Amber Madison

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  247
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

9 עוקבים

אודות Amber Madison

 • דרגה
  חבר/ת פורום מתקדם/ת
 • יום הולדת 04/06/01

Profile Information

 • מיקום מרכז
 • תחביבים להתעמל , לרקוד , לשיר , לעזור , שופינג, לכתוב סיפורים.
 • פנו אלי ב לשון נקבה
 • מזל תאומים

מבקרים אחרונים

1,802 צפיות בפרופיל
 1. היי , כדי להיות שמחה , משוחררת , מאושרת , את צריכה לעשות את מה שטוב לך ולא מה שאת רוצה שיהיה טוב לאחרים. תצאי מהארון ליד מי שאת בטוחה , ליד מי שאת מרגישה פתוחה , ליד מי שהוא לא נגד- הומופוב ושאת בטוחה בזה שהוא לא הומופוב אחרי שאת שואלת אותו. (את אותו בנאדם גבר/אישה/אחר) את לא צריכה שיקבלו אותך , את זאת שצריכה לקבל את מי שאת , ולאהוב את עצמך. גם אם ההורים לא יקבלו אותך אל תתני לזה להשפיע עלייך , תשארי שמחה , משוחררת , אל תמנעי מלהיות מי שאת. אל תסתתרי , תהיי את , תראי שאת חלק מהקהילה המקסימה שלנו. לצאת מהארון זה לא אמור לפגוע , ואם זה "יפגע" בהם הבעיה כבר אצלהם. את לא יכולה להימנע מזה , ואת לא שונה . תהיי את! תהיי משוחררת! אל תפחדי!!(: תספרי לאנשים שאת סומכת עליהם על מה שאת מרגישה (מוזמנת לספר אם את מרגישה בנוח בפרטי) , על הנטייה , על מי שאת , ואל תסתירי. את יכולה לחיות חיים מאושרים ושמחים , אם תהיי משוחררת , ולא תדחיקי , אלא תספרי. את עדיין גרה בבית? אם לא , אז זה מצויין שאם לא יקבלו יהיה לך לאן ללכת. מקווה שיקבלו אותך , ומי שלא יקבל , הבעיה אצלו ולא אצלך. כמובן שיש גם את בית דרור , שאפשר לדבר איתם רק אם יקרה מצב לא נעים בין ההורים.
 2. הלואה (: , מזה כועסים שאין לך חברה? רציני? למה לכעוס על דבר כזה , לא חייב כרגע זוגיות , אם אתה מאוהב זה בסדר גמור!! הזמן שלך לא מוגבל , ולא אכלת שום דבר (יודעת שזה ביטוי) לא אוף , הכל בסדר. אז אתה נמשך , אז מה? לא קרה כלום , הכל טוב. אם אתה יודע שהם הומופובים כמובן לא לספר להם שום דבר , גם אם הם רוצים שתהיה לך חברה ומכריחים אותך אל תהיי חבר של מישהי , לעולם אל תהיה עם בנאדם שאתה לא אוהב/נמשך.תסביר להם שאתה כרגע לא מעוניין להיות בזוגיות , ושיפסיקו לכעוס ולהתעסק בנושא הזה כי זה לא עניין שלהם ואתה לא ממהר לשום זוגיות.
 3. חדשה (סוג של)

  היי , מצויין שהכרת לה את האתר הזה (: ברוכה השבה!(:
 4. למה שלא תהיי קשורה? אם תראי את זה כלפי חוץ שככה את מרגישה אז זה מה שיראו וזה ימנע ממך מלהיפתח. תלכי , תהני , תדברי , תפתחי , אל תתביישי. שימי את הפחדים בצד כשאת נמצאת שם ,
 5. מי שרוצה לשתף , להתייעץ איתי , לספר מה הוא מרגיש ומה עובר עליו , מוזמן בכיף בשמחה ויכול לשלוח הודעה (: 

