Jump to content

Myself

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Myself

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 03/20/2001

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה

Recent Profile Visitors

933 profile views
 1. היי, מצד אחד, בנט הוא אח, ברצינות, הוא אחלה. מצד שני, בנט לא יתן לי להתחתן כאן. אני פשוט מזדהה איתך מאוד. ושולחת חיבוק. בתקווה שעם הזמן הכל יסתדר ויראה לנו פשוט יותר.
 2. זה יפייפה. אני מבינה אותך, מאוד. וניסחת את זה כל כך נכון ומהמם בעיניי. (פעם כתבתי בעצמי משהו כזה, אני לא מוצאת אותו כרגע, אבל כתבתי שם על אותו רעיון) והמשפט הזה מדויק לי: "רק כשהשונה הוא בערך כמוניכשהוא אוהב בדיוק כמו שאני אוהבוחושב מה שאני חושב." כמה שזה נכון. עד שהאחר כבר קצת אחר מידי, ומערער רעיונות ועקרונות. ונהיה מורכב מכדי להכיל אותו. אבל אם אתם לא תכילו אותי ותתנו לי מקום, אז מי כן? :)
 3. היי, אמ ואוו. האמת היא שאני מרגישה כאילו פשוט סיכמתי אותי ואת כל מה שעובר עליי בקצרה. אז היי :) אני דתיה. בת שבע עשרה. מדריכה בבנ"ע. לומדת באולפנה. ו-התאהבתי בכיתה ח', גם גיל 14, בחברה טובה שלי. בסביבות כיתה ט' הבנתי קצת יותר, לא ידעתי לקרוא לזה בשם, וגם קצת פחדתי לקרוא לזה בשם. בכיתה י' השלמתי עם זה, שאולי- אולי אני לסבית. והמשכתי להתאהב בבנות מהשכבה, פשוט האמנתי שיהיה טוב וזה לא כל כך הטריד אותי. רק השנה, התחלתי לחשוב על זה כל הזמן. וכל היום המחשבות על זה רצו לי בראש. והן עדיין רצות לי, מלא שאלות וחששות. פתאום הבנתי שזה לא כזה פשוט כמו שזה נראה לי, שאולי בסוף אני אמצא את עצמי לבד. חברות שלי רובן הומופוביות, והקהילה די מגעילה אותן. אני מנסה להאמין שזה פשוט כי הן לא מכירות. כשהן חושבות על הקהילה הגאה הן לא רואות מולן אנשים עם אופי, הן מדמיינות אנשים עירומים מתל אביב. ואנשים נרתעים מדברים שהם לא באמת מכירים, ואולי אם אני לא הייתי לסבית גם אני הייתי קצת הומופובית. וזה בסדר. אני כן מפחדת לפעמים לדמיין מה יקרה בעתיד כשאני אצא מהארון מול הסביבה שלי, אבל אני מקווה ומאמינה שהגישה של אנשים תהיה שונה. כי הם לא יכירו אותי בתור לסבית וזהו. הם יכירו אותי בתור החברה שלהן שאוהבת לכתוב, לקרוא ולצלם, ושהיא במקרה גם לסבית. כי אני חושבת שיש הבדל בין גישה לקהילה בתור קהילה לבין האדם הפרטי. חברות שלך באמת אוהבות אותך בתור מי שאת. ובין אם הן מסכימות או לא, מי שאת זה גם במי את מתאהבת. החברה הכי טובה שלי היא, מצד אחד, אחד האנשים האהובים עליי בעולם. ומצד שני, אחד האנשים ההומופובים שאי פעם פגשתי. והיא עדיין מקסימה בעיניי, ואני עדיין מתה עליה. הייתה לי תמיד חברה אחת שידעתי שתקבל, אבל היא לא הייתה חברה מספיק טובה שלי, היינו חברות של "היי, היי" כזה בכיתה. ובסוף יצאתי רק מולה מהארון, היא הגיבה מקסים כמו שציפיתי. זה עשה לי ממש טוב. הרגשתי כאילו זכיתי לנשום לרגע, כאילו משקולת של טון ירדה לי מהלב. והאמת, פשוט סיפרתי לה והתחלתי לבכות, כי זו הייתה הפעם הראשונה שאמרתי את זה בקול. והיא חיבקה אותי, שזה היה בערך הדבר שהכי הייתי צריכה באותו רגע. פשוט חיבוק ולהבין שזה בסדר, שאני בסדר. אז אני שולחת לך חיבוק. תנסי לחפש מישהו כזה בסביבה שלך, שאת יודעת שיקבל את זה הכי בסדר בעולם. ויש לי עוד מלא לכתוב לך. אז אני ממש אהיה שמחה אם תפתחי פה משתמש :)
 4. Myself

