• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!
  • Harrys

   שימו לב עדכון - הקליפ שהיה אמור להצטלם עם הראל סקעת נדחה ליום ראשון 27.8 בין 9:00-18:00 בגן מאיר בתל אביב   15/08/17

   אנחנו עדיין מחפשים בני/ות נוער מאיגי וחברים/ות שיבואו להצטלם. 
   חובה חובה חובה למלא את הטופס הבא >> https://goo.gl/forms/EDV8MmXaEJljnQy92 מתחת לגיל 18? חובה חובה חובה קודם להחתים את ההורים על האישור הזה >>http://igy.org.il/download.php?attachment&fid=122 , לשלוח את האישור למייל ido@igy.org.il ורק אז למלא את הטופס. בלי אישור הורים ומילוי הטופס אי אפשר להשתתף.

נאס

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  27
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות נאס

 • דרגה
  חבר/ת פורום מתחיל/ה
 • יום הולדת 09/01/97
 1. מלאך השמש

  מודה שקצת לא הבנתי לעומק את השיר אבל אין ספק שזה מעניין ומיוחד
 2. כזה דבר

  אני גם עוד מחפש את הדרך הזאת
 3. אני על הקצה

  אני על הקצה אז אל תדחוף אותי כי אם אני אפול זה או שאתרסק או שאלמד לעוף. אני על הקצה בגלל זה אני מלא בחרדה, בגלל זה אני כבר לא מחייך הרבה. אני על הקצה וזה מרגיש כל כך גבוה שכבר אין פה חמצן מספיק בשביל לחשוב בגלל זה אני ככה בתקופה האחרונה, מבולבל ולא ברור. אני על הקצה של הקצה וכשאני מסתכל למטה אני רואה אדמה מלאה בסלעים או ים סוער מלא בכרישים זה די לא ברור, שום דבר לא ברור לי כרגע בגלל זה אני מפחד. ואני לא רוצה לדבר כי קשה לי להסביר.ואני כבר לא מחייך הרבה. אני על הקצה אז אל תדחפו אותי כי אם תדחפו אותי אני אפול, ואחזור אליכם שונה לגמרי קצת חבול, קצת שבור,קצת מדמם ואל תיבהלו כשתראו אותי שוב, ככה פצוע ופגוע. בכל זאת, הייתי על הקצה, ואתם אלו שדחפתם אותי.... אני על הקצה וכל מה שאני עושה כרגע זה לעמוד במקום ולפחד אתה לא רואה שאני תקוע? אני צריך שינוי. אני על הקצה ואני מאמין שאני יכול ללמוד לעוף אני רק צריך דחיפה.
 4. את יכולה להיות בטוחה

  מה אני אגיד לך זה כואב וזה מוכר לי הכאב הזה
 5. כדור באולינג חדש

  כדור קלאסי טוב למתחילים. הייתי בנבחרת ישראל בבאולינג קטע שהעלית את זה לפה. בהצלחה
 6. השועל

  נכנס לי שועל לבית עיניים ירוקות וגדולות זנב כתום ופרוותי מבט רעב ומפוחד הבית שלי יכול להיות שלו אם יכניע אותי מי ימות? מי יברח? הוא פחד ממני בגלל שהייתי גדול ממנו,פחד כנראה יותר ממה שאני פחדתי ממנו כי הוא ברח. מבט אחרון חלקנו כשסגרתי את הדלת על פניו. המשכתי בשקרים היומיומיים הרגילים שלי. בלילה התעוררתי פתאום הבנתי למה השועל בא. הוא הגיע להזכיר לי כמה דלתות נסגרו על פניי כי פחדתי מדברים שנראו לי גדולים ממני
 7. צרחות שקטות

