Jump to content

Amber Madison

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  1,228
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Amber Madison

 1. Amber Madison

  מאוהבת בסטרייטית, מה עושים?

  היי (: , עזבי כרגע את זה שהיא "מקובלת" , זה לא אומר שום דבר על מה שיכול להיות בניכם. יש לך הזדמנות , עוד לפני שמסיימים את הלימודים , תנצלי את ההזדמנות הזאת ותנסי לאט לאט להתחבר אליה. לצחוק איתה , לצאת עם כמה חברות ושהיא תצטרף , או שרק אתן לבד תצאו לקניון/תהיו בבית של אחת מכן/בכל מקום שרק תרצו. תנסי להתחבר אליה ושהיא תראה שאת רוצה להתחבר אליה , אם את מרגישה בנוח לכתוב לה בהודעה שאת תשמחי להתחבר אליה ולהיות איתה זה יכול לעזור אולי . אני לא מתכוונת שתדבקי אליה או שתהיי אובססיבית, אלא תהיי יותר שותפה ופעילה. גם אם את חושבת שאין לך סיכוי איתה ושכנראה שהיא סטרייטית, לא חבל בכל זאת להתחבר ולראות בעצמך? אולי את טועה , ואולי את צודקת , תני לקשר להראות לך את זה במקום המחשבות שלא באמת יודעות לגביה. אם יש פעילויות תהיי איתה ותצרפי אותה, תגידי לה שתצטרף אלייך ולעוד כמה בנות נוספות. תראי עניין , למרות שזה לא הכי פשוט שבעולם כמו שאני די מציגה את זה , ובכל זאת ממליצה לך להראות גם את עצמך , לדבר , להשתתף , להראות את הטוב שיש בך , ואת הרצון להתחבר. המון המון בהצלחה וחג שמח (:
 2. היי (: , כששייכים לחברה החרדית , אפשר להגיד שיקבלו או שלא. כל אדם הוא אדם בפנה עצמו , הוא יכול לקבל ויכול שלא. לכן לא כדאי להכניס את עצמך יותר מידי ללחץ , ולא לפעול ישר בהחלטה של לא מקבלים. אם במידה ואתה יודע שההורים שלך לא מקבלים , והם נגד הקהילה , אז כן יש בו מצב לא נעים. אם במידה ואתה לא יודע מה הדעות של ההורים שלך ושל המשפחה שלך , אז תשאיר את כל האופציות פתוחות. כדאי שתברר עם הוריך מה הדעות שלהם לגבי הקהילה האם הם מקבלים , או שהם נגד . לפי זה תראה האם כדאי ואפשרי לצאת מהארון ולשתף אותם במה שאתה מרגיש , בשביל שתרגיש יותר טוב (הכוונה בלי לחצים) . לדעתך זה אפשרי לשבת ולדבר איתם על הקהילה? אני לא מתכוונת שעכשיו תבוא ותצא , עדיין לא , כל עוד אתה לא יודע מה הדעות שלך. והאם אתה בגיל שאתה אחראי לעצמך או עדיין בהחזקת ההורים?
 3. Amber Madison

  מכתב יציאה מהארון - עזרה !!

  היי (: , קודם כל לפני המכתב , מציעה לבדוק את השטח בשביל לא להסתכן. שאלות שאת יכולה לענות עליהם בשבילם: מתי גילת/הבנת על עצמך מה את מרגישה וחושבת איך את מגדירה את עצמך/מה הנטייה המינית שלך מה את מצפה מהם לאחר שהם יודעים (נגיד שהמצב ישאר כמו שהוא , שיקבלו , שזה לא משנה את המצב) בהצלחה רבה!(:
 4. Amber Madison

  .

  היי (: , תחשוב על זה רגע , אם תלך להסתפר בלי רשות ממנה במיוחד שהיא לא מוכנה לשמוע , זה יצור בלגן ומריבה בניכם וזה הדבר האחרון שאני רוצה שיקרה לך. נכון , אתה רוצה להסתפר רוצה להרגיש שלם , אבל יש כאן את אמא שלך שפחות בעד הרעיון הזה ובמיוחד שאתה בגיל שאתה עדיין בהחזקת אמא שלך אין לך אפשרות בדיוק לעשות מה שאתה רוצה ולחיות את החיים שאתה רוצה בשבילך. נכון זה מתסכל ובעיקר מעצבן , ויכול לחרפן , אבל היי , הזמן עובר בטיל , מבלי שתרגיש הזמן יעבור מהר ובגיל 18 אתה אחראי לעצמך ותעשה מה שאתה רוצה. תסתפר איך שאתה רוצה , לפי מה שיהיה לך נוח ואיך שתרגיש שזה כמו שאתה דמיינת. נכון שזה לפעמים מרגיש שהזמן עובר לאט , אבל באמת שעובר מהר. לא יודעת אם ניסת את זה , אבל אולי תגיד לה שאתה רוצה לתרום את השיער שלך , לפעמים עושים התרמת שיער ויש מספרות מסוימות שלא לוקחות על זה כסף אם אני לא טועה , ולפי אורך השיער שלך אפשר לראות עד לאיפה יגזרו לך ותראה האם זה בסדר עבורך , וככול שהזמן יעבור והשיער יצמח אחרי תקופה די ארוכה (כמובן תלוי בשיער שלך) תתרום שוב. שיער קארה היא מסכימה או שגם זה לא? אם כן , אז אתה יכול לשים כובע וזה קצת יראה שיש קצת שיער שיוצא אבל ממש בקטנה , אפילו אתה יכול לעשות קוקו ולהכניס לכובע , אתה יכול קצת להוציא שיער אתה רוצה שקצת יראו. מקווה ככ בשבילך שהיא תסכים
 5. היי (: , רוצה לשתף מה הרגשת? מוזמן כאן או בפרטי , מה שנוח ומתאים לך (: אם הרגשת שיש לך רצון להיות גם בת , או משהו מבפנים הרגיש לך אי שייכות למין שלך , אז קודם כל תנשום עמוק , לא משנה מה תרגיש ומה תרצה להיות זה בסדר גמור. אני מציעה לך לחכות עם להחליט ולקבוע , כי חבל לקבוע מבלי שבאמת יודעים וכשחווים בלבול פנימי. אל תלחם עם הרגשות והמחשבות שלך כי זה לא יעזור ורק יתגבר , קח לך זמן לחשוב עם עצמך מה אתה מרגיש ורוצה , אם תרצה/תרגיש שאתה רוצה להיות בת , זה בסדר גמור הכי הכי בסדר. למרות זה שאתה יודע שאתה לא בת , שוב אל תלחם עם עצמך על זה , תן לעצמך את הזמן שאתה צריך. אין משהו שצריך לעשות. בהצלחה ואני כאן בפרטי אם תרצה (:
 6. Amber Madison

  היי

  היי (: , סבבה ואיתך?
 7. Amber Madison

  אפשר עזרה?