  איך המכתב יציאה שלי?

  זה מהמם. אין לי מה להוסיף חוץ מזה. אתה אלוף ואמיץ. בהצלחה, אשמח אם תעדכן פה איך היה:)
 5. Myself

  סתם לפרוק

  היי, אני לא מכירה את ההורים שלך. אבל אני מתבססת כאן על הומופובים דתיים שאני מכירה. אני לא חושבת שהם שונאים. אני חושבת שהרבה רואים את הקהילה הגאה כמכלול, כתל אביבים שצועדים עירומים במצעדים. זה לעיתים ממש המבט של דתיים על הקהילה הגאה. הם רואים מילים מולם. הם לא רואים אנשים עם אופי. אדם הומו כהומו שמסתובב ערום בתל אביב, וזהו. אל תקח אמירות להטפוביות באופן אישי, וזה קשה במיוחד כשזה מהאנשים הקרובים אליך, אני יודעת. אבל אני מאמינה שההורים שלך באמת אוהבים אותך בתור מי שאתה. וגם אם הם נגד או בעד הקהילה, הם עדיין אוהבים אותך. יש הבדל בין גישה לקהילה כמכלול לבין הגישה לאדם. ונכון, זה מבאס שהם חושבים ככה. אבל זה לא נגדך. תאהב את עצמך, תהיה גאה במי שאתה. ואם תרגיש שזה הזמן הנכון לשתף אותם, תשתף אותם. ותן להם את הזמן לצאת מהארון בעצמם. בהצלחה:)
 6. מסכימה עם מה שכתבתן פה. לגמרי. אני גם כל כך כל כך מבינה את העיניין של לשמור מרחק ולחכות.
 7. השירות לאומי שלך הוא במסגרת דתית (עמותה וכו')? או מסגרת מסורתית חילונית יותר? כי זה יכול להיות משנה. אין לך באמת מה לעשות עם זה, פשוט אל תדחפי את עצמך בחזרה לארון אם את באמת לא לגמרי חייבת. אני מניחה שגם בבית ספר שלך (אם זו אולפנה) לא הייתה כל כך מודעות ללהטבים, ולך היה חלק ביצירת המודעות הזאת. אם זה מקום שרחוק נצח מהקהילה הגאה, אז את צריכה קצת סבלנות. אבל כמו שהמקום מקסים והקטע של הלהטב זה חלק קטן בו, אז גם את מקסימה, והנטייה המינית שלך זה לא כל כולך. התחלות חדשות זה תמיד קשה, וכשיש את העיניין של הנטייה מינית השונה במסגרת מורכבת אז זה עוד יותר קשה. אבל את תתמודדי, ואת יכולה להיות את. הכי את בעולם. גם עם החלק הלהט"בי שבך, פשוט זה יהיה אולי תהליך. שייקח קצת זמן עד שתרגישי בנוח. אבל תעשי מה שיתן לך תחושה טובה, מה שיהיה לך נכון ובזמן שיהיה לך נכון. אגב, את מקסימה. אני באמת יודעת שהך יתאהבו בך שם בכל מקרה ובשניות.
