Jump to content

raspberry

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About raspberry

 • Rank
  חבר/ת פורום מתחיל/ה
 • Birthday 07/16/2002

Profile Information

 • מיקום
  העולם ומה שמעבר לו
 • תחביבים
  לצייר. לשיר.לשחק.לאכול.לישון.לקרוא.להיות עם חברים שלי ולכתוב.וגם נשימה. אני מקדיש הרבה מזמני הפנוי לנשימה
 • פנו אלי ב
  לשון מעורבת
 • מזל
  סרטן

Recent Profile Visitors

667 profile views
 1. raspberry

  טיפים?

  קודם כל ממש שימחת אותי. אני אחפש את הטופס הזה. זה לא שאני יודע בודעות מה אני. אני פשוט יודע שאני רוצה להיות בגוף שאני מרגיש בו בנוח ושגוף של גבר זה הגוף הנכון והמתאים לי. אני מקווה שהגיל שלי יספיק כדי לגרום להם להאמין (15) עזרת מאוד:) ואני שמחתי לעזור להם. אם אי פעם יש להם בעיה שוב... בואו אלי;)
 2. raspberry

  טיפים?

  אני רוצה לצאת מהארון. אני רוצה להתחיל טיפול הורמונלי ויודע שבשביל זה אני זקוק לתמיכת ואישור המשפחה. הבעיה היא שההורים שלי בטוחים שכל מה שאני עושה אני עושה כדי להשיג תשומת לב ולגרום לאנשים לחשוב שאני מוזר. אני מפחד שאם אני אצא מהארון ההורים שלי לא יאמינו לי ויחשבו שזה שטות. אני מרגיש שזו לא שטות ואני רוצה להתחיל טיפול ולקנות ביינדרים וללבוש אותם בלי שישפטו אותי. אני הולך לבקש עזרה מהפסיכולוגית שלי אבל רציתי גם לבקש עזרה מנערים ונערות שכבר יצאו בפני ההורים שלהם. יש לכם טיפים שיכולים לעזור לי? איך שכנעתם.ן את ההורי שלכן.ם להאמין לכם.ן ולתמוך בכן.ם? איך סיפרתם.ן להם? אני ממש אודה לכן.ם אם תעזרו לי
 3. עוד מישהו שרגיש בנוגע לשם המספר?

  לא חשבתי שקיים עוד מישהו כזה לול

  ואם לך יש פתיל באורך חצי מילימטר, לי אין פתיל.

  תשאל את המשפחה שלי.

  1. raspberry

   raspberry

   למשפחה שלי יש משחק שנקרא "לעצבן את ***" הם נורא נהנים מהתגובות שלי. אני לא אוהב את המשחק הזה

