מעבר לתוכן

Amber Madison

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  1,199
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

סטטוסים שנוצרו על-ידי Amber Madison

 1. הן הלכו לקנות שתיה, לי אין 18 עדיין אז לא מתאפשר לי , וגם אם היה מתאפשר לי לא הייתי קונה. הייתי איתן והן שתו הרבה , וכשהן הציעו לי לא הסכמתי לשתות. אני לא נגד שתיה, אני חושבת שאפשר לשתות אבל במידה כמובן. לא רציתי לשתות כי אני יודעת שאם אשתה יש מצב שאעשה דברים שאתחרט עליהם , ואז אין דרך חזרה.  אז התאפקתי ולא שתיתי, וגם אם אשתה מתישהו אשתה ליד אנשים שאני סומכת עליהם ושהם ישמרו שלא אעשה דברים שאתחרט. 

  בכל זאת , היה בסדר ואחלה , ואני שמחה שלא שתיתי. 

 2. למדתי להיות יותר קשובה לעצמי , לתת יותר הזדמנויות לאנשים למרות שבעבר עשיתי את זה המון ומאז לא הסכמתי לתת הזדמנויות נוספות. למדתי להסתדר עם אנשים שאני לא אוהבת, למדתי להיות נחמדה אליהם ולא לתת להם את היחס הרע שהם נותנים לי. למדתי לעצור, לחשוב, להיות סבלנית לפני שאני עושה משהו גם אם אני בטוחה בו. למדתי שכל מה שעברתי ושאעבור זה רק חלק קטן מהחיים , ושיש הרבה יותר מזה. שירות לאומי, צבא, עבודה, ללמוד קורס, הכרות עם חברות מדהימות , העסקו אותי המון בשנה האחרונה. שמתי בצד את הלימודים, את המבחנים, הבגרויות, הבחנים, העבודות, והתמקדתי בעצמי כי זה היה חשוב לי יותר. למדתי שיש לי עוד הרבה לעבור בחיים, שאני עדיין צעירה עוד שלושה חודשים אני בת 18, זה מטורף. כ"כ חיכיתי לגיל הזה, לסיים תיכון , לבנות את החיים שלי כמו שאני באמת רוצה , עם האנשים שאני רוצה , את החיים הגאים שלי. למדתי על עצמי המון בשנה האחרונה, למדתי להעז, למדתי להרפות, למדתי לצחוק על דברים שאני עוברת , למדתי מה טוב בשבילי ומה עושה לי רע. למדתי מי האנשים הנכונים בחיי , עם מי אני ממשיכה ואת מי אני עוזבת , את מי אני שומרת ואת מי אני מרחיקה , על מי אני נלחמת ועל מי אני מוותרת. למדתי להיות הרבה יותר בטוחה בעצמי , להמשיך להאמין במה שאני מאמינה , להאמין באהבה, בחופש, באומץ, בקבלה, בפתיחות, להאמין בטוב. למדתי שהלימודים בבי"ס לא חשובים לי למרות שאני יוצאת עם תעודת בגרות , למדתי לטרוף את החיים, להנות מהדברים הקטנים אך החשובים. למדתי להשתיק ולהתעלם ב- אנשים שמזלזלים בי ולא מאמינים בי , למדתי להילחם גם כשאני על הרצפה ממוטטת מרוב עייפות להילחם על מה שחשוב לי. למדתי להילחם כשרע לי , כשאני עצובה מידי פעם , כשאני מתאכזבת, כשאני כועסת , כשאני לא מרוצה , למדתי שדברים לא באים בקלות. אני שמחה שהדרך לא קצרה , כי רק ככה אני מעריכה את המאמצים שלי. למדתי שאנשים ינסו לפגוע, להעליב , אבל אני אמשיך לא לתת להם להשפיע עלי, תמיד עם ראש מורם ולהיות בטוחה. למדתי להעריך אנשים על מה שהם עושים בשבילי , למדתי להודות , לאהוב , לחבק , להגיד מילה טובה , למדתי להיות אני. למדתי לא להסתיר את עצמי , לא את הנטייה המינית שלי , לא את החסרונות שלי. למדתי להפיץ את השמחה שלי , הגאווה שלי , הקבלה שלי . למדתי לצעוק "כולם על **** שלי" ולעשות מה שנוח בשבילי , להיות באמת גאה. למדתי להיות יותר פתוחה, למדתי לקבל את הרגשות שלי , למדתי לא להילחם עם מה שאני מרגישה, למדתי לא להסתיר אם אני מאוהבת, כועסת, מאוכזבת.  למדתי להיות אני, כי אין עוד כמוני, ויש בי דברים טובים וגם רעים וזה בסדר, אני לא יכולה לרצות את כולם , אבל את עצמי כן, אז אני מי שאני ואני גאה בעצמי. 

