מעבר לתוכן

MNM100

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  39
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות MNM100

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 16/08/2001

Profile Information

 • תחביבים
  ספורטאית בזמני הפנוי (והלא פנוי), אוהבת מוזיקה, מנגנת על גיטרה מידי פעם ובעיקר משתדלת לא להתחרפן.
 • פנו אלי ב
  לשון נקבה

מבקרים אחרונים

557 צפיות בפרופיל
 1. בארון בן 17

  היי וואו הרבה זמן של הזדהתי כל כך עם הודעה שנכתבה כאן! אתה פשוט מתאר אותי בצורה מדוייקת. הייתי נותנת לך טיפ אבל באמת שאני לא יודעת מה להגיד. גם אני לא יצאתי מהארון ובטח שלא מול ההורים (למעט חברה אחת אבל במקרה שלה באמת הרגשתי שהיא מרגישה פחות נח לידי ואני חושבת שהיא חשבה שאני נמשכת אליה, זו הסיבה שלא המשכתי ויצאתי לשאר החברים שלי). גם אני הייתי מרגישה טוב יותר אם כולם היו יודעים אבל פשוט לא יכולה לקחת את הסיכון. בטח לא מצד ההורים. אם אתה רוצה לדבר עם מישהו אשמח שתרשם לכאן ותכתוב לי :)
 2. קצת קשה להבדיל לגמרי בין שתי המשיכות כי הן מאוד מקבילות, אבל כשיש יותר משיכה מינית הדגש הוא על הגוף בעיקר והבן אדם עצמו לא ממש מעניין. בדרך כלל אחרי חוויה מינית אחת או כמה המשיכה תעלם כי זו לא משיכה ארוכה. כשיש משיכה רומנטית נקשרים לבן אדם, רוצים יותר להתקרב אליו רגשית ולהיות איתו בקשר ארוך.
 3. אני חושבת שהדרך היחידה לדעת היא פשוט להתחיל לדבר איתו ודרך זה לגלות. לאו דווקא לדבר ישירות על הנושא.. אפשר גם סתם לדבר ואתה כבר תראה מה המצב עם השיחה.
 4. שיר שכתבתי

  היי, אני גם בי ממשפחה דתית והזדהתי עם השיר. מאוד יפה! יש לי רק הערה אחת: כותבים אגיע ולא יגיע ואשאר ולא ישאר. זה קצת הורס את השיר כלא משתמשים בעברית תקינה.
 5. היי, קודם כל, כל אחד גדל שונה, במיוחד היום, ככה שזה הגיוני שאתה מרגיש דברים כאלו כבר מגיל כזה. אל תרגיש רע עם זה. בקשר ליציאה מהארון. אני מאוד מבינה אותך. גם אני בי ויש לי משפחה דתית וחלקה גם חרדי יותר. זה קשה. גם אני בארון. אני מבינה. מוזמן לדבר איתי אם אתה רוצה גם בפרטי. היי שחף, חייבת להגיד שדווקא בתור ביסקסואלית דתית ( לא בטוחה אם את כזו או לא אבל אני מביעה את הצד שלי) אני חושבת שזה לא נכון להסתכל על זה בצורה הזו ולהגיד למישהו שיצא רק שהוא עוזב את הבית או להגיד לו שאם הוא התאהב בבת אז זה לא היה רלוונטי לו ולמשפחה שלו יותר. אני אישית לא יצאתי מהארון והאמת שלא ממש בוער לי. אבל אני אני מאמינה שאם הוא ירגיש טוב לצאת והוא ירגיש שזה משהו שהוא צריך לשתף את המשפחה אז חשוב שיעשה את זה. בקשר לעיניין שאם הוא מתאהב באישה זה לא חשוב לשתף, אני רוצה להגיד שבעיני נטיה מינית היא חשובה מאוד לא משנה מה המגדר או המין של האדם שהוא יבחר לחיות איתו בעתיד. נטיה מינית היא חלק מהאדם גם שהוא בתוך זוגיות מסוימת.
 6. "הם עושים את זה כדי למשוך תשומת לב" "אולי אני אעבור צד? זה הרבה יותר פשוט" (הטרו אומר/ת)
 7. משחק :) -כותבים סיפור

  פעם היה איש שמן שאהב לרקוד ואז הוא החליט שהוא חד קרן ששונא אנשים. אדם אחד רצה לסיים את הסיפור אז הוא... הסוף. או שלא? האיש הלך לחפור במקדש השפיצים ומצא אבטיח ממש
 8. זו שאלה מאוד כללית... זה תלוי בכל מיני דברים... האם הוא מושך? הם הוא נחמד? וכו...
 9. משחק :) -כותבים סיפור

  פעם היה איש שמן שאהב לרקוד ואז הוא החליט שהוא חד קרן ששונא אנשים. אדם אחד רצה לסיים את הסיפור אז הוא... הסוף. או שלא? האיש הלך לחפור במקדש השפיצים ומצא
 10. קטע כתיבה- לאהוב אותך

  וואו ממש יפה! תודה לך!
×