Amber Madison

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  247
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

כל דבר שפורסם על-ידי Amber Madison

 1. היי , כדי להיות שמחה , משוחררת , מאושרת , את צריכה לעשות את מה שטוב לך ולא מה שאת רוצה שיהיה טוב לאחרים. תצאי מהארון ליד מי שאת בטוחה , ליד מי שאת מרגישה פתוחה , ליד מי שהוא לא נגד- הומופוב ושאת בטוחה בזה שהוא לא הומופוב אחרי שאת שואלת אותו. (את אותו בנאדם גבר/אישה/אחר) את לא צריכה שיקבלו אותך , את זאת שצריכה לקבל את מי שאת , ולאהוב את עצמך. גם אם ההורים לא יקבלו אותך אל תתני לזה להשפיע עלייך , תשארי שמחה , משוחררת , אל תמנעי מלהיות מי שאת. אל תסתתרי , תהיי את , תראי שאת חלק מהקהילה המקסימה שלנו. לצאת מהארון זה לא אמור לפגוע , ואם זה "יפגע" בהם הבעיה כבר אצלהם. את לא יכולה להימנע מזה , ואת לא שונה . תהיי את! תהיי משוחררת! אל תפחדי!!(: תספרי לאנשים שאת סומכת עליהם על מה שאת מרגישה (מוזמנת לספר אם את מרגישה בנוח בפרטי) , על הנטייה , על מי שאת , ואל תסתירי. את יכולה לחיות חיים מאושרים ושמחים , אם תהיי משוחררת , ולא תדחיקי , אלא תספרי. את עדיין גרה בבית? אם לא , אז זה מצויין שאם לא יקבלו יהיה לך לאן ללכת. מקווה שיקבלו אותך , ומי שלא יקבל , הבעיה אצלו ולא אצלך. כמובן שיש גם את בית דרור , שאפשר לדבר איתם רק אם יקרה מצב לא נעים בין ההורים.
 2. הלואה (: , מזה כועסים שאין לך חברה? רציני? למה לכעוס על דבר כזה , לא חייב כרגע זוגיות , אם אתה מאוהב זה בסדר גמור!! הזמן שלך לא מוגבל , ולא אכלת שום דבר (יודעת שזה ביטוי) לא אוף , הכל בסדר. אז אתה נמשך , אז מה? לא קרה כלום , הכל טוב. אם אתה יודע שהם הומופובים כמובן לא לספר להם שום דבר , גם אם הם רוצים שתהיה לך חברה ומכריחים אותך אל תהיי חבר של מישהי , לעולם אל תהיה עם בנאדם שאתה לא אוהב/נמשך.תסביר להם שאתה כרגע לא מעוניין להיות בזוגיות , ושיפסיקו לכעוס ולהתעסק בנושא הזה כי זה לא עניין שלהם ואתה לא ממהר לשום זוגיות.
 3. חדשה (סוג של)

  היי , מצויין שהכרת לה את האתר הזה (: ברוכה השבה!(:
 4. למה שלא תהיי קשורה? אם תראי את זה כלפי חוץ שככה את מרגישה אז זה מה שיראו וזה ימנע ממך מלהיפתח. תלכי , תהני , תדברי , תפתחי , אל תתביישי. שימי את הפחדים בצד כשאת נמצאת שם ,
 5. מי שרוצה לשתף , להתייעץ איתי , לספר מה הוא מרגיש ומה עובר עליו , מוזמן בכיף בשמחה ויכול לשלוח הודעה (: 

