• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

Luccas

מדריכי פורומים
 • מספר הודעות

  33
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Luccas

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 03/03/90

Profile Information

 • תחביבים לראות סרטים, לבשל, לצייר, לטייל בעיקר עם תיק על הגב
 • פנו אלי ב לשון זכר
 • מזל
 1. עוד יציאה לאוסף :)

  איזה כיף לשמוע על חוויה כזאת טובה! מקווה שבהמשך רק תמשיכי להתקל בחוויות יציאה כאלה טובות :)
 2. היי יעל, אני ממש שמח שהחלטת לפתוח נושא כל כך כואב ואישי! יש לך כאן המון לבטים להתמודד איתם ואין סיבה שתצטרכי לעבור אותם לבד! אם תרשמי לפורומים של איגי, תוכלי לדבר איתי בפרטי ואם תרצי אני גם אוכל לעזור לך למצוא אנשים שמבינים יותר ממני בחוויה שאת עוברת עכשיו והם בטוח ישמחו לאופציה לדבר, להיפגש ולעזור. בלי קשר, את יכולה גם תמיד לפנות ל-"קו הקשב" של האגודה למען הלהט"ב שנמצאים שם בשביל לייעץ גם בשביל סיטואציות כאלה. בכל אופן, את באמת עוברת שלב משמעותי בחיים ועומדת בפני הרבה לבטים עם השפעה על החיים. הדבר הכי חשוב הוא שאת בוחרת להתמודד איתם ולא משתיקה אותם! ההתמודדות היא דרך הרבה יותר קשה אבל היא הדרך שבה את תשארי הכי נאמנה לעצמך - התשובות שתמצאי בסוף יהיו הכי נכונות עבורך בואי נתחיל מלדבר. מחכה מאוד לשמוע ממך כאן או בפרטי, אדר
 3. אין ספק שזאת נשמעת כמו הרגשה שנעים להתרפק עליה, אבל אם היא ככה עם כולם.ן אז קחי בחשבון שרוב הסיכויים שזה לא משהו שיכול להתפתח ביניכן והתקוות האלה עם כל החום והן יוצרות בפנים עלולות גם להביא לאכזבה. כל זמן שזה כיף לך ואת נהנית מזה את ממש לא חייבת להקדיש מחשבה למה שכתבתי למעלה, אבל ביום שזה יפסיק להרגיש ככה לדעתי כן יהיה שווה להסתכל על זה רגע בעין ביקורתית. עד אז, זה באמת פשוט נחמד שיש בן אדם קרוב שאפשר להרגיש איתו בנוח גם ברמה הפיזית בייחוד אחרי שיצאת בפניה
 4. Mad world

  היי תום, אני קורא על החוויה הקשה שחווית וכל מה שאני רוצה זה לשמוע עוד, להבין יותר מה עבר עליך ובעיקר לתת לך מקום לפרוק עוד מהעול הזה, כי באמת זה חתיכת יום מסריח היום שעברת. אם תרצה לדבר, אתה יכול להירשם לפורומים של איגי (כל הפרטים חסויים, כמובן) ואז לדבר איתי או עם כל מי שכאן בפרטי. אני חושב שאתה בבסיס שלך אדם חזק אם מצאת את הכוח לספר לכל השכבה ולהתמודד עם הקשיים של זה יום-יום, כי אני בטוח שמה שעברת היום לא קרה פתאום. הכי חשוב זה שתקשיב לטיפים שנותנים פה, הבריאות שלך היא מעל הכל! אם התחבושת כואבת לך, אתה חייב לעבור למשהו אלטרנטיבי שלא יכאיב לך, בעיקר כשקיימות דרכים כאלה. אם הבעיה היא כלכלית, שוב, דבר איתי בפרטי ואני בטוח שנוכל למצוא דרך לעזור
 5. היי, אני שמח לקרוא שמצאת את הכוח לדבר עם חברה שלך. זה צעד לא פשוט, אבל כשמתקבלות תגובות כאלה אפשר לדעת מי חבר אמיתי. זה בסדר להתבלבל, זה אפילו מעולה, לדעתי! תטילי ספק ותשאלי שאלות, תהיי בטוחה שאח"כ התשובות שתמצאי יספקו לך יותר בטחון ממה שכתבת נשמע שחברה שלך מרגישה בנוח איתך, השאלה היא האם את מרגישה בנוח איתה? עם המגע ועם הפתיחות? אולי החברה באמת מרגישה איתך בנוח ואולי היא רוצה להראות אפילו יותר ששום דבר לא השתנה, אבל יותר חשוב זה שאת תרגישי בנוח בסיטואציה.
 6. יעלי

