לרוב אני אעשה את זה בהדרגתיות. ואם אני במצב בו הם אומרים דברים בצורה פומבית בה הדברים שנאמרים יכולים לפגוע בנשים אחרות, אז אני אגיב, אני אגיב ואסביר למה הם טועים. אבל השיחה לא תיהיה בצעקות ולא תיהיה עם הצד הפוגע, אלא עם הצד שעלול להיפגע. יש גם כל מיניי כלים בתורת הדיבייט שיכולים לעזור לך להגיב לטיעונים של הצד השני. לדוגמה, אחד מהם הוא להשתמש ב "על-פי ההגיון הזה" כלומר לקחת את ההגיון שלהם ולהשליך אותו על סיטואציה הגיונית אחרת, שתעזור לאנשים להבין למה ההגיון הזה מוטעה.
 7. ואו הרבה שאלות נראה לי אוכל לענות על כולן. קודם כל ממליצה לך לקרוא את המקורות מידע הבאים: בנוגע להתחלת טיפול הורמונלי: 1. http://igy.org.il/item.php?id=906 2. https://www.maavarim.org/hormone-therapy בנוגע לצבא: https://www.maavarim.org/military-service עכשיו בנוגע למה ששאלת: 1. האם חייבים מכתב מאדם העוסק בבריאות הנפש: התשובה היא כן, את מוזמנת לנסות בלי אבל זה לא יעבוד מכיוון שהם מחוייבים לקבל מכתב כזה לפני תחילת הטיפול ההורמונלי. אם את חניכה באיגי אז מוזמנת לדבר עם אחד המדריכים והם יעזרו לך. את לא צריכה לחשוש, לרוב לא תצטרכי לדבר על דברים לא קשורים. המטרה של השיחה עם איש בריאות הנפש היא לבדוק שאת מבינה מה את הולכת לעשות ומה ההשלכות של זה. 2. בנוגע למרפאה, אני ממליצה לך על איכילוב. רוב מי שאני מכירה מטופלים שמה והם ממש אחלה. 3. בנוגע לצבא מוזמנת לדבר עם ליאל, היא המשקית שאחראית על הנושא ביוהל"ם והיא סופר נחמדה. (היא משתחררת ממש עוד מעט, אז כנראה תדברי עם המילים שלה שנראלי קוראים לה ירדן לא בטוה חחח) המספר שלה רשום בקישור של מעברים שציינתי למעלה בנושא צבא. 4. בנוגע למרפאה, אין לי מושג, אם את מתגייסת בקרוב אז גם ככה זה לא כזה משנה. (אני דווקא משתחררת עכשיו אז אגלה בהמשך חחח) בלי קשר, ממליצה לך להגיע לאחת הקבוצות של איגי, אם את במרכז יש את הקבוצת טרנס* או את המטרייה מוזמנת להסתכל כאן: http://igy.org.il/page.php?id=41 בהצלחה :)
 8. אלמוג

  חיילים? חיילות?

  חיילת בקבע :) (בקרוב אשתחרר)
 9. מה הקשר בין א.מיניות לא.מגדריות אלו 2 דברים שונים בנוגע לא.מגדר אולי ו*אולי גדול* בגדים שהם ג'נדר נטוראל. בכללי לא נראלי יש בגדים שמשדרים א.מגדריות בנוגע לא.מניות טבעת שחורה על אצבע מסויימת יכולה "לשדר" א.מיניות
 10. אלמוג

  שיער ארוך

  לאט לאט..., ואם הוא מתולתל אז יותר לאט :/
 11. יש :) אני בגיל 22, למרות שלא יוצא לי להגיע יותר מדיי לפעולה בגלל הצבא... אבל יוצא לי להגיע למטריה
 12. אני מגיעה לקבוצה מדיי פעם, האנשים ממש נחמדים, וגם המדריכים. מוזמנים לדבר עם נעם :).
×