מעבר לתוכן

Hodaya9

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  5
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Hodaya9

 • יום הולדת 29/09/1995

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. Hodaya9

  הכרויות

  שלום לכולם אני בת 23 ואני לא בן אדם שיוצא למסיבות וכאלה. השאלה היא איך אני מכירה עוד אנשים מהקהילה?. ואם יש פה קבוצות וואטצפ שאפשר להיצטרף ואם יש אנשים שמעוניינים להכיר אפילו סתם לחברות מוזמנים לשלוח הודעה (:
 2. Hodaya9

  התאהבתי בה כל כך

  בדיוק ! אבל גם אם אני לא אמשיך זה קשה !
 3. Hodaya9

  התאהבתי בה כל כך

  הבעיה היא שאני לא נפגשה איתה מעבר לעבודה זה רק בעבודה וזה מה שנסיתי לעשות בחופש שהיה עכשיו אבל רק חכיתי כבר לראות אותה וזה כל פעם מחדש מהדהד לי במוח
 4. אז ככה זה הסיפור שלי הכל התחיל לפני שנתיים שהגעתי לעבוד מטעם השירות הלאומי בבית ספר שם פגשתי אותה בהתחלה לא היה לנו כזה חיבור וגם כי התביישתי בהתחלה לגשת אבל עם הזמן לאט לאט גם התחלתי לחקור עלייה בפייסבוק וגיליתי שאולי יש לה גם קצת עניין בנשים והתחלתי להיתאהב בה כל יום יותר ויותר וגם לפנטז עלייה שאני רוצה אותה ככ וכו. לאחר מכן עברו כמה חודשיים וגילתי לצערי שיש לה חבר כבר כמה שנים קצת התאכזבתי ואפילו בסוף מסתבר שהוא הציע לה נישואים אז בכלל זה היה יותר קשה גם אני מציינת שבגלל זה לא הלכתי לחתונה שלה כי פשוט היה לי קשה וכואב,ועברה שנה והמשכתי לשנה שנייה והיא התחתנה וגם הצלחתי סוף סוף לגשת אלייה ולהציע לה עזרה ממני וככה היינו ביחד המון שעות ביחד והתחברנו ממש רק שהחיבור הזה גרם לי יותר להיתאהב בה גם שיצא לנו להיתקל אחת בשניה או לתת חיבוק זה הרגיש לי אלוהי רק מקצת לגעת בה או לחבק אותה ועכשיו אנחנו יותר מתמיד קרובות רק שהיא לא יודעת שאני גם מאוהבת בה ורוצה אותה גם לא חשבתי גם להגיד לה כי אני לא חושבת שהיא תעשה בזה משו בנידון כי היא נשואה וכרגע אני עושה השלמות אחרונות בשירות ואני מתה להישאר במקום עבודה אבל גם אם לא יהיה קשה לי לעזוב וזה בכלל כואב כי אני לא מצליחה לעבור הלאה ממנה אפילו שלא ראיתי אותה חודשיים אני באמת שכבר לא יודעת מה לעשות חוץ מללכת ולגרום לעצמי לכאוב.. מה אתם ממליצים לי לעשות ?
×