Jump to content

Amber Madison

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  1,271
 • Joined

 • Last visited

Status Updates posted by Amber Madison

 1. כבר אמרתי שאני יותר מתחברת לאנשים שגדולים ממני בכמה שנים? 

  ידידה שלי שהיא בת 34 , הכירה לי את החברה הכי טובה שלה שהיא בגילה. אותה ידידה עזבה , הייתי באה אליה המון. ועכשיו החברה הכי טובה שלה מזמינה אותי אליה הרבה, ביום שלישי היא רצתה שאבוא אבל בדיוק שבאתי לנסוע היא שלחה הודעה ואמרתי לה שלא מתאפשר לי. אז היום היא שלחה הודעה בבוקר שאבוא , אז אני באה (:

  ובתכלס , הגיל לא משנה לי לגבי ידידות/חברות טובה (כמובן שבזוגיות כן) (:

 2. רציתי קצת לצאת הבוקר , לעשות משהו , לא משנה מה פשוט לצאת. דחפתי לתיק דברים שהייתי צריכה לקחת , לקחתי מטען, כסף , ואת המפתחות לרכב. נכנסתי לרכב , שמתי שירים , ופשוט נסעתי. 

  היום נסעתי שוב נחתי, התארגנתי, עשיתי קצת סידורים ונסעתי. 

 3. שונאת חום , שונאת קיץ , שונאת, פשוט שונאת. האוויר דוחה , למרות שהרבה פעמים קר לי , אבל עדיין יש פעמים שגם חם בצורה מוגזמת. 

  מעדיפה חורף, ייקח זמן עד שעונת החורף תגיע  , בנתיים אצטרך להתמודד עם החום.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Amber Madison

   Amber Madison

   עדיף להיות שם , מאשר כן בשיא החום.

   איזה צרות יש בחורף?

  3. Omri1593

   Omri1593

   הפסקות חשמל, סופות בזמנים לא נוחים...

   אבל שוב, אין דבר יותר גרוע מהחמסין של הקיץ

  4. Amber Madison

   Amber Madison

   אה נכון , אבל זה לא תמיד קורה. זה קורה במקרים שממש יש גשם חזק ורוחות, כמובן תלוי איפה גרים.

   מסכימה לחלוטין!

 4. אין על המורה שלי , ברצינות,  זה המורה הכי טוב שהיה לי עד היום. לא הומופוב , לא מעצבן , מקבל ואוהב , זורם , ומצחיק בטירוף. 

   

 5. לפני כמה זמן החלטתי סופית שאני הולכת למצעד , היום החלטתי שלא. כל הזמן מחליטה משהו , ואז משנה. אני אף פעם לא יכולה להיות סגורה על משהו ב100% . 

  עוד כמה זמן אחליט שבסוף אלך , ושוב פעם אחליט שלא , מעדיפה לחכות לאותו יום ואז אחליט. מה שבטוח שאני לא הולכת להיות הרבה זמן במצעד , אהיה כמה זמן ואחזור. 

   

  1. תומס T

   תומס T

   ככה זה אצלי כל שנה. אומר שאני הולך ואז בסוף מתחרט XD

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   חחח (:

   יש דברים מסוימים שקשה להחליט לגביהם כי הם תלויים בהמון דברים 

 6. מסתבר שהמורה שלי אוהבת אותי , ולא שונאת אותי כמו שחשבתי.

  דווקא נחמד 

 7. מצחיק אותי לחשוב על זה שאני קוראת הרבה בבייביסיטר סיפורים על אלוהים , תנך, והם שואלים שאלות על מנת לקבל תשובות דרך הסיפורים. בתכלס ,  עם כל הכבוד לזה שאני לא מתחברת לדת ואין סיכוי בעולם שהילדים שלי יהיו במסגרות דתיות , או קשר מסוים לדת. אולי חגים מסוימים , אבל לא נחגוג כמו אנשים מסוימים , עם משמעות מסוימת , לא תהיה משמעות זה יהיה בשביל הכיף בעיקר. אז עם כל הכבוד , אני לא יכולה להגיד לילדים שבעיני זה חרטה , כי אני לא ההורה שלהם ולא יכולה לחנך אותם , אני רק הבייביסיטר.  

  אני כן מכבדת אנשים שמאמינים, זה טיפשי לא לכבד, כמו שהייתי רוצה שיכבדו את זה שאני לא מאמינה באלוהים , ואת דרך החיים שלי בה אני מתנהלת, כנל לגבי כולם. אז מתוך כבוד , אני כן מקריאה להם מתוך כוונה ולא זלזול במה שכתוב , לפעמים יוצא קצת צחוק בזמן הקריאה, אבל אין כוונה רעה.

