• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

Amber Madison

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  203
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

כל דבר שפורסם על-ידי Amber Madison

 1. היי , לא כ"כ הבנתי מה את מנסה להגיד פה. אז אשמח אם תסברי יותר. נטייה מינית היא לא בעיה , יש כאלו שלוקחים את הנטייה כבעיה מרכזית בחיים שלהם אבל היא לא(: . היא כן לפעמים יכולה להקשות בגלל בלבול מיני , אבל בסופו של דבר הכל מסתדר . לגבי כל השאר שכתבת לא הבנתי בדיוק מה את רוצה לומר , על המציאות , קושי . ואשמח אם תפרטי יותר ותסברי כדי שאני אנסה לעזור לך. (:
 2. בא לי לשחק בתאטרון גאה

  היי , כן זה יכול לעניין אותי והאמת יותר מושך ללכת להצגות שאתה חלק מהקהילה אז זה יותר כיף ונחמד. אני חושבת שאם אתה תלך ותציע דמויות של להטבים ותגיד להם בדיוק מה ואיך לעשות , זה יכול לצאת לאור. אתה לא צריך להיות סטרייט או כל הגדרה אחרת , אם אתה אוהב תיאטרון ואתה רוצה גם להופיע בו אז לך על זה תלך לקורס משחק ומשם תתקדם ותפתח את עצמך. שיהיה המון בהצלחה!
 3. בי סקסואלית?

  היי , לא בלבלת אותי הכל בסדר (: . את כרגע נמצאת במקום של בלבול , וזה בסדר גמור ואין טעם ישר להגדיר או לחפש הגדרות. יש אנשים שבהמשך החיים מגלים את הנטייה שלהם , וגם זה בסדר. אם את מרגישה שאת נמשכת גם לבנות וגם לבנים אז כן את ביסקסואלית. התאהבת באישה?גבר? גם אם זה לא היה רציני , הרגשת משיכה לאחד מהם? לראות לפי סרטים זה לא הכי טוב , אבל כן יכול קצת לעזור כדי לדעת. אם הרגשת פעם אחת משיכה או התאהבות בדמות של הסרט , זה גם יכול להעיד על משהו אבל לא ישר יכול להגדיר אותך בתוך לסבית או ביסקסואלית.
 4. תחושת בית

  היי , כתבת שעל בית לא מוותרים בקלות , למה שלא תלחמי עליה?(: ותראי לה שאת אוהבת אותה?(:
 5. פשוט עצובה

  היי , כאן בשבילך (: זה בסדר להרגיש כך , מתוסכל , עצוב , ועוד רגשות רבים שמתחוללים אצלנו בנפש. אם יעזור לך את יכולה לצאת עם חברים , או אפילו לכתוב לך ביומן למה את מרגישה כך. לצאת עם חברים יכול לתת לך אפשרות להחזיר את הצחוק , והחיוך , וזה כדאי מאוד.
 6. ברכות לשנה החדשה

  תודה רבה , שיהיה לך חג שמח ושנה מלאה בשמחה ובאהבה!(: מה שאני מאחלת לעצמי זה להגשים את כל החלומות והיעדים שלי ולהיות תמיד שמחה ומאושרת ולעזור למלא אנשים (:
 7. סוף סוף נתנו לנו זכויות שוות לאימוץ ילדים (:

  1. הצג תגובות קודמות  עוד 1
  2. baryafe

   baryafe

   מדהיםםםם. 

   איזה יופי

  3. Amber Madison

   Amber Madison

   זה משמח מאוד!(:

  4. baryafe

   baryafe

   מאוד.  

    

 8. היי שוב, ממש קשה לה ? מה? מה אמור להיות קשה לה בדיוק? היא צריכה לאהוב אותך כמו שאת , ולא לשנות את החברות שלכן ולקחת את זה רחוק מידי. המשפחה שלך לא יכולה לדעת שאת הולכת לאיגי , את יכולה להגיד שאת הולכת לחברה מסוימת ותעדכני את אותה חברה על זה , או שתגידי שאת יוצאת לקניון או למקום מסויים שאת בדרך כלל הולכת לשם , ותלכי במקום זה לאיגי. תזכרי שאת בסדר גמור , והאנשים שינתקו איתך קשר הם לא חברים אמיתיים ואת לא צריכה אנשים כאלו בחיים שלך.
 9. היי, האם את בטוחה שהסביבה שלך לא אוהבת ולא מקבלת? חברות מהכיתה? מישהו? את יכולה ללכת לאיגי , להכיר שם חברים ולהיות שם מי שאת באמת בלי מסכה. אין לך למה להסתתר , כי זה לא דבר שהוא רע. תקבלי את עצמך ותאהבי את עצמך , תהיי גאה ומלאה בביטחון. את לא חייבת לספר למשפחה שלך , אם את מרגישה שזה לא נכון בשבילך ושאת לא רוצה שינתקו איתך קשר. אבל שתדעי , את לא יכולה להיות סגורה ולא לצאת מהארון. מתישהו בחיים הם ידעו את זה , ויצטרכו לקבל את זה ואם לא יקבלו זאת כבר בעיה שלהם ולא שלך.
 10. מעולה (: , התגובה שלה הייתה נהדרת אם היא הגיבה בחיוביות (: . אין בעד מה (:
 11. מיואשת

