מעבר לתוכן

Amber Madison

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  1,199
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

כל דבר שפורסם על-ידי Amber Madison

 1. Amber Madison

  פוסט התיעצות

  היי (: , אני רואה כאן שאתה לא בטוח במה שאתה הולך לעשות , וזה אומר שהפגישה הזאת לא צריכה להיות. כי כשבנאדם בטוח בעצמו לפני שהוא הולך לעשות דבר מסוים , הוא לא חושב בצורה שבה אתה חשבת. זה אמור להאיר לך נקודה אדומה ולשאול את עצמך , האם זה נכון בשבילך או לא. אתה לא צריך/חייב להתנסות בשביל לדעת האם אתה נמשך לגברים , זה לא חייב לבוא דרך התנסות. דבר נוסף, אתה חושש מהמפגש, אני לא רואה כאן סיבה מוצדקת ללכת ולהיפגש עם אותו בנאדם. לדעתי , לא ממליצה לך ללכת למפגש, במיוחד במצב שאתה לחוץ ומרגיש לא בטוח בעצמך האם לעשות זאת. בהצלחה (:
 2. Amber Madison

  מתלבט אם לספר אבל עומד בפני דילמה

  היי (: , זה שהיא ממש נחמדה בעיניך לא אמור למנוע ממך מלספר לה , ככל שאתה מאריך את הקשר והיא לא מודעת פנוייה המינית שלך היא עלולה מאוד להיפגע. לפעמים צריך לעשות את הדבר שהוא לא נעים , כי בסוף לנו לא יהיה נעים יותר כשאנחנו נשמור בסוד את מה שמרגישים. נכון שזה יכול להיות קשה לספר , אבל זה דבר שצריך לקרות. אי אפשר להמשיך את הקשר הזה , אין סיבה מוצדקת להמשיך את הקשר הזה. מי שיתרחק ממך הוא לא חבר שלך , זה בנאדם שרוצה שאתה תרצה אותו שתהיה מה שהוא רוצה שתהיה. הוא לא חבר טוב ולא אמיתי , בנאדם שלא צריך להיות בחיים שלך אם הוא לא מקבל אותך כמו שאתה. תסיים את הקשר בעדינות ותסביר את המצב אם אתה יודע שהיא מקבלת ולא תפגע בך בדרך מסוימת , חשוב שתרגיש בטוח ומוכן, אל תעשה דברים לפני שאתה בודק. אל תמשיך את הקשר , לא בגלל שאין בניכם כלום אלא כי פגיעה יכולה להיות שם. אתה לא קטן , ואין צורך להגיד לך שאתה קטן בשביל להחליט , הגיל שלך לא קשור, הכל בסדר (:
 3. הן הלכו לקנות שתיה, לי אין 18 עדיין אז לא מתאפשר לי , וגם אם היה מתאפשר לי לא הייתי קונה. הייתי איתן והן שתו הרבה , וכשהן הציעו לי לא הסכמתי לשתות. אני לא נגד שתיה, אני חושבת שאפשר לשתות אבל במידה כמובן. לא רציתי לשתות כי אני יודעת שאם אשתה יש מצב שאעשה דברים שאתחרט עליהם , ואז אין דרך חזרה.  אז התאפקתי ולא שתיתי, וגם אם אשתה מתישהו אשתה ליד אנשים שאני סומכת עליהם ושהם ישמרו שלא אעשה דברים שאתחרט. 

  בכל זאת , היה בסדר ואחלה , ואני שמחה שלא שתיתי. 

