מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Romo

   פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

   היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
   "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!

swooshy

מדריכי פורומים
 • מספר הודעות

  22
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

כל דבר שפורסם על-ידי swooshy

 1. קשה לי לספר

  היי לך, זה באמת נשמע מאוד מבלבל ומתסכל. זה אתגר לא פשוט ואני מקווה שתמצא את הדרך כמה שיותר מהר. איגי מותאמת יותר לנוער ולכן אני מציעה לך לפנות לאגודה הלהטבית שם יוכלו לתת לך יעוץ והכוונה בצורה יותר מדוייקת ומותאמת עבורך. אתה יכול למצוא אותם פה https://www.lgbt.org.il/
 2. היי אלכס, תודה שאתה משתף ועל האומץ לבקש עזרה. כל הכבוד לך. אני מכירה את התחושה הזאתי, והיא מבאסת ועמוקה והכי קשוח זה שזה מרגיש שאין מוצא. אבל זה לא נכון, כי הכל בחיים זמני, וגם החוסר וודאות שלך לגבי המגדר והמשיכה היא זמנית. אז מה שבטוח זה שהתאבדות זה לא הפתרון, אלא להסתכל על הקושי והאתגר ולאזור את כל כולך כדי לעבור את זה. זה סופר מאתגר, אבל בסוף אתה תתגבר על הנושאים האלה וכשתרגיש את התחושות האלה של כיף, שמחה וסיפוק, אתה כלכך תעריך את זה. , אז קודם כל, אתה מוזמן ואשמח שתכתוב לי פה או בהודעות הפרטיות ולפרט קצת יותר על התחושות הקשות ועל האתגרים שאתה עובר כרגע בחיים בנוסף, אתה יכול לכתוב למדריכים של איגי בקו החם בווטסאפ בימי ראשון, שלישי וחמישי בין השעות 19:30-21:30 במספרים 054-9119718 \ 054-9119726 אם יש לך אפשרות לשתף מישהו במשפחה, חבר קרוב או יועץ בית ספר זאת גם יכולה להיות אופציה. אני גם מציעה לך לשקול להצטרף לקבוצה של איגי - זה הרבה יותר קל לעבור דברים קשים כשיש לך קבוצה תומכת שמבינה בדיוק את הקשיים שאתה עובר. עוד דרך לקבל עזרה זה דרך ארגון יש עם מי לדבר א´-ה´, 19:30-22:30 בטלפון ופנים מול פניםטל:03-6205591 ואלה רק כמה מדרכים שאתה יכול לקבל בהן עזרה :) מחכה לשמוע ממך!
 3. היי אופל, מידי פעם החיים מרגישים בזבל.. זאת תחושה נוראית.. אני מבינה את זה וזה מבאסססס למה עכשיו אתה מרגיש ככה? אולי נוכל יחד למצוא פתרון? יש מצב שאתה פותח שם משתמש ונוכל לשוחח פה או בפרטי? אתה מוזמן גם לדבר עם ער"ן ב1202 יש להם גם צ'אט אם אתה מעדיף: http://www.eran.org.il/?CategoryID=194&ArticleID=713 יש גם את היחידה למניעת אובדנות: 02-2542888 ואני יודעת שהדברים האלה נראים סיוט אבל תזכור שהכל זמני ותראה שאתה עוד תחווה המון רגעים של צחוק ואושר.
 4. זה נשמע ממש מבאס והאמת שתחושת הבדידות כלכך נפוצה וכלכך נוראית. אבל רשמת שאתה מחכה לאהבה - אל תחכה לאהבה, תרגיש אותה עכשיו מעצמך! תאהב את עצמך קודם כל ואז אני בטוחה שיגיע האחד שיתייחס אלייך בצורה אוהבת ומדהימה כמו שבאמת מגיע לך!!!
 5. יציאה מהארון

  היי פלג, אני שמחה שאתה לא לבד בסיפור ושכבר יצאת בפניי חבריך! תנשום עמוק ותדע שאתה לא חייב למהר לשומקום וכשתרגיש מוכן אתה תדע את זה. אתה צריך לקחת בחשבון ולהיערך עבור התגובות שאתה יכול לקבל מהמשפחה ושזה יהווה חלק מההחלטה שלך מתי לספר.
 6. היי, רק מזכירה לכולם שהפורומים של איגי אינם מיועדים להיכרות רומנטית/מינית ושעליכם להשתמש בבטחון ברשת!!!!
 7. נער מבוגר יותר?

