Jump to content

Taylor Jonathan

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

About Taylor Jonathan

 • Rank
  חבר/ת פורום מתקדם/ת
 • Birthday 12/04/2004

Profile Information

 • מיקום
  כדור הארץ?
 • תחביבים
  קייפופ, קוריאנית ועוד כמה
 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  קשת

Profile Fields

 • תאריך לידה
  10/04/2004

Recent Profile Visitors

10,902 profile views
 1. וול

  אני בבית

  בוהה בכדור

  תוהה אם לבלוע

   

  כבר שבוע נקי וכואב לי כל הגוף. כואב לי לנשום, כואב לי לאכול ו... ודי. אני רק רוצה הפסקה של כמה שעות... שלא יכאב.

  1. Alice in wonder land

   Alice in wonder land

   היי טיילור, אתה חזק. אתה יכול להתגבר על זה, לא להישאב לבליעת כדורים לשווא וללא ייעוץ רופא. אתה נבון ונשמע מכל הדברים שאתה רושם בפרסומים שלך שאתה יודע להבדיל מה טוב לך ובריא לך.

   מקווה שתעדכן שעמדת בנחישות מול הכדור ולא לקחת סתם כך.

   תודה שממשיך לשתף פה 

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   היי טיילור (: ,

   אל תוותר לעצמך, אתה מסוגל יותר מימה שאתה חושב. משמח לדעת שאתה נקי כבר שבוע , זאת התקדמות נהדרת וממש משמחת. 

   תנסה לאכול כמה שאתה יכול , זה מאוד חשוב. תרחיק ממך את הכדורים כמה שיותר רחוק , אני מאמינה בך שאתה מסוגל.

   שולחת אלייך נשיקות וחיבוקים 3>

 2. אני מתבייש בטירוף כשאני קולט כמה זמן לא נכנסתי לכאן, אבל החיים שלי עובדים מהר מכדי שאני אנוח. יש לי יותר מדי דברים לדאוג להם ואני רוצה להיכנס לכאן אבל לא מוצא את הזמן.

  ההורים שלי החליטו לעבור מעקיצות להתעללות. מכות, קללות. אף פעם לא מכות ישירות אבל - בדרך כלל זה יותר לזרוק עלי חפצים ולקלל אותי או פשוט לצרוח עלי ולציין כמה שאני מטומטם ולא עוזר וחושב רק על עצמי. כל מיני כאלה. עוד 4 שנים, מה?

  עוד 4 ימים כבר שלושה חודשים עם הבחור המושלם. אני אוהב אותו יותר משאני יכול אפילו לתאר. רק חבל שההורים שלו הם השטן בהתגלמותו. אני רוצה לקחת אותו משם ולהגן עליו ולתת לו הכול אבל אני לא יכול וזה משגע לי את השכל. ושוב... עוד 4 שנים וזה נגמר. רק עוד 4 שנים.

  לוח הזמנים של הלימודים שלי כל כך מדכא שזה מחריד. אני חורש למבחנים כי - טוב - כיתה מדעית וצריך להישאר בסטנדרטים, אם כי פיזיקה, מתמטיקה וערבית הרבה יותר מדי קשים. אבל אנחנו לומדים חומר די מעניין בכל שאר המקצועות, ועם כמה שאני מתלונן, לפעמים אני דווקא אוהב את בית הספר. הוא מרחיק אותי מהבית. כל דבר שירחיק אותי מהבית טוב יותר.

  התחלתי ללכת לקבוצה של איגי, בדרך כלל החלק הכי טוב של השבוע שלי. כולם שם פשוט מדהימים ואני אוהב את כולם. התירוצים שלי מתחילים להיגמר, אבל אני נהנה מכל שנייה שאני שם ואני שמח שהעזתי להצטרף למרות שההורים שלי לא יודעים.

  אחרי בעיות אכילה ותת משקל מזעזע, אני שוב בטווח התקין. על שינה אני עדיין עובד... זה קשה לי הרבה יותר מהתזונה. לישון זה קשה כי יש סיוטים ופרנויה ואני שונא את שניהם. את הפרנויה כי היא גורמת לי לחרדה מכל דבר, את הסיוטים כי הם לא נותנים לי לישון. אבל אני מנסה! זה מה שחשוב.