  היי (: , ברורררררר!! בטח , תמיד!(: מוזמנת (:
 8. Amber Madison

  האם כל הדתיים הומופובים?

  (כתבתי בבוקר ועכשיו המשכתי) היי (: , בוקר טוב (: , פחדים ומחשבות מונעים מאיתנו לעשות את הדברים שאנחנו רוצים , ואם נתן להם בכל הזמדנות מקום אצלנו הם ירגישו "בנוח" להישאר ולזרוק מחשבות ופחדים נוספים. מה יקרה , מה יהיה , מה יגידו , מה יחשבו , מה יקרה לנו , מתחילים לחשוב לגבי כל ההשלכות שיכולות לקרות לנו אם נעשה דבר שאנחנו רוצים. אבל , אם נקשיב להם כל הזמן הם עלולים להתגבר ולהרגיש שזה בסדר להישאר אצלנו במחשבות ולזרוק הערות על ימין ועל שמאל. זה לא אומר עכשיו שאת עכשיו יכולה להגיד להם להתראות והם ילכו (הלוואי וזה היה ככה , החיים היו יותר קלים) , אבל את כן יכולה להילחם במחשבות ובפחדים. אני איתך בזה , אני אהיה פה לחזק אותך ולעודד אותך. כי את לא מוותרת , את מבינה? את לא מוותרת , אני לא אתן לך לוותר. זה הגיוני שיהיה בך פחד , אבל תלוי עד כמה הוא. כי כאשר והוא יותר מידי , זה כבר לא טוב וצריך למתן את זה למרות שזה הכי לא פשוט. לגבי המורה שלך , שתגיד , שתגיד מה שהיא רוצה. את לא חייבת להתייחס אליה , ואת אפילו יכולה לענות לה לגבי מה שהיא אומרת , כמו שלה מותר להגיד את הדעה שלה (לא הכי נכון שמותר לה , זה ממש תלוי) גם לך מותר להגיב אבל כמו בכבוד ובצורה יפה שלא יצא שאת מתחצפת ואז זה בידיים שלה ושל מנהל/ת בית הספר. זאת הדעה שלה , זה לא אמור לשנות לך משהו או לעשות לך משהו. היא בסהכ מורה בבית הספר , ככה תראי אותה היא לא "אלוהים" או כל מעלה "גדולה" . מי שלא ירצה לדבר איתך הבעיה נמצאת אצלו , מבחינה הגיונית זה לא מסתדר שיתרחקו אבל לצערנו זה קורה לא מעט. אבל , אם מישהו יתרחק זה רק אומר לך כמו הוא לא באמת חבר שלך ולא יקבל אותך לא משנה מה תהיי. הוא רוצה שתהיי כמו שהוא , שתרצי את הרצונות שלו , והוא יכול להמשיך לחלום כי העולם לא עובד ככה וכדאי שאנשים יתחילו להבין את זה. לא חסרים אנשים בעולם , ולכי תדעי אולי השכבה שלך תפתיע אותך ולא יתרחקו ממך. אולי יהיו כאלו שכן, אבל אלו שלא , הרווחת חברות לחיים ואין יותר טוב מזה (: כאן בשבילך , נשיקות!♡
 9. Amber Madison

  האם כל הדתיים הומופובים?

  היי (: , לא , לא כל הדתיים הם הומופובים. זה שהם דתיים ומאמינים באלוהים , וחזקים בדת (כמובן יש ויש) לא אומר שהוא נגד הקהילה שלנו. יש לי ידידות דתיות , וחברה קרובה טובה שלי דתייה והן יודעות שאני לסבית ואין להן בעיה עם זה והן לא מתרחקות ממני או אומרות משהו שהוא יכול לפגוע. יש כמובן דתיים הומופובים , כמו שיש חילונים הומופובים. זה כמו שיש דתיים שהם מהקהילה , ויש כאלו שאפילו מתחתנים (הייתה לי תמונה , אם אמצא באינטרנט אז אוסיף) . אפשר לדעת אם מישהו הומופוב , לפי איך שהוא מתייחס לקהילה , לפי ההתנהגות שלו כלפי הקהילה , ומה הדעות שלו. לא ככ קשה לשים לב לזה , פשוט צריך לשים לב למה שאומרים ואיך שהם מתנהגים. זה שאת לומדת בבית ספר דתי לא אומר שכולם הומופובים , אני בטוחה שיש כמה שהם לא הומופובים ואפילו חלק מהקהילה. בכל מקום יהיה , לא תמיד יודעים מי אבל אני בטוחה שיש. אם ידעו שאת ביסקסואלית, מה אז לדעתך יהיה? למה זה ככ מפחיד אותך? אם תרצי לשתף כאן או בפרטי אשמח (:
 10. אני באמת שמחה שהוא המורה שלי , הוא באמת נותן לי הרגשה טובה בשיעור , שהוא עושה שהאווירה תהיה טובה ומשוחררת. בשיעורים כשאני מתחילה לחלום לי ולצאת מריכוז ומרחפת , הוא הכי נחמד ומבין , ומדבר איתי בצורה טובה ויפה , עד שאני קולטת שריחפתי ואנחנו פשוט צוחקים על זה. תמיד בשיעור יהיה צחוקים ואווירה טובה , הוא פתוח איתי ומדבר איתי על המשפחה שלו ועל דברים נוספים אישיים , וזה באמת כיף שהוא סומך עלי ומשתף אותי. אני שמחה שהוא נותן לי להרגיש הכי סבבה איתו , ושאני יכולה לדבר איתו על שטויות , וזה לא יזיז לו , זה הכי כיף שזה ככה. 

