מעבר לתוכן

אלמוג

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  34
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות אלמוג

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 04/03/1996

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  דגים

Profile Fields

 • תאריך לידה
  03/04/96

מבקרים אחרונים

477 צפיות בפרופיל
 1. אלמוג

  תחרות: האחרון שמשרשר פה ניצח!!!

  לכתוב? מה? ...
 2. אלמוג

  שאלה לכל הפמיניסטיות

  בדיוק כמו שמתמודדים עם אנשים אחרים שמעצבנים אותנו. להגיב להם באיפוק ובצורה חכמה, ולא לרדת לרמה שלהם. ולדעת שאת יכולה להחליט מתי מסתיימת השיחה. לרוב קשה מאוד לשנות חינוך של א.נשים, וא.נשים גם לרוב לא מגיבים טוב לצעקות ומתחפרים ומתבצרים עוד יותר בעמדה שלהם. אז תמיד תנסי לחשוב מה המטרה שלך בסיטואציה ולפעול לפיה. את מחליטה על ההתנהגות שלך, מה את עושה בעולם ומה את יכולה לעשות או לא בכל מובן שהוא. אז בהקשר הזה לא משנה מה אנשים יגידו אני לרוב פשוט אומרת להם שהם טועים ממשיכה בחיי בלי להיכנס לשיחה וויכוח בכלל. אם אני בסיטואציה עם א.נשים אינטליגנטים שיכולים להקשיב ולא רק לדבר, אז ניתן להסביר להם, אבל לרוב אני אעשה את זה בהדרגתיות. ואם אני במצב בו הם אומרים דברים בצורה פומבית בה הדברים שנאמרים יכולים לפגוע בנשים אחרות, אז אני אגיב, אני אגיב ואסביר למה הם טועים. אבל השיחה לא תיהיה בצעקות ולא תיהיה עם הצד הפוגע, אלא עם הצד שעלול להיפגע. יש גם כל מיניי כלים בתורת הדיבייט שיכולים לעזור לך להגיב לטיעונים של הצד השני. לדוגמה, אחד מהם הוא להשתמש ב "על-פי ההגיון הזה" כלומר לקחת את ההגיון שלהם ולהשליך אותו על סיטואציה הגיונית אחרת, שתעזור לאנשים להבין למה ההגיון הזה מוטעה.
 3. ואו הרבה שאלות נראה לי אוכל לענות על כולן. קודם כל ממליצה לך לקרוא את המקורות מידע הבאים: בנוגע להתחלת טיפול הורמונלי: 1. http://igy.org.il/item.php?id=906 2. https://www.maavarim.org/hormone-therapy בנוגע לצבא: https://www.maavarim.org/military-service עכשיו בנוגע למה ששאלת: 1. האם חייבים מכתב מאדם העוסק בבריאות הנפש: התשובה היא כן, את מוזמנת לנסות בלי אבל זה לא יעבוד מכיוון שהם מחוייבים לקבל מכתב כזה לפני תחילת הטיפול ההורמונלי. אם את חניכה באיגי אז מוזמנת לדבר עם אחד המדריכים והם יעזרו לך. את לא צריכה לחשוש, לרוב לא תצטרכי לדבר על דברים לא קשורים. המטרה של השיחה עם איש בריאות הנפש היא לבדוק שאת מבינה מה את הולכת לעשות ומה ההשלכות של זה. 2. בנוגע למרפאה, אני ממליצה לך על איכילוב. רוב מי שאני מכירה מטופלים שמה והם ממש אחלה. 3. בנוגע לצבא מוזמנת לדבר עם ליאל, היא המשקית שאחראית על הנושא ביוהל"ם והיא סופר נחמדה. (היא משתחררת ממש עוד מעט, אז כנראה תדברי עם המילים שלה שנראלי קוראים לה ירדן לא בטוה חחח) המספר שלה רשום בקישור של מעברים שציינתי למעלה בנושא צבא. 4. בנוגע למרפאה, אין לי מושג, אם את מתגייסת בקרוב אז גם ככה זה לא כזה משנה. (אני דווקא משתחררת עכשיו אז אגלה בהמשך חחח) בלי קשר, ממליצה לך להגיע לאחת הקבוצות של איגי, אם את במרכז יש את הקבוצת טרנס* או את המטרייה מוזמנת להסתכל כאן: http://igy.org.il/page.php?id=41 בהצלחה :)
 4. אלמוג

  חיילים? חיילות?

  חיילת בקבע :) (בקרוב אשתחרר)
 5. מה הקשר בין א.מיניות לא.מגדריות אלו 2 דברים שונים בנוגע לא.מגדר אולי ו*אולי גדול* בגדים שהם ג'נדר נטוראל. בכללי לא נראלי יש בגדים שמשדרים א.מגדריות בנוגע לא.מניות טבעת שחורה על אצבע מסויימת יכולה "לשדר" א.מיניות
 6. 5.12 לפי מה שזכור לי מהקבוצה :)
 7. אלמוג

  שיער ארוך

  לאט לאט..., ואם הוא מתולתל אז יותר לאט :/
 8. יש :) אני בגיל 22, למרות שלא יוצא לי להגיע יותר מדיי לפעולה בגלל הצבא... אבל יוצא לי להגיע למטריה
 9. אני מגיעה לקבוצה מדיי פעם, האנשים ממש נחמדים, וגם המדריכים. מוזמנים לדבר עם נעם :).
 10. אלמוג

  מה זה mtm?

  היי, אתה מפספס את הכוונה בהגדרה הזו, והיא קיימת. מוזמן לקרוא עליה כאן: אמ;לק: ישנם גם טראנסקסואלים שמגדירים את עצמם MTM, כלומר man to male, "גבר לזכר", על מנת לציין שאינם מזדהים עם ההגדרה "נקבה".MTF transsexual, male to female- (וגם: טראנסקסואלית, טראנסית או אישה טראנסית). זוהי אישה, אשר מינה הביולוגי הוא זכר. תהליך השינוי כולל מתן הורמוני מין נקביים, ולעיתים ניתוחים להגדלת החזה, לפמיניזציה של הפנים ולשינוי איבר המין.ישנן טראנסקסואליות שמגדירות את עצמן "אישה לנקבה", כדי לציין שאינן מזדהות עם ההגדרה "זכר".
 11. אלמוג

  צבא & שיט

  ממש ממליצה לך לדבר עם ליאל, היא המשקית טרנס* והיא ממש מקסימה שלחתי לך את המספר שלה בפרטי :)
 12. בדיוק כמוך. לי אין בעיה להתנסח אבל לא נראלי זה יעזור כאן...
 13. אלמוג

  היי אני חדשה כאן

  ברוכה הבאה :)
 14. כן, קוראים לה ליאל והיא ממש נחמדה תוכל.י את הפרטים של כאן: https://www.maavarim.org/military-service
 15. אלמוג

  קבוצת ווטצאפ/טלגרם

  קיימת קבוצה, יש קבוצה של חפירות וקבוצה לדיונים, ויש בהן אנשים משלל הגילאים. הקבוצות לא מטעם איגי ולא קשורות לאיגי. מוזמנ.ת לפתוח משתמש ולשלוח לי הודעה בפרטי ואעזור לך להצטרף לאחת מהן אם תרצי.ה
×