Jump to content

Amber Madison

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  1,271
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Amber Madison

 1. היי (: , אני אומנם לא בגיל שלך אבל את מוזמנת לדבר איתי אם תהיי מעוניינת ואם תצטרכי (: כאן בשבילך:)
 2. Amber Madison

  סתם רציתי לשתף

  היי (: , המון המון המון מזל טוב!(: , מאחלת להם (לזוג) שיחיו באושר , באהבה , בנחת , בהבנה ובקבלה, שתמיד יהיה להם טוב ושתמיד ישמחו. מזל טוב!
 3. כבר אמרתי שאני יותר מתחברת לאנשים שגדולים ממני בכמה שנים? 

  ידידה שלי שהיא בת 34 , הכירה לי את החברה הכי טובה שלה שהיא בגילה. אותה ידידה עזבה , הייתי באה אליה המון. ועכשיו החברה הכי טובה שלה מזמינה אותי אליה הרבה, ביום שלישי היא רצתה שאבוא אבל בדיוק שבאתי לנסוע היא שלחה הודעה ואמרתי לה שלא מתאפשר לי. אז היום היא שלחה הודעה בבוקר שאבוא , אז אני באה (:

  ובתכלס , הגיל לא משנה לי לגבי ידידות/חברות טובה (כמובן שבזוגיות כן) (:

 4. רציתי קצת לצאת הבוקר , לעשות משהו , לא משנה מה פשוט לצאת. דחפתי לתיק דברים שהייתי צריכה לקחת , לקחתי מטען, כסף , ואת המפתחות לרכב. נכנסתי לרכב , שמתי שירים , ופשוט נסעתי. 

  היום נסעתי שוב נחתי, התארגנתי, עשיתי קצת סידורים ונסעתי. 

 5. היי (: , ברוכה הבאה!(: כמו ש- @Liya כתבה דרך קבוצות נוער , וניתן להכיר דרך התנדבות/עבודה/ארגונים מסוימים. ממליצה לך לנסות להיות פעילה בארגונים ובהתנדבויות, זה מחבר הרבה יותר , גם דרך עשיה וגם דרך תחביבים משותפים (לאחר שיחה) (: בהצלחה:)
 6. היי (: , למה להתלהב בשקט? יש אנשים קרובים שאת יודעת שהם בעד הקהילה? אולי תלכי איתם , אם תרצי ותרגישי בנוח (:
 7. Amber Madison

  רוח

  מקסים!(:
 8. Amber Madison

  אחת ממיליארד

  מעולה (:
 9. Amber Madison

  אחת ממיליארד

  כתיבה יפה! להמשיך לכתוב (: אשמח לקרוא (:
 10. שונאת חום , שונאת קיץ , שונאת, פשוט שונאת. האוויר דוחה , למרות שהרבה פעמים קר לי , אבל עדיין יש פעמים שגם חם בצורה מוגזמת. 

  מעדיפה חורף, ייקח זמן עד שעונת החורף תגיע  , בנתיים אצטרך להתמודד עם החום.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Amber Madison

   Amber Madison

   עדיף להיות שם , מאשר כן בשיא החום.

   איזה צרות יש בחורף?

  3. Omri1593

   Omri1593

   הפסקות חשמל, סופות בזמנים לא נוחים...

   אבל שוב, אין דבר יותר גרוע מהחמסין של הקיץ

  4. Amber Madison

   Amber Madison

   אה נכון , אבל זה לא תמיד קורה. זה קורה במקרים שממש יש גשם חזק ורוחות, כמובן תלוי איפה גרים.

   מסכימה לחלוטין!

 11. Amber Madison

  רק בת 12

  איזה כיף לדעת שאתה מאושר!(: מאחלת לך שתמיד תהיה מאושר ושכל השמחה תגיע אלייך תמיד (: וכאן בשבילך!(:
 12. אין על המורה שלי , ברצינות,  זה המורה הכי טוב שהיה לי עד היום. לא הומופוב , לא מעצבן , מקבל ואוהב , זורם , ומצחיק בטירוף. 

   

 13. לפני כמה זמן החלטתי סופית שאני הולכת למצעד , היום החלטתי שלא. כל הזמן מחליטה משהו , ואז משנה. אני אף פעם לא יכולה להיות סגורה על משהו ב100% . 

  עוד כמה זמן אחליט שבסוף אלך , ושוב פעם אחליט שלא , מעדיפה לחכות לאותו יום ואז אחליט. מה שבטוח שאני לא הולכת להיות הרבה זמן במצעד , אהיה כמה זמן ואחזור. 

   

  1. תומס T

   תומס T

   ככה זה אצלי כל שנה. אומר שאני הולך ואז בסוף מתחרט XD

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   חחח (:

   יש דברים מסוימים שקשה להחליט לגביהם כי הם תלויים בהמון דברים 

 14. מסתבר שהמורה שלי אוהבת אותי , ולא שונאת אותי כמו שחשבתי.

  דווקא נחמד 

 15. היי (: , ברוררררררררררררר! בטח! , לא צריך להתנסות בשביל לדעת, זה הכי הכי הגיוני שבעולם. (:
 16. Amber Madison

  רוצה לעזור ולהתנדב

  היי (: , מקסים שאתה רוצה להעניק לקהילה , ועוד בהתנדבות שזה שיא המקסים (: ממליצה לך לשלוח לעמוד של איגי ושל האגודה באנסטגרם הודעה לגבי ההתנדבות, שאתה עוסק בעיצוב גרפי ושאתה תשמח לעצב לגבי דברים שהם רוצים וצריכים, שאתה רוצה להתנדב כחלק מהמחויבות האישית שלך דרך בית הספר. כדאי לשלוח ולחכות לתשובה מהם (: בהצלחה רבה! וכל הכבוד!(:
 17. Amber Madison

  Troye Sivan

  יש לו שירים יפים (:
 18. מצחיק אותי לחשוב על זה שאני קוראת הרבה בבייביסיטר סיפורים על אלוהים , תנך, והם שואלים שאלות על מנת לקבל תשובות דרך הסיפורים. בתכלס ,  עם כל הכבוד לזה שאני לא מתחברת לדת ואין סיכוי בעולם שהילדים שלי יהיו במסגרות דתיות , או קשר מסוים לדת. אולי חגים מסוימים , אבל לא נחגוג כמו אנשים מסוימים , עם משמעות מסוימת , לא תהיה משמעות זה יהיה בשביל הכיף בעיקר. אז עם כל הכבוד , אני לא יכולה להגיד לילדים שבעיני זה חרטה , כי אני לא ההורה שלהם ולא יכולה לחנך אותם , אני רק הבייביסיטר.  

  אני כן מכבדת אנשים שמאמינים, זה טיפשי לא לכבד, כמו שהייתי רוצה שיכבדו את זה שאני לא מאמינה באלוהים , ואת דרך החיים שלי בה אני מתנהלת, כנל לגבי כולם. אז מתוך כבוד , אני כן מקריאה להם מתוך כוונה ולא זלזול במה שכתוב , לפעמים יוצא קצת צחוק בזמן הקריאה, אבל אין כוונה רעה.

  גם אם הילד יגיד לי שזה לא הגיוני שיש אלוהים , אני לא אגיד לו שהוא צודק , אני לא יכולה ואסור לי להגיד דבר כזה כשהוא לא הילד שלי. 

 19. נמצאת בבייביסיטר כמעט כבר 7 שעות , סהכ סבבה לי , הקראתי סיפורים , הלכתי כמה פעמים לחדר שלהם בשביל לראות שהם ישנים ושהכל טוב איתם , שהשמיכה לא נפלה , שהם מכוסים היטב , שכל אחד אכל ושתה, חיבוק ונשיקה נתתי להם וחיכיתי שירדמו. לפני כמה דקות הילד הגדול קם בבהלה הוא חלם חלום , הייתי איתו קצת , שאלתי אותו איך הוא עכשיו , רציתי לחבק אותו ואמרתי לו שאני כאן והכל בסדר ושאני שומרת עליו. סהכ משפחה טובה , קשובה , ילדים סבבה ממושמעים, סבבה לי .

 20. *ידיד שולח הודעה*

  תגובתי: *מגילת רות בדרך*

  כתבתי היום הרבה מגילות , לילדה מהשכבה שהתחלנו לאחרונה לדבר , ועדיין ממשיכות לדבר למרות כל המגילות שכתבתי , ולידידה שלי ולידיד שלי.

   

 21. מחזקת ומסכימה עם @Harrys (: ושוב , בהצלחה!(:
 22. יש אנשים מסוימים שרע להם , קשה להם בחיים , הם לא אוהבים ולא שלמים עם עצמם , עוברים דברים לא קלים , אז מה הם עושים? מוציאים את הרוע שלהם על אחרים , כועסים על אנשים בלי סיבה ,  מגיבים שטויות בלי טיפת חוכמה , חושבים שזה מוצדק שהם יגיבו איך שהם רוצים בגלל שרע וכואב להם, אז הם מקללים, מדברים באכזריות וברוע, ולמה? כי רע להם בחיים , או שפשוט זה באופי שלהם.

  זה לא עניין של להבין אותם , להצדיק אותם , כי אין פה הצדקה במעשים שלהם גם אם קשה להם. זה שכואב להם לא אומר שהם צריכים להתנהג בצורה כזאת , רואים את זה הרבה באינטרנט, באתרים, וגם כאן , תגובה שנכתבה כאן בפומבי. קשה להם? תבקשו עזרה , תדברו , אל תוציאו על אחרים.

  אם היו כותבים להם את מה שהם כתבו, הם היו כועסים , נפגעים , ואפילו מחזירים בחזרה בשביל להראות שהם לא שותקים ושהם יותר "חכמים" ושאין דבר כזה לדבר אליהם בצורה כזאת , מחפשים כבוד בזמן שלהם אין טיפת כבוד באחרים.  לפני עושים/אומרים משהו , צריך לחשוב איך הצד השני ירגיש, ולא לזרוק מילים לאוויר , כי לא תמיד יש דרך חזרה.

 23. Amber Madison

  מר עכבר

  היי (: , נכון!(: כמה דיבורים היה על הנושא הזה , מימה ששמעתי (:
×