מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • OrenD

   השתתפו בפעילות איגי דרך הטלפון שלכם!   10/03/18

   פרוייקט סיגי יוצא לדרך ואנחנו מחפשים חניכות וחניכים שישתתפו בקבוצה הראשונה! מה זה? כמו הקבוצות החברתיות של איגי ברחבי הארץ (איגי נתניה, איגי חיפה וכו') רק באינטרנט! אז זה כמו הפורומים? לא. זה מפגש און-ליין דרך אפליקציה בטלפון או במחשב. מתחברים עם מצלמות ומעבירים פעילות כיפית ביחד! מה נעשה שם? נעבור פעילויות בנושאים להט"בים, כמו שאר הקבוצות של איגי, רק באופן שמותאם לקבוצה באינטרנט. למי זה טוב? למי שרוצה להשתתף בפעילות של איגי ולהכיר את העולם הלהט"בי, אבל לא יכול/ה להשתתף באחת מהקבוצות מכל סיבה שהיא. אז סתם כל אחת יכולה להצטרף? רק מי שרוצה ולאחר שיחה עם המדריך. אין כניסה ל"זרים" והקבוצה לא פתוחה לכל אחד. חייבים מצלמה? כן... זה חלק מהרעיון. אנחנו רוצים ליצור קבוצה. בלי מצלמה זה כמו לשבת בקבוצה של איגי עם מסיכה על הראש... אבל אני בארון... זה דיסקרטי? דיסקרטי מאוד, כמו שאר הפעילות של איגי. חוצמזה, הסיכוי שתפגשו מישהו מוכר לכם בקבוצה כזו (שיש בה חבר'ה מכל הארץ) הוא ממש נמוך. אז איפה נרשמים?? אצלי! כרגע אני מגבש את הקבוצה ובודק מי מעוניין/ת להשתתף. דברו איתי בפרטי!   אורן
  • Harrys

   מנהלת הגאווה! - בואו להשפיע ולהחליט באיזה אופן נצעד השנה   02/04/18

   מתכוננות ביחד למצעדי הגאווה חניכות - מדריכות - רכזות בואו להשפיע ולהחליט באיזה אופן נצעד השנה. 2.04 - יום שני בין השעות 12:00-14:00 10.04 - יום שלישי בין השעות 20:00-21:30 2.05 - יום רעי בין השעות 18:30-20:30
  • Harrys

   תהליך הרשמה חדשה לפורומים! :-)   10/04/18

   היי לכולם! שימו לב, אפשר שוב להירשם לפורומים! מה השתנה? לאחר שנרשמים, מקבלים לינק אימות למייל.
  • Harrys

   שימו לב! אירועי יום ההבנה   16/04/18

   ארועי יום ההבנ״ה פותחים את חודש הגאווה בכל הארץ- והם ארועי נוער עבור נוער. רכזות הפעילות והגרעיו בונים ומתכננות אותו 
   וכמובן נשמח לעזרה ולהגעה באותו יום
   חיפה: ביהס עאוני ה
   תל אביב: גן מאיר
   ב״ש: נעדכן בהמשך https://www.facebook.com/events/164395704384137
  • Harrys

   זה קורה! מפגש הפורומים הגדול של המאה!   22/04/18

   מתי?! ב-24.05 בשעה 16:00 איפה? בגן מאיר יהיה נשנושים הכרויות עם החניכים והמדריכים והרבה כיף :-) בואו בהמוניכןם!

