Jump to content

ICantChange

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About ICantChange

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 03/10/2002

Profile Information

 • מיקום
  מרכז
 • תחביבים
  בעיקרון לישון..
 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  דגים

Recent Profile Visitors

1,205 profile views
 1. כמה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שכתבתי פה, כמה השתנה. האמת, לא עבר ככ הרבה זמן. אבל אלוהים, הכל השתנה. יצאתי מהארון, שזה כבר טוב. אני בקטע עם מישהי, עוד יותר טוב. כולם קיבלו את היציאה בצורה ככ טובה, באמת. ואני הכי שמחה בעולם שעשיתי את זה :)
 2. אני שונאת את הגוש טינופת המהמם הזה. זוכרים את היציאה הראשונה שלי? מול זאת שבכיתה י׳? תמיד היה לי קראש עליה. הוא פשוט מתחזק. וזה נורא!! אסור שזה יקרה!! למה? אני חייבת להגיד שהגיידר שלי מצפצף לידה. הקטע, שגם אם היא נמשכת לבנות וגם אם לא, היא לא רוצה אותי. היא יודעת שאני נמשכת לבנות ולדעתי היא גם רואה שאני רוצה אותה, והיא רק מדברת על הקראש התמידי שלה. בקיצור, הרגשה חרא. אני לא סובלת את זה שככ איכפת לי ממנה ושאני יושבת ומחכה להודעה ממנה וחרא כזה או אחר. אוף אני גם שונאת את זה שאין לי במי להתאהב. כולן סטרייטיות. שמעו, ברור שיש איזה אחת שלא. הקטע שעד שאני לא יודעת במליון אחוז שאותה ילדה נמשכת לבנות אני לא מתקרבת אליה. אני לא אעשה שום צעד לכיוון סטרייטית. זה סתם יפגע בי כפול..
 3. ייאי. אם אתם זוכרים לפני כמה שבועות יצאתי מול שתי חברות. זה היה אמור להיות ארבע אבל שתיים לא יכלו לבוא. אתמול אחת מהן שלחה לי ״**, אני באה אלייך אחרי הצופים ואת מספרת לי״ האמת שלא התנגדתי. אמרתי סבבה. היא באה. נתתי לה לנסות לנחש מה זה. כשהיא סוףסוף הגיע לזה היא הייתה בשוק, עם פה פתוח והכל. מבינה למה. אבל וואו, היציאה הכי טובה שהייתה לי בינתיים. חחחחח לימדתי אותה איך מזהים לסבית (הדבר הכי טוב שיש לנו זה גיידר). היא אמרה שהיא מרגישה שהיא יכולה להפתח איתי יותר אחרי שסיפרתי לה. ווהו.
 4. ICantChange

  סלבריטי קראש?

  בהחלט יש
 5. ICantChange

  She.

  אז קבענו לחמישי. אני מפחדת שהיא תבריז לי. אבל עזבו את זה. אני מפחדת מהכל. מלהתאהב בה. מלהתאכזב. אני פשוט יודעת שזה יקרה. רק חמש דקות איתה, ותראו, תראו שפשוט אי אפשר שלא להתאהב בה. תדמיינו דקה את האיש.ה של החלומות שלכם. מבפנים ומבחוץ. כזה.כזאת שזה נראה לא מציאותי למצוא. כזה.כזאת שמושלם.ת מכל הבחינות. בדיוק מה שאתם רוצים. בדיוק מי שאתם צריכים. זאת היא. באמת, אין לי דרך להסביר לכם כמה שהיא בשבילי. אני מפחדת שאני לא בשבילה. שהיא לא רוצה אותי. אני מפחדת מהכל. אני רוצה שמשהו יקרה, אין לי שום דרך לעשות מעד. אוף זה מעצבן.
 6. ICantChange

