Jump to content

EP51

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by EP51

 1. תקווה שבה ואיך כשעלה והאיר את העיר בדממה ובצנע יהיר אדע כי הגיעה עתה לקראתה אין אין מאין יזהיר. כשפתע בהקת כסתה את הכפור יום ונצח הכה בי אפור אדע כי גורל גורלו בוא ופתור ואני לקראתי הוא התור? ואז תעלה ותכלה אין קץ מכאוביי ומה תתהלל אם בזאת תגלה מחבוא אהוביי ושובה נשבה בנחלת הקבע וניטיבה בחדווה לשמור התקווה לתור אהבה ולחבוק בקרבה.
 2. EP51

  א

  אויש, בטעות שלחתי את זה לכאן, סליחה ;(
 3. שלום, אני צריך התייעצות ועזרה לגבי נושא מסויים הקשור לפורומים, אשמח אם אנשים שיותר חוו ניסיון ייעצו לי ולא משתמשי פורום רגילים. לא להפגע, אני אוהב את כולכם, פשוט אני רוצה התייעצות יותר "מקצועית" ובוגרת.
 4. לא בדיוק לגבי מתכונת הפורומים בכללי... שיקול אישי.
 5. EP51

  מתלבט

  אני לא יודע מה לעשות. בזמן האחרון אבא שלי מבין שאני לחוץ, והוא מעוניין לדעת מה מלחיץ אותי. הלחץ הוא הצטברות של 3 שנים של חומה והכחשה חברתית של מי שאני. אולי הוא אפילו מבין מי אני. הוא שאל אותי מה מלחיץ אותי, אבל סירבתי להגיד. משתי סיבות: 1. פחד שזה לא הזמן הנכון. אני מפחד שזה ישנה את כל התנהלות חיי. בנוסף, יש לי חברה (אני ביסקסואל, אז אנחנו לא חברים כאמצעי הסתרה שלי, אני באמת אוהב אותה). אז אני מפחד שהצהרה על נטייתו המינית תכריז על סוג של הצהרה שתחייב אותי להתוודות בפני חברה שלי. הפחד הכי גדול שלי הוא שבעקבות התוודות כזאת היא תתרחק ממני. 2. אני פשוט מפחד מהצהרה כזאת, כי אני לא רוצה ליצור סביבי מחשבות סטיגמתיות, שהיחסים אליי יהיה שונה (למרות שעם אבא שלי אני כמעט בטוח שזה לא יקרה). בנוסף, אני מפחד שבגלל הסירוב שלי לספר, זה יצור חוסר אמון בינינו, אני לא רוצה לפגוע בו. האמון בינינו כעת מאוד חזק, אבל אני פשוט חושש לצאת מהארון. אני לא יודע אם זה יותר טוב או רע. למזלי, אבא שלי מקבל מאוד, וננסה להבהיר לי את זה. המשפחה שלי הכי מקבלת שאפשר לבקש. ובכל זאת, אני מפחד. כי אולי, עם כל הקבלה, עדיין יתייחסו אליי אחרת?
 6. היי! גם אני בן 15 מכיתה ט' ואני מזדהה איתך בהמון נושאים. אם תרשם אשמח לחלוק איתך חוויות.
 7. תודה רבה על התשובה! לימדת אותי הגדרות חדשות שלא הכרתי :)
 8. אפשרי לשאול מה זה בוץ ומה זה פאם?
 9. היי, אני מאזור הצפון, בן 16 וביסקסואל גם כן, אז אשמח להכיר! האמת שכחתי איך פותחים, אנסה לבדוק.
 10. EP51

  סקר מפגש פורומים

  אני מאוד אשמח, אבל רק אם אדע שבאים מבוגרים אחראים שישגיחו. וגם, אני מקווה שלא יראה חשוד להורים שלי שאסע לתל אביב לבד "ליום כיף". (הרי זה יהיה בתל אביב, לא?). לכן, יכול להיות :)
 11. EP51