 11. היי אהוביםות ♡ , מה שלומכם? כמה טיפים קטנים לפיתוח ביטחון העצמי , מקווה שהטיפים יעזרו לכם ויפתחו בפניכם דלתות . נשיקות! ♡ * להבין מאיפה החוסר ביטחון - קודם כל לפני שמתחילים , צריך להבין מאיפה נגרם החוסר ביטחון. נכון שעשיף לשים את העבר מאחור ולהתמקד רק בהווה ובעתיד , כי כל החיים לפנינו. אבל אי אפשר להתחיל תהליך לפני שחוזרים אחורה בשביל להבין איך הכל התהליך. תנסו להבין איזה מקרה שגרם לכם לפתח חוסר ביטחון עצמי , זה יכול להיות ממקרה לא נעים שקרה לכם בעבר עם בנאדם מסוים , שיחה לא נעימה , משפט שמישהו אמר לכם , או שבכלל לא קרה כלום ואתם פשוט ביישנים מידי , או חוששים מימה אנשים יגידו ויחשבו עליכם , הכל יכול להיות. * לשחרר שפתיים ולא לנעול אותן - דבר מאוד חשוב , לשחרר את השפתיים שלנו ולא להשאיר אותן סגורות. אני לא מתכוונת שעכשיו כל הזמן תשאירו אותן פתוחות , מה שאני מתכוונת זה ללמוד לשחרר את הגוף ולא לנעול את הגוף. * להעז כמה שיותר- לאתגר את עצמנו , לעשות דברים שגורמים לנו לחשוש , להימנע מהם. לעשות דברים שמבפנים משהו בתוכנו אומר לנו שלא , שלא לעשות מרוב מחשבות שמלחיצות אותנו. המחשבות מתחילות לספר לעצמנו סיפורים דמיונים , שלא מחייב שהם באמת יקרו. לדוגמא של מחשבה: מה יחשבו , מה יגידו , אולי נגמגם , אולי יקרה משהו וכו' . המחשבות האלו מיותרות , ונכון קשה להילחם בהם , אבל אסור לוותר ולנסות כמה שיותר להתעלם מהם ולעשות דווקא. דווקא לאותה מחשבה , לעשות ההפך מימה שהיא רוצה , לעשות בכוונה ולהראות לחשבה שלא מקשיבים לה. אומרים לה תודה על זה שהיא באה , אבל עכשיו אתם אלו שמקשיבים לעצמכם. תחשבו כמה תהיו גאים בעצמכם אחרי שתעזו, שהצלחתם , גם אם קרתה פשלה, אז מה בקטנה. תזכרו שלא כל פלשה שאתם מנפחים , זה לא אומר שגם השני חושב כך. יכול להיות שאתם עושים מכל חתול פיל , ואותו בנאדם שכח מזה ממזמן. גם אם הוא לא שכח , אז מה, אין בנאדם שלא טעה. * לחייך כמה שיותר - תתחילו לחייך כמה שיותר! אני בטוחה שהחיוך שלכם מושלם , אז למה לא לכבוש אנשים? (; תתחילו לחייך , להראות את החיוך שלכם. ידעתם כאשר אתם מחייכים זה משדר למוח מוליכים עצביים שגורמים לרוגע במערכת המוח, גורם למנוחה. ככול שתחייכו זה יגרום לאנשים אחרים לחייך אחריכם , יוביל לסביבה להידבק בחיוך שלכם. מה שיותר טוב מזה?(: * אהבה עצמית, ערכה עצמית - אי אפשר לפתח ביטחון שהוא אמיתי באמת , ללא קבלה ואהבה עצמית. כאשר אתם אוהבים את עצמכם ומעריכים את עצמכם , אף אחד אבל אף אחד לא יכול להוריד אתכם למטה. אתם תרגישו שאתם יכולים לנהל שיחה עם אנשים , שיחה רצינית כנה ואמיתית ללא מסכות ושקרים , להגיד את מה שאתם חושבים כי אתם בטוחים בעצמכם ויודעים מה אתם רוצים. (על אהבה וקבלה עצמית , נדבר בפרק הבא) * להיות עם אנשים שעושים לנו טוב - חשוס להיות בסביבה- בחברה של אנשים שעושים לנו טוב , שגורמים לנו להרגיש טוב ונוח כשאנחנו נמצאים איתם. שיתנו לנו הרגשה טובה , להרגיש בטוחים ואהובים. להיות עם אנשים שהם שליליים כלפנו , יוריד את הביטחון ולא יגרום לו להעלות. לתפוס מרחק ולאט לאט להתרחק מאנשים שלא עושים לנו טוב , שלא אוהבים אותנו , שלא מקבלים אותנו. וליצור לעצמנו סביבה תומכת ואוהבת , שרוצה שיהיה לנו טוב , שחשוב להם שיהיה לנו טוב איתם. * לבוש - מפתיע? תלבשו בגדים שנוחים לכם , שאתם מרגישים קלילים וחופשיים איתם. אם תלבשו בגד מסוים שהוא צמוד לכם יותר מידי , או בגד שלא נוח בשום צורה , הוא יכול לגרום להתעסקות רבה. לכן , תלבשו בגד שגורם לכם להרגיש טוב , ושאתם קלילים וחופשיים בשביל לא לנוע בחוסר שקט . * להרפות , לשחרר את הגוף - אם תשימו לב מי שחסר ביטחון בדרכ יש לו ישיבה קבועה , מבטים