 6. היי , אני מציעה לא להכיר אנשים למטרת זוגיות/סטוצים/לא משנה מה , אתה לא יודע מי זה אותו בנאדם ומה המניע שלו (ויכול להיות שאין לו בכלל מניע- אי אפשר לדעת) , אני בטוחה שאני לא צריכה להגיד לך איזה אנשים יש באתרים מסוימים. המעשה שהבנאדם הזה עשה זה ממש אבל ממש חמור , ולא לעניין , אני עדיין חושבת שאתה צריך לחשוב על זה יותר אם אתה באמת לא מעדיף לפנות למשטרה. מי ישמע מה כבר עשית , אז קרה המקרה הזה , ממשיכים הלאה . זה לא עניין גדול , ולא צריך לקחת אותו רציני. בנאדם כזה לא צריך להיות בחיים שלך , בנאדם כזה הוא לא בוגר ולא חושב לפני שהוא עושה דברים. המעשה שעשית זה לא עניין גדול , וגם אם קרה ממשיכים הלאה הוא לא צריך לעשות מזה סיפור ולשתף עם אנשים את התמונה שלך. עדיף לפנות למשטרה , כדי שיעצרו את הבנאדם הזה , לבנאדם הזה מגיע עונש מאוד חמור על המעשה החמור הזה שהוא עשה. ואסור לשתוק , אי אפשר מי הוא בדיוק הבנאדם הזה. אל תראה שזה מזיז לך , שזה מעניין אותך , הוא רוצה רק שתפגע ויתרחקו ממך אל תתן שזה יקרה. יש בנאדם בפייסבוק אני לא זוכרת מה השם שלו אז תחפש באינטרנט או שתשאל אנשים שאתה פתוח איתם , הוא יכול למחוק תמונות שפרסמו ללא הסכמה מאתרים. אם אני לא טועה קוראים לו ערן או שלא, אני לא בדיוק זוכרת. תיצור איתו קשר כדי שהתמונה הזאת מהר תמחק מהאינטרנט. תחפש אותו בפייסבוק , פנו אליו אנשים גם .
 7. אם מישהו מרגיש לבד וצריך חברה(:

  היי , למה מביך? שולחת לך הודעה (:
 8. תירוץ להורים

  אני לא חושבת שזה מוזר להגיד את זה בכל שבוע , אם אתה נמצא בתנועת נוער מסוימת אתה יכול להגיד להם שאתה הולך לשם (יש תנועות נוער שיש כל שבוע) . אם תדבר איתם על זה הם ממש יתנגדו?
 9. צריכה לדבר

  היי , כאן בשבילך! מוזמנת!
 10. ~Always be proud of who you are~

 11. רע לי.

  כאן בשבילך, מוזמן לפנות אלי
 12. אם היו אומרים לכם שאתם יכולים להגיד כמה שיותר בעיות שיש לכם בעיות/או קשיים שיש לכם ויש לזה פיתרון , איזה קשיים הייתם אומרים? לדוגמא: איך להתמודד - עם דיכאון איך להתמודד- עם חרדה דברים כאלו , תכתבו כמה שיותר
 13. יציאה בפני בית הספר

  הגיבו סבבה , יש כאלו שפחות הגיבו בטוב. לא היה לי אכפת וגם עכשיו לא אכפת לי מימה אנשים אומרים/חושבים עלי אז לא היה לי כ"כ אכפת. ולא התנהגו שונה , הכל נשאר אותו הדבר. ולא העליבו , לא נותנת לאנשים את "הזכות" הזאת , וגם אי אפשר להעליב אותי (בדברים אחרים כן , תלוי במה) אם זה בקשר לקהילה הגאה שאני משתייכת אליה.
 14. אשמח לעזרה :)

  היי , ברוכה הבאה! מוזמנת תמיד לפנות לעזרה/לכל דבר. (:
 15. אין לי שליטה...

