• הכרזות מערכת

  • Harrys

   זה קורה! נשף פורים 2018!   17/02/18

   שימו לב! נשף פורים של איגי 2018 יוצא לדרך! מה בתוכנית? תחרות תחפשות אוזני המן והמון פאן! מתי? יום רבעי ה 28.02 בין השעות 17:45-21:00 איפה? בלימה-לימה לילינבלום 42, תל אביב   בואו בהמוניכן! לינק להרשמה: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPSZBN2iTxolxVgp9XsBdJutsOL5uWc4jY9t2_NgCODIvpJg/viewform

Taylor Jonathan

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  183
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Taylor Jonathan

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 04/12/03

Profile Information

 • מיקום כדור הארץ?
 • תחביבים יש הרבה; הם נמצאים באודותיי.
  אבל הייתי רוצה לציין פה שניים: נשימה והתאהבות. אני מהמניאקים האלה שיש להם "קראש שבועי".
  הבעיה היא שהבנים והבנות בשכבה שלי מתחילים לאזול. טוב, נו, שנה הבאה תיכון :) אנשים חדשים הידד!
 • פנו אלי ב לשון זכר
 • מזל קשת

מבקרים אחרונים

6,589 צפיות בפרופיל
 1. סדרות למלצה

  ממליץ בחום על ריברדייל, בתור התחלה. זו אחלה סדרה. סוכני שילד בתחום גיבורי העל, זה בטוח. סדרה של יקום מארוול, והיא מדהימה. Shadowhunters זאת גם אחלה סדרה. נחמדה ביותר, והיא סוג של פנטזיה כזה, אבל עם די הרבה קרבות וזה. פשוט תראה את זה. זה כל מה שאני אישית אוהב לראות, אז ממליץ בחום
 2. אני צריך תמיכה

  בכיף, אני אשמח לשלוח לך שירים או סיפורים, למרות שכמעט הכול להט"בי או קצת אובדני. אני עוד יותר אשמח לקרוא את הדברים שלך, אם יש לך, ולתת לך את חוות הדעת שלי. ותהיה בטוח, גם אני אשאר עם פה פעור. רק מזה שאתה יכול לעשות את זה. גם לנו יש תחרות כישרונות בבית ספר, והייתי אמור לשיר את sick boy של צ'יינסמוקרס, אבל... היא התבטלה.
 3. אני לא רוצה שיסתכלו עליי שונה

  וואו, בהצלחה עם המטרה הבאה. זאת המטרה של החיים שלי, למעשה, ואני מקווה שתשיג אותה ושהנשיקה שלך אכן תהיה טובה. תראה, אתה אף פעם לא באמת מתגבר על הפחד הזה שיסתכלו עליך שונה, כי תמיד יהיו אנשים שכן יסתכלו עליך שונה בגלל הדברים האלה. אתה פשוט לומד להרגיע את הפחד הזה ולהתמודד אתו. וחוץ מזה - אם הם לא מבינים שאתה לא השתנית, רק מי שאתה תהיה אתו קצת ישתנה, תמיד אפשר לתקן ולנסות להסביר. אצלי זה טיפה שונה, כי אני רוצה שיסתכלו עלי שונה - אני רוצה שיבינו שאני לא בת, אני בן, ושיתחילו להתייחס אלי בתור בן ולהבין שאני גם אתחתן עם גבר ואקים משפחה עם גבר. אני מנסה לעזור עד כמה שאני יכול, אבל העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא שתספר לכמה חברים שאתה סומך עליהם, ושאתה מכיר אותם הרבה זמן, ולמען האמת - עם כל תגובה טובה שאתה מקבל, אני יכול כמעט להבטיח שהפחד שלך מזה יירגע גם כן. בבקשה, אני שמח לעזור^^
 4. אני צריך תמיכה