מהירים , הורדת ראש , חסר שקט עם הגוף שלו. תלמדו להרפות את הגוף , תשבו זקוף אתם יכולים לפסק את הרגליים ולהרגיש בנוח. לא לנעול את כל הגוף שלכם, ידיים משוחררות, להוריד מעצמכם כל חפץ שמפריע לכם (תיק, ספר , פלאפון , משהו אחר) , אפשר לסים רגל על רגל אבל ללמוד *לשחרר* את עצמכם. להשתדל לא לנוע מחוסר שקט , זה משדר לבנאדם שמולכם חוסר רוגע וקושי להתרכז. * חשיבה חיובית כלפי החיים - נכוו החיים הם לא דבש , וגם לא תותים מתוקים , הם יכולים להיות מאתגרים ומסובכים. אבל מי אמר שהעולם מושלם? גם פה אני לא מתכוונת תמיד תמיד להיות חיובים , כי זה לא הגיוני. קורים דברים בחיים שגורמים להם להוריד אותנו , להיות עצובים , כועסים , מאוכזבים , העולם לא ורוד. זה שאתם לא צריכים להיות תמיד חיובים , לא אומר שאתם צריכים להיות שליליים כלפי החיים ולראות הכל שחור (למרות שהצבע שחור הוא צבע מושלם , רואים לפחות משהו מושלם (: ) תראו בעין טובה את החיים , בדרכ דברים לא קורים סתם בדרכ יש סיבה למה הם קרו. * קחו הכל בפרופורציה - לא לקחת הכל רחוק מידי , זה לגבי כל דבר בחיים. כשלוקחים כל דבר רחוק מידי , הוא רק פוגע ומזיק. לא להגזים , קחו את זה בטוב , ברוגע , בלי להלחיץ את עצמכם. תהיו ראלים תהיו מציאותיים כלפי החיים , כלפי עצמכם , כלפי הסביבה שלכם. * לא להיות אובססיבי -תלמדו שוב לשחרר , לא להיתפס על קטנות , לא להיות תלויים באנשים. תהיו תלויים אך ורק בעצמכם , כל אדם הוא יחיד בפני עצמנו , ולתלות אמונות באנשים לא תמיד זה דבר טוב. * לא להיות פרפקטציוניסט - הדבר שמוביל לתחתית, לשגעון , עצב , ואובר מחשבות. אל תנסו לעשות הכל בצורה הכי מושלמת , בצורה הכי מדוייקת. * להפסיק להשוות את עצמכם לאחרים - כמה פעמים יצא לכם להסתכל על בנאדם מסוים ולהשוות את עצמכם אליו? פעם אחת?פעמיים? ארבע? עשר פעמיים? תסתכלו על עצמכם , אתם לא הבנאדם הזה אז למה שתהיו כמו שהוא? למה שתהיו דומים לנו? תסתכלו על עצמכם מבפנים , ותראו כמה דברים טובים יש בכם שאין שום סיבה בעולם שתרצו ותהיו כמו שהוא. * ללמוד יותר - מכירים את המשפט "ידע זה כח" ? זה לגמריי כח . כשיש לכם ידע מסוים לגבי נושא שמדברים , אתם יודעים מה לענות , אתם יודעים כי למדתם כי למדו אתכם. ידע מחבר בין אנשים , כשבנאדם מראה (לא מוכיח!) את הידע שלו זה גורם לאנשים להתחבר אליו. ללמוד ממנו , ללמוד איתו. אתם תרגישו ככ טוב כשישאלו אתכם ואתם תדעו מה לענות , כי היה לכם מה להגיד , כי ידעתם מה לענות. * פרגנו לאנשים - פרגנו לאנשים על מה שהם עושים , תחמיאו להם על איך שהם נראים זה יתן להם הרגשה טובה ואפילו התקרבות אליכם כשהם יראו גישה חיובית אליהם. תחמיאו כמה שאתם רק יכולים , כמובן להתכוון לזה ובאמת לחשוב מה שאתם באמת אומרים. * לצאת יותר - אין כמו לצאת , תצאו למקומות בילוי אפשר בבקרים ואפשר בערבים , בערב יכול להיות יותר כיף ונעים לשבת ליד הים , להסתובב בפארק , לשבת במקום שהוא שקט , ללכת לבר שקט עם חברים , לעשות מפגש חברתי בבית , ערב סרט , מסיבת פ'יגמות. תצאו ותהנו , גם אם עבר עליכם יום רע תצאו , החברים שלכם ידאגו לשפר לכם את מצב הרוח ולגמור לכם לשכוח מהיום הזה גם אם זה לכמה שעות. אל תוותרו על זה , להישאר בבית עם המחשבות , זה לא טוב , תצאו קצת ותסיימו את היום הזה בטוב. * לעבוד בעבודה שיש בה הרבה תקשורת עם אנשים - תעבדו בעבודה שיש בה הרבה אנשים , הרבה צוות , הרבה לקוחות שבאים. כל עבודה שיש בה הרבה תקשורת עם הסביבה זה מעמיד אתכם במצב שאתם צריכים לדבר , להציע , להתעניין. ככול שתתרגלו לדבר עם אנשים , כך הביטחון העצמי שלכם יעלה. כמובן שלא ישר ויקח זמן , אבל זה עניין של תרגול. אל תוותרו לעצמכם (: * תציבו מטרות ראליות , תתחברו בנוסף (ולא רק) לאנשים שיש להם מטרות/תחביבים משותפים- אין כמו לשבת עם מישהו שיש לכם אותה מטרה , אותו תחביב , ביחד אתם יכולים להוביל להצלחה , ובנוגע לתחביבים אתם יכולים להנות ביחד וליצור חברות טובה. * גמגום זה לא דבר רע - אז החלטתם לגשת אל אותו בנאדם ולפתח איתו שיחה , והופ , גמגמתם, התבלבלתם ואמרת משהו אחר , בסדר לא קרה כלום לא להיכנס לפאניקה. גמגום זה לא דבר רע , קורה שמגמגמים. תמשיכו לדבר אל תתנו לזה לעמור אתכם מלהמשיך , זה יכול לנבוע מלחץ או מכל סיבה שהיא , וזה הכי הכי הכי בסדר. תמשיכו בשלכם , אל תברחו ואל תמנעו ואל תתחמקו מאותו אדם. * תהיו נוכחים - תהיו נוכחים במפגשים חברתיים , בטיולים , תצרו חוויות עם אנשים שימשיכו איתכם גם בהמשך. תבואו למפגשים , בשביל להיות עם כולם ולהנות , וכמובן להשתחרר ולצאת כמה שיותר. * תפסיקו להרגיש לא מספיק , תפסיקו לשפוט את עצמכם- תפסיקו להרגיש לא מספיק , לא מספיק בלימודים , לא מספיק במטרות , לא מספיק בשביל אותו בנאדם , לא מספיק בשביל עצמכם. אתם מספיק , אתם בסדר גמור , אל תנסו להיות יותר מידי, זה לא יעזור לכם. בשבילי אתם מספיק , בשביל עצמכם אתם צריכים להיות מספיק. תעשו דברים כשאתם מרגישים שלמים ובטוחים איתם , שזה מה שאתם רוצים ובטוחים בהם. אל תשפטו את עצמכם , ואל תורידו את עצמכם גם אם הייתה לכם טעות וגם אם לא עשיתם עד הסוף. * תבינו שאין עוד כמוכם - אתם בנאדם אחד בפני עצמכם , אין עוד אנשים כמוכם , ולא יהיו עוד אנשים כמוכם. תבינו שזה מי שאתם , שככה אתם הכי טובים בשביל עצמכם. * תתחילו להודות לעצמכם - תתחילו להודות לעצמכם על מי שאתם , על מה שאתם , על הכח רצון שלכם , על זה שאתם מדהימים ומקסימים ואנשים כ"כ טובים. תלמדו להגיד תודה לעצמכם על התקופה שעברתם , על ההשתדלות שלכם , על רגעים טובים ופחות טובים , תלמדו להעריך את עצמכם ולא לקחת את עצמכם כמובן מאליו. * ביטחון מזויף - מכירים את האנשים האלו שצועקים תמיד , שתמיד מחצינים כל דבר שעושים מכל דבר כדבר נוראי , שנתפלים אל אנשים ופוגעים בהם , שצוחקים על אחרים , שמנסים להיות מעל כולם? אני בטוחה שלפחות יש לכם בנאדם אחד כזה בחיים עם ביטחון מזויף. זה לא באמת ביטחון , זה להסתיר את הצלקות והפגיעות שלו , את החולשות שלו , את הפחד שלו שיחשפו אותו. זה לא אמיתי , בנאדם שמתנהג בצורה כזאת , הוא לא עם ביטחון , זאת מסכה שבכל יום הוא חובש אותה. יש כאלו ששמים לב שזה פשוט מזוייף , ויש כאלו שיאמינו שיש לאותו בנאדם ביטחון עצמי שהוא נחשב בעינהם "גבוה" . * אל תוותרו לעצמכם - אל תוותרו לעצמכם בחיים, גם אם קשה ומתסכל. זה בסדר לעצור , לנשום ולהירגע , אבל לא לוותר ולעצור את התהליך שאתם עוברים. זאת תקופה , ואחרי כל תקופה רעה באה התקופה הטובה , והן מתחלפות. זה קורה לכולם , זה קורה לכל בנאדם שאתם מכירים. אל תוותרו על מה שאתם מאמינים/רוצים , תלחמו ותשקיעו, תתמידו, וההצלחה שלכם היא תגיע. * העולם נוצר בשבילנו - העולם הוא בשבילנו , המטרה שלנו בחיים היא לשמוח, לעזור לאנשים , להיות מי שאנחנו , להיות בטוחים בעצמנו , לתת לעצמנו להרגיש חופשיים ולעשות את מה שאנחנו רוצים לעשות ושיגרום לנו להרגיש טוב ושמחים. העולם נוצר בשביל שננצל אותו הכי טוב שרק אנחנו יכולים, אז תנצלו , תשמחו , תבלו , תהנו מהחיים, כי לכולם מגיע להרגיש שמחים. * אל תחליטו לאנשים מה הם חושבים עליכם , אל תכנסו לאנשים למחשבות שלהם - אל תכנסו לאנשים למחשבות שלהם , אתם לא יודעים מה הם חושבים ומה הם רוצים , אל תחשבו יותר מידי מה ומי. תעצרו את המחשבה הזאת שאומרת לכם "בטח הם לא רוצים להמשיך לדבר איתנו , בטח אנחנו משעממים , מעצבנים , לא כפיים" הופה הופה , לעצור הכל. מי