  Music Olympics

  גם אני!!!!! כן, נטע ממש מדהימה. איזה מזל שהיא נבחרה ולא מרגי.. לדעתי האישית, השיר שלה הכי טוב השנה והיא חייבת לזכות! אני אוהב את האירוויזיון בגלל מה שאמרת, שהוא מיוחד ומאחד, אבל השירים אף פעם לא משהו.. אף על פי ששל אוקראינה מאוד נחמד :) נ.ב. מסקרן אותי אם נטע שייכת לקהילה הגאה, כי יש בה משהו שיכול להיות מתאים.. סתם תהיה, בכל מקרה היא מדהימה!
 12. שחוויתי (לא דיווחתי). וגם יום לפני חגגנו לאחותי יום הולדת במסעדה אסייתית! שלא יראה כאילו אני רק חווה כיף, זה היה יוצא דופן ולכן אני כל כך שמח!!
 13. אתמול חגגתי את פורים בבית הספר עם חברים: קיבלתי משלוח מנות מצוין, היו מתנפחים ומוזיקה ו... חברה שלי התחפשה אליי וחיקתה אותי וזה היה מצחיק וכיף! אחר כך הם באו אליי הביתה, טיילנו ביחד עם הכלב של חברה שלי, דיברנו וצחקנו, שמענו מוזיקה, ואז הם היו אצלי וראינו טלוויזיה עד הלילה, וזה היה יום אחד היחידים מני רבים דיווחתי הנאה אמיתית. ולקינוח להשבוע: מחר אני נוסע איתם לתל אביב לעשות כיף ופיקניק בים! הלוואי ושבועות כאלה לא יהיו נדירים כל כך ויבין תמיד...
 14. טיילור, מה קרה?? מה זאת אומרת "בדיוק זרקו אותי"?
 15. אני עצוב לקרוא את זה. מה שאת עושה למענו, זה דבר ענק. כל הכבוד לך. מה שמפרק אותו זו ההומופוביה, ההרגשה שלא יאהבו אותו בכל מצב... ואז את באה, ונותנת לו, אפילו אם כרגע קצת, יותר ביטחון. אם תמשיכי לתמוך בו, הביטחון לאט לאט יעלה, בהדרגה. כמובן שהיה עדיף שכל המשפחה תנהג כמוך, וזה היה בכלל מעלה את הביטחון, אבל מספיק אחות שתתמוך, וזה כבר עוזר. במשפחה נותנים לו להבין שהוא חולה. במשפחה גורמים לו להבין שלא יאהבו אותו בכל מצב. זה כמובן גורם לפגיעות-עצמיות... הרי הוא חושב שהוא חולה. לכן, חשוב שתבהירי לו אחרת. תגידי לו שלהיות הומו זה בסדר. יש כל כך הרבה הומואים שהצליחו בחיים, וכולם מקבלים אותם. אם בהדרגה, תגידי לו שאת מבינה את הקושי שלו, שהוא יכול לפרוק ואת תקבלי כל מה שיספר - אולי לאט לאט הוא יספר יותר ויותר - ותוכלי אולי להשפיע עליו שלא יפגע בעצמו. אני יכול להגיד אישית, שאם לא היו סביבי אנשים לא הומופובים - יכול להיות שהייתי באותו המצב. אבל שלא יצא מהארון כרגע... אלא אם כן הוא מרגיש את הצורך, ואז זה משהו אחר... אבל אם תתני לו את ההרגשה שאת איתו, עשית את שלך. בהצלחה ורק טוב!
 16. היי! אני מרגיש כמוך רק הפוך - אני נמשך לבנים ומתחבר לבנות. גם אני מתלבט אם אני ביסקסואל, כמוך, כי גם אני לא יודע בוודאות. אז אם תפתח חשבון, אשמח שנדון על זה ביחד ואנסה לעזור לך. וגם אני בן 15 וחצי:)
 17. היי. אני חייב עזרה וייעוץ, כי אני מרגיש שלאט לאט השכבה מגלה, ואני מפחד מהיום שזה כבר יהיה אבוד להכחיש. אני מרגיש שכבר מתחילת השנה בשכבה מגלים, אני לא חושב שבהכרח בגלל התנהגות מוחצנת, אלא בגלל שאני לא מדבר הרבה, ואין לי את אותו האופי אוהב הספורט כמו לשאר הבנים. אבל למשל היום, דווקא הילד שאני הכי חושש שיגלה, כי אני חושש שהוא הומופוב - דווקא הוא מתחיל להבין - ואני חושש ממצב שהוא ינסה לסחוט אותי דרך תנועות מיניות מולי. אני מפחד ממצב שישפילו אותי בגלל זה, כי זו שכבה לא סובלנית. אני לא יודע כיצד להגיב אם וכאשר יגלו. קשה לי נורא להישאר קר רוח במקרים ששואלים אותי על נטייתי המינית, או בעיקר, כשמבצעים מולי תנועות מיניות. אם אני לא אראה מבט קר - כל המציאות תקרוס עליי ברגע. עד עכשיו הצלחתי, למרות שאלו אותי ישירות על נטייתי המינית, ביצעו מולי תנועות מיניות ואפילו התקשרו אליי לטלפון, אבל אני מרגיש שהשנה זה יהפוך לשמועה - ובסופו של דבר יצא החוצה. היום אחרי שהילד חשב שהוא גילה, הוא התחיל לצעוק בהתלהבות על ה"מציאה", ומישהו זרק עליי מטבעות על הגב ואמרו לי שזה הוא. הייתי חם כולי ובקושי נשמתי מרוב לחץ, אך איכשהוא הצלחתי לאטום את עצמי כלפי חוץ, בקושי. אני מפחד נורא, מה לעשות?
 18. EP51

