• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

Zzz333

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  32
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות Zzz333

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 17/06/02

Profile Information

 • פנו אלי ב לשון נקבה
 1. מיואשת

  מי פנוי ויש לו מספיק סבלנות לסחנ"ש איתי? לא רק על גאווה, מרגישה עבודה.
 2. היי אני יודעת שזה לא כל כך המקום אבל אני חושבת שאני המצב ושלב שאני כן רוצה להתנסות ולהכיר אישה מהמין שלי ולנסות לבנות קשר רומנטי. אז איך אני יכולה להכיר בנות נוער בגילי (סביבות 15 ) ולא במועדון בר נוער או משהוא כזה. תודה מראש וזה ממש חשוב לי.
 3. היי אני יודעת שזה לא כל כך המקום אבל אני חושבת שאני המצב ושלב שאני כן רוצה להתנסות ולהכיר אישה מהמין שלי ולנסות לבנות קשר רומנטי. אז איך אני יכולה להכיר בנות נוער בגילי (סביבות 15 ) ולא במועדון בר נוער או משהוא כזה. תודה מראש וזה ממש חשוב לי.
 4. מוכנות

  היי אני יודעת שזה לא כל כך המקום אבל אני חושבת שאני המצב ושלב שאני כן רוצה להתנסות ולהכיר אישה מהמין שלי ולנסות לבנות קשר רומנטי. אז איך אני יכולה להכיר בנות נוער בגילי (סביבות 15 ) ולא במועדון בר נוער או משהוא כזה. תודה מראש וזה ממש חשוב לי.
 5. היי אם את רוצה לשתף את מוזמנת לשלוח הודעה
 6. אז איך?

  תודה
 7. אז איך?

  טוב. אחרי המון בלבולים אני חושבת שפעם ראשונה התאהבתי בבחורה ואפילו בלי להכיר אותה יותר מידי איך אני יכולה להיות בטוחה שהתאהבתי בבחורה ואני יכולה להגדיר את עצמי כבייסקסואלית ואם אני מגדירה את עצמי כזאת איך יוצאים מהארון?
 8. וואי גם אני המצהמצב דומה לשלך אם את רוצה לדבר ולשתף אחת את השניה, מוזמנת.
 9. התאהבות או חברות?

  תודה תודה
 10. אהבה או חברה

  אז מהיא התאהבות ומזות חברות טובה. איך אפשר לדעת אם אני מפתחת אהבה לחברה שלי או שסתם אנחנו חברות טובות. איך זה מרגיש באמת להתאהב.??? איך מבדילים בינהם?
 11. אז מהיא התאהבות ומזות חברות טובה. איך אפשר לדעת אם אני מפתחת אהבה לחברה שלי או שסתם אנחנו חברות טובות. איך זה מרגיש באמת להתאהב.??? איך מבדילים בינהם?
 12. טוב אז כתבטי פה כמה דברים ואני מרגישה שאני רוצה לדעת יותר. אשמח לשיחה אם מישהיא שכבר עברה את כל זה. שתקשיב לסיפור שלי ושתתן לי עצות. שאוכל לפנות אליה. בתודה מראש.
 13. מבולבלת

  תודה