  אני אפתח רק במשהו קטן: בהצלחה בביצוע. אני בטוח שתצליח לעשות את זה טוב, ושגם אם לא תאמין לזה, אתה כן תישמע טוב^^ אתה לא צריך להפסיק לעשות את מה שאתה אוהב לעשות רק בגלל שאומרים לך "אתה סתם תביך את עצמך"! תסתכל על מה שקורה בעולם. סביר להניח שאם כל אחד היה מפסיק לעשות את מה שהוא אוהב ורוצה לעשות רק בגלל שאמרו לו "אל תעשה את זה", סביר להניח שלא היינו מתקדמים לשום מקום בעולם הזה. משום בחינה. אני מציע לך לעשות את מה שאני עשיתי (אני יוצא מה זה אגואיסט, אלוהים) כשאמרו לי "בכתיבה אין קריירה, את גם ככה לא תצליחי" - תיקח את כל הדבר הזה, תשתמש בו כדי שיניע אותך, תתרגל ותתאמן, ואז תעשה את זה כל כך טוב, עד שזה ידחוף להם את כל המילים הרעות ישר לתוך ה-**צונזר. עמכם הסליחה**. אני מקווה שתצליח לפענח מכאן קצת עזרה ותמיכה. אני די גרוע בכל העניין הזה, אבל אני מנסה.
 5. אני לא רוצה שיסתכלו עליי שונה

  וואו. אני פשוט - וואו. זה כאילו, לשמוע את מה שאני מרגיש מהאצבעות של בן אדם אחר. אני מבין שאתה מפחד מזה. גם אני מפחד מזה - שכל מה שאני אהיה בשביל אחרים יהפוך להיות "הבחור הטרנס", וזה גם קרה לי כבר לא פעם ולא פעמיים - ואני עוד יותר מפחד לא להיות הילדה המושלמת של אימא ושל אבא. ולכן, גם אם הם מנסים לדבר אתי על כל העניין הזה, אני סותם את הפה. אבל אתה חייב להבין משהו - גם אם אתה לא בדיוק מה שהם רצו, אתה הילד שלך, והם אוהבים אותך. הם חייבים לאהוב אותך. ומי יודע, יכול להיות שלא תהיה להם בעיה עם זה. וכמו שמי שמעלי אמרה - אין הבדל בין פלג בארון לבין פלג מחוץ לארון, מלבד העובדה שאתה תהיה יותר שמח. אני מחכה להודעה ממך, אני אשמח לדבר ולעזור בכל מה שתצטרך. וגם, בקשר למה שאמרת על הנטיות האבדניות - אני שמח שהצלחת לדבר אתן על אחרים, ושהן נחלשו דרמטית עבורך. אני אחזור על מה שאמרתי, ואגיד שאני מחכה לשמוע ממך ולדעת מה קורה אתך, ושאני תמיד מוכן לעזור לך אלא אם כן תליתי את עצמי. בהצלחה^^
 6. שירי להט''ב

  נכון! אלו אכן שירים מדהימים, כי זה טרוי תשמעי את good side של טרוי. גם אחד השירים הכי טובים ששמעתי בחיי, והוא מדבר על האקס שלו (כנראה קונור פרנטה)
 7. אני עומד לחזור לארץ, או יותר נכון, לסוג של גיהינום, מחר.

  התקופה הזאת של סוג של הפסקה מהחיים שלי למשך עשרה ימים בגיאורגיה, הייתה... שנויה במחלוקת. די נהדרת, אבל גם הרגשתי את הצורך המטופש הזה לחזור לבית שאין לי, לחזור לחברים שכבר לא מדברים אתי, לחזור לתחושה ה... מוכרת, באופן כלשהו, של "למה-אני-כאן-ולמה-אני-בכלל-מנסה".

  יש לי ארבע סיבות שבגללן אני פשוט לא קופץ על ההזדמנות הראשונה שיש לי למות. יש לי שני חברים הכי טובים שלא גרים בסביבה שלי, אבל לא משנה מה, יגררו אותי החוצה מגיהינום אם צריך, במיוחד אם אני לא ארצה, רק כדי איכשהו לגרום לי להרגיש יותר טוב. יש לי בת דודה מדהימה שיודעת עלי הכול ואני יכול לספר לה כל מה שצריך, והיא פשוט תקשיב ותתמוך, תצחק ברגעים הנכונים, תקלל את האנשים הנכונים ותגלגל עיניים על הדברים הנכונים. ויש לי אח קטן, שחוגג שבוע לחייו, שאני מסתכל עליו ומרגיש כאילו אני מוכן לשרוף את העולם רק בשביל שהיצור הקטן הזה יהיה מאושר.

  הא. מוזר שהסטטוס הזה יצא כל כך עמוק ורגשני. כל מה שהתכוונתי לכתוב כאן הוא שיצא לי להחזיק היום קוף קטן ונחמד והוא כמעט נשך לי את האוזן. אל תדאגו, הוא מאולף ומחוסן. אה, וגם שאני חוגג שבועיים לכמעט-תלייה שלי. הידד?