   

 3. וואו לא הייתי שנה בערך בתל אביב, הלוואי והייתי גרה שם 

  1. תומס T

   תומס T

   תסעי בתחבורה הציבורית בשעות העומס. להיות תקוע בתחבורה ציבורית בתל אביב זה ממש כמו לגור בתל אביב

   רק בלי שירותים

   עם אנשים מעצבנים שתקועים בכל מקום

   אבל זה אותו הדבר XD

  2. Amber Madison
 4. אם מישהו מכיר את הסדרה החדשה טרנסקידס, ידיד שלי נמצא שם , כזה מקסים ככ גאה בו על התהליך שהוא עבר , הוא כזה אלוף.

 5. עבדתי נורא קשה בשביל לקנות דברים שאני ממש רוצה , על סיגריות וויתרתי (לבנתיים) , אני רוצה מחשב נייד , פלאפון חדש כבר קניתי לפני חודש בערך , רוצה לקנות מיטה חדשה ולשנות את כל החדר שלי אבל לפי החישוב שלי זה יוצא בערך 30 אלף , ויכול להגיע יותר . אז גם על זה וויתרתי, והולכת לקנות בקרוב דברים אחרים ולנסות לאזן בין הכל .

   

 6. הוא לא מסכים לי לעשן , הוא לא רוצה שאעשה את זה , הוא לא באמת יכול להגיד לי מה לעשות אבל אני מבינה למה הוא לא רוצה ואני מכבדת אותו. 

  אז , לא עושה את זה , אני לא אגע בזה.

   

 7. היא : "אני מחליטה לאנשים, לא יהיו נישואים אזרחיים"

  אני: חחחחחחחחחחחחחח fuck you .

  כתגובה: היא מתעלמת ממני

 8. ביקשתי לדגמן, קיבלתי את מה שאני רוצה, לא תמיד כמובן רק פעם אחת או פעמיים.

   

 9. כמה דברים שלמדתי בחיים:

  * להיות עם חברות שלי כשקשה להן 

  * להילחם על אנשים שאני אוהבת

  * להתרחק מאנשים שמנסים לשלוט בי

  * לדבר , לא לשתוק , להגיד מה שאני חושבת

  * תמיד לעמוד על שלי , ולא לוותר על מה שאני מאמינה .

  * גם אם קשה לי אני ממשיכה , ולא מוותרת לעצמי. 

  * לשכוח את העבר ולהתמקד בהווה .

  * לשים את אחרים במקום הראשון ורק אז אותי .

  * קודם להקשיב למה שיש לאנשים מה להגיד ,  ורק אז להגיב.

  * להתרחק ממה שלא עושה לי טוב , וממי שלא עושה לי טוב .

  * לא לוותר על אנשים שאני אוהבת , אף פעם.

  * ללמוד לשחרר דברים , ולא להיתפס על קטנות .

  * להתעלם ממה שיש לאנשים מה להגיד , ולא לחשוב מה יש לאנשים להגיד. 

  * לקבל ביקורת .

  * לכבד אנשים גם אם אין לנו את אותם דעות .