  יעלי! כל כך כיף לשמוע דברים מחזקים כאלה! שמח לשמוע כמה התהליך שעברת היה משמעותי וכמה יצאת מחוזקת ממנו! תודה על השיתוף :)
 7. בשנים האחרונות יש התחזקות בז'אנר הזה של ראפרים להטביים שמתמשים בו בשביל להעביר מסרים על להטב וקוויריות. מהראפרים היותר בולטים ואהובים עליי הוא מיקי בלאנקו שבאחד השירים שלו כותב- What the fuck I gotta prove to a room full of dudes Who ain't listening to my words cuz they staring at my shoes. ממליץ עליו בחום-
 8. היי, נשמע שעשית שינוי משמעותי ודבר כזה לבד לפעמים יכול לקבל ביטויים שונים באורח החיים שלנו. אני לא רופא ולכן, לדעתי, כדאי לך לפנות לרופא/ת משפחה ולספר לו/ה על המקרה. יכול להיות שאלה כאבים פסיכוסומטיים, אבל אולי זה רק צירוף מקרים שהכאבים התחילו בדיוק בתקופה הזאת ולכן מאוד מומלץ ללכת לקבל חוות דעת רפואית. אני חושב שכדאי שתשתפי את אבא שלך לפחות בכאבים שאת חווה כדי שיוכל להגיע איתך לרופא/ה במידת הצורך. את יכולה להסביר לו שהתחלת להרגיש אותם לאחרונה ואת רוצה לבדוק אותם רק ליתר בטחון. ברמה העקרונית יש כאבים כאלה שם באים והולכים, אז אם תספרי לו מתוך מקום שרוצה לשתף סיכוי גדול שהוא לא יילחץ אלא רק ירצה לעזור. בכל אופן, מקווה שיעבור לך בקרוב!
 9. תוסיפו אותי בקיק

  היי, חשוב לי להזכיר שהבטיחות והפרטיות האישית של המשתמשים בפורומים היא בראש סדר העדיפויות כאן! בגלל זה ומאחר והפורומים פתוחים לכולם - חשוב לא לפרסם פרטים אישיים וניקים שלכם בפוסטים. אפשר לדבר בהודעות פרטיות ואז להחליף פרטים וגם אז כדאי לעשות את זה עם תשומת לב ולשמור על עצמכם!
 10. היי, אני יכול להבין את הסיטואציה המורכבת שאתה נמצא בה - אתה מרגיש חיבה לקרוב משפחה שנמצא שם כבר הרבה והוא מחבב אותך גם ומרגיש בנוח איתך ואז אתה מוצא את עצמך מפתח רגשות ומתחיל לרצות משהו שהוא יותר מאותה חיבה. אין ספק שאתה ראוי לחיבה ואהבה כמו שאתה רוצה לקבל, אבל השאלה היא האם הוא האדם שממנו מגיע לקבל ממנו את אותה האהבה? כמו שאמרת, הוא נשוי ויש לו משפחה מה שאומר שהוא בחר עם מי הוא רוצה להיות ורוב הסיכויים שבסיפור הזה אתה רק תחכה למשהו שלא יגיע. אני מתאר לעצמי שמרגיש שכיף ונוח איתו והוא בטח גם ליווה אותך שנים מחייך, אבל את הדברים האלה אתה יכול למצוא ותמצא גם אצל גבר אחר שיוכל להיות ויהיה בן הזוג שלך בעתיד, אחד שיוכל באמת לתת לך את אותה נחמה ואהבה שאתה כרגע רוצה לקבל מחבר המשפחה. חשוב לי לומר, אני לא בא לבטל את מה שאתה מרגיש כלפי אותו חבר משפחה אבל כן חשוב להפעיל שיקול דעת ולהבין האם זאת הדרך ואם לא קיימת דרך אחרת למלא את אותו צורך ריגשי שכרגע נראה שרק חבר המשפחה יכול למלא. במקרה הזה כמובן שקיימת דרך אחרת והיא לחפש זוגיות. נכון, הדרך הזאת היא ארוכה יותר ונראה שהיא פחות פשוטה ופחות עכשווית מהאופציה של חבר המשפחה, רק שחבר המשפחה הוא לא אופציה ממשית. יכול להיות שהוא לא יודע איך להגיב במידה ותשלח לו הודעה ומכאן הסיטואציה עלולה להפוך למביכה גם אל מול המשפחה. אני מציע לך לשקול להגיע לפעילויות של איגי ולהכיר אנשים חדשים. לאו דווקא לשם מטרות זוגיות, אבל ככל שתרחיב את מעגלי ההיכרות שלך תוכל יותר בקלות למצוא מישהו שידבר איתך ויחבק אותך כמו שאתה רוצה ומגיע לך!
 11. היי שון, אני שמח לראות שמה שנתנאל כתב לך קודם עזר לך! להתעסק בדברים חיוביים זה באמת מקור לכוח בימים לא פשוטים, וכמו שנתנאל אמר, לחשוב על זה שבעתיד אתה עוד תהיה בזוגיות עם גבר אחר, אפילו אם כרגע זה נראה קצת רחוק, זאת מחשבה שתיצור מציאות והיא לא תלושה! הכי חשוב כרגע זה בין היתר הוא לדבר, לשתף, לא לעבור את התקופה הזאת לבד - בין אם זה לפנות ל-"יש עם מי לדבר", כמו שנתנאל הציע קודם, או למצוא אולי חבר אחד או חברה אחת שלדעתך כן יצליחו לקבל ולהכיל את הסיטואציה. בינתיים, אני שמח לשמוע שאתה משתדל לשמור על אופטימיות אדר
 12. למי יש סנפצאט?