  אני יודע שלאף אחד אין באמת יכול לקרוא את הסטטוסים הארוכים והמייגעים, אבל הם... די חשובים, בדרך כלל. שימו לב, חבר'ה, כי אז יכול לצאת מצב שאתם תבואו לילד שלא דיברתם אתו במשך שבועות, למרות שאתם יודעים את אחד הסודות הכי גדולים שלו, ולהגיד לו להשלים עם החברה לשעבר הכי טובה שלו ושלא ייתקע על זה כמו ילד קטן, למרות שהוא ניסה להתאבד לילה קודם לכן בגלל זה.

  כן, זה קרה לי. אני אתן לכם רמז: אני הייתי הילד שזה קרה לו.

  זה הכול להיום. חופר קטן ומעצבן שכמוני.

  1. Peleg S

   Peleg S

   חבל לי שזה מה שקרה לך אבל מפה יכול רק לצמוח שיפור במצב.

   יאיי חשיבה חיובית

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   טיילור, החיים שלנו בנויים מכמה דברים, לחיים שלנו יגיע גם טוב וגם רע, בחיים שלנו אנחנו נחווה כעסים/פגיעות/התאהבויות/שמחות/אכזבות, ורק מהם אנחנו נבנה ונצמח לחיים טובים יותר. 

   ריבים עם חברים יכולים להשפיע על מצב הרוח, ולפעמים לא, זה תלוי מאוד בקשר. כמה טיפים קטנטנים איך לא לקחת את הפגיעות "מהחברים" ללב:

   1#: חברים טובים/אמיתיים לעולם לא עוזבים, ומי שעוזב אנחנו לא מחזירים אותו לחיים שלנו.

   2#: אל תתן למצבים האלו להשפיע עלייך, גם אם זה כואב, פוגע, מעצבן, תמשיך בחיים שלך. תשתף אנשים ברגשות שלך בנוגע לכך , ואל תדחיק, תמשיך בחיים כרגיל, תהנה, ותצא, תכיר, ואל תוותר על החיים שלך בגלל אנשים טיפשים.

   3#: לא אמור להיות לך אכפת מה עם האנשים האלו, תשכח מכל מה שהיה , אל תחשוב עליהם, אל תדאג להם , אל תפחד מהם, אל תתן להם להוריד אותך למטה. אל תתייחס לצחוקים, לבדיחות, לפגיעות שלהם, שיגידו מה שהם רוצים, תמשיך בחיים שלך בלעדיהם. תבנה לעצמך עתיד הרבה יותר טוב בשבילך, לא בשבילם, אלא רק בשביל עצמך.

   התאבדות היא אף פעם לא הפתרון, במיוחד לא מחזירה אנשים לחיים שלנו, לא אלו שעזבו, ולא את אלו שיעזבו. למה שתאבד את החיים שלך בגלל אותם אנשים? למה שתבכה בגללם? למה שתתן להם לראות אותך נשבר? למה לאבד את כל מה שיש לך בגללם? 

   אל תפגע בעצמך, ואל תנסה להתאבד, אל תעשה את זה, תחשוב על ההשלכות.

   תחשוב בעיקר על עצמך.

   שאתה צריך חיים טובים, ואתה תעשה ותגרום שיהיה לך טוב, ושכולם מוזמנים לקפוץ לך.

   אתה לא חופר , וזה לא היה ארוך , ולי יש כח לקרוא סטטוסים "ארוכים" אם בעיניך זה נקרא ארוך.

  3. venus

   venus

   היי טיילור!

   אני חושבת שזה מקסים שאתה כותב על דברים כן טובים בחיים שלך :) אופטימיות זה ממש חשוב, יש על זה אפילו סרט (שנקרא "אופטימיות זה שם המשחק", ראיתי אותו איזה 500 פעם וכל פעם הוא מרגש מחדש. ממליצה לך לראות!)

   אם כתבת את הסטטוס הזה ביום שני- תכלס זה אומר שחזרת כבר לארץ. איך אתה מרגיש? קצת יותר טוב?