  מפחד

  עוזר לי ומציל אותי כמובן (טעות מקלדת).
 19. EP51

  מפחד

  שוב תודה, טיילור. אני לא יכול לתאר עד כמה העזרה שלך עוזרת לי ואפילו מצילה אותי. אני תמיד אהיה אסיר תודה לך. אני אשמח מאוד לקרוא את מה שכתבת, אני לא בטוח אם קראתי, אבל זה תמיד תענוג לקרוא את מה שאתה כותב. אם תצטרך עזרה, בכל דבר, אני כאן בשבילך. תדע שאני פה אעזור מתי שתצטרך ובכל זמן, כי יש לנו הרבה במשותף. מאחל לך למצוא את הדרך הנכונה, כי אין סיבה לא להיות שמח, עד כמה שזה נשמע צבוע מצדי... אני עדיין במעמקי התסבוכת, אבל אשתדל למצוא את הטוב בדבר הזה, כי מי יודע, אולי אם כולם ידעו זה לא יהיה בהכרח רע... אולי כן, אבל אשתדל להיות אופטימי ;) גם אתה! ותהיה חזק תמיד!
 20. EP51

  מפחד

  אף על פי שאנסה*
 21. EP51

  מפחד

  לסחוט זאת אומרת שהם ינסו לסחוט ממני מידע בכח ובהפעלת לחץ, עד שלא אוכל לעמוד בזה... היום לשמחתי נשארתי בבית, כמובן כי כבר מאתמול הצבתי את המטרה הזאת, וגם כי לשמחתי הוירוס הגיע בזמן :) כמובן שבספרייה אני כותב דרך הטלפון, כי כמו שאתה אומר, לכתוב דרך המחשב זה סיכון גבוה מדי, גם מהסיבה שציינת וגם כי כל אחד יכול לבוא מאחוריי ולהסתכל. כרגע אני הרבה פחות לחוץ, אפשר להגיד שרק בגלל שנשארתי בבית ונרגעתי, ואני יודע שהלחץ רק מתחיל... אני באמת מרגיש שהיציאה מהארון דוהרת, לא בהכרח מרצון, ואני ממש אשמח לעזרתך, אף על פי שאהבה לדחות אותה עד כמה שאני יכול. אני עדיין לא יודע אם זה כדאי מבחינתי לעבור בית ספר, איך זה ישפיע עליי נפשית וחברתית. הדילמה מבחינתי היא האם המצב נהיה גרוע יותר או טוב יותר - והאם הוא יהיה גרוע יותר או טוב יותר במקרה של מעבר בית ספר... אין לי מושג. אגב, אני מודע שגם לך קשה בתקופה האחרונה, ואני באמת מודה לך על הכל. אני לחלוטין מבין את המצב שלך, ומפציר בך להמשיך להיות חזק נפשית ולא לוותר. החיים באמת קשים, אבל זה גם היופי. תאר לעצמך אדם שהחיים שלו קלים, זה נחמד, זה עושה חשק לחיים כאלה גם - אבל אלו חיים בלי משמעות... תעשה רק מה שטוב לך - ולי אישית, לצאת החוצה מהבית, בעיקר בשעות אחר הצהריים-ערב, עושה מצב רוח טוב. אבל לעולם לא לוותר! גם בימי שפל!
 22. EP51

  מפחד

  אני לא יודע מה לעשות, יש לי ממש התקף חרדה. אני לא אלך מחר לבית ספר.
×