  בערך מספטמבר (או אוקטובר?) גיליתי את העולם הנפלא של משככי כאבים, ועכשיו אני בקושי עובר יום בלי לקחת אחד. כדור של אקמול. או נורופן. או כל משכך כאבים, למעשה. אני בולע כדורים כמו ממתקים, אם אני מרגיש ממש רע עם עצמי אני לוקח יותר מאחד בבת אחת ואני לא לוקח כלום כבר יומיים או שלושה כי בן הזוג שלי ביקש ממני אבל זה קשה. כאילו, ממש ממש קשה. למעשה, יש לי בארנק אקמול והוא מתבונן בי כבר יומיים, חצי מבצבץ מהארנק, והפנים הלבנות הקטנות שלו מתחננות שאני אבלע אותו.

  זה קשה

  זה קשה לנסות

  זה בכלל משתלם לנסות? אני כבר לא יודע למה אני מנסה ללמוד, לאזן תזונה, לאזן שינה, לא לקחת כדורים

  אני לוקח כדורים אם אני עייף וזה מתקן את העייפות, זה מרכז אותי, אני לומד מעולה ככה ולא רעב... למה להפסיק?

   

  1. Show previous comments  1 more
  2. Alice in wonder land

   Alice in wonder land

   היי, @Taylor Jonathan,
   תודה רבה לך על השיתוף, נשמע שאתה מתמודד עם המון דברים קשיים.
   ממש משמח אותי לשמוע שהתחלת לבוא לקבוצה של איגי ואף יותר משמח לשמוע שטוב לך שם ואתה נהנה.
   שיתפת את המדריכים שלך או יועץ בבית ספר את הדברים שרשמת? או שלא דיברת על זה עם אנשים?
   אשמח שתפרט לי אם תרצה כמובן בפרטי על היחסים עם ההורים ויתר הדברים שרשמת.
   אני אוסיף ואצטרף לדבריה של אמבר, לקחת כדורים בתידרות  גבוהה ו/או בלי סיבה זה ממש ממש ממש מסוכן.
   חשוב לי שתשמור על עצמך ושלא תקח כדורים שהם ללא מרשם על דעת עצמך.
   נשמע שאתה ממש חשוב לבן זוג שלך ושהוא חשוב לך ומאוד משמח אותי לדעת שבשל בקשתו אתה מנסה לא לקחת כדורים סתם כך.
   חשוב שתרגיש נוח גם לדבר עם המדריכים שלך בקבוצה, בשביל זה הם שם, אתה חשוב להם.
    

  3. Taylor Jonathan

   Taylor Jonathan

   לא יצא לי לדבר על זה יותר מדי עם אנשים מבוגרים אלא רק עם חברים וכו' ולא אנשים שאני יודע שיכולים לנקוט כנגד ההורים שלי פעולה, בגלל שאני דואג לשני האחים הקטנים שלי. אם עדיין הייתי בן יחיד, הייתי מדווח עליהם בעצמי כבר מזמן.

   בכלל, לא יוצא לי לדבר יותר מדי עם אנשים מבוגרים על הבעיות שלי מהסיבה הפשוטה שהם אף פעם לא מאמינים לי. הם תקועים בעולם שבו ילדים פשוט לא מבינים שום כלום מהחיים שלהם, שאין מצב שאני בתת משקל ותת תזונה כי אני בסך הכול בן 14 ולא משנה כמה בדיקות רפואיות יוכיחו את זה ושאין סיכוי שיש לי אף אחד מהבעיות הנפשיות שיש לי - ש, טוב, הפסיכולוג שלי אמר שבאמת כדאי שאני אקבל אבחון בנושא הזה. יש חשד לדיכאון, הפרעת חרדה, הפרעה כפייתית (אוסידי), פרנויה, היסטריה, נטיות אבדניות, משהו שקשור לכעס שלי שאני כבר לא עוקב, חשד למבנה אישיות גבולי, בעיות אכילה... וכשאמרתי להורים שלי שהפסיכולוג שלי המליץ לי על אבחון פסיכיאטרי כדי לאשר את הדברים האלה, הם נפנפו אותי כי "אני ממציא". אני שקרן מעולה, כן, לפעמים אני אפילו מאמין לשקרים של עצמי אבל... אני לא ממציא כשזה מגיע לבעיות נפשיות. ממש לא. זה לא שאני נהנה מלהתעוות כל פעם שאני כועס או מפחד ולהתחיל לנבוח וליילל כמו בחור עם טורט. אנשים שאני מכיר שמונה שנים התרחקו ממני כמו מאש כי הם ראו אותי מתעוות, דופק את עצמי בכיסא, מיילל ונובח באמצע טקס. וגם כמעט קיבלתי עונש בבית ספר על זה.

