מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Romo

   קבוצת איגי בוידיאו-צ'ט, הצטרפו לפיילוט!   04/06/18

   איגי משיקה פעילות חדשה ודיגיטלית - קבוצה חברתית לגילאי 15-19 שמתנהלת רק דרך הוידיאו צ'ט! לצורך הפעילות אנחנו מחפשות חברות וחברי פורומים שבא להן לקחת חלק בפיילוט ייחודי עם עמית המדריך המהמם.  מה זה דורש? יום בשבוע להתחבר בצ'אט למפגש קבוע עם הקבוצה, לעבור תוכן מעניין, להכיר , לשאול שאלות - וכל ה בלי לצאת מהבית! מעניין אתכן? שלחו הודעה דחוף ל- @amitso

Charlie 11

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  71
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

4 עוקבים

אודות Charlie 11

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 02/02/2002
 1. חברה לטרנס

  היי, לא עברתי את זה דרך הצד שלך, אלא הצד השני. הייתי בזוגיות עם מישהו בזמן שגיליתי שאני גם בן וגם בת. הוא קיבל את זה יפה בסך הכל אבל זה לא העניין. את מתארת מערכת זוגיות טובה, את אוהבת אותו והוא כנראה אותך. בעיניי זה לא משנה איך את מגדירה את עצמך, בי פאן ווטאבר, לצורך העניין חבר שלי נשאר בהגדרה סטרייט. את פשוט אוהבת אותו, זה כל הסיפור. עכשיו, ברור, זה הרבה לעכל, זה משנה דברים בערכת היחסים, זה תהליך שתעברי ושתעברו. אבל אני באמת חושב (קיטשי ככל שישמע) שאם יש שם אהבה, אין שום סיבה לוותר על הקשר הזה.
 2. יציאה בפני בית הספר

  יצאתי לפני שנה בערך, הכיתה שלי באמת קיבלה את זה די מדהים, אבל הכיתה שלי די מיוחדת בקטע הזה... לפחות בסביבת הבית ספר כולם מקבלים אותי, אבל הם עדיין פונים אליי בלשון נקבה בדרך כלל. אם תרצה עצות ספציפיות או משהו, מוזמן.
 3. לפחות הם מנסים 2

  היי, זה מתסכל נורא אבל ככה בנויה החברה, בין אם זה מתוך עצלנות, חוסר הבנה, או חוסר אכפתיות, אנשים בדרך כלל לא יתאמצו. העובדה שלשון הפנייה אליך נעשית במעורבת, מקשה עוד יותר על כל הסיפור, כי 'אם מותר לפנות אליך גם ככה וגם ככה, אז באו פשוט נדבר כרגיל, בלשון נקבה, זה יותר קל.' תראה, כן לוקח לאנשים זמן להתרגל, אם הן חברות קרובות, ואתה תקפיד לדבר לידן בלשון זכר, סביר להניח שהן ינסו לשתף פעולה מדי פעם. אבל רוב האנשים עלולים לא ממש להתייחס לבקשות שלך, קשה להם עם שינויים, צריך פשוט להשלים עם זה נראה לי. אני כן מאמין.ה שלאט לאט תמצא אנשים שכן יהיה להם אכפת, ותלמד לפתח ביטחון עצמי מבפנים החוצה, ולא להיפך. כאן אם אתה צריך לדבר ;)
 4. שאלה

  בעיקרון זה לאוהבי מד"ב ופנטזיה, אבל ת'כלס, זה גייז שיודעים לנגן ביוקליילי...
 5. עדיין לא הגענו לזה. תחפשי מה מתאים לך, יש כאלה שהולכים עם לשון רבים, אני פונה אל עצמי במעורבת. בכל מקרה לשונות נטרליים בעברית זה בעיה, מוזמנת להמציא אחד...
 6. מבולבל\ת

  היי, אני חווה בדיוק את סוג הדיספוריה שתיארת. ובאופן כללי, די מזדהה עם הכל מה שכתבת. יכול להיות שאת/ה פשוט גם וגם? בן ובת? ככה לפחות זה נשמע מהתיאור שלך. תראה/י, יכול להיות שזה הכל בראש, שזה משהו שיעבור. אבל האמת, אני לא בטוח שזה באמת משנה, את/ה אוהב/ת איפור ושמלות, ושיער קצוץ וכשמדברים אליך לפעמים בלשון זכר, אין עם זה שום בעיה, פשוט (טוב זה לא באמת כזה פשוט) תהי/ה את/ה. תברר/י עם עצמך כל פעם מחדש, מה מרגיש לך טוב היום, מה לא, את/ה לא צריך/ה הגדרות. אני ממש אשמח לדבר ולעזור אם תרגיש/י שאת/ה צריך/ה, המון בהצלחה;)
 7. קניית ביינדרים בארץ

  תזמין מהאינטרנט. רק "במעברים", בגן מאיר בתל אביב, מוכרים ביינדרים, וגם הביינדרים האלה הם ראשוניים ולא מספיק טובים לאורך זמן.
 8. אני מסכים עם מה שכתוב למעלה. אם אימא שלך טרנספובית, אל תספר.י (לא בטוחה איך לפנות). לצאת מהארון זה חשוב והכל, אבל לא במחיר של הבריאות הנפשית או הפיזית שלך, או במחיר הביטחון שלך. אם יש סיכוי שההורים שלך לא יקבלו אותך, אל תספר.י להם עד שיש לך מקום ללכת אליו במקרה הצורך.
 9. היי, אני בי (בעצם פאן, אבל זה די אותו עיקרון). לא הבנתי אם לשתף כאן, או בפרטי. אבל אם עדיין רלוונטי, אשמח לדבר איתך;)
 10. אני לא יודעת מה אני