  גם אם הילד יגיד לי שזה לא הגיוני שיש אלוהים , אני לא אגיד לו שהוא צודק , אני לא יכולה ואסור לי להגיד דבר כזה כשהוא לא הילד שלי. 

 8. נמצאת בבייביסיטר כמעט כבר 7 שעות , סהכ סבבה לי , הקראתי סיפורים , הלכתי כמה פעמים לחדר שלהם בשביל לראות שהם ישנים ושהכל טוב איתם , שהשמיכה לא נפלה , שהם מכוסים היטב , שכל אחד אכל ושתה, חיבוק ונשיקה נתתי להם וחיכיתי שירדמו. לפני כמה דקות הילד הגדול קם בבהלה הוא חלם חלום , הייתי איתו קצת , שאלתי אותו איך הוא עכשיו , רציתי לחבק אותו ואמרתי לו שאני כאן והכל בסדר ושאני שומרת עליו. סהכ משפחה טובה , קשובה , ילדים סבבה ממושמעים, סבבה לי .

 9. *ידיד שולח הודעה*

  תגובתי: *מגילת רות בדרך*

  כתבתי היום הרבה מגילות , לילדה מהשכבה שהתחלנו לאחרונה לדבר , ועדיין ממשיכות לדבר למרות כל המגילות שכתבתי , ולידידה שלי ולידיד שלי.

   

 10. יש אנשים מסוימים שרע להם , קשה להם בחיים , הם לא אוהבים ולא שלמים עם עצמם , עוברים דברים לא קלים , אז מה הם עושים? מוציאים את הרוע שלהם על אחרים , כועסים על אנשים בלי סיבה ,  מגיבים שטויות בלי טיפת חוכמה , חושבים שזה מוצדק שהם יגיבו איך שהם רוצים בגלל שרע וכואב להם, אז הם מקללים, מדברים באכזריות וברוע, ולמה? כי רע להם בחיים , או שפשוט זה באופי שלהם.

  זה לא עניין של להבין אותם , להצדיק אותם , כי אין פה הצדקה במעשים שלהם גם אם קשה להם. זה שכואב להם לא אומר שהם צריכים להתנהג בצורה כזאת , רואים את זה הרבה באינטרנט, באתרים, וגם כאן , תגובה שנכתבה כאן בפומבי. קשה להם? תבקשו עזרה , תדברו , אל תוציאו על אחרים.

  אם היו כותבים להם את מה שהם כתבו, הם היו כועסים , נפגעים , ואפילו מחזירים בחזרה בשביל להראות שהם לא שותקים ושהם יותר "חכמים" ושאין דבר כזה לדבר אליהם בצורה כזאת , מחפשים כבוד בזמן שלהם אין טיפת כבוד באחרים.  לפני עושים/אומרים משהו , צריך לחשוב איך הצד השני ירגיש, ולא לזרוק מילים לאוויר , כי לא תמיד יש דרך חזרה.

 11. חברה שלי נסיכולה, כמה זמן לא ראיתי אותה!!ואוו "שנים"!! לשמחתי היום דיברנו, השלמנו פערים 

 12. הזמנתי 37 דברים , בגדים , נעלים , תכשיטים, וכ'ו 

  אחרי ששמתי לב את כמות ההזמנה , הבנתי שקצת קצת הגזמתי, אבל לפחות אני די מרוצה מהקנייה. 

 13. סיוט להיות חולה כאשר יש דברים חשובים לעשות, ועוד מחר יש לי עבודה , איך אני הולכת לשרוד את היום הזה אני לא יודעת

  1. Show previous comments  1 more
  2. Amber Madison

   Amber Madison

   זה די בעייתי לבטל לגבי אותה עבודה , אני מקווה שארגיש יותר טוב מחר בבוקר, מאוד מקווה. 

  3. Omri1593

   Omri1593

   מחזיק אצבעות!

  4. Amber Madison

   Amber Madison

   תודה נשמה!(:

 14. החלטתי לשחרר , ולהפסיק לכעוס או לנסות להבין דברים שאני לא יכולה להבין , אז אני פשוט סולחת , משחררת הכל בשביל לחיות בלי מחשבות מיותרות.

  1. Omri1593

   Omri1593

   גישה מאוד חיובית :)

  2. Amber Madison
 15. יצא לי לחשוב עם כמה אנשים טיפשים דיברתי לאחרונה , אני צריכים יותר מידי אצבעות בשביל לספור את כמות האנשים האלו. זה לא רק מה הם אומרים , זה גם איך שהם אומרים שגורם להם להראות כמה טיפשים הם. איך לא שמתי לב לזה מההתחלה , כמה אנשים יכולים להיות ככ אטומים ולעשות ולהגיד דברים בלי מחשבה שלא רק דופקת אותם אלא גם את כל הסביבה שלהם.