 8. באמת מצחיק אותי שפספסתי דווקא את הפעולה שלך על המצעד בתל אביב. אני מסכימה איתך, והמסקנה שהגעתם אליה באמת נכונה. אפשר ליצור גוש מחאתי בכל מקום. אפשר במצעד בתל אביב או במצעד בכפר סבא או גם סתם בדוכנים של שבוע הספר בכיכר רבין:) נכון, יש לנו הזדמנות שם לצעוד ולחגוג את עצמנו, את מי שאנחנו וליצור משמעות. אבל המצעד בתל אביב מרגיש לי כמו חגיגה, חגיגה שחצי מהחוגגים הם סטרייטים שבכלל לא אכפת להם מהקהילה, שזה סתם עוד מסיבה בשבילם ואחרי זה ישארו בעמדה נגד נישואים ללהט"בים. המצעד של תל אביב אולי מביא אחלה תיירים. אבל זה מרחיק מהקהילה המון אזרחים של המדינה הזאת. וכל העיתונים וכל התקשורת מדברת רק על המצעד בתל אביב, ואני לפחות, בכלל לא ידעתי שיש מצעדים בעוד מקומות בארץ עד איגי. אחרי המצעד להמון סטרייטים (שאני מכירה) מתעצבת המחשבה על הקהילה כאנשים מיניים ומוחצנים. וזהו. זה על מה שהם חושבים על הקהילה הגאה, במבט שטחי כל כך. ואולי זאת רק אני, ורק הסביבה שלי. כי ביום שישי והיה ברדיו את השיר תל אביב של עומר אדם, אז חברה שלי אמרה בצחוק לעצמה "עוד פעם הגועל נפש הזה". ואני לא נעלבת, כי אני יודעת שזה הכי הכי לא אישי. ובעיקר, כי אני מבינה למה היא חושבת ככה. וכי עד לפני שנה המחשבה שלי לא הייתה שונה משלה. (וזו דעה שאני קצת מפחדת לומר בקול, כי זה קצת מרגיש שאסור להיות ביקורתיים כלפי הקהילה כשאתה חלק ממנה.) ויכול להיות שאני סתם מתוסכלת, ומוציאה את כל התסכול שלי על המצעד של תל אביב:) אבל אם את מהמארגנים של המצעד בכפר סבא, שתדעי שזה מדהים ומהמם. אני בארון, אז כמובן שלא הלכתי. אבל אני מאחת הערים ליד כפר סבא, וזה ממש מקסים שארגנתם מצעד באיזור שלנו.
 9. מצחיק שפספסתי דווקא את הפעולה שלך על המצעד של תל אביב, נכנסת לראות. המצעד בתל אביב מאפשר להם את זה, מסכימה לגמרי. אבל בעיניי המצעד של תל אביב מורכב לי יותר, אגיב לך בפעולה על המצעד:)
 10. Myself

  סרט לחיות בו

  הארי פוטר. (סוגשל סרט) ותכלס, ב love simon
 11. Myself

  מישהו לשיחה?