   בנוגע לכדורים... כבר שלושה ימים בלי כלום ואני מתחרפן. אני עייף כל הזמן, כואב לי כל הגוף ואני רעב בטירוף. החבר שלי מעודד אותי מהצד כל הזמן ואומר לי שאני חזק ושאני אצליח לעבור את זה אבל דאמיט אין לו מושג כמה זה קשה. אני יכול פאקינג *לשמוע* את הקולות של הכדורים האלה מתחננים שאני אקח אותם וצועקים עלי שנטשתי אותם ושאני כפוי טובה ושהם רק עשו לי טוב. אני אוהב אותו יותר מכל דבר אחר ואני אעשה בשבילו הכול ומגיע לו חבר בריא ולא מסומם על משככים אבל זה קשה לי... זה קשה לי נורא לא לקחת אותם. אני מאזן שינה (לפחות משתדל) ותזונה כי הוא אמר לי לפני חודשיים שאני מידרדר. חזרתי לטווח התקין בשבילו, התמכרתי לכדורים, עכשיו אני נגמל מהם כי הוא ביקש... אני עושה מאמצים אדירים וזה מרגיז אותי שרק הוא שם לב אליהם או שלפעמים אני מרגיש שהוא בכלל לא שם לב אליהם. בשום צורה. כי הוא לא מציין את זה לפעמים גם אחרי שאני מתחיל לדבר על זה וזה... זה עוד יותר מרגיז אותי לחשוב שלא אכפת לו ושהוא לא שם פס על כל מה שאני עושה כי הוא ביקש כי אני עושה *המון* כי הוא ביקש.

   אני כן חושב שאני ארגיש בנוח איתם, אני פשוט לא יודע אם כרגע. הקטע הוא שעד כה הייתי בארבע פעולות מקסימום ואני לא ממש סומך על אנשים בקלות. יש לי גם בעיות עם אמון כי כל פעם שסמכתי על מישהו הוא אכזב אותי. חברות שגילו את הסודות שלי או ארגנו עלי חרם, בני זוג לשעבר שאחד מהם בגד בי והשני זרק אותי כי הוא לא רצה חבר טרנס, הורים שהצהירו שהם ינתקו איתי קשר כי אני בן ולא בת כמו שהם רוצים. קשה לי לסמוך על אנשים אז אני מעביר אותם מבחנים מסוימים במוח עד שאני באמת נותן להם קצת מעצמי... ובדרך כלל, אני לא נותן את הכול גם. יש רק בן אדם אחד שמחזיק את כל הקלפים, וזה בן הזוג שלי. או הפסיכולוג שלי אבל אני לא חושב שהוא נחשב.

   בכל מקרה, אשמח לדבר איתך בפרטי ^^

  4. linoyhihi

   linoyhihi

   היי טיילור,

   ממה שאני מבינה ממך אתה מתמודד עם מלא דברים לא פשוטים- המצב עם ההורים, עניין האכילה, הכדורים.. במקביל נשמע שאתה ממש ממש מנסה לחזור לדרך- להגיע לאיגי, להפסיק עם הכדורים ולאזן את האכילה.

   בנוגע למשככים- חשוב להבין שאקמול (למשל) הוא לא כדור שאמור להשביע אותך, לרכז אותך או לגרום לך להרגיש טוב (נפשית)- מאחר ולא מדובר בכדורים פסיכיאטריים (שגם הם לא בדיוק עושים את הדברים האלה). כלומר יכול להיות שזה התחיל כאפקט פסיכולוגי- משהו כמו 'לוקחים כדור- מרגישים טוב', ומשם זה המשיך כבר למצב שבגלל הכדורים אתה מרגיש פחות טוב. כלומר הגוף שלך התרגל וזאת הסיבה שאתה מרגיש לא טוב מלכתחילה, ומרגיש צורך לקחת אחד. אם תבין את זה, יהיה לך הרבה יותר קל להפסיק- תהיה לך תקופת "התרגלות" קשה, ללהיות בלי כדורים, אבל אחרי זה תוכל פשוט להפסיק להרגיש את התחושות הרעות האלה שהן תופעות לוואי של הכדורים.