   נגה

 8. לנשום

  היי אמבר, שמח שאהבת :) אם להודות באמת - אין לי שמץ על גבי שמץ של מושג. יום אחד, החברים הכי טובים שלי הפסיקו לדבר אתי, ומאז אני פשוט יושב בצד ומנסה להבין מה עשיתי.
 9. לנשום

  תודה רבה^^
 10. לנשום

  ברוכים הבאים לניסיון הכושל (דגש על כושל) שלי לכתוב שיר שקוראים בנשימה אחת (או שתיים). ראיתי כבר כמה כאלה, למדתי את הסגנון, יש לי נושא שכואב לי על הלב (כי בכל זאת, סוג של חרם מצד החברים הכי טובים שלך זה לא פיקניק) - אני מ ו כ ן. ~~~~~~ אפילו אם אתם תשנאו תכאיבו תתעלמו ממני אני עדיין אהיה כאן, מחכה לתענוג מתוק וכואב ודוקר של דם קטיפתי מטפטף ממני שוטף אותי מקל עלי על כאבי. מחכה שהדמיון שלי יעשה את העבודה יתלה מהתקרה. דממה מבורכת חושך מלטף נופלים על אוזניים מתות עיניים ריקות ורצון של ילד אחד לנשום. ~~~~~ אני לא ממש יודע מה אני מרגיש לגבי זה. אני אשמח לביקורות בונות, though. אל תפחדו להגיב בגלל התוכן - כל השירים שלי כאלה, אני תמיד ככה, וכבר התרגלתי. למעשה, אני חושב שזה כבר הפך למן כיף כזה, שבו אני בייסיקלי מתעלל בעצמי רגשית תוך כדי הנאה מזה. כן, מישהו כאן צריך פסיכולוג. זה יקרה רק בחודש הבא. לאחר חפירה זו: תגובות בונות יתקבלו בברכה!
 11. 10 דקות

  אוקיי, אז זה מהשירים שקוראים אותם בנשימה אחת או שתיים, וזה סוג שירים שאני ממש אוהב. שאפו, זה לא קל לכתוב כזה שיר. אני בעצמי מנסה כבר שבועות. התוכן עצמו... די ברור, אני חושב, לפחות בחצי הראשון, והתיאור של הרגע היה מקסים, ודי נהדר. ממש אהבתי את החצי הראשון, ואת החצי השני אפילו עוד יותר - מעין הכרה שהרגע הטוב הזה לא יכול להימשך לנצח, שהוא ייגמר בשלב מסוים, ואז הוא התנפץ עבור הדובר - ועשר הדקות שהוא נהנה מהן אינן עוד. למרות שאת החלק השני קצת פחות הבנתי, די אהבתי אותו. הדבר היחיד שהפריע לי הוא שגיאת הקלדה בשורה השנייה - הייתה לך כאן ר' סוררת שהזדחלה לה לאמצע המילה "להתכרבל". אחת המילים האהובות עלי בשפה העברית, למעשה. בכלל, אני ממש ממש אוהב את השירים שלך - תמשיך לכתוב. אתה מוכשר ברמות מפחידות.
 12. הרגע המעצבן הזה, כשאתה קולט שתכף וולנטיינס דיי ושיש מצב שיש לך שני קראשים על שני החברים הבנים הכי טובים שלך

  ...

  החיים שלי בזבל.

  1. הצג תגובות קודמות  עוד 3
  2. Myself

   Myself

   אעאעאע זה מעצבן בטירוף כשזה חברים טובים. 

   אבל היי, החיים שלך לא בזבל! כי אתה זוכה להתאהב. (פעם לפני שחשבתי על האפשרות שאני לסבית וראיתי שאני לא מתאהבת בבנים בכלל, פחדתי שאני בן אדם כזה שלא יתאהב אף פעם- וזה היה ממש מפחיד ^_^ )

   ותנסה לשכוח מהם (למרות שזה בטח כמעט בלתי אפשרי) אם אין סיכוי. ואם יש סיכוי קטן, תן לעצמך תקווה שאוליאולי משהו יקרה ביניכם.

  3. Taylor Jonathan

   Taylor Jonathan

   אמבר, כן. אני ממש רוצה שיהיה לי משהו עם מי שאני בטוח בזה שאני דלוק עליו. הוא שם בשבילי בתקופה די קשה, והוא מקסים ומצחיק וחמוד ואוף. אני חושב שאתו זה גם יכול להיות אפשרי; אני חושד שהוא ביסקסואל, אבל אני עדיין לא בטוח. עם השני זה קצת לא אפשרי (יש לו חברה).

