מעבר לתוכן

Silent

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  33
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות Silent

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 14/04/1998

Profile Information

 • מיקום
  חיפה
 • תחביבים
  ספורט(טניס, ריצה).
  מוזיקה וסדרות(כל מה שטוב :P)
 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  טלה

מבקרים אחרונים

885 צפיות בפרופיל
 1. תראה, קשה לעזור לך מכיוון שלא ממש ברור מה טיב היחסים שלך עם ההורים. האם יצאת מהארון והם מקבלים אותך? בהנחה וכן, אז אני לא רואה בעיה בלספר להם. אתה יכול להגיד להם שאיגי זה ארגון נוער, בדיוק כמו הצופים, שעוזר לך לקבל את מי שאתה ולהכיר חברים. גם אם לא יתנו לך ללכת, אתה יכול להמשיך לדבר איתם, זה תהליך. ובמקס - הולכים ללא האישור שלהם.
 2. היי, אנחנו לא רופאים, אבל ידוע שהסיכוי להידבק באיידס מגמירה בפה הוא נמוך מאוד עד כדי בלתי אפשרי, מכיוון שהנגיף לא יכול לשרוד באוויר (חלל הפה) בניגוד לגמירה במין אנאלי. בלי קשר, אתה יכול לשאול אותו אם יש לו איידס. ומומלץ להיבדק כל כמה חודשים בלי קשר.
 3. בעיני אין קשר בין העובדה שאתה נמשך לגברים לזה שאתה נשי או גברי. בהגדרה, הדבר היחידי שמבדיל בין הומוסקסואלים להטרוסקסואלים הוא הנטייה המינית השונה. מעבר לכך הם אותם בני אדם. הסיבה שאתה אומר "נשיים" זה כי הומוסקסואלים בחלקם נוטים לשבור חינוך מגדרי(הבניות) שגברים ונשים מקבלים מגיל צעיר- בנות לובשות ורוד ובנים לא לדוגמא. אני אישית גם לא הייתי אומר "נשיים" ו"גבריים" גם כי זה מכליל, ובעיקר כי זה נותן תוחם מגדרי שאני אישית לא אוהב. נקודת המוצא היא שמותר לך לאהוב כל אדם, ברור שגבר יכול לאהוב גבר. זה לא משנה אם יש לו תכונות שנתפסות כנשיות או גבריות, אין שום סיבה ששני גברים שנתפסים כבעלי תכונות נשיות לא יצאו אחד עם השני. תצא עם מי שאתה רוצה ואל תיכנע לכל מיני סטיגמות שצצות מדי פעם. יום טוב :)
 4. יש את הבר נוער שהוא מ14-20, ואת המטבחון שהוא מ13-19. אם אתה רוצה להכיר אנשים כמוך הייתי ממליץ על הקבוצות של איגי. בכל מקרה אתה יכול למצוא עוד פרטים על הקבוצות של איגי ועל ה"מועדונים" שאתה מתעניין בהם פה
 5. בכל חברה יש אנשים שעפים על עצמם ויש אנשים שלא. אתה חושב שבקהילה הגאה רוב האנשים עפים על עצמם, אבל זה לא נכון. הייצוג של הקהילה הגאה שאתה רואה הוא הייצוג המוחצן, ייצוג שחלקו עף על עצמו בצורה מוגזמת. משום מה אנשים נוטים לייחס את המושג של "הקהילה הגאה" רק לאנשים מסוימים שהם "המוחצנים", "נשיים", "תל אביבים" ועוד כל מיני, וכל השאר לא נכללים שם. זו טעות לדעתי, כי הקהילה הזאת היא מגוונת כמו כל חברה ולכן כמו שבכל חברה יש את אלה שעפים על עצמם גם פה יש. אל תגיד שזה רוב, כי זה לא נכון, חבל שתטעה את עצמך ותחשוב שהקהילה הזאת שייכת רק לאותו חלק שעף על עצמו ומבליט את עצמו מעל השאר על חשבון אנשים אחרים שלא עפים על עצמם. על אף זאת ולמרות שהדעה האישית שלי סותרת את מה שאני הולך להגיד עכשיו, אני חושב שזה "בסדר" שאחד מן הגורמים ששופטים אנשים לפיו הוא המראה. בעיני זה מאוד רדוד, אבל אי אפשר להאשים אנשים אחרים שמתנהלים ככה. אני אישית הייתי שוקל להתרחק מהם כי הם פחות שווים את הזמן שלי.
 6. Silent