   השלב הבא הוא להבין איך אתה גורם לעצמך להרגיש טוב יותר מנקודת מוצא שכבר עכשיו טוב (כלום לא כואב או עייף) ואז תוכל לשפר לעצמך את איכות החיים.

   שלא לדבר על זה שתוכל להרגיע את בן הזוג שלך- שנשמע שמאוד אוהב ודואג לך, וזה מדהים שיש לכם אחד את השני 3>

   בנוגע להורים- ממש מתסכל לשמוע שהורים מתנהגים ככה וחשוב שתציף את הנושא אם אתה מרגיש שזה עובר את הגבול. אל תישאר עם זה לבד אף פעם. אין ספק שזה לא אמור להיות ככה.

   אני רוצה ממש לחזק אותך שלמרות הכל אתה כותב פה, משתף, מוצא את הזמן לבחון את הדברים ולחשוב מה אפשר לעשות. תמיד מוזמן לכתוב לי 3>

 3. הייתי מנסה לעזור אבל לי יש את אותה בעיה. למעשה יש לי שתי התמכרויות, טלפון ומשככי כאבים. השנייה קצת יותר מדאיגה. בתכלס אני פשוט מנסה להתרכז יותר בדברים שאני אמור להתרכז בהם במקום בטלפון. זה אומנם די קשה כי החיים שלי מתנהלים דרכו (ליטרלי, אני מריץ את הלו"ז שלי לפי לוח שנה בטלפון), אבל את פשוט צריכה לקבוע לעצמך שעה או שעתיים או אפילו שלוש (צריך להתחיל בקטן) שאת מתרכזת במשהו אחר, עושה משהו אחר ולא בטלפון איי גאס?
 4. דגלים שאני מזדהה איתם:

  - דגל הגאווה

  - דגל הגאווה הטרנסית

  - דגל הגאווה הפאנרומנטית

  - דגל קוריאה הדרומית

 5. אחמאחמאחמ

  * משתעל *

  יפה שלי

  לא מקובל עליי מה שכתוב פה ס-ס

  1. Taylor Jonathan
  2. Last Night On Earth

   Last Night On Earth

   הממ

   מתחיל תיכון

   אנשים חדשים להידחק עליהם -.-

 6. Taylor Jonathan

  מה אני?

  אני רוצה להגיב על מספר דברים כאן. דבר ראשון, השאלה המרכזית שאת צריכה לשאול את עצמך היא האם את רוצה להיות בת? האם את רואה את עצמך בעתיד בתור נקבה, בתור אישה? השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך היא אם את רוצה להיות נקבה. אני גם רוצה להגיב לגבי מה שנאמר כאן קודם. אין צורך להבין שאת.ה טרנס.ית מגיל צעיר. אפשר להבין את זה גם בגיל מאוחר יותר. עובדה שיש המון אנשים שרק כאשר הם מתחילים להתעניין בקהילה ולחקור אותה יותר, הם מבינים מה בדיוק הם. אני, לדוגמה, הבנתי את זה שאני לא סטרייט לפני שלוש שנים, כשהתחלתי להתעניין בקהילה, ואת זה שאני לא בת לפני שנתיים, כשהתעניינתי בקהילה הטרנסית. בשבילי זה משהו שתמיד ידעתי, אבל אף פעם לא הייתי מודע אליו, ורק בגיל מאוחר יותר פתאום הפכתי להיות מודע לזה שזה קיים ולזה שאני חלק מזה. אז זה לא חייב להתרחש מגיל צעיר.
 7. אז, אחרי הרבה מאוד זמן שלא ביקרתי כאן... אני נכנס ומסתכל על מי שהייתי כשעזבתי.

  וואו. התפתחתי בזמן הזה.

  אני נמצא במערכת יחסים בריאה של כמעט חודש כבר, שיא חדש מבחינתי, עם הבחור הכי מדהים ומתוק בעולם. אני בטיפול פסחכולוגי, תכף אני מתחיל גם תרופתי עם נוגדי חרדה ותרופות הרגעה, כנראה שאני גם די היסטרי בנוסף להפרעות החרדה, הדיכאון, והנטיות האבדניות.

  התגברתי רשמית על החרם שעשו עלי שנה שעברה. אני בתיכון עכשיו, מארגן טיול שנתי, חבר של כל הכיתה החדשה שלי. תלמיד מצטיין חוץ מבערבית.