  נגעת בי
 8. שיר הספד

  זה קסום רק כשאתה נופל פנימה לא החוצה
 9. נהג המשאית

  נכתב בהשראת משהו לא קשור. בדיוני לגמרי
 10. טובה ב

  את באמת טובה! מאחל לך שלוות עולמים
 11. נהג המשאית

  נהג המשאית הזה נוסע רחוק.הוא אולי עושה את מה שכולנו רוצים לעשות-לברוח. נהג המשאית הזה בורח בעיקר מעצמו הוא לא מבין שאפילו מאות קילומטרים לא ירחיקו אותו גם לא קצת מהבעיות שלו מהסטיות שלו. נהג המשאית הזה עוצר בצד הדרך באמצע הלילה כדי לישון קצת אחרי 10 שעות רצופות של נהיגה, קשה לו להירדם כי הוא יודע שתכף הוא מגיע הביתה אבל כשהוא נרדם הוא חולם חלומות רטובים על ילדים קטנים ותמימים ואז הוא חולם שוב סיוט על אביו האלים שאנס אותו בילדות נהג המשאית כבר תכף מגיע הביתה והוא עייף מאוד העיינים שלו נעצמות מעייפות כי הוא כבר לא יישן טוב שבוע מהחלומות הוא לא מצליח לברוח ומאות קילומטרים לא ירחיקו אותו מחלומותיו. נהג המשאית יגיע הביתה בעוד קילומטר או שניים. והעיניים נעצמות בדיוק לפני הפנייה. נהג המשאית תכף מגיע לביתו החדש. מאות קילומטרים מצאו לו מנוחת עולמים.
 12. בלי שם

  פשוט ויפה
 13. זה לא אי בודד שמוקף בים וחסר כל חיים. זה אי שמוקף בגדרות ובניינים, ומלא באנשים חיים אבל בודדים למדי.זה לא אי בודד עם נופים מלאי ירוק של עצים וטבע זה אי בודד של ירוק אחר זרחני כזה של מי ביוב שנשפכים לנהרות שזורמים לים. זה אי בודד כזה שמזוודות מעור של תנין מלאות בכסף לא יוכלו לקנות לך מים ראויים לשתייה כי מים כבר לא מרווים אותך, אתה צמא לכל דבר שמשכר אותך, שמערפל אותך. זה אי בודד שחיוך אנושי וחם,חיוך חשוף שיניים נוצצות הוחלף בניצוצות של יהלומים מלוטשים על גבי טבעות זהב קר ומבריק שיושבות על אצבעות דקיקות ופגיעות עם ציפורניים מרשימות ודוקרות שרק נראות מאיימות.זה אי בודד כזה שהכל כתוב בעיתון ומשודר בטלוויזיה אז כולם יודעים הכל וכולם על אותו ערוץ משדרים מאותה תחנה וכולם בתדר של הנורמאלי או לפחות מנסים לשדר עליו. זה אי בודד חסר פינות אבל מרובע מלא משבצות ומסגרות ומערכות ותאגידים ואירגונים ובירוקרטיה. ואתה שטוף מוח מהפרסומות בטלווזיה ומהחדשות ומטראומות ילדות של ההורים ומשגעונות של חברים מסגרות חינוך ספרי לימוד וצבא אז אתה מוקף,מוקף בים של שקרים ושנאת חינם מוקף במחסומים של שגרה מגבילה ודעות קדומות מוקף בדד ליינים ובלוחות שנה בסופי שבוע בחגים בדתות בכתות קבוצות תמיכה וקבוצות ריצה. וזה לא אי בודד זה פשוט אי מודעות, לעצמך. וכשאתה לא מודע לעצמך אתה בודד. אתה בודד בשבת עם המשפחה ובשישי בערב עם החברים כשאתם שוב מסטולים מהתחת בוהים בתקרה ואז נשברת השתיקה ונשאלת השאלה המוכרת תגידו, מה הייתם לוקחים איתכם לאי בודד? ואני עונה,חוץ מהבדידות אתה מתכוון?
 14. מילת ביטחון

  קטע עם אומץ וכנות וגם כתוב יפה אהבתי
 15. בלי לדפוק חשבון!

  ממש התחברתי בלי לדפוק חשבון! אהבתי