 4. למדתי להיות יותר קשובה לעצמי , לתת יותר הזדמנויות לאנשים למרות שבעבר עשיתי את זה המון ומאז לא הסכמתי לתת הזדמנויות נוספות. למדתי להסתדר עם אנשים שאני לא אוהבת, למדתי להיות נחמדה אליהם ולא לתת להם את היחס הרע שהם נותנים לי. למדתי לעצור, לחשוב, להיות סבלנית לפני שאני עושה משהו גם אם אני בטוחה בו. למדתי שכל מה שעברתי ושאעבור זה רק חלק קטן מהחיים , ושיש הרבה יותר מזה. שירות לאומי, צבא, עבודה, ללמוד קורס, הכרות עם חברות מדהימות , העסקו אותי המון בשנה האחרונה. שמתי בצד את הלימודים, את המבחנים, הבגרויות, הבחנים, העבודות, והתמקדתי בעצמי כי זה היה חשוב לי יותר. למדתי שיש לי עוד הרבה לעבור בחיים, שאני עדיין צעירה עוד שלושה חודשים אני בת 18, זה מטורף. כ"כ חיכיתי לגיל הזה, לסיים תיכון , לבנות את החיים שלי כמו שאני באמת רוצה , עם האנשים שאני רוצה , את החיים הגאים שלי. למדתי על עצמי המון בשנה האחרונה, למדתי להעז, למדתי להרפות, למדתי לצחוק על דברים שאני עוברת , למדתי מה טוב בשבילי ומה עושה לי רע. למדתי מי האנשים הנכונים בחיי , עם מי אני ממשיכה ואת מי אני עוזבת , את מי אני שומרת ואת מי אני מרחיקה , על מי אני נלחמת ועל מי אני מוותרת. למדתי להיות הרבה יותר בטוחה בעצמי , להמשיך להאמין במה שאני מאמינה , להאמין באהבה, בחופש, באומץ, בקבלה, בפתיחות, להאמין בטוב. למדתי שהלימודים בבי"ס לא חשובים לי למרות שאני יוצאת עם תעודת בגרות , למדתי לטרוף את החיים, להנות מהדברים הקטנים אך החשובים. למדתי להשתיק ולהתעלם ב- אנשים שמזלזלים בי ולא מאמינים בי , למדתי להילחם גם כשאני על הרצפה ממוטטת מרוב עייפות להילחם על מה שחשוב לי. למדתי להילחם כשרע לי , כשאני עצובה מידי פעם , כשאני מתאכזבת, כשאני כועסת , כשאני לא מרוצה , למדתי שדברים לא באים בקלות. אני שמחה שהדרך לא קצרה , כי רק ככה אני מעריכה את המאמצים שלי. למדתי שאנשים ינסו לפגוע, להעליב , אבל אני אמשיך לא לתת להם להשפיע עלי, תמיד עם ראש מורם ולהיות בטוחה. למדתי להעריך אנשים על מה שהם עושים בשבילי , למדתי להודות , לאהוב , לחבק , להגיד מילה טובה , למדתי להיות אני. למדתי לא להסתיר את עצמי , לא את הנטייה המינית שלי , לא את החסרונות שלי. למדתי להפיץ את השמחה שלי , הגאווה שלי , הקבלה שלי . למדתי לצעוק "כולם על **** שלי" ולעשות מה שנוח בשבילי , להיות באמת גאה. למדתי להיות יותר פתוחה, למדתי לקבל את הרגשות שלי , למדתי לא להילחם עם מה שאני מרגישה, למדתי לא להסתיר אם אני מאוהבת, כועסת, מאוכזבת.  למדתי להיות אני, כי אין עוד כמוני, ויש בי דברים טובים וגם רעים וזה בסדר, אני לא יכולה לרצות את כולם , אבל את עצמי כן, אז אני מי שאני ואני גאה בעצמי. 