  2. Taylor Jonathan
 4. raspberry

  להצטרף לפעולות איגי

  קודם כל תודה על הקטע של וויל וניקו.תמיד מגניב לראות עוד אנשים כמוני שמכורים לסולאנג'לו. דבר שני... ההורים שלי כבר מודעים לכל הפעילויות של תנועת הנוער שלי. היא פועלת בקיבוץ שאני גר בו אז אין אפשרות להגיד להם שזה קשור לזה. אני לא מאוד רוצה לשקר להם אבל אני יודע שאם אני אגיד להם את האמת הם לא יגלו נכונות להסיע אותי או לאשר לי נסוע בגלל שהם יחשבו שזה יגרום לי להיות עוד יותר "מבולבלת" ושאני אתחיל לחשוב על עצמי בעוד מושגים חוץ מבי.
 5. היי. אז יש לי בעיה. אני מאוד רוצה להצטרף לפעולות של קבוצת איגי באיזור שלי (אשקלון) הבעיה היא ששהורים שלי לא ירשו לי. כשסיפרתי להם שאני בי הם היו כזה "זה מה שאת חושבת כרגע. זה ישתנה בעתיד. את סתם מבוטלבלת" לדעתי אני לא מבולבל. אני יודע מה הנטיות המיניות,רומנטיות ומגדריות שלי ואני חושב שלהצטרף לפעולות של איגי יכול רק להועיל לי ולעזור לי לקבל את עצמי ולאזור את האומץ לצאת מהארון כג'נדר-פלואיד אסקסואל. איך אני יכול לשכנע את ההורים שלי לרשום ולהסיע אותי לפעולות??? (אני גר 10 דקות מאשקלון אז זה דורש הסעה תמידית)
 6. זה עזר לי קצת לסדר את עצמי. לא שכבלתי את עצמי להגדרה אבל נעים לדעת שיש שם למה שאתה ואתה לא סתם מוטציה בודדה בעולם.אם כך אני לסבית בי-רומנטית. נמשכת לשני המינים מבחינה רגשית אבל לבנות מבחינה מינית.
 7. תודה. אתה גם חולה על solangelo??? אהבתי את צווחת הפאנגירל שלך.=)
 8. שם (אפשר בדוי): פלגכינוי: פטלגיל:14.5מאיפה בארץ: אזור אשקלוןטיפוס של בוקר או לילה: לילה?קפה או תה (או משקה אחר): הכל!!! חוץ מקולהסוג אמנות אהוב (מוזיקה, ציור, פיסול, שירה, בישול):ציור,פיסול,שירה,משחק,מוזיקהמפורסם שאני מעריץה: אמה ווטסון, ברנדון יורי וג'יימס מ-theodd1soutמה אני הכי אוהב באיגי: שאני יכולה לדבר כאן עם אנשים שעוברים את מה שאני עוברתהמשפט הקבוע שלי לגבי הנטייה המינית שלי: סו וואט?משהו מצחיק על עצמי: אני פסיכית, משוגעת, וממש ממש ממש ממש ממש מוזר. אבל זה עושה לי טוב:)הציטוט הכי יפה משיר:I'm never gonna know you now,but I'm gonna love you anyhow,
 9. שם\ כינוי: פלג/פטל (בגלל זה השם)גיל: 14.5גרה ב:ישראלהייתי רוצה לגור ב\ להיות עכשיו ב: קנדהתחביבים: לצייר,לשיר,להיות בשומר הצעיר ובמוסד ולקרואהבילוי המועדף שלי הוא: להיות עם המשפחה שלי ביום שישי או להיות במוסדאני הכי שונאת: אנשים שמתנהגים מגעיל לחברים שלי לחלשים ובעיקר כלפיי בעלי חייםהדייט המושלם: להיות עם זה שאני אוהבת, רק איתו, לא משנה מה.ז'אנר מוזיקלי מועדף: פאנק-פופ-רוקנשים מוערכות מהארץ, מחו"ל, מהחלל ובכלל: אמה ווטסון ואנבת'צ'ייסמשפט מאפיין: אתה נראה עצוב כשאתה חושב שאף אחד לא מסתכל. שים זין על העולם, תעשה מה שעושה לך טוב.תוכנית טלוויזיה אהובה: משפחה מודרנית (אני לא רואה הרבה טלוויזיה)הסרט הכי טוב שראיתי הוא: משתנה כל פעם.הספר הכי משפיע\טוב\משנה חיים שקראתי: "סיימון מוצא את דרכו" גרם לי להבין שאני דו-מינית.אומרים עליי שאני: מוזרה,מצחיקה,משוגעת,החברה הכי טובה.מילה, או שתיים לסיום: אני כאן בשביל להגן על אלו שאני אוהבת,זה היעוד שלי בחיים. בשביל זה נולדתי, אני לא אכשל במשימה שלי. אה ואני גם סופר פסיכית מוזרה לגמרי, וכיף לי עם זה. אני עושה מה שבראש שלי:)
 10. היי, טוב היום הצטרפתי לאיגי. זה לא שעד עכשיו לא הרגשתי מבולבלת. הרגשתי. השלוש שנים האחרונות האני מרגישה מבולבלת. אני רואה בנות יפות בכיתה שלי ובשכבה שלי ובמסגרת של אחרי הלימודים, ואני חושבת שהן...יפות. הן לא מושכות אותי בטירוף, אבל הן יפות ונראות טוב בעיני ואני חושבת שאם אחת מהן תהייה לסבית ואני אוהב אותה... זה לא יפריע לי. זה לא מפריע לי לחשוב שהנשיקה הראשונה שלי תהיה עם בת. כשאני רואה אמנות של לסביות, גם אם הן רק מתנשקות, אני מרגישה שזה מוכר לי. אני נדלקת מהציורים הגסים. אבל עד עכשיו נמשכתי רק לבנים. ומי שאני דלוקה עליו עכשיו (כבר שנתיים וחצי) הוא בן. אני דו- מינית? יש לי חברה טובה שהיא פאן. היא לא מושכת אותי ככה אבל אני מרגישה מחוברת אליה וקצת מבינה את מה שהיא הרגישה. יש לי חברה טובה לסבית. כשאני לידה אני מרגישה שיש בינינו קירבה, לא של אהבה, של אותו רגש. של אותו תהליך. אני יודעת שעם אני אצא מהארון החברים שלי יקבלו אותי. אני מנחשת שגם ההורים שלי. וגם סבים שלי מצד אבא. אבל סבים שלי מצד אמא הם דתיים. לא שמרניים מאוד... אבל, מה אני אעשה עם הם לא יקבלו אותי? הם המשפחה שלי :| ומה אם אני לא באמת דו מינית? מה אם אלו סתם הורמונים של גיל ההתבגרות ואני באמת מבולבלת כמו שאומרים? מה אם אני סתם עושה סצנות ובסוף כולם יסתכלו עלי במבט מוזר? באתי לכאן כדי לקבל תמיכה, עזרה, יד תומכת,. אני מקווה לקבל את זה. תודה למי שיענה לי ולי שמבין את מצבי...
×