  מוזמנת בשמחה(: כאן בשבילך (: , מחכה ממך להודעה (: .
 12. עזרה - חבר חרמן !

  היי , אני חושבת שזה מוקדם מידי בשביל לשכב , עדיף שתחכו עוד שנתיים . במיוחד שאת בגיל צעיר , ושאתם אפילו עדיין לא חודש ביחד. תחכו עם זה , אל תמהרו , המערכת היחסים הזאת לא צריכה רק להיות סביב זה של "קדימה בואי נשכב" , לא , לא , ממש לא. הגיל צעיר , ואין טעם למהר לדבר שצריך לחכות איתו. אם הוא לוחץ עלייך , עדיף לסיים עם הקשר. לא עושים דברים מלחץ , במיוחד כשאת לא מרגישה שזה נכון עבורך.
 13. סבבה (: את לא צריכה להצטער על זה , על מי שאת. תחשבי על זה עד שתגיעי להחלטה (: , בשמחה (: .
 14. מעולה , יש את בית דרור כמובן שאני בטוחה שהם בשמחה יקבלו אותך בשמחה ובאהבה. (: העברית שלך לא נכונה בעיניה? היא טועה , את יכולה לדבר איך שאת/ה רוצה , זה לא משנה ולא אמור להפריע למישהו. כשהיא אומרת לך את זה , מה את/ה עונה לה? והאם לפנות אלייך בלשון זכר או נקבה או שזה לא משנה ממש בשבילך?(: אל תעשי את זה ישיר מידי אם את יודעת שהיא תגיב בצורה לא טובה , תעשי את זה בזהירות , ותחליט עם עצמך האם אתה עושה את זה או שלא. תחשבי על זה קצת , אל תמהרי אם את יודעת שההשלכות לא יהיו טובות. בהצלחה וכאן בשבילך (: .
 15. היי , אם זה המצב עם אמא שלך , עדיף כרגע לא לדבר איתה על זה. בן כמה אתה? אם אתה מעל גיל 16 , אז סבבה ומעולה , אני לא יודעת באיזה גיל אתה מתכנן לעזוב את הבית אבל אם אתה מתכנן לעזוב את הבית בגיל 18 אז זה סבבה ואתה יכול לספר לה באותה שנה או כמה ימים/שבועות לפני שאתה עוזב את הבית. ככה יהיה לך איפה לגור אם אתה חושב שאולי היא עלולה להעיף אותך מהבית , או להתנהג אלייך בצורה לא יפה. אתה לא חייב לספר לה , אבל אם אתה מרגיש צורך לספר אז תחשוב גם על ההשלכות של זה.
 16. אנשים ששומעים רוק ?!

  כן (:
 17. החברה הכי טובה שלי.

  היי , את בוכה גם בגלל מה שאת מרגישה כלפיה במשך כל הזמן? אם זה בגלל זה , אני חושבת שאת צריכה לעשות את הצעד הגדול הזה , ולספר לה אפילו שזה קשה ויכול להיות מפחיד. אם ממש קשה לך לספר לה את זה , אז במכתב או כמו שעשית בהודעה שלך. את לא חייבת לשתף עם ההורים שלך , את לא חייבת , וזה גם לא עניינם. תשתפי עם האנשים שאת סומכת עליהם , ואוהבת אותם באמת. זה לא שאת ממש יכולה לשלוט בזה , אנחנו לא בוחרים במי להתאהב זה פשוט קורה. וזה בסדר (: . אולי עם אותה אחת זה היה יוצר מצב לא נעים , אבל אולי איתה זה יהיה אחרת. תשאלי אותה מה היא הייתה אם היא הייתה מגלה/מבינה שהחברה הכי טובה שלה או חברה טובה שלה הייתה מאוהבת בה , מה היא הייתה מרגישה , או חושבת , או אומרת. האם זה היה משנה את המצב בניכם? ולמה בעצם? אם את מרגישה שזה יעשה לך טוב שתשלחי לה את ההודעה הזאת שהראת כאן , תעשי את זה , ותנשמי עמוק. אני כאן איתך. (: שיהיה בהצלחה וכאן לכל דבר (: .
 18. מחבב? לא מחבב? וואט?