Myself

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  106
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Myself

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 20/03/2001

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה

מבקרים אחרונים

393 צפיות בפרופיל
 1. אני לא תמיד אופטימית ככה, כמו שכתבתי. פשוט נראה לי שאם אשתדל כמה שיותר להביט ככה כל העולם כטוב אז זה יחלחל אליי. מפגשים כנים עם אנשים זה מהמם. באמת. אני קצת ביישנית בלדבר מול הרבה אנשים. אבל תמיד יש לי מה להגיד, אז כשזה מפגשים אינטימיים ואני מדברת עם אדם אחד על אחד כיף לי, ולא משנה כמו העולם הפנימי שלו שונה משלי, זה מסקרן ותמיד יש באמת סוג של קסם באוויר. תמיד חשבתי על המשמעות שלי, תמיד אני בשאלות כלפי עצמי, כלפי האמונות והדעות שלי. ופעם זה כאב לי, כי דברים שהיו כל כך ברורים מאליו לאנשים סביבי היו לי מלאים בספקות ושאלות. אבל יש בזה טוב, כי מהשאלות למדתי להתמקד ולהתרכז בטוב. כי תמיד יהיו שאלות, וקצת רוע בעולם (למרות שרוע היא מילה קצת קשוחה מיד לדעתי) אז אם נשים לב ונשאל שאלות על כל הקסמים שיש בחיים. גם הקסמים הקטנים כמו זה שהשמש כל יום זורחת ושוקעת, שזה דבר שהוא מובן לכולנו מאליו. אם נשאל שאלות לגבי זה ונעריך את הדברים הקטנים (וזה באמת מאוד קשה) אז הקסמים בחיים רק יגדלו. וככה גם האושר:)
 2. סלבריטי קראש?

  יש רשימה שלא תסתיים לעולם ^_^
 3. הוא כזה מהמם! ו- כן. אמ לדעתי זו זכות עצומה שאנחנו כאן עכשיו. זו זכות לחיות. לחשוב שמכל האנשים בעולם דווקא ההורים שלי נפגשו זה בזה. ואני הגעתי. ואני מתעוררת בכל בוקר מחדש, נושמת ובוכה וכועסת וצוחקת. זה מדהים לחשוב שאנחנו קיימים, אולי הזמן שלנו קצוב. אבל אנחנו מתהלכים ונוגעים בעולם, ובכל נגיעה משנים קצת משהו ומשפיעים עליו. ואנחנו משנים ומזיזים עולמות קטנים של אנשים, במעשים הכי קטנים שלנו. וכל מעשה שלנו משמעותי, גם אם הוא לא נראה ככה. פעם, מישהי (שאני לא מכירה) אמרה לי שאני יפה, ככה סתם, באמצע החיים. והמשפט הקטן והכאילו לא משמעותי הזה, היה כמו חבל עטוף בשברירי אור, שהרים אותי גבוה. וכמה שהוא היה לי משמעותי באותו רגע. ואיך מעולם לא שכחתי את הרגע הזה. למילים ולמעשים שלנו יש השפעה עצומה. אני מאמינה שאם אנחנו פה אז זה לא סתם, ולכל אחד מאיתנו יש את המקום שלו להסתכל סביב ולתקן סדקים בעולמנו, בעולם הטוב שלנו, שנסדק לפעמים. (ואני יכולה לחפור לנצח על משמעות החיים, אבל נראה לי זה כבר ארוך)
 4. היי מה מצב

  1. Myself

   Myself

   היי, מה נשמע?

   ברוך הבא 3>

   התכוונת לכתוב את זה כאן (בפרופיל שלי) או בהודעה פרטית?