  * להתמודד ולא לברוח ממצבים קשים .

  * להיות עם אנשים כמה שיותר 

  * להשתחרר ולא לחשוב יותר מידי לפני דברים שאני רוצה לעשות 

  * לחשוב לפני שאני מדברת בשביל לא לפגוע 

  (שני דברים שונים)

  * לעסוק בדברים שאני אוהבת 

  * לא לוותר לעצמי 

  * תמיד להיות עם אנרגיות ולחייך 

  * להתייחס יפה לאנשים גם אם הם לא מכבדים אותי

  * להתעלם מאנשים שמנסים לפגוע באנשים או בי

  * להילחם על המקום שלי

  * להתרחק ממקומות שלילים 

  * תמיד לעזור לאנשים 

   

 10. ידיד טמבל יש לי , איך הוא התהפך? הוא פשוט זבל , הוא היה בעד הקהילה , ואתמול הוא ככ התעצבן על הקהילה ואמר דברים פשוט נוראים.

  לפחות כמה מהידידים שלי מקבלים אותי כמו שאני , והידיד הנסיך שלי אמר לי לא משנה מה אהיה הוא מקבל אותי כמו שאני, היינו בקשר ממש טוב היינו מדברים כל יום עד שעברתי דירה והקשר נותק. שלחתי לו הודעה לפני כמה שבועות, לראות מה איתו ,  הייתה לנו תקופה טובה.

   

 11. אני ככ שמחה שיש לי את החברות שלי , שאני יכולה לסמוך עליהם , שאני יכולה לשתף אותם בהכל, שאני יכולה להתייעץ, שאני יודעת שהם תמיד כאן בשבילי, שהן יודעות תמיד מה להגיד ומתי, שהן לא שופטות גם אם אני עושה דבר שהוא לא טוב.

  שאם יש איזה משהו, אני ישר אומרת להן ולא מתלבטת, ישר משתפת בהכל ויודעת שהן יקשיבו גם אם אדבר שעות על גבי שעות.

  אני באמת אוהבת אותן , והן ככ חשובות לי , אני פשוט אוהבת אותן. 

   

 12. איך זה שאני תמיד נופלת על אנשים לא משהו?

  1. יהלי רביבו

   יהלי רביבו

   אולי את לא מחפשת בחור הנכון?

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   אני לא מחפשת

 13. דבר ראשון שאני לא מוותרת עליו , בשום מצב שבעולם , זה לעמוד על שלי . גם אם אותו בנאדם מנסה לגרום לא בנוח, הוא יכול לקפוץ לי.

   

 14. יש כמה בנות בשכבה שמנסות להתגרות בי, מנסות לעצבן אותי, לרכל עלי , להציק לי , עדיין לא הבינו שלא כדאי להן להתעסק איתי. סוף הלימודים, זה הסוף שלהן, ככה הן יתפסו מרחק וילמדו שלא כדאי להתגרות בי. 

  כשהן מרכלות עלי וצוחקות אני מחייכת אליהן והן אוכלות את עצמן, הן כנראה לא הבינו שאני יודעת לשלוט בעצמי, אחת מרביצה, אם היא תגע בי שוב פעם היא תתאשפז בבית חולים, בפעם הראשונה ריחמתי עליה, בפעם הבאה אני יכולה לשבור לה את העצמות אני לא מפחדת ממנה, ילדה זבל. 

  אני מתנהגת זבל למי שנותן לי יחס כזה , ולפעמים נותנת לו יחס נחמד. לחברות שלי אני תמיד מי שאני , גם עם אותם אנשים שהם קקות, אני לא אשתנה בשביל אף אחד  , אני נמצאת רק עם אנשים שטוב לי איתם , ומי שקקה שלא יתפלא למה אני תופסת מרחק. 