   מייסלף (אני עצלן מכדי לעבור לאנגלית), אני מניח שאת צודקת, למרות שאצלי להתאהב תמיד נגמר בזה שזורקים אותי מכל המדרגות. זה נשמע די מלחיץ - אבל את הבנת שהכול בסדר אתך, אז זה נגמר בטוב. אני מנסה לקוות, אבל כפי שאומר טיילר ג'וזף:

   "My only friend I know, he leaves a lot, his name is 'Hope'."

  4. Amber Madison

   Amber Madison

   אז לגבי הראשון , למה שלא תברר איתו אם הוא ביסקסואל? אם הוא בטוח ביסקסואל. אם הוא פתוח איתך , והקשר שלכם קרוב. תראה לו שאתה מקבל , ובעד (: .

   מקווה בשבילכם שיהיה מערכת יחסים בניכם (: .

 13. מה נסגר?!

  אוקיי, אז אני חושב שזה לא בא מרצון רע או משהו כזה - אלא, כמו שמי שמעלי אמרו, רוצים שבני הנוער יקבלו את המידע מאתר ידידותי כמו איגי, ולא מאיזה סרט פורנו או משהו בסגנון. רוב הדיבור באתר שראיתי על מין היה במסגרת העברת מידע על מחלות וסיכונים שעלולים לקרות במקרה שלא נזהרים (אם מבינים למה אני מתכוון). חוץ מזה, כפי שאמרת - אנחנו נוער. חלק גדול מההתבגרות הוא הורמונים, וזה הגיל שבו כל הנושא של מין מתחיל לתפוס מקום במוח - בין אם אנחנו רוצים בזה ובין אם לא. אז כן, יש כאן כמה דיבורים על זה, אבל זה לא בגלל איגי עצמם. כלומר, אפילו בשכבה שלי - ואני בכיתה ח' - אף אחד כבר לא באמת תמים מספיק כדי לא לדעת מאין באים ילדים ואיך. לגבי קטעי כתיבה - בתור בחור שכותב על בסיס קבוע, אני יכול להעיד שבגיל ההתבגרות, זה די מפתה לכתוב על כל הנושא הזה. זה מהווה מעין פורקן, ומצאתי את עצמי משהו כמו שלוש פעמים כותב בעצמי קטעים כאלה וקורא קטעים כאלה בכל פעם שאני מרגיש... הורמונלי, נגדיר את זה ככה? לכל אחד יש את הקטע המוזר שלו בשביל פורקן מיני, ואצל חלק, זה לכתוב על זה. לדעתי, זו יכולה להיות המטרה שלשמה נועדה הפעילות שתיעדת, או שהיא נועדה לשפר את הכתיבה בז'אנר. כן, זה נחשב ז'אנר, נקרא (בעיקר בתחום הפאנפיקשן) סמאט. עוד משהו, אחרון לדעתי, הוא כל הנושא של טרנסג'נדרים - הנושא של מין ופוריות קשור באופן מסוים לטרנסג'נדרים, וכפי שניתן לראות, יש באתר פורום שלם שסובב סביב טרנסים ואלו שעל הספקטרום. אז כן, יכול להיות שזה קשור גם לנושא הזה - ולמען האמת, בגלל שאני בעצמי מזדהה עם הנושא, אני באמת מברך כל פעם שעונים על שאלות שאני בעצמי קצת... מתבייש לשאול (נניח, כל הנושא של שימור פוריות וכו'). בכל אופן, השיח באתר על סקס לא נועד לשום מטרה רעה, אלא לנתינה של מידע וניסיון לעזור.
 14. NEVER / אפעם

  Oooh, אני רוצה!
 15. היי :) אם תפתח משתמש - אני יותר מאשמח לנסות לדבר ולעזור. כן, החברים האלה די מעצבנים, ובגלל שאני נחשב נקבה די גברית (כאילו, אני טרנס אז זה הגיוני), ובגלל זה שאלו אותי מלא פעמים אם אני לסבית. מניסיון, כדאי שתנסה לשמור על קור רוח - אני יודע שזה קשה, אבל כדאי לך לנסות - ולענות להם שאתה צעיר מכדי לדעת, שאתה לא, מה שתרצה. אני מבין שזה נראה כאילו כולם מתעניינים ב... מה שציינת ואני לא מסוגל לבטא, אבל תאמין לי, חייב להיות לפחות בחור אחד שלא מתעניין רק בזה. אם תתחבר עם הבחור הזה, יש מצב שיעזבו אותך קצת. אם תפתח משתמש ונוכל לדבר, אני אשמח לעזור יותר^^