  גם לי:) הכי מוזמן תמיד
 12. דבר טוב: השבוע שלי היה די טוב, היה את שיא ה-שבוע ספק חודש גאווה. ובזכות זה נתקלתי בפייסבוק שלי בסיפורים של להטב"ים דתיים, אז זה היה כיף. והייתי בתל אביב שבוע שעבר, הסתובבתי עם חברות, ביום חמישי נראה לי, והיה ברחוב זוג של הומואים שנתנו ידיים והתנשקו וזו הייתה הפעם הראשונה שראיתי זוג מהקהילה הגאה. וזה היה הדבר הכי יפה בעולם בעיניי באותו רגע. דבר קצת פחות טוב: גם זה שהיה את שיא ה-שבוע ספק חודש גאווה. כי נתקלתי בכל התגובות של הסביבה בעוצמה הכי גבוהה וברמה שבא לי לצחוק ולבכות. "אין לי בעיה אתכם, אבל אני חושב שאתם לא צריכים לעשות את המצעדים שלכם ושזה רק עושה לכם רע. האמת, עם החלק הזה של המשפט אני מסכימה חלקית. חלקית כי לא כל המצעדים עושים לקהילה רע, להפך רובם המוחלט כל כך חיוניים ומדהימים ועוזרים המון. ואני מסכימה עם המשפט הזה לגבי המצעד של תל אביב. אני כל כך לא אוהבת אותו ולא מאמינה בו. (אם מישהו חושב אחרת ממני אשמח לשמוע ושמישהו יסביר לי קצת). "אֵין לִי בְּעָיָה עִם גֵּיְיז, אֲבָל לָמָּה הֵם חַיָּבִים לַעֲשׂוֹת רַעַשׁ?" השיר הזה מקסים. ואין דרך לתאר כמה פעמים שמעתי את המשפט הזה, עזבו שפעם גם אני בעצמי אמרתי אותו וחשבתי בול ככה. ממש אהבתי את מה שהיא אמרה בסרטון. התחברתי לזה שאמרה "שהיא לא שונאת הומופובים. למען האמת, גם היא בעצמה הומופובית (כלפי עצמה) וכשגדלים בחברה שהיא הומופובית- כל הכבוד לאלה שהם הומופובים רק קצת." זה מהמם ונכון כל כך (ואהבתי את הפעולה ממש.)
 13. Myself

  איך להיות שלם?

  היי, אני לא ביסקסואלית ואני גם לא מנהריה:) אז קצת רחוקה ממך. אם אתה רוצה להכיר חברים מהקהילה בגילך, מציעה לך לברר אם יש קבוצת איגי בנהריה, ואם אין שם, אז אולי בערים אחרות באזור. בקבוצות של איגי תוכל למצוא חברים (מקסימים) מהקהילה. ולגבי מה שכתבת. כדי להיות שלם עם עצמך לא יעזור לך להיות עם חברים מהקהילה. נכון, זה יכול לחזק את הבטחון עצמי ולתת תחושה שאתה לא לבד. אבל כדי שתהיה שלם עם עצמך זה תהליך שאתה צריך לעבור בך, שיעברו בנימים ובורידים שלך רק אמונה עצמית. תלמד לאהוב את עצמך, תבין שאתה מדהים. אתה בנאדם מדהים, ורק אתה יודע עד כמה. רק אתה יודע עד כמה אתה חזק, עד כמה אתה אדם טוב. אני לא לגמרי שלמה עם עצמי, מודה. אבל כדי להיות שלם עם עצמך אני חושבת שזה לא קורה ביום אחד. זה תהליך. ותמיד קצת יורידו או יבאסו אותך, אבל אם תשאר יציב זה יהיה בזכות עצמך. ובזכות החוזק והעוצמות שבך, לא בזכות החברים. אתה לא צריך חברים כדי להיות שלם עם עצמך או עם הנטייה המינית שלך. נכון, חברים יכולים ממש לעזור ולתמוך, אבל זה אתה. הכוח נמצא בידיים שלך, ואתה תייצר את הרגשת השלמות עם עצמך, כי אתה מושלם כמו שאתה :)
 14. היי, מצטערת על האיחור הרציני:) האמת שאני אישית לא מכירה רבנים, אני בטוחה שיש הרבה שתוכלי להרגיש בנוח לדבר איתם וגם אני הייתי שמחה לדעת איזה רבנים כאלה יש. אממ הדבר היחיד שאני יודעת זה שהפוסקים הרב שלמה ריסקין ומלכה פיוטרקובסקי נחשבים למאוד מקבלים. אולי דרך חברותא, או בת קול, כי אני בטוחה ששם יש יותר קשרים לרבנים מאשר לאיגי תוכלי למצוא רב מכיל:) בהצלחה!
 15. איזה מהמם זה. ממש כיף לשמוע.
×