מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Harrys

   תהליך הרשמה חדשה לפורומים! :-)   10/04/18

   היי לכולם! שימו לב, אפשר שוב להירשם לפורומים! מה השתנה? לאחר שנרשמים, מקבלים לינק אימות למייל.
  • Harrys

   מצעד הגאווה הראשון בכפר סבא יוצא לדרך!   21/05/18

   זה רשמי!!
   ב1.6.2018 מתקיים מצעד הגאווה הראשון בכפר סבא ובאזור השרון בכלל! ובנוסף, זה המצעד הראשון שמאורגן ע"י חניכי וחניכות איגי! בואו בהמוניכם! https://www.facebook.com/events/247536312475009/?__tn__=R-R&refid=18&ref=m_notif&notif_t=message_request
  • Romo

   מפגש פורומים - היום !   23/05/18

   היי חברות ,    מזכירות : ,כל מי שרוצה ויכול להגיע , היום ב16:00 בגן מאיר ,  מחכות לכן על מחצלות ,  אם תסתבכו, אתם מוזמנים להתקשר אליי , רום - 0542263655   נתראה:)

נאס

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  31
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות נאס

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 09/01/1997
 1. אל תוך הים

  חזק
 2. סמים

  אהבתי! אבל לפעמים אולי כדאי לוותר קצת על הפיוטיות ועל החרוזים לטובת הנועזות.
 3. כתמים וצלקות

  צבעים של מבט כבוי בעיניים הם צבעים שלא יורדים במים. וצבעים שלא ירדו במים. ירדו בדמעות. ירדו במכות ובדם בכאב מוגזם. צבעים של יום בלי חיוך הם צבעים שלא יורדים במים. וצבעים שלא ירדו במים ירדו בתיסכול ואכזבה יירדו בייאוש בלי ציפייה. צבעים של ראש מלא מחשבות הם צבעים שלא יורדים במים. וצבעים שלא ירדו במים ירדו לתוך החלומות ויהפכו אותם לסיוטים. ירדו אל תוך היום ויצבעו אותו ללילה. ירדו אל יום שמש ויהפכו אותו למעונן. צבעים שלא יורדים במים. הם צבעים שאסור להסתכל עליהם. ואת הצבעים שאסור להסתכל עליהם יצבעו בצבע אחר. גוססים מחוסר זהות יטפטפו את דרכם לים, על החוף ישאירו עקבות של כתמים וצלקות.
 4. מי שמכיר

  מישהו מכיר מועדונים או ברים של גייז ששווה לצאת אליהם?
 5. מלאך השמש

  מודה שקצת לא הבנתי לעומק את השיר אבל אין ספק שזה מעניין ומיוחד
 6. כזה דבר

  אני גם עוד מחפש את הדרך הזאת
 7. אני על הקצה

  אני על הקצה אז אל תדחוף אותי כי אם אני אפול זה או שאתרסק או שאלמד לעוף. אני על הקצה בגלל זה אני מלא בחרדה, בגלל זה אני כבר לא מחייך הרבה. אני על הקצה וזה מרגיש כל כך גבוה שכבר אין פה חמצן מספיק בשביל לחשוב בגלל זה אני ככה בתקופה האחרונה, מבולבל ולא ברור. אני על הקצה של הקצה וכשאני מסתכל למטה אני רואה אדמה מלאה בסלעים או ים סוער מלא בכרישים זה די לא ברור, שום דבר לא ברור לי כרגע בגלל זה אני מפחד. ואני לא רוצה לדבר כי קשה לי להסביר.ואני כבר לא מחייך הרבה. אני על הקצה אז אל תדחפו אותי כי אם תדחפו אותי אני אפול, ואחזור אליכם שונה לגמרי קצת חבול, קצת שבור,קצת מדמם ואל תיבהלו כשתראו אותי שוב, ככה פצוע ופגוע. בכל זאת, הייתי על הקצה, ואתם אלו שדחפתם אותי.... אני על הקצה וכל מה שאני עושה כרגע זה לעמוד במקום ולפחד אתה לא רואה שאני תקוע? אני צריך שינוי. אני על הקצה ואני מאמין שאני יכול ללמוד לעוף אני רק צריך דחיפה.
 8. את יכולה להיות בטוחה

  מה אני אגיד לך זה כואב וזה מוכר לי הכאב הזה
 9. כדור באולינג חדש

  כדור קלאסי טוב למתחילים. הייתי בנבחרת ישראל בבאולינג קטע שהעלית את זה לפה. בהצלחה
 10. השועל

  נכנס לי שועל לבית עיניים ירוקות וגדולות זנב כתום ופרוותי מבט רעב ומפוחד הבית שלי יכול להיות שלו אם יכניע אותי מי ימות? מי יברח? הוא פחד ממני בגלל שהייתי גדול ממנו,פחד כנראה יותר ממה שאני פחדתי ממנו כי הוא ברח. מבט אחרון חלקנו כשסגרתי את הדלת על פניו. המשכתי בשקרים היומיומיים הרגילים שלי. בלילה התעוררתי פתאום הבנתי למה השועל בא. הוא הגיע להזכיר לי כמה דלתות נסגרו על פניי כי פחדתי מדברים שנראו לי גדולים ממני
 11. צרחות שקטות

  נגעת בי
 12. שיר הספד

  זה קסום רק כשאתה נופל פנימה לא החוצה
 13. נהג המשאית

  נכתב בהשראת משהו לא קשור. בדיוני לגמרי
 14. טובה ב

  את באמת טובה! מאחל לך שלוות עולמים
 15. נהג המשאית

  נהג המשאית הזה נוסע רחוק.הוא אולי עושה את מה שכולנו רוצים לעשות-לברוח. נהג המשאית הזה בורח בעיקר מעצמו הוא לא מבין שאפילו מאות קילומטרים לא ירחיקו אותו גם לא קצת מהבעיות שלו מהסטיות שלו. נהג המשאית הזה עוצר בצד הדרך באמצע הלילה כדי לישון קצת אחרי 10 שעות רצופות של נהיגה, קשה לו להירדם כי הוא יודע שתכף הוא מגיע הביתה אבל כשהוא נרדם הוא חולם חלומות רטובים על ילדים קטנים ותמימים ואז הוא חולם שוב סיוט על אביו האלים שאנס אותו בילדות נהג המשאית כבר תכף מגיע הביתה והוא עייף מאוד העיינים שלו נעצמות מעייפות כי הוא כבר לא יישן טוב שבוע מהחלומות הוא לא מצליח לברוח ומאות קילומטרים לא ירחיקו אותו מחלומותיו. נהג המשאית יגיע הביתה בעוד קילומטר או שניים. והעיניים נעצמות בדיוק לפני הפנייה. נהג המשאית תכף מגיע לביתו החדש. מאות קילומטרים מצאו לו מנוחת עולמים.
×