  קבעתי איתה

  לא יודעת. כאילו להגיד לה דברים כמו שבגלל שאני נמשכת לבנות יהיה לי ממש קשה למצוא אהבה ואני גרה בישוב קטן אז שפה אין מצב וכל זה ולראות מה היא תגיב על זה
 7. אוף פשוט תעשי צעד. אני ניסיתי ככ הרבה. אין לי עוד צעדים, נגמר. גאד יצאתי מולך. דיי עם המשחקים האלו בחייאת.
 8. אוקיי אז קבעתי להפגש איתה, לדבר. אני לא אגיד לה שאני מחבבת אותה או שהיא מוצאת חן בעיניי. אני אספר לה על מישהי אחרת שאני מחבבת (חיבבתי) ועל זה שאין מצב שאני אמצא חברנ וכל החרטה הזה (תודה למי שנתן לי את העצה הזאת. אולי היה נשמע טיפה מטומטם אבל האמת זה חכם). קיצר, וויש מי לאק
 9. אני ככ מחבבת אותה. היא אשכרה כל מה שאי פעם חיפשתי ורציתי בחברה. יצאתי מולה מהארון. היא יודעת שאני נמשכת לבנות. אין לי איך להגיד לה שאני מחבבת אותה.. תראו, ברור לי שאני יכולה פשוט להגיד ״***, את מוצאת חן בעיניי. יש מצב שזה הדדי?״ אבל מבחינתי זאת לא ככ אופציה.. הפחד שזה יהרוס כל מה שיש מםחיד אותי יותר מדי. שהמצב יהיה מביך ומוזר. שהקשר יתנתק. הכל מלחיץ אותי. ידוע לי שזאת האופציה העיקרית, אבל אם יש לכם איזשהו רעיון לברר אם במקרה גם היא מרגישה כמוני, אשמח אם תגידו לי :) :(
 10. תודה. אני מקווה גם..
 11. הילדה הראשונה שיצאתי מולה (לא לפני הרבה זמן) הייתה ילדה שגדולה ממני בשנה. כשעשיתי את זה היה לי איזשהו קראש עליה אבל לא יצאתי בגלל זה. ממש התחברתי אליה והיא נתנה לי תחושה שלא משנה מה יקרה היא תקבל אותי ושיהיה בסדר. וזה מה שקרה. עזבו את מה שהיא אמרה שיצאתי, אמרה איזה פעמיים שהיא סטרייטית ״אבל אם הייתי לסבית אז..״ וכאלה. היא שאלה אותי אם סיפרתי לחברות, אמרתי שאני רוצה אבל מפחדת. היא באה להיות איתי. עשינו שחנש של שלוש פאקינג שעות. ועזבו את זה שהיא נראת לסבית כי המראה ממש לא תמיד צודק, ובלי קשר אליה. איך אני יכולה להפסיק עם זה?? אני לא רוצה שיהיה לי קראש על מישהי סטרייטית. זה סלם פוגע בי כל פעם מחדש. ומה אני אעשה? איך אני מגיבה אחרי שהיא יושבת מולי וחופרת על נושאים שוואלה אני לא זוכרת כלום, אבל הסתכלתי לה על העיניים ואשכרה לא שמעתי כלום. מה אני אעשה עם כל השיחות בוואצאפ, עם כל התמיכה שלה בי והעזרה שלה. אין לי דרך להסביר. וגאד, היא מהממת. איך אני יכולה שלא להתאהב בה?? תעזרו לי, אני לא אתחיל איתה עד שאני אדע בוודאות שהיא נמשכת לבנות. אבל אני רוצה לדעת, להכין את עצמי לפגיעה אפשר לומר. בשבילה, אם רק הייתי יודעת שיש סיכוי. הייתי מחכה. רק בשבילה.
 12. טוב טוב אז ככה. כבר כתבתי פה שלפני כמה שבועות (אולי חודש ומשהו) יצאתי מול מישהי. הייתי צריכה מישהי להתייעץ איתה אם לספר לחבורה שלי, איך לספר וכו. ביום שהחלטתי שאני מספרת להן דיברתי איתה אם לספר להורים. באותו היום סיפרתי להם, בערב (יום שלישי לפני שלושה ימים). באמת שהלך טוב. ישר שאמרתי את המשפט ״אני נמשכת לבנות״ ככ הרבה השתחרר אצלי ובכיתי מיד. הם חיבקו אותי ואמרו לי שהכל ישאר אותו הדבר ושהם אוהבים אותי. אתמול בערב, שתי חברות טובות והילדה שכבר סיפרתי לה באו אלי (הילדה באה בשביל להיות איתי שאני עושה את זה). קיצר, עשיתי את זה. הן היו מופתעות אבל היו סבבה עם זה והכל המשיך כרגיל (אני מקווה. לפחות בינתיים) בקיצור, הסוד כבר לא רק אצלי בבטן. סוףסוף הוצאתי אותו החוצה.
 13. ICantChange

  קיק

  בואו לדבר אם ממש באלכם
 14. ICantChange

  בואו נכיר!

  היי :) גם מהמרכז, אשמח לדבר :))
×