• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

Saraleh

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  32
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Saraleh

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 13/04/96

Profile Information

 • מיקום ירושלים
 • תחביבים מוזיקה קלאסית
  נגינה בכינור
  ספרים
  פנטזיה קלאסית ואפית
  אנימה שוג'ו
  לבשל
  לפטפט...
 • פנו אלי ב לשון נקבה
 • מזל טלה

מבקרים אחרונים

126 צפיות בפרופיל
 1. בלבול בזהות

  שלום לך :) אני מזדהה עם כל מה שאתה כותב, זה ממש מה שאני מרגישה. אני בת 21, טרנסג'נדרית בארון, ולסבית. אני לא ממש יכןלה לעזור לך יותר ממה שכבר עזרו לך כאן, אבל אם בא לך לדבר או משהו, אני כאן :) המון בהצלחה :)
 2. נשמה נגד הלב

  אני רק רוצה להוסיף - אין כל סתירה בין להיות להט"ב ללהיות מאמין, האמונה שלנו הרבה יותר גדולה מזה. מי שחושב שזה לא הולך ביחד עם האמונה - צריך לבדוק עד כמה בכלל הוא מכיר את האמונה. אני תמיד כאן אם תרצה לדבר :)
 3. עדיין יש פה מישהו?

  וגם איתי, אני כאן. אני נכנסת כל יום אפילו :)
 4. פאק. השארתי את איגי פתוח

  אוי >< בהצלחה עם זה 3>
 5. עד כמה שאני יודעת לא כל פסיכיאטר מתאים לזה. בכל מקרה עדיף ללכת לפסיכיאטר שמבין יותר בעניינים האלו מאשר ללכת לסתם פסיכיאטר.
 6. קראש

  דבר ראשון, אני מאחלת לך המון בהצלחה 3> ועכשיו, להתחיל עם בנים את כן יודעת? לדעתי זה לא שונה בהרבה. אני מקשרת לך כאן עמוד של עצות, אולי זה יעזור: https://www.shedate.co.il/magazine/entries/default.asp?blogid=495&entryId=6286
 7. דברנו באשכול הזה על הנושא ויש כאן כמה פרטים שיכולים להיות לך שימושיים: המון הצלחה 3>
 8. נמאסס ליי

  אני מכירה את הסיטואציה... מאחלת לך המון הצלחה בחיים, ושתהיי חזקה :) אם תרצי לדבר אני תמיד נמצאת כאן ואשמח לעזור 3>
 9. משיכה לטרנסיות

  נשמע מעניין בהחלט, אבל לא יותר מזה... כאילו, אני לא יודעת מה להגיד לך, כי אני לא מבינה ממש מה אתה רוצה. אם תפגוש מישהי שאתה חושב שתרצה להיות איתה בקשר תנסה לפנות אליה בדרכים המקובלות (כמו שאני מבינה שאתה חוזר ומזכיר שאין לך שום עניין בדברים לא מכובדים) ושיהיה לך בהצלחה, וזהו זה :)
 10. כל כך נכון :( אבל אני עדיין חושבת שאפשר לשנות את זה, וזה משתנה לאט לאט. ברור לי שאלוקים רוצה שנאהב את כולם ונהיה טובים, זה הם שעוד לא מבינים את זה נכון.
 11. מה אני?

  זה שאת אוהבת בנות לא אמור לערער על מי שאת. פעם ראיתי שעשו ניסוי וגילו שרוב הנשים נמשכות גם לנשים. בעיקרון זה נקרא 'בי', יכול להיות שאת בי רק רומנטית או סקסואלית. אבל הכי חשוב שתעשי מה שאת מרגישה לנכון, ההגדרות לדעתי פחות חשובות. המון בהצלחה 3>
 12. לצאת מהארון

  זה ממש טוב לך שאת נמצאת במקום מקבל :) ואת לא חייבת לצאת מהארון, להיות לסבית זה דבר טבעי ואת לא חייבת מיד לספר למישהי על זה. במיוחד כשאת אומרת שיש לך חברות מקבלות, זה ממש משמח לשמוע. אם ישאלו אותך אז תגידי, או שתרצי בת זוג אז תנסי לומר את זה, אבל סתם כך לומר 'אני לסבית' לא נראה לי הכרחי, זה דבר טבעי וזה אמור לבוא בטבעיות לדעתי. כמובן זה רק מה שאני חושבת, תעשי מה שנראה לך טוב. המון בהצלחה 3>
 13. שאלון היכרות קצרצר(:

  תכונה שאני אוהבת אצלי - אהבה (אני בחורה אוהבת, את כולם כמעט) תכונה שאני שונאת אצל עצמי - רציונאליות יותר >< סימן היכר - קשת :) משפט לחיים - "שום דבר לא כל כך ברור" הכי מעצבן אותי - טרנסופובים, כאילו שהם מבינים בכלל משהו... בלי מה לא אוכל לחיות - עצמי :)
 14. יצאתי כרגע מהארון.

  כל הכבוד לך 3> שמחה לשמוע :) המון הצלחה בהמשך!
 15. תיקון לקודם

  היי בניה :) אני מכירה את ההרגשה, פתחתי כאן על עצמי לפני קצת יותר מחודש ומאוד עזרו לי כאן, מי כמוך יודעת שכשאין כמעט עם מי לדבר על זה זה ממש קשה... לגבי לפתוח את זה מול ההורים - אני אישית פתחתי את זה במילים שמבחינתי היו ישירות, אבל בגלל שההורים היו די מקובעים אז הם לא ממש קבלו את הרושם שרציתי שהם יקבלו. אני בחורה די מנותקת רגשית מהמשפחה שלי, הם לא רעים אבל גם לא חביבים וכיום אני כבר לא גרה אתם, וגם מתי שאני נמצאת אני לא מעלה את הנושא הזה, שמניסיון בפעמים קודמת מעלה וויכוחים מוזרים. ככה שאולי המצב קצת שונה. האמת שלפתוח לאנשים אחרים זה תלוי במי הם, יש לי חברים (וחברות) שפתחתי את זה להם והם ממש קבלו את זה בצורה מכבדת, אבל לא יכולים לפנות אלי בלשון נקבה כי 'זה מוזר' או משהו, אני לא יודעת עד כמה אפשר להשיג יותר מזה אצל בחורים דתיים... אני מאחלת לך המון הצלחה בהמשך, ואשמח אם תרצי לשתף בינינו דברים :) 3>