  אני בטוחה שאותן בנות שעכשיו מתגרות בי יתחרטו בעתיד ,  לאחר מה שהם יראו מי אני ומה אני בעתיד. אני זאת שקובעת לעצמי את העתיד  ,ויודעת מה אני בדיוק רוצה. ואני יכולה להגיד גם שהן עוד יראו אותי בעיתונים ובטלווזיה, ולא ידעו מאיפה הן מכירות אותי.

  הגלגל מסתובב (:

 15. איזה כיף לי , כמה ימים לפני מסיבה שאני רוצה ללכת אני מתחילה להיות חולה. כי מתחיל להעלות לי חום , הכאבי גרון שלא מפסיקים, ושוכבת בספה עם שמיכה עם פרצוף של "הצילו" . 

  אבל גם אם אהיה חולה עד המסיבה יכריחו אותי לבוא, אז זה לא משנה מה אני אגיד אבוא לשם עם שמיכה וארדם שם על רחבת הריקודים. 

  חשוב לי לציין שאני כבר כמה ימים לא ישנה ואני חסרת שעות שינה , מה אני עושה בלילות? מדברת עם חברה שלי שהיא לא מצליחה לישון, ויוצאת למסיבות. כיף לי? לא כיף לי. תכננתי לישון כל השבת , אבל גם בשבת יש יציאה, אז מה שאומר שאני כבר לא ממש ישנה איזה שבוע, ואם אני ישנה אז רק 3-4 שעות. 

  1. Dorin15

   Dorin15

   אוי גם אני הייתי חולה לפני כמה ימים, מאחלת לך רפואה שלמה❤️

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   שמחה שאת כבר לא ♡ 

   תודה רבה ♡

 16. לעולם אבל לעולם אל תלכו עם גופיה לבית הספר בלילה (מפגש בלילה עם כולם), במיוחד כשקפוא. 

  חזרתי עם כאבי גרון , כרגיל

 17. אז היא שלחה הודעה , שאלתי אם אפשר לבוא לבקר ותשובתה הייתה שלא. אני לא יודעת אם התבאסתי, כי אני כן מתגעגעת והכל אבל מצד שני היא צריכה את הזמן שלה. אולי הנוכחות שלי תזיק לה , ותהרוס את כל התהליך. אמרתי לה שאני מתגעגעת אליה , והיא אמרה שניפגש. מה יהיה בהמשך, אני לא ככ יודעת, אולי זה יסתדר. 

 18. אולי זה צריך לקרות, שנפרד לכמה ימים, שבועות , חודשים, אני שמחה שהיא עוברת את התהליך הזה בלעדי גם אם היא לא רוצה , וגם אני לא רוצה ,  אבל זה כבר לא בשליטה. 

  שיחררתי, עד שהיא תחזור.

  אני כן כועסת, לא עליה , עליהם, אני לא מעוניינת לדבר איתם בחיים כי הם אלו שמשפיעים. אני לא רוצה לראות אותה אפילו שאני מתגעגעת אליה, זה יעשה רע לשתינו, לתהליך שהיא עוברת עם עצמה שיכול להשפיע אם היא תראה אותי.

  אז אני מוכנה שיכאב לי כמה זמן, בשביל שהיא תסיים את התהליך ותצא ממנו חזקה נפשית והקשר יחזור ויעשה לשתינו טוב. 

  אני מקווה כמה שיותר מהר 

 19. כמה דברים לעדכון:

  איזה מקסים הוא , משתמש מכאן שהתחלנו לדבר ממש ממזמן, חשבתי עליו בערך שעה לפני שהוא שלח הודעה בווצאפ, שמחתי לדעת מה איתו (: כזה חמדמד!! יצא בטוב ששלחתי לו הודעה בפעם הראשונה:)

  אני וחברה טובה שלי מדברות כל יום , ותכננו להיפגש ולהיות ערות כל הלילה ברחוב לעשות שטויות ולבלות ביחד ולעשות צחוקים ביחד, אף פעם שתינו לא עשינו את זה אז זה חדש לשתינו (: 

  שניהם כאלו מתוקים!

