Jump to content

username

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About username

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 08/17/2000

Profile Information

 • מזל
  אריה

Contact Methods

 • הקבוצה שלי
  אשדוד צעירה

Recent Profile Visitors

1,027 profile views
 1. גם לא חייב אנאלי בסקס חחחחחחח
 2. היי לך:) בעיקרון הדרך הכי טובה לדעתי זה להצטרף לאיגי או לקבוצת נוער גאה אחרת באזור שלך גם בגלל האנשים ששם וגם בגלל שזה פותח אותך למעגלים חברתיים חדשים בקהילה ויש גם כמובן ברים ומועדונים וקבוצות בפייסבוק וכו מקווה שעזרתי:) מוזמן לכתוב לי אם תרצה לדבר
 3. אצלי היציאה מהארון ממש עזרה לזה כי הפסקתי לפחד להיראות הומו לא שזה קשור זה סתם סטריאוטיפים מטומטמים שלא באמת מחוברים למציאות אבלך עדיין חחחחחח
 4. ברור חחחח אבל לומדים לשחרר את המחסומים האלה לא לגמרי אבל את הרוב
 5. username

  יצאתי מהארון!

  יואווווו איזה כיף לשמועעע ממש ממש גאה בך!! :)
 6. שהמנהלים יחסמו אותך ומהר
 7. אני אענה לך בתשובה משלי, מעיקרון נקודת הג'י של הגבר נגישה רק דרך פי הטבעת (הפרוסטטה) ובדיוק אתמול ראיתי עמוד שראיין סטרייטים והם דיברו על זה שהם חקרו את הנושא הזה והם ממשיכים לחקור אותו כי זה נכון והם נהנים מזה מאוד (הם ספציפית נהנים עם עצמם אבל זה תופס גם ללהנות עם פרטנר ואפילו יותר) קיצר תעשה מה שעושה לך טוב על הלב וזהו אל תסתבך אני חושב שהמושגים גברי ונשי הם ממש מטומטמים הג'נטלייה שלך לא אומרת שוםםם דבר על תכונות הטופי שלך ועל מי שאתה חוץ מעל הפיזיולוגיה שלך ושימוש בהם זה פשוט הנצחה של הסקסיזם בחברה שלנו מקווה שעזרתי :)
 8. username

  קבוצה חדשה

  ממש אהבתי את הרעיון אבל לא יודע עד כמה זה חכם להשאיר את זה רק לפורומים
 9. username

  אז אני טראנס

  היי:) אתה נשמע עוד ממש בהתחלה של התהליך שלך קודם כל תיקח את הזמן שלך ותגיע להשלמה עם המגדר שלך ואז תגיע גם הנחישות לספר לחברים ולמשפחה אין כזה דבר אני לא מסוגל לצאת, יש אני מפחד, וזה הפחד הכי מוצדק בעולם אבל אל תיתן לו לעצור בעדך כי העולם שתחשף אליו אחכ הוא עולם אחר ואתה לא תצטער או תתחרט על כלום! אם תרצי לפרוק או לפטפט את מוזמנת לכתוב לי ;)
 10. אני ממש ממש ממש אשמח לדבר איתך בפרטי כי אני מזדהה איתך ברמות שאין לך מושג אבל בשביל זה תצטרך לפתוח פה משתמש (הכל אנונימי לגמרי) בינתיים, אני אגיד לך שאני כבר מחוץ לארון וכל הפחדים האלה עוד בוערים בי והיה לי ממש קשה להשלים עם העובדה שהחיים שלי הולכים להיות מלחמה שבה אני נאבק על הזכויות שלי, אבל בהרבה מקרים זה פשוט הולך להיות המצב והשלמתי עם זה וזה בסדר, אלה יהיו רק חוויות מחשלות שאני אצמח מהם ואני מוכן להתמודד עם כל מה שיבוא להישאר בארון לא יקדם אותך, להפך האמת. אתה נשמע בשל ליציאה שלך מכל שאר הבחינות וכל עוד תישאר שם המאבק שלך לא יניב פרי, כי הוא עוד לא התחיל. וכדי להיאבק לא צריך להיות אקטיביסט, עצם העובדה שתהיה מחוץ לארון תעשה את העבודה שלה. (אני לא מאמין שצריך "להכריז" על מניות כמו שסטרייט לא הולך ומספר שהוא סטרייט אבל זה לא אומר שכשתחליט שזה מפסיק להיות סוד אנשים לא ידעו כי תוכל לדבר על זה ודברים כמו כל דבר אחר בחיים שלך וזה תורם הרבה יותר ממה שאתה חושב) ככל שיהיו יותר אנשים מחוץ לארון הקול שלנו יהיה יותר חזק (אני יודע איך זה נשמע אבל זה נכון חחחחחחחח כי זה נותן מקום ונוכחות ואלה שלעצמם עושים חלק לא קטן מהעבודה) כשאתה תצא מול ההורים שלך אתה לא תשאיר שום דבר מאחור, כי אין מה להשאיר, אתה פשוט תתחיל לחיות במציאות חדשה שבה המחשבות האלה הן אתה והמציאות שלך ולא משהו שאתה שומר בפינה בתוך הראש שלך ומפחד לתת לו במה ומקום. אני נגיד אישית ממש רוצה לאמץ ילדים ואני הולך לאמץ אין פה שום אפשרות אחרת חחחחחחח זה יהיה קשה אז שיהיה קשה זה יהיה ארוך אז שיהיה ארוך אבל זה כנראה הדבר שהכ חשוב לי עכשיו בעולם ושום פרצוף תחת מתקופת האבן לא הולך לעמוד לי בדרך (אמוג'י של biceps). למרות שאני באותו גיל כמו שלך אתה אני מלפני כמה שנים, ובגלל זה אני כל כך בטוח שיציאה מהארון תעשה לך רק טוב! מחכה לשמוע ממך:)
 11. username

  אשדודים

  מוזמן לשלוח הודעה:)
 12. Blue של LeAnn Rimes:)
×