מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Romo

   פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

   היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
   "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!

EP51

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  32
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

4 עוקבים

אודות EP51

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 08/07/2002

מבקרים אחרונים

870 צפיות בפרופיל
 1. א

  אויש, בטעות שלחתי את זה לכאן, סליחה ;(
 2. לא בדיוק לגבי מתכונת הפורומים בכללי... שיקול אישי.
 3. שלום, אני צריך התייעצות ועזרה לגבי נושא מסויים הקשור לפורומים, אשמח אם אנשים שיותר חוו ניסיון ייעצו לי ולא משתמשי פורום רגילים. לא להפגע, אני אוהב את כולכם, פשוט אני רוצה התייעצות יותר "מקצועית" ובוגרת.
 4. שיר (תיקון שגיאה)

  תקווה שבה ואיך כשעלה והאיר את העיר בדממה ובצנע יהיר אדע כי הגיעה עתה לקראתה אין אין מאין יזהיר. כשפתע בהקת כסתה את הכפור יום ונצח הכה בי אפור אדע כי גורל גורלו בוא ופתור ואני לקראתי הוא התור? ואז תעלה ותכלה אין קץ מכאוביי ומה תתהלל אם בזאת תגלה מחבוא אהוביי ושובה נשבה בנחלת הקבע וניטיבה בחדווה לשמור התקווה לתור אהבה ולחבוק בקרבה.
 5. מתלבט

  אני לא יודע מה לעשות. בזמן האחרון אבא שלי מבין שאני לחוץ, והוא מעוניין לדעת מה מלחיץ אותי. הלחץ הוא הצטברות של 3 שנים של חומה והכחשה חברתית של מי שאני. אולי הוא אפילו מבין מי אני. הוא שאל אותי מה מלחיץ אותי, אבל סירבתי להגיד. משתי סיבות: 1. פחד שזה לא הזמן הנכון. אני מפחד שזה ישנה את כל התנהלות חיי. בנוסף, יש לי חברה (אני ביסקסואל, אז אנחנו לא חברים כאמצעי הסתרה שלי, אני באמת אוהב אותה). אז אני מפחד שהצהרה על נטייתו המינית תכריז על סוג של הצהרה שתחייב אותי להתוודות בפני חברה שלי. הפחד הכי גדול שלי הוא שבעקבות התוודות כזאת היא תתרחק ממני. 2. אני פשוט מפחד מהצהרה כזאת, כי אני לא רוצה ליצור סביבי מחשבות סטיגמתיות, שהיחסים אליי יהיה שונה (למרות שעם אבא שלי אני כמעט בטוח שזה לא יקרה). בנוסף, אני מפחד שבגלל הסירוב שלי לספר, זה יצור חוסר אמון בינינו, אני לא רוצה לפגוע בו. האמון בינינו כעת מאוד חזק, אבל אני פשוט חושש לצאת מהארון. אני לא יודע אם זה יותר טוב או רע. למזלי, אבא שלי מקבל מאוד, וננסה להבהיר לי את זה. המשפחה שלי הכי מקבלת שאפשר לבקש. ובכל זאת, אני מפחד. כי אולי, עם כל הקבלה, עדיין יתייחסו אליי אחרת?
 6. שיר

  איתן בסערה כשהאדמה תרעד תעמוד עלי עד כשהגלים יכו תשכב בשלווה אדווה כשהשלכת מצהיבה תפרח אל תוך הדממה כפרח זוקף אל כמה ואתה הכמה מזהיבה מרהיבה כשהירח חיוור אתה הניצוץ המאיר הכוכב ואף לא כוכב זוהר כעיניך בוער
 7. היי! גם אני בן 15 מכיתה ט' ואני מזדהה איתך בהמון נושאים. אם תרשם אשמח לחלוק איתך חוויות.
 8. שיר פשוט מדהים!! את כותבת מדהים וחזק. משמעות אכן גדולה ושיר גדול :)
 9. תודה רבה על התשובה! לימדת אותי הגדרות חדשות שלא הכרתי :)
 10. אפשרי לשאול מה זה בוץ ומה זה פאם?
 11. היי, אני מאזור הצפון, בן 16 וביסקסואל גם כן, אז אשמח להכיר! האמת שכחתי איך פותחים, אנסה לבדוק.
 12. שיר חדש שלי

  זו הגרסה הטובה, שלחתי בטעות את הלא טובה: תמו ימי התום תמו הימים תמו הברכות העולם הטיל צילו החוויר ירחו אז אם תראה שמים נצבעים שחור תדע כי זו העת לנטוש הכל כי תמו הימים תמו הברכות. תמו הקולות תמו המראות החיות נרדמו פרחים צבעוניים נתאפרו ונבלו אז אם תחת רגליך אדמה חרוכה צמאה ממלחמה שורפת אש עקובה מדם תדע כי זו העת לנטוש הכל כי תמו הימים תמו הברכות. תמה הילדות תם התום כעת הכל מדממם מבכי מתוק ממוות שחנק הצחוק אז אם תשאל מדוע הדממה אחרי המהומה מה קרה לתום בעקבות המלחמה תדע כי זו העת לנטוש הכל כי תמו הימים תמו הברכות. ואם תשאל היכן הם מדוע לא בוכים צורחים, בורחים היכן הם אוהבים היכן הם כואבים תדע כי הם אינם תדע כי אין חיים בינם. ואם תראה שמים נצבעים שחור תדע כי זו העת לנטוש הכל ולהצטרף לשומקום כי אין לך מקום יותר חיים לרקום כי תמה אהבה תמה הלהבה כי תמו הימים תמו הברכות.
×