  קודם כל אל תיכנס לשומדבר שמרגיש לך שיכול להיות מסוכן מידי בגלל התנהגות כמו עישון ושתיה. יש פער גדול בין מישהו בן 18 ובן 15 וחשוב שתיזהר ותבדוק טוב שמדובר באדם שאפשר לסמוך עליו.
 8. אפשר קצת סדר?

  היי :) משיכה מינית מדברת יותר על משיכה פיזית - אני נמשךכת לאדם רק על פי מראה מבלי להכיר את תכונות האופי שלו או אותו. למשל לראות מישהי.ו ברחוב ולחשוב איזה חתיכ.ה ולהרגיש שהיית זורמת עם האדם הזה באופן תאורטי. משיכה רומנטית מדברת יותר על הצורך להרגיש חיבור רגשי עם בנאדם כדי להמשך אליו פיזית. כלומר חייב להיות רגש וזה לא מבוסס רק על פי מראה. הרבה אנשים זקוקים לשילוב בין 2 האספקטים כדי להתאהב לדוגמא
 9. עזרה דחופה

  היי, שתדעי שאין לחץ. לא להגדיר את עצמך ולא להתנשק ולא שום דבר. כן יכול להיות שתהיי פחות מבולבלת אם תתני לעצמך את החופש להתנסות משהו לחשוב עליו :)
 10. את יותר ממוזמנת להתטרף לאחת מקבוצות איגי. יש לנו מספר קבוצות שפועלות בצפון! את יכול להסתכל בדף הזה http://igy.org.il/page.php?id=41
 11. היי אורח, למה בעצם אתה מפחד לספר להם שאתה הומו? מה אתה צופה שתהיה התגובה? אני בטוחה שזה יהיה קשה אבל אם אין פה סכנה שיעיפו אותך מהבית, יכול להיות שכדאי לך להתחיל לחשוב על הצעדים שאתה לוקח כדי לספר להם בצורה הטובה ביותר כדי שתוכל לחיות בצורה פתוחה. כמובן שרק אתה יודע ומכיר את הסיטואציה והאנשים, אבל אתה צריך לבחון את האופציה של לספר ולהשתחרר. בינתיים, אתה יכול להצטרף לאחת מהקבוצות של איגי. התהליך הרבה יותר קל כשיש סביבה תומכת.
 12. היי מישהי, אני יכולה להגיד שלי לקח הרבה מאוד שנים. אני מכירה אנשים שהבינו מהר ויצאו מהארון בגיל 16 ואני מכירה אנשים שעברו תהליך שנמשך עד לגיל 30. זה נורא אינדיווידואלי. מעניין לשמוע את החוויות של כולם - יאללה שתפו!
 13. היי, זה לגמרי מקום מפחיד להיות פה ואני שמחה שאתה מבקש עזרה. קודם כל, אתה צריך לקחת בחשבון מה יכולות להיות התגובות של המשפחה שלך ולהיות ערוך עבור זה. במקרים קיצוניים יש משפחות שזורקות את הילד מחוץ לבית... האם זהו סכנה וכיצד תהיה ערוך לזה? במקרים פחות קיצוניים, בדרכ יש איזשהו תהליך של הלם, והכחשה לפני הקבלה של היציאה מהארון של הילד. מה הרקע של המשפחה שלך? איך אתה חושב שהם יגיבו? אתה צריך לחשוב באמת על התזמון, על איך אתה רוצה לספר להם, על התגובות שיכולות להיות ולהיות מוכן לענות על השאלות שלהם ולהסביר להם את הפרספקטיבה שלך. אתה גם צריך להיות מוכן לזה שזה תהליך שהוא לא פשוט ולוקח זמן הרבה פעמים להורים לעכל את זה שהילד שלהם יוצא מהארון.
 14. אובד עצות באמת