 20. דבר נוסף שלמדתי על החיים, ועל הסביבה שאני מכירה:

  אנשים שאומרים לך שהם כאן בשבילך , מראים לך שאתה חשוב להם, גורמים לך לסמוך עליהם , הם שקרנים  ויום אחד הם תוקעים לך סכין.

  אני יודעת שלא כולם ככה , אני יודעת שכל אחד הוא שונה מהאחר. 

  היא גרמה לי להאמין לה , היינו ממש סבבה, עד אתמול שהיא שלחה לי הודעה. עניתי לה בסופר נחמדות, ובזמן שהיא אמרה מילים כואבות.  אני לא אברח ואנסה לא לראות אותה , אני אתמודד ולא אברח מהמצב אני אתמודד מול המצב הזה , לברוח לא יעזור לי ואם אברח איך אדע להתמודד בהמשך? יקרו לי עוד הרבה מקרים בחיים , ולא אתן לעצמי לברוח במקום להתמודד. לא נפגעתי מימנה , אני לא נפגעת מאנשים שהם לא חשובים לי.

  מה למדתי מזה? שלא כל בנאדם שאומר לך ומראה לך שהוא בשבילך , הוא באמת כזה "נחמד" כמו שהוא מראה לך. יש לי חברות מדהימות , מקסימות, שהן נסיכות שלי ועליהן אני סומכת (למרות שאני לא מכירה אותן הרבה זמן , גג 4-3 חודשים. ויש כאלו הרבה זמן שנתיים+), ומספרת להן הכל מהכל, מי שלא מתאים לו להיות חבר/ה/ שלי מוזמן ללכת. 

   

 21. לא הכרתי אותה לפניכן, ראיתי אותה עצובה בצד יושבת אז כתבתי לה מכתב והשארתי לה בנוסף את המספר הפלאפון שלי (במצב שלי,  אני מסוגלת לתת לכל העולם את המספר שלי , למרות שזה לא טוב, כי יש בזה סיכונים גדולים, לגביה אין סיכונים (: ) , ולשמחתי היא החזירה לי בחזרה וכתבה את המספר שלה. שלחתי לה הודעה באותו יום , והיא לא ענתה חודשיים וחצי , אז לפני כמה זמן החלטתי לשלוח הודעה נוספת והיא ענתה לי ישר , ומאז אנחנו מדברות כל יום כל היום, עד 2 בלילה מדברות על הכל , עד שאני נרדמת באמצע ואז רואה בבוקר שהיא המשיכה לשלוח לי הודעות. 

  אני שמחה ששלחתי לה הודעה שוב , לא היה לי אכפת שעברו חודשיים וחצי  , אז מה אם היא לא ענתה ,  זה לא ימנע ממני מלשלוח לה הודעה שוב. 

  היא מקסימה, מתוקה , נסיכונת, היא קצת יותר גדולה ממני בכמה חודשים, בעיני זה ממש בקטנה. 

   

  1. LEE19

   LEE19

   אמבר אני חייבת להגיד שאת מעוררת בי השראה כל פעם מחדש!

   הרגישות שלך והאכפתיות שאת מפגינה כלפי הסביבה הן מדהימות!

   אפילו בדבר הכי פשוט שאת עושה את מראה לי שחשוב לא לוותר על אף אחד, לעשות את המחוות הקטנות האלה שגם אם נראה שהן לא עוזרות הן משתלמות בסוף.

   אני שמחה שהצלחת להגיע למישהו\י ולעזור לה כשהיא הייתה צריכה.

   הלוואי שגם אני הייתי מצליחה, אחת החניכות שלי, ילדה מקסימה שהגורל זרק עליה כמה דברים ממש חרא בלשון המעטה, ניסיתי כל כך הרבה לעזור לה, דיברתי איתה כל כך הרבה פעמים, אני יודעת שגם לי יש הרבה ללמוד ממנה, אבל היא פשוט חוסמת אותי, לפעמים מתעלמת ממני וזה ממש מאכזב, אני מקווה שיום יבוא והיא תקבל אותי ותבין שאני לא מנסה להפוך אותה לסוג של פרויקט חברתי אלא רק רוצה להיות חברה.

