Jump to content

Romo

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Romo

 • Birthday 01/30/1992

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  דגים

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Romo

  פורים

  הי אורח:) אכן יש מסיבת פורים לחניכות איגי, ביום רביעיה-28.2 הפרטים המדויקים יותר יהיו בהמשך ונפרסם אותם גם פה בפורומים!
 2. Romo

  איגי כפר סבא

  הי כולם! אז נכון, הרשימה של המדריכים והמדריכות החדשות עדיין לא מעודכנת, אבל היא תתעדכן בשבועות הקרובים, ותוכלו לראות מי המדריכים הרלוונטים אם הייתם שנה שעברה בקבוצה גם סביר שהמדריכה החדשה תיצור איתכם קשר כדי להזמין אתכם לפתיחת הפעילות:) בקיצור הכי טוב שתמשיכו להתעדכן באתר, וגם פה <3 מתרגשים כמוני מפתיחת שנה?
 3. TALYהי נעים להכיר! כעיקרון, בישראל, כדי לקבל תחליפי הורמונים יש צורך באישור של רופא ובפגישה עם אנדוקרינולוג במידה ואתה מתחת לגיל 18 תצטרך לפנות לרופא במשפחה , ובסופו של דבר קבלת ההורמונים תותנה גם באישור הורים. אם לא- את יכול לפנות .ולהבין יותר לעומק דרכו מה זה דורש. האם באמריקה קיבלת תחליפי הורמונים? אשמח אם תשתף יותר ואוכל אולי לתת עוד מידע וגם סתם להכיר יותר:) פה לכל שאלה!!
 4. הי לך, נעים להכיר! נשמע שיש כל מיני דברים שיושבים עליך, ואת בחורה אמיצה מאוד שבחרת לשתף אותם בפתיחות כזאת. ממה שאת מספרת השאלות המגדריות שלך נוצרו הרבה סביב הסיטוציה ההורמונאלית שסיפרת עליה. זה בהחלט נשמע מבלבל לגדול בתחושה של אישה ושהגוף שלך בשלב מסוים מתחיל להיראות או להתנהג כמו גוף זכרי. גם בלי קשר לנושא ההריון זה יכול להיות קשה חברתית וזהותית להתמודד עם סיטואציה כזאת. אני מאוד שמחה לשמוע שמצאת הגדרה זהותית שאת כן מרגישה איתה בנח - דמיגירל. ממה שאני יודעת, דמי -גירל היא זהות שנמצאת על הרצף הג'נדרקווירי, ויכול להיות שתצליחי למצוא עוד מידע או א.נשים שחווים חוויה דומה באמצעות חיפוש מידע או פורומים נוספים של ג'נדרקויירים. חשוב לי להגיד לך שהבחירה שלך והשאלות שלך הן נהדרות, ואין שום דבר ,"סוטה", "לא בסדר" או רע במה שאת מרגישה. הורגלנו רוב חיינו לחשוב במונחים בינאריים של מגדר - זכר ונקבה, גברי ונשי, ונראה שאת מיוחדת ומצליחה לפרוץ את המחסומים הללו ולעמוד על שלך גם מול המוסד הרפואי וגם מול החברה. גם אם תרגישי יום אחד שאת מתחברת להגדרה אחרת יותר מאשר לדמי-גירל - זה בסדר וזה מעולה כל עוד את מרגישה איתה בנח! יש יותר מצורה אחת להיות אישה ויש יותר מגדרים מרק גבר ואישה! בנוגע לשאלות שלך על אימהות והריון - נשמע שזה נושא שמאוד מעסיק אותך, גם סביב הסיטואציה ההורמונלית הייחודית לך וגם סביב כל מיני סטיגמות על הריון ואימהות. ממה שאני מבינה את גם מרגישה לא שייכת להרבה קבוצות של נשים שחוות חוויה אחרת, וזו בהחלט סיטואציה מתסכלת וכואבת לפעמים. גם כאן את מספרת שאת מתחילה לחשוב לוותר על הרעיון של להיות אמא, ושמבחינת זה לא שווה את הפולשנות הרפואית שמתלווה לכל הניסיונות להכין את הגוף שלך להריון. לצערי במקרה הזה אין תשובה אחת נכונה, ואת זאת שיודעת הכי טוב מה את רוצה, מה יעשה לך טוב ומה את לא מוכנה לסבול. נשמע שאת קשובה לגוף שלך ולשאלות שצצות לך וזה מהמם! מכיוון שאנחנו ארגון לנוער להטב"קי אנחנו אולי לא הכי רלוונטים לכל מה שקשור בהחלטה המשמעותית להיות אמא או לא, ואשמח לנסות להפנות אותך לאחרים שיעזרו לך יותר. קודם כל, הקו של "יש עם מי לדבר" שמופעל מטעם אגודת הלהט"ב: טלפון: 03-6205591 , פועל בימים ראשון עד חמישי בשעות 19:30 עד 22:30. yesh@glbt.org.il דוא"ל האגודה מפעילה גם שירות פסיכוסוציאלי במחירים מסובסדים. אני מצרפת את הלינק לדף הרלוונטי באתר שלהם https://www.lgbt.org.il/clinic יכול להיות שגם אגודת האינטרסקס הישראלי ידעו לעזור, אפילו שאת טוענת שלתחושתך אינך אינטרסקס. מכיווון שזאת אגודה עם ידע רחב מין לא בינארי ומה ההתמודדויות הרפואיות, האישיות והחברתיות שהוא מביא עימו, יתכן שתמצאי שם אנשים בסיטואציה דומה שתוכלי לשוחח איתם מספר הטלפון של קו התמיכה 04-8331357 israelorchid@hotmail.com אי-מייל לפניות מקווה שהצלחתי לעזור מעט, ואני מאחלת לך מלא בהצלחה בכל מה שתבחרי!
 5. Elon היי שנת הפעילות באיגי אמורה להיפתח ממש בשבועות הקרובים! כרגע אין תאריך סופי לפתיחת הקבוצה ברחובות, אבל אם היית חניך גם שנה שעברה תקבל טלפון מהמדריך\ה עם כל הפרטים. אם לא היית, או אם בא לך לברר עוד אתה מוזמן לפנות לליז, המדריכה של רחובות כדי לשמוע עוד פרטים. הטלפון שלה נמצא באתר של איגי תחת הקבוצה של רחובות: http://igy.org.il/page.php?id=41 שתהיה שנה מהממת!
×