  היי, לפי מה שזה נשמע את מתארת חוויה של ביסקסואליות. את נמשכת גם לבנים וגם לבנות ות'כלס, זה הכי שווה, המון מבחר! תתאהבי במי שאת רוצה, תהיי עם מי שאת רוצה, תתנסי. הכל לגמרי בסדר. אני כאן, אם תצטרכי משהו;)
 11. אתה יכול לכתוב מכתב, זה הרבה פחות מפחיד. וגם נותן למשפחה (או למי שאתה רוצה לספר לו) זמן לעקל ולהיות יותר רגועים כשיפנו אליך בשאלות ואמירות, והרבה בולשיט... באופן אישי אני לא חושב שיציאה מהארון (כשזה קשור למיניות) היא חשובה כל כך, ואם זה דבר שגורם לך פחד וחרדה, אפשר לוותר על זה לפחות עד שיהיה לך חבר. כמובן, החלטה שלך, ואני לגמרי מבינה את הצורך לשתף, ולא להחזיק בבטן דברים. עוד טיפ אחד: תשתדל להיות ננוח בשיחה, אל תתקוף אותם אם הם לא מבינים ואין להם מושגים בסיסיים. תסביר להם, תקשיב להם ותסביר להם שוב.
 12. מה אני?

  תראה.י, יכול להיות שאת.ה טרנסג'נדרית, אבל זה לא עובד ככה, לצערי, זה לא פשוט, "תגידו לי מה אני," זה חייב לבוא ממך, אחרי תהליך שעשוי להיות ארוך ומתסכל. מה גם שמגדר לא נקבע על ידי הלבוש שלך, התחביבים שלך, והשאלונים באינטרנט, זו תחושה עמוקה ומסובכת. האם את.ה חווה אותה? את זה רק את.ה יכול.ה לדעת. אין לי הרבה איך לעזור לך, איך הרגשת לקרוא את זה בלשון נקבה, נכון? לא נכון? מוזר? מבלבל? אם תרצה.י מוזמן.ת לפנות אליי לפרטי, לכל שאלה, תלונה תובנה, אשמח להקשיב ולעשות מה שאוכל כדי להקל על התהליך.המון בהצלחה ;)
 13. היי, מה שאת מרגישה הוא לגמרי בסדר. אני יודע שזה מסובך וממש מתסכל. אבל אני יכולה להבטיח לך, אולי זה ייקח זמן, אבל בסופו של דבר זה יתאזן, ואת.ה תבין.י לאן את.ה שייך.ת. בקשר להגדרה, ומה המגדר שלך בדיוק, את.ה תצתרך.י לבחון את זה בעצמך. ג'נדרפלואיד וביג'נדר קצת חופפים לפעמים. בגדול ג'נדרפלואיד זה שלפעמים את מרגישה בת ולפעמים אתה מרגיש בן, את.ה יכול.ה גם להרגיש גם בן וגם בת, או להיות חסר.ת מגדר. בעוד ביג'נדריות אומר שאת.ה מרגיש.ה באותו זמן גם בן וגם בת. אם הבנתי את מה שתיארת, זה נשמע כאילו את.ה מזדהה יותר עם חוויה של ביג'נדריות. אבל שוב, ההגדרות קצת חופפות, ות'כלס משנה רק שתהיי/ה בטוח.ה במי שאת.ה. אני חייב לומר, שבהתחלה גם לי נשמע קצת מוזר כשדיברו אליי בלשון זכר, זה לא בגלל שלא הזדהתי בתור בן, פשוט, אף פעם לא דיברו אליי ככה, כמו שרציתי. בקיצור, הכל לגמרי בסדר. תשאל.י את השאלות בראש, אבל תשתדל.י שזה לא יחרפן אותך. אל תחיי.ה בתוך השאלות האלה. אני תמיד כאן, אם תרצי.ה לדבר, אשמח לעזור ולענות על כל שאלה או כל דבר אחר בנושא. נ.ב: את.ה בפורום הנכון ;)
 14. לא הבנתי למה התכוונת בשאלה הראשונה. לא צריך להוכיח לאף אחד שאת/ה כזה, אלא אם מדובר בהורמונים. את/ה יודע/ת שאת/ה כזה וזהו. סיכוי סביר שאף אחד לא יאמין, שיצחקו עליך/ייך, ויחשבו שהשתגעת. אבל אין איך להוכיח את זה, או שמאמינים לך או שלא. את/ה צריך/ה לדעת מי את/ה. בקשר להורמונים, זה די מסובך, האנשים שקובעים את מישהו/י צריכ/ה הורמונים עושים גם לטרנסים/יות את המוות, כשהם קובעים אם היא/הוא באמת טרנס או לא. ספק אם הם נותנים לאנשים על הרצף המגדרי. אבל אפשר לנסות, בהצלחה!
 15. היי, ממש התרגשתי לקרוא את מה שכתבת עליו, הלוואי שלכל אחד ואחת שעוברים/ות תהליך כזה תהיה מישהי כמוך לתמוך ולהיות שם בשבילן/ם. אני מסכים עם מה שכתוב למעלה, את לא יכולה להפוך את העולם לטרנספרנדלי, את לא יכולה לשכנע את המשפחה שלו שיתמכו בו ויאהבו אותו כמו שהוא. הדבר היחיד שאת יכולה לעשות, שאת חייבת לעשות, זה להיות שם בשבילו, כמה שאת יכולה, ונשמע שאת כבר לגמרי שם.
×