  אני לומד שתי שפות זרות מחוץ ללימודים, קוריאנית וגרמנית. יש לי תכנית 7 שנים מגיל שש עשרה שמסתיימת בניתוח עליון. אני כבר מתכנן יציאה מהארון בשכבה שלי.

  את האמת, כמעט הוציאו אותי בכוח. אבל אחרי כמה זמן, הבנתי שזה לא ישנה כלום. הם לא יכולים להגיד לי שום דבר חדש - כן, אני נקבה ואני רוצה להפוך לזכר. אני לא צריך להתבייש בזה שאני גבר.

  ההורים שלי... עדיין לא מתקדם איתם יותר מדי. אבל אני מקווה שזה יתקדם.

  החלטתי מה התשובה שלי לשאלה הזו, "מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול". אנדוקרינולוג ילדים. אני רוצה לתת לאחרים את המתנה שאני עומד לקבל.

  אני עדיין לא אוהב את עצמי. אני עדיין לא אוהב את הבית שלי.

  אבל יש אנשים אחרים שאני אוהב יותר מהכול. אנשים שאני נפגש איתם יותר ויותר ואני כל כך אוהב אותם.

  יש לי כל כך הרבה אחים ואחיות במשפחה שבניתי לעצמי. יש לי בית משלי איתם.

  יש לי שיער קצר ובגדי גברים ובן זוג ומשפחה ותרופות ועתיד.

  ואני רוצה לעזור.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Taylor Jonathan

   Taylor Jonathan

   תודה לכולם^^

  3. LEE19

   LEE19

   היי אני כל כך שמחה שחזרת!!

   כל הכבוד לך על ההתקדמות שעשית! זה בטח לא היה קל ואני שמחה שמצאת לעצמך  מקום טוב !! 

   תודה ששיתפת, זה מעודד גם אותי לרצות להתקדם הלאה!

   שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך!

    

  4. Peleg S

   Peleg S

   אין לך מושג כמה אני שמח לקרוא את זה. זה מדהים כל מה שהשגת ואיך שהתפתחת. אני שמח שמצאת אושר ואהבה. שרק ימשיך להיות טוב. 

 8. Taylor Jonathan

  שאלות

  אענה על השאלות לפי הסדר: 1. אולי כדאי שתיקח אתך חבר.ה או מישהו שיוכל לתרגם אותך, זה כדאי מאשר שאף אחד מהצדדים לא יבין זה את זה. פשוט קח מתורגמן, מישהו שאתה מכיר ויודע אנגלית טוב. 2. הורמונים אפשר לקחת (בישראל) מגיל שש עשרה, אני גם די בטוח שהורידו הורמונים לארבע עשרה... ניתוחים תלויים בעיקר בהתפתחות של הגוף עקב ההורמונים, למרות שהניתוח העליון לא ממש תלוי בכך. אני מוכרח לציין, כי יש מנתחים מצוינים בארץ לכריתת שד, ככה שלפחות בניתוח העליון, אני לא חושב שיש באמת צורך לפנות למדינות אחרות - בישראל יש את מנתחי כריתת השד הטובים בעולם. 3. אף ניתוח לא ניתן בחינם, אתה מוכרח לשלם וגם להוציא טפסים מפסיכולוג.ית או פסיכיאטר.ית שיאשרו שאתה באמת טרנסג'נדר ושאתה צריך לעבור את הניתוחים. כמובן שטפסים כאלו גם כן עולים כסף, ומבחינה זו, באמת שלפחות את אחד הניתוחים כדאי שתעשה בארץ; אם אני לא טועה, צריך להביא עוד המון טפסים לחו"ל. אני לא יודע לענות על שאלה 4, אך מקווה שעזרתי^^
 9. Taylor Jonathan

  ניתוח עליון-טרנסגנדר

  טוב ששאלת, שאלה טובה^^ אז, זה תלוי בסוג העור שיש לך, סוג הניתוח, המנתח וכו', אבל... כעיקרון, זה לא אחיד; יש כאלה שנשארת להם צלקת דהויה למדי לכל החיים (בדרך כלל, בהירי עור יותר), ויש כאלה שהעור שלהם מחלים ואין צלקת (בדרך כלל, יותר כהי עור). מקווה שעזרתי :)
 10. Taylor Jonathan