אנחנו שנחליט בשבילם מה הם חושבים? מי אמר שאנחנו צודקים? מי אמר שזה נכון? מי אמר שאנחנו מעצבנים , משעממים , לא כפיים? יש בנו ככ הרבה דברים טובים שאנחנו צריכים לפתוח לאנשים דלתות, ולתת להם להתחבר אליהם ולהיות איתנו , ולנו לתת ליצור איתם חברות טובה. תשתיקו את המחשבה הזאת , תתעלמו ממנה , היא לא שווה יחס. * זה בסדר לפרגן/להחמיא לעצמנו ליד אנשים - מי החליט שלפרגן ולהחמיא לעצמנו זה דבר שלילי , או גאווה , ושחצנות? ממתי זה לא בסדר כשבנאדם אומר על עצמו דברים חיובים? זה בסדר ומותר וכדאי לבנאדם להיות מודע לעצמו , לפרגן לעצמו , לתת לעצמו להרגיש טוב ושמח. * אל תבטלו את מה שאנשים אומרים עליכם - יצא לכם להיות במצב שבנאדם אומר עליכם כמה אתם חכמים/מדהימים/מקסימים? ואתם, אמרתם "לא , לא , זה לא נכון" . אל תגידו שאתם לא , כשבנאדם אחר חושב עליכם דבר חיובי. תגידו תודה רבה , שזה משמח אתכם , שזה גורם לכם להרגיש טוב. זאת המחשבה שלו ורק שלו , ואתם לא יכולים לבטל אותה. תקחו את המחמאה הזאת לתשומת ליבכם , תנו לעצמכם להרגיש טוב עם המחמאה הזאת. * תתחילו להיות פתוחים , תשתפו רגשות ומחשבות - כמובן לא לשתף לכל העולם , אלא רק לאנשים שטוב לכם איתם ושאתם סומכים עליהם. תנו מעצמכם , כי אני בטוחה שיש לכם מה לתת לאנשים , יש לכם מה להציע , יש לכם מה להגיד אז אל תמנעו מעצמכם להנות ולקבל פידבק מאנשים , לקבל דעות נוספות , ולקבל עזרה מאנשים שונים. * אל תשנו את עצמכם בשביל אף אחד , תהיו הגרסה הכי טובה של עצמכם- אל תשנו את עצמכם בשביל אף אבל אף אחד. תשארו מי שאתם , ומי שלא מרוצה ממכם שילך לחפש מישהו אחר שירצה אותו. למה שתתאימו את עצמכם למישהו אחר? שהוא יהנה ממכם וממי שאתם ואתם תסבלו בכך שאתם מי שאתם לא , שאתם מסתירים את עצמכם , שאתם חיים בזהות אחרת. זה לא חיים שהייתם רוצים , אף אחד לא היה רוצה. אתם לא יכולים לרצות את כל העולם , אז לפחות תרצו את עצמכם ותשארו נאמנים בשביל עצמכם. * תפסיקו לנסות להוכיח לאנשים שהם טעו לגביכם - תפסיקו לנסות להוכיח לאנשים מי אתם ומה אתם , תפסיקו לעשות בכוונה , תפסיקו להראות שהם טעו ושאתם צודקים. תוכיחו רק לעצמכם , שאתם טובים , שאתם בסדר בשביל עצמכם , שאתם מי שאתם וזה בסדר גם אם מישהו אחר לא מרוצה מכך, אתם מקסימים כמו שאתם ולנסות להוכיח כל הזמן זה להילחם על בנאדם שלא שווה את זה. * אל תסתירו את מי שאתם , תאהבו את עצמכם - תאהבו ותקבלו את מי שאתם , תדעו להעריך את עצמכם , לא להסתיר את עצמכם בפני אנשים מהפחד של אי קבלה והתרחקות. חיים פעם אחת , תנצלו את הפעם הזאת הכי טוב שאתם יכולים ותנו לעצמכם להיות פשוט אתם. עם כל החסרונות וההיתרונות , עם כל החבילה. ומי שיהיה באמת חבר/ה/ אמיתי/ת/ יקבל את כל כולכם באהה גדולה. * אל תפחדו לנסות, אל תפחדו להיכשל - אל תפחדו לעשות דברים שנראים לכם שהם יותר מידי גדולים עליכם, או שאומרים לכם שאתם לא תצליחו , שאתם לא מסוגלים ולא יכולים ושאין לכם למה לנסות כי מימלא אתם תכשלו, אז בשביל מה? תעשו את זה , פשוט תעשו , תזרקו את עצמכם למטרה , ליעד , למים , לכל מקום שיתן לכם להתמודד תאתגרו את עצמכם , אל תפחדו להיכשל , גם האנשים הכי מצליחים בעולם נכשלו עשרות פעמים ותראו איפה הם היום. תפחדו מ-לא לעשות , מלפספס הזמדנות. * תפסיקו לשקר לעצמכם ולסביבה - שקרים יכולים להגן , ויכול לגרום לרע. אל תספרו לעצמכם שקרים , ואל תספרו לאחרים שקרים בשביל שהם ירגישו טוב ושאתם בסוף תרגישו רע בשביל שאתם לא רוצים לפגוע בהם. יש דרך להגיד דברים , יש דרך להראות שעשו טעות , הכל תלוי איך אומרים ולא מה אומרים. מקווה שהטיפים יעזרו אם תרצו להוסיף אתם מוזמנים, לכל דבר אני כאן בפרטי (:
 12. Amber Madison