   

 16. לפעמים יוצא לי לחשוב , למה אין לי אבא ואמא , הורים , משפחה בכללי , וכשאני מנסה להגיע לתשובות, אין מענה מאף אחד, כי לאף אחד אין תשובות בשבילי, ובמיוחד לי אין תשובות כי אני פשוט לא יודעת. 

  החוסר וודאות הזאת , גורמת להמון כאבי ראש, ובכל זאת זה לא משנה משהו, הכאבי ראש לגבי אותה מחשבה לא יפסקו לעולם. אז אני , אני אמא ואבא ומשפחה של עצמי , מאז ומתמיד. 

  ואיך אני מרגישה לגבי זה? כלום , לא מרגישה כלום.

  אני לא יודעת אם זה מה שגרם לי להיות עצמאית , ובוגרת , ואולי קצת אמהית, אני רק יודעת שזה משנה.

  אני שונאת את השאלות , ההתעניינות, החטטנות הבלתי פוסקת של אנשים לגבי הנושא הזה , אלוהים , תבינו , תפסיקו להכניס את האף שלכם לכל מקום כי לי בעצמי אין תשובות לכל השאלות.

  1. Omri1593

   Omri1593

   אני מתחבר 100%, מגיל מסוים אני פשוט נהייתי עצמאי לעצמי בכמעט הכל ובפתירת הבעיות של עצמי, הייתי מאוד רוצה עזרה מאנשים שיודעים כי הרבה מהבעיות הן בעיות שדורשות את זה... אבל היה לזה תוצר טוב, אין מישהו שאני מכיר שיותר בטוח בעצמו ממני, ויש הרבה פעמים שאני מוצא את עצמי דואג לאנשים אחרים, במיוחד חברים... אנשים כמונו יגדלו להיות אנשים מאוד טובים...

   אני דווקא מאוד הייתי רוצה לקבל עזרה, בתור חייל שחוזר כל כך מאוחר בערב אחרי 3 שעות נסיעה, זה בערך כל מה שאני צריך, ההתעניינות הזאת.. אבל חטטנות נו טנקס

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   אני אומנם לא יכולה לעזור בהכל , אבל אני אשמח לעזור לך ולהיות לצידך במה שאתה צריך ורוצה , אני באמת אשמח לעזור בכל דבר שתצטרך.

   אתה מקסים, כל הכבוד לך שאתה דואג לאנשים אחרים וחברים שלך , אל תשכח גם לדאוג לעצמך, זה חשוב. 

   נכון , מסכימה איתך.

   כאן בשבילך  (לגבי זה שהייתה מאוד רוצה עזרה)  (: 

 17. הייתה לי בגרות היום , אני לא מאמינה שעברתי את זה , יותר לא אלמד את המקצוע הזה , סוף סוף!

   

  1. Omri1593

   Omri1593

   זה רגע כל כך מספק, בייחוד אם זה שיעור שאת שונאת... כשאני סיימתי עברית אני לא יכולתי להיות יותר שמח.

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   כן ככ!

   כשמסיימים עברית , החיים הרבה יותר יפים :)

 18. עשיתי טעות , הפלאפון הודיע שהוא הולך לעדכן תוכנה חדשה שתשפר את הפלאפון , לחצתי אישור למרות שהתלבטתי, קמתי בבוקר , הפלאפון שלי נדפק. 

  אי אפשר לסדר את זה , כי עכשיו זה חלק מהפלאפון , איזו טעות עשיתי וואילי

  1. Omri1593

   Omri1593

   אני יודע שבייחוד לאייפונים יש בעיה עם זה, אני חושב שאת יכולה לעשות גיבוי ולהחזיר את זה לגרסה הישנה אבל מאוד קשה לעשות את זה...

   פשוט לחכות לעדכון הבא כנראה יהיה הפתרון  הכי פשוט :)

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   ניסיתי , לא הלך , אני מקווה שיסתדר מעצמו בקרוב 

 19. היא אמרה שלא תהיה לי תעודת בגרות , אמרה שנה שעברה , איך זה שעברתי את כל הבגרויות בנתיים ולא נכשלתי? למה היא יודעת ותקבע לי את העתיד? אני לא עושה את זה בשבילי , אני עושה את זה לעתיד של הילדים שיהיו לי ולעתיד לבת זוג שתהיה לי , אם לא היו לי חלומות להקים משפחה לא הייתי משקיעה. 