 5. אמ, אז היי! דבר טוב שקרה לי השבוע: היה לי שבוע טוב. וספציפי יותר, קראתי ספר מהמם שאני לא זוכרת איך קוראים לו בשבת. והצלחתי להשקיע את הזמן במה שאני צריכה לעשות, ולא רק במה שאני אוהבת לעשות. כמח שאני בדכ עושה. דבר רע שקרה לי השבוע: אני קצת מבולבלת ואבודה לגבי הנטיה המינית שלי, והאמונות שלי בכלל. אבל הכל ישתפר עם הזמן :) (ואני כלכך אוהבת את הנסיך הקטן). קראתי עכשיו את הקטע. הוא כל כך חמוד, אע. אמ, אוקיי. אז לדעתי, ילדים מתלהבים והם מתלהבים מהדברים הכי קטנים וברורים לנו מאליו. ומבוגרים, עסוקים בלרדוף אחרי הריגושים ולחפש אותם. בלחפש תמיד אושר יותר מאושר, כשילדים, כמו שכתבת, מתרכזים בהווה ומפיקים ממני את האושר. הרדיפה אחרי הציפיות והמטרות היא לגיטימית בעיניי, כי אנחנו מתפתחים ומשתנים בזכות המטרות שלנו. אם לא היו לנו חלומות או שאיפות, לא היינו מתקדמים. ההבדל הוא שילדים מצליחים גם להתרכז באושר שיש עכשיו. ובכל האירועים הקטנים שמרגשים אותם, כמו גשם על החלון, ריצה על דשא לח, כוכבים שמאירים בשמיים, שמש שיוצאת בכל בוקר ושוקעת בכל ערב וכל הקסמים שמתרחשים סביבנו יום-יום בעולם. ואנחנו לא עוצרים להביט בהם, להעריך אותם, לעצור במרדף ולחשוב כמה טוב לי עכשיו. וכמה מלא בטוב העולם, וכמה אושר אפשר להפיק ממנו, עכשיו. ואיך מתוך האושר שלנו, נבנה עוד קומות של ריגושים וחיים בעולם ורק נשפר ונתקן, את השליליות והציניות סביבנו שלפעמים גורמת לדעיכה של האושר. האושר שתמיד פה, ותמיד קיים:)
 6. עצוב לי

  לא אני חשבתי על השאלה, אבל תודה 3>
 7. איזה מגניב שיש פה דיון מלא בדתיות:)או חצי דתיות, או דתלשיות. הכל מקסים כאןן כלכך. ואני כל כך חולמת על אהבה כמו בשיר.
 8. כל הדתלש"יות בהתהוות, למה אתן לא לסביות דתיות שאני אתאהב בכן ואתחתן איתכן? סתם:) אבל באמת לפעמים אני מרגישה כמו הדתייה הלסבית היחידה בעולם. בטוחה שזה לא נכון. אבל אשמח אם מישהי מכן תרצה לדבר איתכן בפרטי:)
 9. עצוב לי

  את כותבת מהמם. אין לתאר. הכי מסכימה בעולם עם מה שכתבת, גם לאט לאט ניצולי השואה שחיים מתמעטים. אי אפשר לשכוח אותם. לא מזמן שמעתי שאלה חשובה על השואה. תמיד אנחנו מספרים על כמה שחשוב לזכור. לזכור ולא לשכוח. העיקר לזכור. אז למה בעצם חשוב כל כך לזכור? ואת מה עלינו לזכור? לזכור את המוות, את הרציחות, את יריות הנאצים ואת מחנות ההשמדה, כמו שהנאצים רצו שנזכור את השואה? כאירוע מאיים של עם "חזק" שכמעט מחק אותנו. או שעלינו לזכור את הגבורה, את האומץ, את הנתינה וההקרבה, את האהבה והאחדות ואת השמירה על צלם האנוש שהייתה כמעט בלתי אפשרית? אני מאמינה שצריך לזכור את הגבורה. לזכור גם את המוות והכאב, אבל בעיקר את האומץ והגבורה של האנשים בשואה. אז, לגבי מה שכתבת. אני מאוד מסכימה איתך. עלינו לזכור, ואף פעם לא לשכוח.
 10. ואוו!! כתבת מהמם כל כך. אגיב לך בפרטי קצת יותר, אבל שתדעי שזה מדהים.
 11. מישהי להכיר

  בת 17, יותר ממוזמנת לשלוח לי הודעה גם 3>
 12. היי, כשתפתחי משתמש ממש אשמח שתפרסמי את השיר. אני חושבת שאת עדיין יכולה לפרסם (או שאני טועה) גם כאורחת בפורום יצירה. ושתדעי שאני ממש בארון, ואת יכולה לסמוך על האתר. המייל שלך לא גלוי כאן. הוא פשוט בשביל ההרשמה, אני באמת חושבת שאין לך מה לפחד. מחכה לשיר!
×