  אני צריכה עזרה

  אז היי שוב(: , קודם כל זה טוב ומעולה שאת מודעת לעצמך , מודעת לזה שאת מכורה. כנראה שאם את חושבת על זה , אז זה לוקח מקום מרכזי בחיים שלך שמפריע לך , להתנהלות שלך. לא תמיד יש פתרונות להתמכרות , אבל תמיד כדאי לנסות בכל זאת כי אולי דבר קטן שאמרו/שעשו יכול לעזור. הדבר הראשון להתחלה , כמה שפחות אבל כמה שפחות להיות בפלאפון. נכון פלאפון משמש להמון דברים , מחשבון , פייסבוק , לראות מה השעה , ווצאפ , אנסטגרם , תמונות , ומצלמה , וכו' . לכל הדברים האלו יש פתרון ותחליף , לא חייב להיות צמודים 24/7 לפלאפון. פלאפון הוא נחשב כדבר חיובי ושלילי , מהסיבות האלו: חיובי: כי הוא נגיש להכל . שלילי: התמכרות , שכיחה , חוסר מעש- בזבוז זמן. כמובן שכל אחד יכול לראות את זה בעין שונה, תלוי עד כמה הוא מכור או שהוא לא עסוק רוב הזמן בפלאפון. התחליפים לכל הדברים האלו זה שרוב הדברים או אפילו הכל אפשר למצוא אותם במקומות אחרים , וגם , לא חייב להיצמד אליהם ולקחת אותם לכל מקום. מה שאני ממליצה לך , זה לצאת מהבית כמה שיותר, לא משנה לאן ועם מי. זה שאת נמצאת לבדך עם הפלאפון , רק גורם להתמכרות לגדול ולגדול לתפוס יותר מקום מהחיים שלך ומהזמן שלך. תחשבי על זה כמה דברים היית יכולה לעשות אילו לא היית בפלאפון ככ הרבה זמן. וכרגע , אני לא רק מדברת על פורנו, אלא בכללי. תצאי , תבלי , תעסקי את עצמך בדברים שהם חשובים לך שאת רוצה לעשות אותם. לדוגמא של סדר יום: סדר יום-שבועי: 7:10 - מתארגנת לבית הספר 7:20 - אוכלת ארוחת בוקר 7:39 - יוצאת לבית הספר 14:00- חוזרת מבית הספר ואוכלת צהריים (או שאת מסיימת מוקדם/מאוחר יותר) 14:30- עושה שיעורי בית/לומדת למבחנים/הולכת לחוג/ישנה צהריים (ללא פלאפון!)/תעסוקה אחרת ללא הפלאפון 15:30 - יוצאת עם חברים/הולכת לעבודה/יוצאת לחוג/פעילות אחרת 19:00 - אוכלת ארוחת ערב (ללא פלאפון, אפשר טלוויזיה למרות שעדיף כמה שפחות) 19:30 - מארגנת תיק/בגדים למחר+מקלחת . 20:00 - קוראת ספר/כותבת ביומן מה לעשות מחר ותכנונים להמשך השבוע . ככה היום שלך צריך להראות , את כמובן יכולה להוסיף/להוריד דברים בהתאם ליום שלך. זה סדר יום לדוגמא , עשית לך שעות והכנסתי לך "פעילויות" (לקרוא ספר , לצאת , עבודה וכו') . את תראי כמה שיהיה לך יותר דברים במהלך היום , יהיה לך פחות זמן להתמקד בפורנו. אני לא אומרת שתעמיסי על עצמך , כי זה לא טוב , וגם אני בטוחה שתרצי גם זמן לעצמך. פעם ביום קחי לך שעה , ותעשי לך שעה משלך שבה את עושה מה שאת רוצה , וכן , זה יכול גם לכלול את הצפייה בפורנו אם זה חשוב לך ואם את רוצה , אבל יש הגבלה של שעה בלבד . דבר נוסף , אם אין לך עבודה ושאת בגיל שאת יכולה לעבוד אז כדאי. זה גם יכול להכניס לך הכנסה , גם תכירי אנשים חדשים וחבריםות חדשיםות , וגם יעביר לך את הזמן. תזכרי , את זאת שקובעת מה טוב בשבילך , ואיך הזמן שלך יתנהל. אל תבזבזי את הזמן שלך על התמכרויות (לא מדברת כרגע שוב על פורנו) , הזמן עובר ככ מהר וכל דקה חשובה תנצלי כל דקה כמה שאת רק יכולה. ושוב , אל תעמיסי על עצמך פעילויות , אם מעמיסים לא יוצא מזה שום דבר. ככול שתעסיקי את עצמך מחוץ לבית , אפילו ללכת לישון אצל חברה או לצאת עם חברות לים , או כל מקום אחר זה טוב . ממליצה לך לעשות את הפלאפון על שקט/רטט , כמה שפחות הסחות דעת. אם יש משהו מבפנים שאומר לך שאולי מישהו שלח הודעה ושאת צריכה לבדוק , תגידי לעצמך בסדר , שלחו הודעה , אז זה אומר שצריך לענות ישר? לא , נכון? כמה שפחות , כמה שפחות קרוב. בהצלחה , ומקווה שזה יעזור לך (:
 13. Amber Madison

  אני צריכה עזרה

  היי (: , אני אעשה תזכורת לענות לך על מה שכתבת , אני מקווה שמה שאכתוב יעזור לך (:
 14. היום עשיתי טעות גדולה, מאוד גדולה , ולמרות שטעיתי אני שמחה שזה קרה. זה לימד אותי , ונתן לי לחשוב יותר מעבר לפני שאני עושה משהו. ולא לזרוק את עצמי כביכול למים , כי זה לא עובד , ולא חכם מיצידי.

   

 15. Amber Madison

  Rainbow V

  היי (: אני חושבת שזה ממש יפה , זה מקסים(:
 16. החלטתי סופית אני קונה רכב , כמובן שכל דבר שארצה יהיה אלפי שקלים במיוחד הרכב שאני רוצה. אז החלטתי לוותר על המון דברים שאני רוצה בשביל לחסוך יותר בשביל הרכב , אצטרך להפסיק לקנות דברים באתרי האינטרנט. 

  לא חושבת שאני אצליח לא לקנות , אבל אני חושבת שבכל פעם שארצה לקנות בגד שעולה יקר או משהו אחר אזכר ברכב ואולי זה יעזור (:

   

 17. אם היו אומרים לי שיש אפשרות בחירה רק בין שתי מפלגות , בין מרצ לפייגלין. הייתי לגמריי בוחרת במרצ, למרות שלא לא שמאלנית. אם פייגלין יבחר המדינה הזאת תהרס יותר , המדינה הזאת תהיה יותר פח .

 18. היום פגשתי בנאדם כזה נסיך , מקסים, ומתוק , ברצינות , ישר כשראיתי אותו חשבתי כמו הוא נראה נחמד ממש. אני לא יודעת באיזה לשון לדבר עליו , אבל אדבר עליו בלשון זכר ואני מקווה שאני לא טועה. הוא נגש אלי ואל חברה שלי ונתן לנו פלייר לגבי יום הנראות הטרנסית בפתח תקווה , אחרי שהוא הלך עלו לי שאלות לגבי מה שהוא נתן , רק שלצערי פספסתי אותו. אבל לא נורא , אומנם לא אקבל תשובות לשאלות שלי , אבל כנראה אני אלך לשם, אנ מאוד מקווה. ושוב אגיד , הוא היה כזה נראה מקסים ונסיכי, אני בטוחה ב100% למרות שאני לא מכירה אותו שזה בנאדם שהייתי מדברת איתו שעות על גבי שעות. הוא פשוט בא אלי מהשמיים , אני באמת שמחה שהוא בא ודיבר איתנו על זה , סוף סוף אלך למשהו שקשור לקהילה דבר שחיכיתי הרבה זמן.