   בכל אופן, תמשיכי במה שאת עושה. את הופכת את העולם למקום טוב יותר, כל הכבוד יקירה!!

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   תודה רבה!(:

   איזו מדהימה את , על מה שכתבת אגיב לך בפרטי יש לי כמה דברים לומר לגבי אותה חניכה ועוד מספק דברים (דברים טובים!!) (:

   לקראת הצהריים אגיב או אפילו עוד שעה-שעתיים (:

 22. טעון שיפור , אבל בנתיים זה סבבה , צריך קצת תיקונים (: . זה מה שאני עושה כשאני לא רוצה ללכת לישון

  20190222_004648.thumb.jpg.c2f3053b041377fcb39b9ebd6e544632.jpg

 23. אמא שלה אמרה לה לא להתקרב אלי, כי אני לא ילדה טובה עבורה, כי אמא שלה לא אוהבת אותי. אותה נערה הקשיבה לאמא שלה , לא נפגעתי משום מה למרות שהיינו נחשבות החברות הכי טובות (ממש ממזמן). מה זה אומר ילדה טובה? למה אני צריכה להיות ילדה טובה בשביל שהיא תתקרב אלי?

  אני לא חושבת שאני ילדה רעה או טובה, אני לא יודעת מה זה אומר להיות ילדה טובה, תלוי איך מגדירים להיות ילד טוב- בנאדם טוב. 

  יש כאלו אומרים שאני ערסית, פאקצה, סנובית, אני לא חושבת שאני בכלל עם הגדרה מסוימת, אני חושבת שאני סבבה. אין משהו שמראה שאני ערסית פאקצה וסנובית, זה שאני מקללת (ומשתדלת כמה שפחות) , זה שאני לא אומרת לאנשים שאני לא אוהבת שלום ואז הם מתלוננים, זה שאני עושה מה שבראש שלי לא אומר שאני מוגדרת מההגדרות האלו. 

  איזו אמא אהבלה יש לה, סתומה ברמות. 

  לא מדברות וטוב שכך, גם הילדה סתומה אם היא מקשיבה לאמא שלה שמסכסכת בנינו על כלום, על זה שדאגתי ואהבתי אותה בתור חברה שלי. 

  כמה אנשים אהבלים אני מכירה ♤

 24. חברה שלי מאושפזת בבית חולים, יוצא לי יותר מידי לחשוב עליה, לא מסוגלת ללכת לבקר אותה לא מסוגלת לראות אותה במצב כזה. אני מתגעגעת אליה, אנחנו מכירות חודש בערך, או חודשיים אני לא בדיוק זוכרת , בנוסף חברות נוספות שלי גם מאושפזות.

  לא ממש מסכימים לבוא לבקר, אז אצטרך לנצל את הפעמים שאפשרי לבוא למרות שאני באמת לא מסוגלת ובטוח כשאני אראה אותה במצב שלה אני אבכה כ"כ. 

  הכנתי לה יומן וכתבתי לה שם קטעי כתיבה שהיא אוהבת שאני כותבת והיא קוראת, כתבתי לה עידודים בנוסף, קניתי לה צמיד , ואני רוצה לקנות עוד כמה דברים מקווה שזה ישמח אותה לפחות. 

   

 25. אני לא מחבבת את הילדה הזאת במיוחד, אנחנו לא חברות, לא ידידות, אין לנו קשר מסוים. ראיתי אותה בוכה ואפשר לומר די כאב לי בשבילה, אז ניגשתי והבאתי לה גליל של טישו והייתי לצידה למרות שלא נחמד לי איתה. 

  עכשיו כשאני חושבת על זה, עוד כמה ימים היא תשכח מזה, ותחזור להתנהג בצורה לא נעימה. אז למה אני משקיעה?

×