   

 5. וואו לא הייתי שנה בערך בתל אביב, הלוואי והייתי גרה שם 

  1. תומס T

   תומס T

   תסעי בתחבורה הציבורית בשעות העומס. להיות תקוע בתחבורה ציבורית בתל אביב זה ממש כמו לגור בתל אביב

   רק בלי שירותים

   עם אנשים מעצבנים שתקועים בכל מקום

   אבל זה אותו הדבר XD

  2. Amber Madison
 6. היי (: , כן , ממש ככה , אתה יכול לבחור באיזו דרך שאתה רוצה וחושב שתרגיש הכי בנוח והכי משוחרר. כמו שכתבת אתה יכול לצאת איתם ופשוט להגיד שאתה הומו , פשוט תזרוק את זה לאוויר , אם אתה מרגיש שיהיה לך יותר בנוח שתשבו ותדברו ברצינות זה גם סבבה, מה שתרגיש שיהיה לך בנוח (: בהצלחה!!(:
 7. אם מישהו מכיר את הסדרה החדשה טרנסקידס, ידיד שלי נמצא שם , כזה מקסים ככ גאה בו על התהליך שהוא עבר , הוא כזה אלוף.

 8. עבדתי נורא קשה בשביל לקנות דברים שאני ממש רוצה , על סיגריות וויתרתי (לבנתיים) , אני רוצה מחשב נייד , פלאפון חדש כבר קניתי לפני חודש בערך , רוצה לקנות מיטה חדשה ולשנות את כל החדר שלי אבל לפי החישוב שלי זה יוצא בערך 30 אלף , ויכול להגיע יותר . אז גם על זה וויתרתי, והולכת לקנות בקרוב דברים אחרים ולנסות לאזן בין הכל .

   

 9. היי , אני עוד שלושה חודשים בת 18 , כיתה יב , גרה במרכז ליד תל אביב, לסבית . מוזמנת להכיר (:
 10. Amber Madison

  שנת שירות כנגד ההורים

  היי (: אהה , עדיין מבאס אני חושבת שכן , ההרשמה פתוחה אם אני לא טועה. הם מפרסמים גם באנסטגרם, כדאי לך להיות מעודכנת (:
 11. הוא לא מסכים לי לעשן , הוא לא רוצה שאעשה את זה , הוא לא באמת יכול להגיד לי מה לעשות אבל אני מבינה למה הוא לא רוצה ואני מכבדת אותו. 

  אז , לא עושה את זה , אני לא אגע בזה.

   

 12. היא : "אני מחליטה לאנשים, לא יהיו נישואים אזרחיים"

  אני: חחחחחחחחחחחחחח fuck you .

  כתגובה: היא מתעלמת ממני

 13. ביקשתי לדגמן, קיבלתי את מה שאני רוצה, לא תמיד כמובן רק פעם אחת או פעמיים.

   

 14. כמה דברים שלמדתי בחיים:

  * להיות עם חברות שלי כשקשה להן 

  * להילחם על אנשים שאני אוהבת

  * להתרחק מאנשים שמנסים לשלוט בי

  * לדבר , לא לשתוק , להגיד מה שאני חושבת

  * תמיד לעמוד על שלי , ולא לוותר על מה שאני מאמינה .

  * גם אם קשה לי אני ממשיכה , ולא מוותרת לעצמי. 

  * לשכוח את העבר ולהתמקד בהווה .

  * לשים את אחרים במקום הראשון ורק אז אותי .

  * קודם להקשיב למה שיש לאנשים מה להגיד ,  ורק אז להגיב.

  * להתרחק ממה שלא עושה לי טוב , וממי שלא עושה לי טוב .

  * לא לוותר על אנשים שאני אוהבת , אף פעם.

  * ללמוד לשחרר דברים , ולא להיתפס על קטנות .

  * להתעלם ממה שיש לאנשים מה להגיד , ולא לחשוב מה יש לאנשים להגיד. 

  * לקבל ביקורת .

  * לכבד אנשים גם אם אין לנו את אותם דעות .

  * להתמודד ולא לברוח ממצבים קשים .