  1. Show previous comments  1 more
  2. Amber Madison

   Amber Madison

   חבל מאוד שזאת הגישה שלהם , והיחס שהם נותנים לתלמידים שלהם, הם בתור מורים אמורים להראות דוגמא ולהאמין בתלמיד ולא לדרוך עליו.

   ומסכימה איתך , כמובן תלוי במורה 

  3. Omri1593

   Omri1593

   זה כמו בהרבה מקומות ועבודות, יש אנשים עם תשוקה למקצוע שרואים בבירור שקיימת, ויש אנשים שיש להם מניעים אחרים או לא מתאימים למשרה ולכן עושים אותה בצורה מאוד לא טובה ויעילה.

  4. Amber Madison

   Amber Madison

   מסכימה עם כל מילה!!

 20. המקצוע שאני פחות אוהבת , יותר נכון שונאת ברמות זה דוגמנות. אבל חשבתי לנסות , לפחות פעם אחת , לראות איך זה מרגיש ואיך הכל מתנהל. אז דיברתי עם מישהו שאני מכירה שהוא צלם, ואמרתי לו שאני רוצה להתחיל לדגמן אני חושבת שאני כן יכולה "להצליח" בזה , הוא אמר שאגיד לו מתי אני יכולה ונתחיל צילומים, אז אני מחכה שתקופת הבגרויות תרגע ואלך. (: 

   

 21. לפעמים אני לא מבינה איך דברים משתנים ככ מהר , איך אנשים משתנים ככ מהר , איך העולם הזה משתנה. יש דברים שאני לעולם לא אבין , אולי זה דבר טוב שלא אבין , אולי זה לא טוב שאני לא מבינה כי זה לא דבר טוב. אולי זה מה שצריך לקרות וזה מה שיעשה טוב , אני מאמינה בזה שלפעמים צריך לדעת לשחרר , ולפעמים להילחם על דברים שחשובים לך , אבל כאשר וזה לא חשוב , לא ממש אכפת לך.

  הפכת למפלצת, לבנאדם שטן , יש בך המון רוע כלפי , כלפי כולם. אני שמחה שבקרוב הכל נגמר , ושלא אראה אותך יותר , לפעמים זה נראה שהזמן עובר ככ לאט כשאני איתך, וכשאת לא נמצאת , הזמן עובר ככ מהר וכשאת חוזרת הכל הופך לרע. אולי זה מה שמלמד אותי בסופו של דבר? אני באמת לא יודעת , אני גם לא רוצה לדעת. אני לא צריכה להתמודד עם אנשים שאני לא סובלת , כי אני חושבת שעשיתי את זה כבר. את משוגעת ולא בקטע טוב , אפילו לא קרובה לזה. את מטורפת על כל השכל , מה נדפק בך? איך את יכולה להתנהג בצורה כה גועלית? 

  למרות הכל , יש בי עדיין קצת אופטימיות

   

 22. איך זה שדברים משתנים ככ מהר? 

   

 23. איך אני אוהבת שהמורות שלי משוגעות כמוני , אבל בקטע טוב , כן?

 24. יש למורה שלי קטע כשהיא רואה אותי ומדברת איתי היא נותנת לי מכה קטנה בגב , רק שבכל פעם שהיא עושה את זה הגוף שלי מתפרק. עד סוף שנה כבר אהיה פירור ~○~

 25. כשזה נוגע לסרטי אימה , אני הבנאדם הכי פחדן בעולם. אני לא מסוגלת לראות דם , או דמות מפחידה , או כל דבר שעולה על הדמיון. הייתי ביוטיוב ונכנסתי לסרטון מסוים , שגרם לי להיבהל בטירוף. הלכתי לבד במקום חשוך שלא היו בו אנשים , ולא הייתי מסוגלת לזוז, מה שראיתי זעזע אותי ממש וזה הדבר הבאמת הכי נוראי שראיתי.  אני בטוחה שזה יעבור לי עם הזמן , ואני לא רגילה לפחד כשאני הולכת לבד במקום שאין בו אנשים , אבל אני חושבת שהסרטון גרם לי לפחד ממש. מישהו מקסים פגש אותי באמצע הדרך וראה שפשוט לא זזתי ושאל אם הכל בסדר , ואמרתי לו שאני ממש מפחדת להמשיך ללכת. הוא היה מקסים והראה לי דרך שהיא מוארת ושיש בה אנשים , איזה מקסים הוא , אם הוא לא היה בא הייתי נשארת שם.

×