  היי, אני , מוזמן לשלוח הודעה. (:
 16. בנות בביקיני

  היי , זה שאת אוהבת להסתכל לא אומר כלום , אם את מרגישה משיכה אך ורק לבנות אז את לסבית. אם את מרגישה משיכה לשני המינים את ביסקסואלית.
 17. אני חייבת עזרה

  היי, קודם כל את לא לסבית , את כנראה ביסקסואלית. יכול להיות שמה שקורה לך זה מלחץ וממחשבות רבות או פשוט סתם קורה , בלי קשר להתאהבות. אם את באמת מרגישה שאת אוהבת אותה יותר משהיא החברה הכי טובה שלך, אז כן , את מאוהבת (: . את לא צריכה להילחץ מהנטייה המינית שלך , תהיי שמחה ומאושרת, אל תתייחסי לתגובות רעות , תהיי מי שאת גאה , שמחה, עם מלא ביטחון. את לא חייבת להגיד להם , אם את רוצה לספר וחוששת ואת חושבת שיש לך מקום מסויים ללכת לשם אם הם יעיפו או ייפגעו בך יש את בית דרור , מקום מקסים ממליצה. תעשי את זה מלא בביטחון. *אבל* , לפני שאת מספרת תבררי לפניכן מה דעתם על הקהילה ומה הם אומרים על זה , שלא יצא מצב שיהיה קשה לצאת ממנו. מקווה מאוד בשבילך שהם אוהבים ומקבלים. את לא חייבת לספר לבית הספר , או למשפחה. תהיי גאה במי שאת!(:
 18. היי, כרגע אל תגדירי את עצמך , אם את לא יודעת בוודאות מי את ולמי את נמשכת ואוהבת. האם הרגשת משיכה לבת מסוימת או שהתאהבת בבת? אני שמה כרגע בצד את הקטע עם הבנים , כרגע נתרכז במשיכה בנשים. יכול להיות שזה סתם מחשבות , ושזה בא אלייך פתאום, זה קורה וזה בסדר. לא הרגיש לך מיוחד מאיזו בחינה? רגש? משיכה?
 19. You smiled over your shoulder
  For a minute, I was stone-cold sober
  I pulled you closer to my chest
  And you asked me to stay over
  I said, I already told ya
  I think that you should get some rest
  I knew I loved you then
  But you'd never know
  'Cause I played it cool when I was scared of letting go
  I know I needed you
  But I never showed
  But I wanna stay with you until we're grey and old
  .Just say you won't let go
   

 20. קראש על המורה! =]

  לא , אף פעם לא קרה שנדלקתי על אחת מהמורות שלי. למזלי
 21. ייעוץ דחוף

  אני מצטערת על כך , על מה שהיא אמרה והתנהגה. פוגע בלימודים? כועסת? על מה שהיא מדברת בכלל? אני לא חושבת שזה בכלל יכול לפגוע בלימודים, ואין לה למה בכלל לכעוס עלייך. את שלמה עם ההחלטה שלך? שתתרחקו? תעשי מה שטוב לך , מה שאת חושבת שיתן לך להרגיש טוב.
 22. עבודה

  בדיוק , יש כאלו שיעסיקו אותך אפילו שאת נחשבת קטינה ובסוף הם יכולים להסתבך , אז עדיף לך לעסוק בנתיים בעבודות אחרות שלא דורשות גיל מסויים. (:
 23. מבולבל לגמרי

  מסכימה עם טיילור^^ זה אומר שאתה נמשך לסוג מסוים
 24. מבולבל לגמרי

  היי , קודם כל אתה לא הומו , כי על פי מה שכתבת אתה לא , אתה נמשך לבנות , אז אתה לא הומו. אם אתה רואה גבר מסוים (צעיר/חלק) ברחוב ומרגיש משיכה אז אתה ביסקסואל (: , נמשך גם לנשים וגם לגברים.
 25. עבודה

  לא , לא כדאי להתעסק עם זה. תעשי טיול לכלבים , בייביסיטר , חילוק פליירים ,למכור מיצים , למכור ביום שישי חלות , עוגיות , עוגות וכו'.. ולגבי הגיל שלך , זה לא קשור לשנת הלימודים זה קשור לגיל שלך. אסור להעסיק אותך כל עוד את נחשבת קטינה , ולא קשור אם זה בלימודים או לא בלימודים.