  * להיות עם אנשים כמה שיותר 

  * להשתחרר ולא לחשוב יותר מידי לפני דברים שאני רוצה לעשות 

  * לחשוב לפני שאני מדברת בשביל לא לפגוע 

  (שני דברים שונים)

  * לעסוק בדברים שאני אוהבת 

  * לא לוותר לעצמי 

  * תמיד להיות עם אנרגיות ולחייך 

  * להתייחס יפה לאנשים גם אם הם לא מכבדים אותי

  * להתעלם מאנשים שמנסים לפגוע באנשים או בי

  * להילחם על המקום שלי

  * להתרחק ממקומות שלילים 

  * תמיד לעזור לאנשים 

   

 15. ידיד טמבל יש לי , איך הוא התהפך? הוא פשוט זבל , הוא היה בעד הקהילה , ואתמול הוא ככ התעצבן על הקהילה ואמר דברים פשוט נוראים.

  לפחות כמה מהידידים שלי מקבלים אותי כמו שאני , והידיד הנסיך שלי אמר לי לא משנה מה אהיה הוא מקבל אותי כמו שאני, היינו בקשר ממש טוב היינו מדברים כל יום עד שעברתי דירה והקשר נותק. שלחתי לו הודעה לפני כמה שבועות, לראות מה איתו ,  הייתה לנו תקופה טובה.

   

 16. היי (: , חשבת אולי לכתוב לה מכתב או לשלוח לה ההודעה בווצאפ מה אתה מרגיש ולשתף אותה בפחד שלה?
 17. Amber Madison

  שנת שירות כנגד ההורים

  היי אהובה (: , הרצון שלך לעשות שנת שירות באיגי מקסים , ממש מבאס שלא התקבלת אבל זה לא הכל , ואל תוותרי את יכולה עדיין לתרום לאיגי בדרכים אחרות. אני חושבת שניתן לתרום לקהילה דרך כספים, יש לפעמים אני חושבת שתורמים איזה סכום שאפשר לקהילה (אירוע התרמה), אני לא ככ מבינה בזה אבל יכולה לברר בשבילך אם תרצי. בנוסף לדעתי גם תמורה היא ללכת למצעדים, לפעילויות שיש, להשתתף בכל אירוע שיש. נכון זה לא ממש אותו הדבר , אבל זאת גם תרומה. להיות באתר כאן זאת גם תרומה , אפשר לראות את זה גם כך. כדאי לך לבדוק בעמותות של שנת שירות , לפעמים יש להם גם שנת שירות שקשורה לקהילה אז ממליצה לך לבדוק. בהצלחה רבה , וברוכה הבאה לאתר (:
 18. Amber Madison

  רוק ומטאל

  linkin park כנל גם לגביהם
 19. Amber Madison

  רוק ומטאל

  אין על red (: שירים ממש יפים יש להם
 20. Amber Madison

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  היי (: , תצטרך לבקש מהמערכת או מאחד אותם אנשים שהם אחראים כאן שימחקו לך , למשתמשים אין אפשרות למחוק.
 21. היי (: מוזמנת (: רק אל תפגעי בעצמך
 22. היי (: , דברים חמים מחמים את המקום וגורמים להקלה על הכאב, מציעה לך לקחת מגבת חמה ולשפוך עליה מים חמים ולשים מעליה קצת מים נעימים שלא יהיה חם מידי, שים על המקום ותשאר בתנוחה שתהיה לך נוחה חתוכה איזה 5-10 דקות . כשהמגבת מתחילה להתקרר, תעשה שוב את אותה פעולה עם המים. אמבטיה חמה גם יכולה לעזור, תהיה קצת באמבטיה חמה זה יהיה לעזור קצת. והכי הכי חשוב , תן לעצמך מנוחה מהביינדר , אל תשים אותה למספר ימים. אם תשים בחזרה יכאב לך יותר וחבל , לכן כדאי לתת מנוחה לגוף שלך ממנה , ואל תעסוק בפעילות שגורמת למאמץ רב. במידה והכאב לא מפסיק , ממליצה לפנות לרופא , לא משחקים בבריאות. תרגיש טוב (:
×