  דמיבוי

  אני הערתי על זה, ואני זוכר שהוספתי שם את ההגדרה אם תרצה, אוסיף בכיף^^
 11. הגיע הזמן, חברים

  להגיד להתראות

  החלטתי, למורת רוחם של מרבית חבריי

  לפרוש מהאתר, בתקווה שבקרוב אתחיל גם ללכת לפעולות

  אכנס פעם או פעמיים בחודש, ברור שאכנס, ואעזור בפורום טרנס ומגדר

  תמיד זמין בהודעות פרטיות ושמח להושיט עזרה^^

  נתראה בשמחות, יקרים שלי 3>

  1. Amber Madison

   Amber Madison

   בהצלחה בהמשך הדרך (:

 12. וואו

  אני מסתכל על האתר וקולט עד כמה התגעגעתי

  1. ford

   ford

   תמיד מוזמן להיכנס . חיכיתי לעדכון סטאטוס שלך

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   (:

   כמו Ford כתב/ה/ , אתה תמיד מוזמן להיכנס לאתר כשאתה יכול :)

 13. השבוע הכי טוב בחיים שלי, מה אני אגיד

  אני נדלק על בחור טרנס שגיליתי שהוא טרנס מהמורה שלי למתמטיקה, הוא מחוץ לארון, והוא פאקינג שנה אחת מתחתיי

  ואחד החברים הכי טובים שלי שלא יודעים עלי חושב שאני לסבית, שעם כל הכבוד, זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עלי

  ההורים שלי והפסיכולוג שלי נפגשים, ואו שלא מרשים לי להסתפר (סביר יותר) או שאני אסתפר ביולי (יותר סביר)

  ככה, קצת עדכון על החיים הכושלים שלי

  1. Show previous comments  2 more
  2. ford

   ford

   מקווה בשבילך שתצליח יותר בתיכון ושההורים ילחצו פחות

  3. Alex Fierro

   Alex Fierro

   תספורת ונאמר א מ ן

  4. Alex Fierro

   Alex Fierro

   והיי היי היי, אני רוצה לדעת למה לא שמעתי על הבחור! 

 14. הלילה הזה היה כל כך טוב והוא הפך לכל כך רע

  לא הזמינו אותי אל המדורה של הכיתה, ואז ילדה אחרת הזמינה אותי אליה למסיבת בריכה

  ואז שתי הבנות האלה נכנסו לבית שלה, בוכות כאילו נפל עליהן העולם, ומסבירות שיש להן חוב על שתייה שהן לא הזמינו ושאין להם מושג איך לשלם את זה

  ואני רוצה לבכות כי אני אפילו לא יודע למה לעזאזל

  1. Amber Madison

   Amber Madison

   מבאס ממש שלא הזמינו אותך למדורה של הכיתה, אתה יכול להסתכל על זה כדבר חיובי או כשלילי. 

   הדבר החיובי הוא : שהנה עכשיו אתה יודע מי הם, ואיך ההתנהגות שלהם כלפייך, ושזאת התנהגות שאינה הולמת ולא נעימה. מה שחיובי פה, זה שעדיף לתפוס מרחק מאנשים שלא רוצים אותך בחברתם, בשביל לפנות מקום לחברים חדשים וטובים שיכנסו לחייך במשך חייך.

   הדבר השלילי: שזה לגמריי יכול לבאס, לעצבן, לפגוע, שזה המעשה של הכיתה שלך. שזה לא נחמד ולא נעים להיות במצב כזה, ושהמצב היה יכול להיות אחרת מימה שהוא.

   קח את זה באופן חיובי, ואל תתן לזה להשפיע על מצב הרוח שלך.

   אם אתה מרגיש צורך לבכות, תבכה, לבכות זה משחרר וטוב, תבכה עד שאתה תרגיש שזהו, אין יותר דמעות. 

    

 15. וואו אני מעדכן רק בסטטוסים, אולי כי זה הדבר היחיד שאני מספיק

   

  הרגע המביך הזה כשאני קולט שבמשך שיעור שלם עם שחקן מהתאטרון המקומי פשוט בהיתי בו וקיוויתי שהוא לא שם לב שאני מרייר לו על החיים

  1. Alex Fierro

   Alex Fierro

   מישהו אמר גיי? 

   ~אל תצאו עלי בבקשה זאת בדיחה שלנו תודה

×