  היי, רציתי רק לומר שמחקתי מהשרשור פה את היוזרים שרשמתם בסנאפצ'אט כי חלק מתקנון הפורומים אומר שבשביל לשמור על הפרטיות שלכם גם מחוץ למסגרת הפורומים, אתם מתבקשים להימנע מלרשום את היוזרים שלכם בתוך השרשורים שחשופיםל כולם. אם אתם מעוניינים להחליף יוזרים בסנאפצ'אט, לדוגמה, אתם מוזמנים לעשות את זה בהודעות פרטיות אחד לשני לשם אין לאף אחד גישה חוץ מכם.
 13. כיניי ערווה

  היי Tiran, אני לא רופא ולכן לא יכול לבקר את תהליך הטיפול שהוצע לך, אבל ניסית להיוועץ עם רופא/ת עור ומין? במידה ולא, כדאי לנסות לפנות לרופא/ה כזה/ו לייעוץ במידה וכן, כדאי לחזור להתייעצות נוספת לאור התוצאה רק בריאות!
 14. היי, אין ספק שלעזוב קשר קיים ולהתחיל לחשוב על חיפוש אחר קשר חדש זה מפחיד - הקשר הקיים הוא נוח, הוא מוכר ולהתחיל לבנות קשר מחדש זה קשה באמת. על סמך מה שכתבת, אני לא יודע יצא לך לדבר עם בן הזוג שלך על מה שאתה מרגיש ולנסות להסדיר את זה איתו. אם לא, זה יהיה הדבר הנכון להתחיל איתו לפני שאתה מקבל החלטה על סיום הקשר לגמרי. דבר איתו על מה שמפריע לך ותשמע מה יש לו לומר ואחרי כל זה תוכל לקבל את ההחלטות שלך בצורה יותר שלמה עם עצמך. במידה ותחליט לסיים את הקשר, הפחד שלא יקבלו אותנו אחרים תמיד קיים, אבל בסופו של דבר מוצאים את מי שכן מוכן לקבל אותך ולא משנה האחרים אח"כ, טוב שיש את האחד הזה בעולם שלנו. אז כמו שהזכרת בהתחלה, הפורומים של איגי מיועדים לנוער בגילאים עד 23 ואם כמו שכתבת אתה גדול מהגיל הזה, אתה יכול להעזר בקו הקשב של האגודה למען הלהט"ב. מאחל לך את כל הטוב והחוזק שבעולם!
 15. התייעצות ...

  היי שירה, נשמע שעברת הרבה חוויות מורכבות ושאת מנסה להבין את עצמך יותר טוב. יש בך הרבה עוצמה! חשוב לי לומר רגע לפני שאני ממשיך שהפורומים של איגי מיועדים לגילאי 13-23 ובגלל זה השרשור הזה ינעל בקרוב. אין סיבה שלא תנסי, אין גיל מאוחר להתחיל וזה חלק מהתהליך שאנחנו עושים בשביל להכיר ולהבין את עצמנו יותר טוב. תני לעצמך זמן למצוא מישהי שתרגישי איתה כמו שהרגשת עם הבנות בחוויות הקודמות ושתוכלי איתה להתנסות ב-"להיות" בין אם זה להיות בקשר זוגי, מיני או שתי חברות שהולכות ביחד במסע הגילוי העצמי, גם זה עוזר ומחזק. נראה ממה שסיפרת שכמה פעמים כבר הרגשת משהו מעבר לחיבה חברית כלפי בחורה ואין סיבה להתכחש לזה אלא להנות מהתחושה הזאת ולשמור על ראש פתוח שיכול מאוד להיות שבעתיד תגיע בחורה אחרת שתגרום לך להרגיש ככה ואולי זה יהיה בחור, ממש לא צריך לבחור. אם את רוצה לנסות להכיר מישהי, יש היום כל מיני מסיבות ופאבים שאפשר להגיע אליהם ואפליקציות שאפשר להעזר בהן גם. בכל אופן, אני יכול להמליץ לך להיוועץ ולהמשיך לשתף בחוויות את קו הקשב של האגודה למען הלהט"ב- https://www.glbt.org.il/yesh