  ניסת להתחבר אליו? ליצור שיחה? להיות איתו יותר?(:
 19. למה החיים שלי בזבל

  זה שכולם היה חבר/ה , זה לא אומר שאת צריכה שגם לך צריך להיות. מה זה יגיד עלייך? או יראה עלייך? כלום , פשוט כלום. אין טעם למהר , בסוף את תמצאי את הבחורה שתהיה איתך ותאהב אותך. אין טעם למהר , פשוט לא צריך.
 20. האם אני סטרייט?

  היי , אני לא חושבת שאתה חלק מהקהילה , אין פה משהו שמראה עלייך שאתה הומו/בי/או כל מגדר אחר שיש. אם זה מה שעושה לך טוב , וזה מופיע לך רק במצבים שאתה מרגיש דמוי עצמי נמוך , אז סבבה וגם אם זה לא היה מופיע לך במצבים כאלו זה גם סבבה לגמרי. זה לא מראה עלייך משהו , זה נראה רק שזה מעניין אותך וזה בסדר גמור. (:
 21. שנת הלימודים החדשה בפתח

  היי , בוקר טוב (: כמובן (: , עדיף להיות אופטימית בקשר לשנה החדשה במיוחד שלא נשאר עוד הרבה שנים ללמוד , מאשר להיות ממש שלילית ופסימית שהשנה הולכת לעבור ממש לאט. אז עדיף לחייך , ולזכור שזה לא נמשך לנצח. זאת לא הכרות ראשונה , מכירה את המורה מכיתה ח' . אבל את שאר המורות משנה שעברה , אז די מכירה את ההתנהגות שלהן חוץ מכמה מורות חדשות. אכיר אותן לאט לאט , ואראה איך הולך. (: תודה (:
 22. שנת הלימודים החדשה בפתח

  היי , (: , יאפ יותר מידי עסוקה הייתי (: . הצו שלי הוא ב1.1.18 אם אני לא טועה , ונכון (: . התחילה די בסדר , לא כל המורות נחמדות ולא הכי משהו חוץ ממורה אחת שהיא די בסדר ועוד אחת נוספת שאני מכירה אותה משנה שעברה שלימדה אותי. לא התרגשתי , פשוט שמחתי שאני עוד שנתיים מסיימת סוף סוף. לא הכי מרוצה , אבל בסדר זה עובר מהר (: .
 23. יציאה מהארון

  תודה (: ובכיף (:
 24. מעולה בהצלחה!(: אשמח אם תעדכני (: .
 25. היי , ברוך הבא!(: שמחה שנכנסת לקשר שנותן לך הרגשה טובה(: , שיהיה לכם המון בהצלחה. (: אם אתה מרגיש צורך לצאת ומרגיש בטוח וגאה במי שאתה , אז תעשה את זה תצא מהארון . אבל כדאי לפניכן לבדוק האם הם מקבלים את הקהילה כדי שלא יצא מצב שהוא לא נעים , אם אתה עדיין מתגורר בבית של ההורים והם לא מקבלים אז עדיף לחכות עד שיהיה לך בית כדי שלא יצא מצב שיעיפו או יתנהגו אלייך לא יפה. אם אתה כבר גר מחוץ לבית , אז סבבה מעולה תצא מהארון בלי חששות ותראה כמה אתה גאה ושלם עם עצמך. תדבר עם אותו בנאדם שאתה יוצא איתו , תדבר איתו על החששות שלך והפחדים ותשמע מה יש לו להגיד על כך. אתה צריך להחליט מה אתה עושה , אם אתה מרגיש צורך לצאת מהארון ולספר להם עלייך ועל הבחור שאתה יוצא איתו אז תעשה את זה בביטחון ואל תחשוש תשים את הפחדים בצד ותעשה את זה. אתה צריך לדעת מתי ואיך לעשות , אם אתה מרגיש שאתה רוצה לשתף עם המשפחה שלך אז תעשה את זה בזמן שאתה מרגיש רגוע ושיש לך זמן להיפגש או לדבר עם ההורים על זה. זה לא מוקדם, אף פעם זה לא מוקדם. אם אתה מרגיש לא מוכן אל תעשה את זה עדיין , תחכה עד שתהיה מוכן. (: המון בהצלחה!