 19. Amber Madison

  שאלה קצת מצחיקה

  היי (: , זאת לא שאלה מפגרת , אני לא חושבת שיש דבר אחד מסוים שאומר על בנאדם מה הנטייה המינית שלו , אני חושבת שאצל כל אחד זה שונה וזה שבנאדם אומר על המין שלו יפים , מושכים , לא בהכרח אומר שהוא הומו. אבל , כמובן שיש כאלו שהם כן הומואים ושהם כמובן נמשכים/מתאהבים. אני חושבת שאתה צריך לבחון מקרוב את עצמך , להבין מי אתה (אם זה דבר שחשוב לך) , האם נמשכת , התאהבת , מה זה גורם לך להרגיש , מה זה גורם לך לחשוב. בהצלחה (:
 20. Amber Madison

  מכתב יציאה מהארון - עזרה !!

  היי (: , מתי גילת , מה הנטייה , מה את מרגישה , מה מנע ממך מלספר . אין לי ככ שאלות , אבל את יכולה לקחת את השאלות האלו ולענות עליהן בדף (: מחזיקה לך אצבעות בהצלחה(:
 21. אני לא יודעת מימה אני יותר מתרגשת , מזה שאני בקרוב בת 18 או מזה שאני אהיה חופשיה ואחראית לעצמי. 

   

 22. אני לא יודעת מימה אני יותר מתרגשת , מזה שאני בקרוב בת 18 או מזה שאני אהיה חופשיה ואחראית לעצמי. 

   

 23. יצא לי לחשוב יל זה , ובעתיד אני רוצה לעסוק כמאמנת כושר , אדריכלית (חשבתי על זה לפני כמה שנים והייתי לומדת יום יום דרך אתרים ומסרטטת, היה לי קלסר גדול עם הרבה עבודות) , ופסיכולוגית. 

  לגבי פסיכולוגית אני לא בטוחה , עדיין לא ממש החלטתי, יש לי עוד זמן. רציתי לפני הרבה הרבה זמן והייתי ככ בטוחה בזה עד כדי שהשקעתי ככ בלימודים בשביל שתהיה לי אפשרות ללמוד במנהל עסקים. 

 24. הכרנו לא מזמן, אני לא יודעת איך להגדיר את הקשר שלי איתה , הוא היה מסובך ולא מובן. היו הרבה חסרונות בקשר, אני לא אכנס בדיוק אל אותן חסרונות אבל הקשר הזה לא היה בריא. אני ממזמן מתרחקת מקשרים שיכולים להזיק לי , זה דבר שאני לא רוצה ואם אין ברירה אז צריך לתפוס מרחק גם אם זה יהיה קשה ולא נעים. אני כמובן מאוכזבת ממנה , אני לא ציפיתי להתנהגות כה אגואיסטית, היא הציגה את עצמה בפני כנערה שרוצה להיות חברה המושלמת עבורי. רק שהיא לא ידעה , שכל החברות שלי בעיני מושלמות , לא משנה מי הן , בעיני הן יהיו החברות המדהימות והמושלמות שלי. ולנסות בכח להיות החברה הכי הכי מושלמת מכולן , לא מצמיח אותה , רק מוריד אותה. אני לא מאוכזבת ממנה בגלל זה , או בגלל ההתנהגות האגואיסטית שלה , אני מאוכזבת ממנה שהיא סיפרה לי שקרים , חלומות , מטרות של איתי. בשבילה אני הייתי בובה על חוט , במצבים שלא יכולתי להיכנס לווצאפ , במצבים שהיא הייתה במצב לא טוב ולי לא הייתה אפשרות להיות לצידה , שמתי הכל הכל בצד והייתי שם בשבילה.
  אפשר להגיד שאני שונאת אותה , אבל מאוד. כי אני חושבת , כשאתה באמת רוצה שיהיה למישהו טוב ושזה תלוי גם בלעדייך , תלמד לשחרר אותו ולהרפות למרות שזה קשה.
  והיא , היא גרמה להרבה רע , וגרמה לי לרצות להתרחק ממנה ולא ליצור קשרים כמו הקשר איתה. אני לא הולכת להימנע מליצור קשרים כתוצאה מהקשר הזה , אבל אני הולכת לשים לב בדיוק מי נכנס לחיים שלי ומי נכנס לי ללב.

 25. היום הבנתי דבר חשוב , יותר נכון זה דבר שידעתי אותו אבל כנראה שלא הפנמתי אותו מספיק ובגלל זה קיבלתי בומבה על הראש.
  לא תמיד אנשים הם מי שהם מציגים , מבחינת אופי אני מתכוונת. הם יכולים להיות הכי מקסימים ומדהימים , להראות לאנשים כמה הם טובים וכמה הם ראויים ליחס , לאהבה , לחום.
  אבל לאחר תקופה קצרה , הם מורידים את המסכה אומרים שזהו נגמר פורים והגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן. כמו שנאמר- פושטקים. אפשר להתייחס אל המילה הזאת כדבר טוב , מה שאני בכללי מתייחסת אל אותה מילה (פושטקית) כדבר חיובי , אבל כאן אתייחס כדבר שלילי. לא ארבה במילים על אותו מצב , אני רק אנסה לסכם בקצרה.
  לא צריך להאמין , לבטוח , בבנאדם שלא באמת מכירים. לא צריך לשתף אותו בדברים אישיים, או אפילו לא אישיים מהחיים שלכם , כי אין לדעת מי הוא. כמובן לא להיות פרנואידים לגבי כל אחד , אלא לפתוח עיניים , ולא לסמוך על כל אחד שנראה אחלה. אני חושבת שלקחתי לתשומת ליבי את אותו עניין , לעשות הפרדה בין מה שאני רוצה לבין מה שצריך. אני כמובן לא אחזור לקשר עם אותו אדם, גם אם הוא יתנצל , ויתחנן. כשמקבלים כאפה בלחי שמאל , לא צריך לתת גם את לחי ימין , כי מה שבטוח זה יגיע מהר. אני לא נלחמת על מי שלא צריך , על מי שחושב ומנסה להיות מעלי בכל צורה שהיא בשביל לקבל ממני יחס או מהסביבה , זה כבר לא עובד עלי ולעולם לא יעבוד. אני לא אמשיך קשר כזה , ולא אפתח קשרים כאלו לעולם , כי אני חושבת שאת המכה שלי למדתי , עכשיו.

×