 6. היי , אני מציעה לא להכיר אנשים למטרת זוגיות/סטוצים/לא משנה מה , אתה לא יודע מי זה אותו בנאדם ומה המניע שלו (ויכול להיות שאין לו בכלל מניע- אי אפשר לדעת) , אני בטוחה שאני לא צריכה להגיד לך איזה אנשים יש באתרים מסוימים. המעשה שהבנאדם הזה עשה זה ממש אבל ממש חמור , ולא לעניין , אני עדיין חושבת שאתה צריך לחשוב על זה יותר אם אתה באמת לא מעדיף לפנות למשטרה. מי ישמע מה כבר עשית , אז קרה המקרה הזה , ממשיכים הלאה . זה לא עניין גדול , ולא צריך לקחת אותו רציני. בנאדם כזה לא צריך להיות בחיים שלך , בנאדם כזה הוא לא בוגר ולא חושב לפני שהוא עושה דברים. המעשה שעשית זה לא עניין גדול , וגם אם קרה ממשיכים הלאה הוא לא צריך לעשות מזה סיפור ולשתף עם אנשים את התמונה שלך. עדיף לפנות למשטרה , כדי שיעצרו את הבנאדם הזה , לבנאדם הזה מגיע עונש מאוד חמור על המעשה החמור הזה שהוא עשה. ואסור לשתוק , אי אפשר מי הוא בדיוק הבנאדם הזה. אל תראה שזה מזיז לך , שזה מעניין אותך , הוא רוצה רק שתפגע ויתרחקו ממך אל תתן שזה יקרה. יש בנאדם בפייסבוק אני לא זוכרת מה השם שלו אז תחפש באינטרנט או שתשאל אנשים שאתה פתוח איתם , הוא יכול למחוק תמונות שפרסמו ללא הסכמה מאתרים. אם אני לא טועה קוראים לו ערן או שלא, אני לא בדיוק זוכרת. תיצור איתו קשר כדי שהתמונה הזאת מהר תמחק מהאינטרנט. תחפש אותו בפייסבוק , פנו אליו אנשים גם .
 7. אם מישהו מרגיש לבד וצריך חברה(:

  היי , למה מביך? שולחת לך הודעה (:
 8. תירוץ להורים

  אני לא חושבת שזה מוזר להגיד את זה בכל שבוע , אם אתה נמצא בתנועת נוער מסוימת אתה יכול להגיד להם שאתה הולך לשם (יש תנועות נוער שיש כל שבוע) . אם תדבר איתם על זה הם ממש יתנגדו?
 9. צריכה לדבר

  היי , כאן בשבילך! מוזמנת!
 10. ~Always be proud of who you are~

 11. רע לי.

  כאן בשבילך, מוזמן לפנות אלי
 12. אם היו אומרים לכם שאתם יכולים להגיד כמה שיותר בעיות שיש לכם בעיות/או קשיים שיש לכם ויש לזה פיתרון , איזה קשיים הייתם אומרים? לדוגמא: איך להתמודד - עם דיכאון איך להתמודד- עם חרדה דברים כאלו , תכתבו כמה שיותר
 13. יציאה בפני בית הספר

  הגיבו סבבה , יש כאלו שפחות הגיבו בטוב. לא היה לי אכפת וגם עכשיו לא אכפת לי מימה אנשים אומרים/חושבים עלי אז לא היה לי כ"כ אכפת. ולא התנהגו שונה , הכל נשאר אותו הדבר. ולא העליבו , לא נותנת לאנשים את "הזכות" הזאת , וגם אי אפשר להעליב אותי (בדברים אחרים כן , תלוי במה) אם זה בקשר לקהילה הגאה שאני משתייכת אליה.
 14. אשמח לעזרה :)

  היי , ברוכה הבאה! מוזמנת תמיד לפנות לעזרה/לכל דבר. (:
 15. אין לי שליטה...

  היי, אני , מוזמן לשלוח הודעה. (: