Jump to content

Angel

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Angel

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 09/10/2002

Recent Profile Visitors

667 profile views
 1. היי, מכיר את הקטע ההזה גם. לכל אחד יש קראש או שיהיה, בכ"מ גם לי קורה פעמים שאני מנסה לגרום למישהו להתקרב וגם לי קורה שאני אומר דברים מטומטים, אבל צריך לדעת לקחת הכל בפרופרציות. אל תחשוב שרק על זה הוא יבחן אותך.. הוא לא יחשוב שאתה "מפגר" רק בגלל משפט אחד שאמרתה בזמן שאתם אפילו לא מכירים. וגם לי קורה פעמים שאני בוהה בבן אדם מסווים, יש כאלה שאפילו מסתכלים בחזרה ולא מבינים כל כך מה קורה. (אני מקווה שזה כמובן חיובי) אבל בשלב כלשהו גם הוא יסתכל עליך... אפילו סתם בטעות. פשוט תדע להסתכל עליו בזמן שיש לך הפסקות. חבל שהוא סתם יסיח לך תדעת ויגרום לך לציונים גרועים. אל תתן לזה להפריע לך במהלך הלימודים.. וחוץ מז לא כדאי שתבנה על זה יותר מדי, אולי הוא אפילו לא בעניין של גברים. אל תתן לזה לשבור לך תלב :)
 2. פשוט אומרים שלבנתיים אין משהו.. אל תתן להם להרגיש שונים. פשוט תגיד שאתה לא מחפש כרגע זוגיות או שאתה פשוט לא בכיוון.
 3. היי, נשמע ממש מגניב. אבל לא כולם ירצו שיחות וידאו, אני בתור משתמש יכול להגיד לך שאישיתפחות הייתי מעדיף את זה. (זה כמוהן דעתי האישית) אבל אני חושב שאם תעשו מיקרופן זה יהיה בסדר גמור. כי באמת שהרבה יהנו גם מזה. וידאו עוד הייתי משאיר לסוף. שיהיו בכלל משתמשים בתור התחלה
 4. ואו נשמע אחלה.. אבל אני חושב שעדיף להתחיל עם מיקרופן. שיחות וידאו לא כולם רוצים, אבל לפי דעתי אם יהיה לזה ביקוש תעשו.. ואולי תעשו שזה יהיה מחולק לקבוצות.. כי יש פה דתיים ולא כולם רוצים לדבר עם בנות וכו'
 5. היי, גם אני חושב ככה. זה משימה בלתי אפשרית, חבל על המאמץ אפילו. חוץ מהקבוצות של איגי אני חושב שאין דרך, בתקויה שיהיה מישהו שאתה הטעם שלו וההפך (מה שקורה במקריות). ובכללי, להיות בארון זה אכן משימה קשה.. ואיזה כיף לדעת שאתה קסום P:
 6. חתיך לא חתיך. היופי לא קובע.. מה עם האופי? :) בכל מקרה, לכל אחד יש תטעם שלו. זה שכולם אומרים/אומרות שהוא חתיך אש לא בהכרח אומר זה נכון... אולי יש כאלה שסתם אומרים כדי להכנס לנושאי שיחה. אבל בכל מקרה לי אישית קרה וכבר הפסיק חח
 7. היי, ברוך הבא לפורום. יש קבוצות של איגי שתוכלי ללכת אליהן. אבל אם אני לא טועה זה עד גיל 21אבל כדאי שתבדקי.. בכל מקרה הייתי מציע לך לנסות אפלקציות דייטים, או אפילו סתם לנסות ללכת לברים. אני לא כל כך מבין בנושא אבל לפי הידע שלי אני חושב שזה הכי מתאים.. ואהבתי את העבודות שלך! בהחלט יפות.
 8. היי.. ואוו בנאדם. מרגיש לי כאיחו הבן אדם הזה לקח חשוב בחיים שלך. אני צודק? בכל מקרה אתה חייב להניח תדברים בצד ולחשוב איך לשפר תמצב ולא לחשוב רק עליו. תחשוב גם מעבר.. אני לא יודע מה קרה שם בדיוק אבל רני חושב שההצעה הכי טובה זה לתת לזה זמן. לעניינים קצת להרגע.. אם אתה מבין על מה אני מדבר.
 9. הוא סבבה והכל אבל עדיין יש שאלות באוויר.
 10. Angel

  מה הטעם שלכן?

  מרגיש לי כמו "תנאי קבלה", לכל אחד/אחת יש טעם שונה. אין דבר כזה להגדיר, אתה נמשך לאנשים ספיצייפים. אי אפשר לדעת לאיזה אנשים אתה תמשך :)
 11. אתה מורה חחח... אתה לא צריך לצאת עם תלמיד שלך. באמת שלא חסר גברים אחרים. גם בעתיד אתה תכיר גברים, הוא לא היחיד. פשוט תנסה להתעלם מזה, וגם יש לו חברה. אז זה כבר יכול להעיד דבר או שניים (יכול להיות שאני טועה פשוט ככה אני חושב).
 12. לא, גיל ההסכמה הוא 16.הוא לא היחיד בעולם, יהיה עוד הרבה בני זוג שתצאי איתם. חבל שתתחרטי אם הוא יכריח אותך לעשות דברים או ינסה לשכנע אותך מרצון.
 13. קודם כל אני גבר. ואם את אומרת.. שיהיה. אני לא מתכוון להכנס לויכוח. אוקיי סליחה, לא התכוונתי שזה יהיה מתנשא פשוט זה נורא מעצבן שהיא ככה אומרת.
 14. אני אפילו לא מתכוון לענות לך. תמשיך עם הגישה הזאת נראה לאן תגיע ;) שיהיה בהצלחה!
 15. Angel

  מיואשת

  לי! בכיף.. אבל מזה המילים המסבוכות האלה, חחח פשוט תגיד שיחת נפש. לא צריך להגזים :)
×