  היי, אף אחד לא באמת יכול לומר לך מה הוא מרגיש. כנראה שכדאי לך לדבר איתו על זה וכדאי לך להבין מה הם הדברים שאתה זקוק להם ממנו. יכול להיות ומאוד הגיוני שאתה זקוק למישהו שיותר סגור על המיניות שלו או שלפחות יוכל להיות כנה ולומר לך איך הוא באמת מרגיש ומה עובר עליו בהקשר לקשר בינכם. ברגע שאתה מבין מה הם הדברים שאתה צריך ממנו, אני מציעה לך לשקול לדבר איתו על זה (כמובן קח בחשבון מה יכולות להיות התגובות שלו לפני כן) ואם אתה מבין שהוא לא יכול כרגע לתת לך את הדברים שאתה רוצה מקשר עם מישהו אז תבין שזהו אינו הקשר עבורך.. או לפחות תדע איפה הדברים עומדים ומה אתה רוצה לעשות בקשר לזה.
 15. מחפש להכיר

  היי יובל הפורומים של איגי אינן מיודעות למטרות של היכרות לקשר זוגי. אני אנצל את הבמה להזכיר לכולם להתנהג בחוכמה ובבטיחות ברשת. לעולם אי אפשר באמת לדעת מי עומד מאחורי פרופיל אינטרנטי ועליכן.ם לנהוג בזהירות רבה בנושא זה
 16. היי ירדן הפורומים של איגי אינן מיודעות למטרות של היכרות לקשר זוגי. אני אנצל את הבמה להזכיר לכולם להתנהג בחוכמה ובבטיחות ברשת. לעולם אי אפשר באמת לדעת מי עומד מאחורי פרופיל אינטרנטי ועליכן.ם לנהוג בזהירות רבה בנושא זה.
 17. אני חייבת עזרה

  היי לך :) תנשמי עמוק וקחי את הזמן שלך - את ממש לא חייבת לתייג את עצמך או לדעת בדיוק למי ומה את נמשכת כרגע. זה בסדר לגשש קצת, לחקור קצת ולקחת את הדברים לאט כדי להבין עם עצמך מה ההעדפות שלך וגם אם תגלי שאת מעדיפה בנות זה לגמרי בסדר!
 18. היי דמי, ' יש פורום יעוץ פסיכולוגי ללהטביםת יכול להיות ששם יוכלו להפנו אותך לפסיכולוגים רלוונטיים http://www,doctors.co.il/forum-5840
 19. להכיר בן 13.5

  היי חברים, רוצה לצתת את חברתי לימון ולהזכיר לכם אני ממש ממש ממששמחה שאתם מכירים ומתחברים אחד לשני , אבל מזכירה לכם את נושא בטיחות ברשת. צריך לזכור שכל אחד יכול להכנס לפורומים שלנו , לפתוח משתמש , ולדסקס אתנו בפרטי. הלוווווווווווווווווווווווואי שיכולתי להבטיח שלכולם כוונות טהורות, אבל . . . החיים מוכיחים אחרת. אני לא מנסה להפחיד אתכם , חס וחלילה, רק להזכיר לנו להיזהר, ולהיות מודעים לאופציות הללו . בהצלחה :)
 20. מישהי להכיר :)

  היי אורי, אני שמחה שאת פעילה ורוצה להכיר חברים חדשים. רק מזכירה לכולם שהפורומים של איגי הם לא אתר הכרויות למטרות זוגיות. עכשיו אפשר להמשיך :)
×