מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Romo

   הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

   רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo

אולף

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  71
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות אולף

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 01/09/2003

Profile Information

 • מיקום
  זכרון יעקב.
 • תחביבים
  לצייר, לשיר, לעשות מסיבות, לדבר, מתמטיקה, וכו'.
 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  בתולה

מבקרים אחרונים

498 צפיות בפרופיל
 1. מה זה? סליחה על הבורות.
 2. גייז 14-17

  היי אני לא מנהל פורום או משהו אבל אני רוצה להזהיר. כמה אנשים בחיים שלי כבר ניסו לאנוס אותי ולמזלי הם לא הצליחו. אחד מהם היה מהאינטרנט. שיחה בדיוק כזאת אבל במקום אחר והוא רצה לעבור לוואטסאפ ואז להיפגש והלכתי עם ידידה שלי ואז הוא ביקש ממני לבוא איתו לשיחים ורצתי משם. אזז תיזהרו. ואל תיפגשו עם אנשים גם אם יש להם זין גדול כי בסוף אונס קורה וזה דבר לא טוב לבריאת הפיזית והנפשית שלכם. אז תיהרו דרך אגב אני הייתי אולף וכמעט אנסו אותי איזה 4 פעמים. שתיים בגיל 13 ושתיים השנה.
 3. אפשר למות?

  כן, הרבה. אז בכיתה ג' עשו עלי חרם כי הייתי ממש מעצבנת ודפוקה ואני כעסתי אז אבל היום הייתי הולכת ואומרת תודה לכל מי שעשה עליי את זה. תמיד יש לי הרגשה שאני שונה, בקטע רע אבל. אני פשוט שונאת את עצמי כי אני לא יודעת. אני חתכתי פעם אבל החלטתי להפסיק כדי שאמא שלי תבין אותי יותר. זה לא עבד. אבל אני לא רואה את עצמי חוזרת לחתוך. אבל אני עדיין מרגישה לחוצה וממש קשה לי לעבור את היום בלי לבכות לפחות פעם אחת. אם לא כל היום כמו אתמול. אה גם הקראש שלי מכיתה ז הרביץ לי וצחק עליי. אני ממש רוצה מערכת יחסים עם מישהו אבל החיים לא נותנים לי וכל בחור יחשוב שאני משוגעת.
 4. כי קצת נמאס לי מעצמי, קצת, הרבה וממש בא לי אז תגידו לי מה לעזאזל הבעייה שלי ולמה כמעט רצחתי לפחות חמישה אנשים בחיים שלי לא כולל אני אה אל תתקשרו לאברבנל לא בא לי להיאנס עכשיו
 5. גייז קפה בארץ?

  אני מזכרון אז אין לנו כלום חוץ מהומופוביה ובעיות נפשיות אז כדאי לפתוח סימן שאלה או סימן קריאה או שניה?!?!??!
 6. היי אני כאן למרות שאני ארגיש לבד אחרי שבוע אז אני אשלח לך הודעה
 7. האם אני להטבית אמיתית?

  אוקיי, משהו אחד. תדברי איתי בפרטי כי לי יש את אותה בעייה אבל יותר מסובכת בעייות נפשיות וכו אז דברי איתי
 8. לפחות הם מנסים 2

  רגע מה? מגדר בינארי הוא מגדר שהוא זכר ונקבה. מגדר לא בינארי נון בינארי הוא מגדר שהוא לא זכר או נקבה.
 9. דיסני

  אני חושבת שדיסני נוראיים, בתקופה העתיקה ובתקופה החדשנית. אבל בגלל שכל כך הרבה אנשים רואים את הסדרות והסרטים, אני חושבת שקשר להטבי או דמות להטבית זו התקדמות ענקית לחינוך של היום. הצעד הבא זה הט' בלהטב.
 10. זכויות בבית ספר?

  אבל בעיקרון אני נכנסת לשירותי נשים מחוץ לבית ספר.
 11. זכויות בבית ספר?

  היי אני יצאתי מול המכנכת שלי כגיי ומול הכיתה כנון בינארי. אני לא מרגישה בנוח בשירותי בנים אז נכנסתי לשירותי בנות. הבנות שם לא קיבלו אותי ופנו למחנכת בבקשה להוציא אותי משירותי בנות. היא הציעה לי להיכנס לשירותי נכים. היא אמרה לי שהפיתרון הוא זמני ושיפתחו שירותי אחר בבית הספר. בקשר לספורט לא נעים לי להתאמן מול בנים אז אני מתאמנת לבד בכיתה. הרעיון הוא להרגיש חופשיה לדבר עם המורים על הכל ובעיקר על הנושא של מגדר ומיניות.
 12. זכויות בבית ספר?

  הבעייה שלי קצת יותר מסובכת כי אין לי מגדר.
 13. אוקיי, סליחה אם פגעתי אבל יש לי מה להגיב לתגובה שלך. אני מבינה שהיית עצוב והייתי שמחה לתמוך בך וזה מה שניסיתי לעשות בהערות ובהצעות שלי. זאת לא בעייה רגשית עמוקה. בכולנו יש את הקול הזה שאומר לנו שאנחנו לא מספיק ואפילו לא בכלל. אני תמיד הגדרתי אנשים לפי איך שהם נראו לי ולמרות שהמצב הנפשי שלי לא משהו אני לא חושבת שלכלסס (מהמילה כלאס כיתה באנגלית) זאת מחלה או בעייה רגשית או נפשית. אני אשמח לתמוך בך בפרטי אם תצטרך עזרה כי בגלל זה אנחנו פה. ומה הבעייה במראה שלך אחי אתה לא מכוער או שמן.
 14. זכויות בבית ספר?

  אוקיי בזמן האחרון אסור לי להיכנס לשירותי בנות כי לבנות זה לא נעים. אז אמרו לי להיכנס לזה של הנכים עד שימצאו פיתרון. אני חושבת שבעיקר בגלל שזכרון מנותקת מרב הארץ, ההכרה בלהטבים ונתינת זכוייות ללהטבים לא שקעה שם עד הסוף.
 15. אוקי, אין לי מושג על מה אני מדבת אבל בסדר. דבר ראשון, אני מבינה אותך, אתה רוצה סקס קל וזמין ואם מישהו שתימשך אליו וזה קשה לפעמים. דבר שני, סורי אם אני יודעת אבל כשאתה מדבר על צדדים אפלים של הקהילה. אתה חלק מהאנשים שהם הצדדים האפלים בקהילה, אתה שופט אנשים לפי מראה, אתה מקבץ אנשים לתוך דרגות ואחרי כל הדברים המגעילים שאתה עושה לאנשים אחרים שממה שהבנתי עשו גם לך אתה רוצה אדם חתיך, בדיוק כמו שדמיינת ושייקים איתך מערכת יחסים מינית ורומנטית ואתה בא לעזרה כאן?! אני הייתי מציעה לך לחשוב טוב טוב מה אתה אומר לאנשים אחרים ולשלוט טוב טוב על ההורמונים שלך כי חוסר התמיכה שלך לא יותר נעלה מהומופוביות. אתה שונא אנשים בגלל דעות קדומות, הנורמה וסתם כי בא לך לרדת על אנשים אז תחשוב מה עשו לך ומה אתה עושה לאחרים.
×