  ראש פתוח

  אממ, היי :) קודם כל אני חושב שזו הייתה החלטה נכונה בשבילך להירשם לפורומים, ולשתף את המחשבות שלך בפורום הזה ספציפית בו יש אנשים שיכולים להזדהות איתך. אני אישית לא ביסקסואל עד כמה שידוע לי, אבל כן הייתי רוצה להגיד כמה דברים אם זה אפשרי :). בתור התחלה סקרנות זה רגש שיש לכל בן אדם. כל בני האדם סקרנים ורוצים לגלות דברים חדשים, ככה שהרגשות שאתה התחלת להרגיש והנסיונות שלך לחקור אותם הם ממש לגיטימיים ונכונים. אז... איפה להכיר אנשים כמוך? אין ממש מקומות שמיועדים רק לביסקסואלים, אבל אתה כן יכול למצוא אנשים ביסקסואלים במקומות שונים של הקהילה- קודם כל הפורום הזה הוא מנגנון טוב בתור התחלה כפי שכבר ציינתי. לא ידוע לי על מסיבות או ליין של מסיבות שהוא מיועד רק לביסקסואלים למען האמת. אתה יכול לנסות לחפש בברים/מסיבות של גייז למרות שיש מצב שזה יהיה די מוגזם בשבילך לפעם ראשונה. אממ, יש גם את המנוע של האפליקציות שאתה יכול לחפש שם להכיר אנשים מהקהילה(וביסקסואלים), אבל אני לא בטוח שזה מנגנון נכון בשבילך. יש כל מיני קבוצות בפייסבוק וברשתות חברתיות כאלו ואחרות. אני לא ממש יודע להסביר עליהן יותר מדי אבל יש מצב שזה יעזור לך. אני באמת חושב שהפורום הזה הוא הדרך הכי טובה שלך לדבר עם אנשים בסיטואציות כמו שלך. קח את זה באיזי בכל מקרה ואל תמהר. שיהיה לך בהצלחה :)
 7. Silent

  פשוט תכנסו

  איך הומו אמור להיראות או להישמע? הומוסקסואליות זו נטייה מינית, אין לזה קוד לבוש, קול מסוים, והתנהגות מסוימת, כל אלו סטריוטיפים כמו שאמרת(אך לא הפנמת). ולמה להיכנס בכוח למשבצות? תתנהג איך שאתה ואל תתאים את עצמך לאחרים. יש הומואים מכל הסוגים. משום מה יש סוג מסוים ש"מודגש" ונוצרו בעקבותיו סטריוטיפים על קהילה שלמה, אבל אלו רק סטריוטיפים. יש הרבה הומוסקסואלים שאוהבים ספורט(אני יכול לתת את עצמי כדוגמא). התת תרבות שאתה מדבר עליה נראית בגלל שהיא יחסית מוחצנת, בעוד השאר פחות מוחצנים. אני בטוח שקבוצות השונות של איגי תמצא אנשים שיש להם תחומי עניין דומים לשלך. אל תתייאש או תחשוב אחרת בגלל שני אנשים שלא הפנימו שהומוסקסואליות זה לא מועדון סגור.
 8. אממ, אפשר להבין אותך. לקהילה הגאה בפרט יצא שם של סטוציונרים במיוחד בשל העובדה שרוב האנשים באתרי היכרויות מחפשים רק מין. אבל שים לב, הדגש הוא על "הרוב". אם אתה שם לעצמך גבולות בכל הנוגע למה שאתה מחפש, אז יש סיכוי שתכיר אנשים גם דרך אפליקציות ואתרי היכרויות. אתה יכול לנסות ללכת לאיגי בוגרים, זה די בטווח הגילאים שלך. בכללי זה פחות למטרת היכרויות אבל אף אחד לא אמר שלא תוכל להכיר שם. יש גם קבוצות ברשתות החברתיות שסוג של אפשר להכיר דרכן.(לא יצא לי ממש להתעמק בזה). יש לך גם את הפורומים פה, אתה יכול להכיר אנשים חדשים ואולי ייצא מזה משהו. בכל מקרה אתה אומר שאתה רוצה לחשוב על זוגיות עם גבר, אבל כל מה שעשית עד עכשיו היה לקיים יחסי מין ריקים מתוכן(סטוצים). אני חושב שאתה צריך לעשות סוויץ בראש שלך כפי שאמרת מסטוצים לזוגיות וזה יתחיל להניב תוצאות.
 9. היי :) קודם כל אל תכנס לפאניקה, אנשים מבצעים טעויות כל הזמן, זה לגיטימי וזה מה שעושה אותנו בני אדם. בעתיד הרחוק רוב האנשים מסתכלים על העבר וצוחקים עליו עם חיוך. ובכללי אנשים רבים עושים את מה שעשית ומתחרטים על זה. באספקט הרפואי הייתי ממליץ לך לבצע בדיקה כדי לוודא שלא נדבקת במשהו, בכל זאת קיימת יחסי מין לא מוגנים עם מישהו שפגשת מאטרף. אומנם הסיכויים שיש לו משהו/שנדבקת נמוכים, אבל עדיף להיות בטוח מאשר טיפש. זה יעזור לך גם להירגע. אני הייתי לוקח את מה שעשית כחוויה חד פעמית שלא תחזור יותר, ומנסה להסתכל קדימה. להגיד "לא" לבן אדם שנמצא מולך זה דבר שקשה לעשות אבל תצטרך ללמוד מזה. נסה לקחת את החוויה הזאת כמשהו חיובי על אף הפרטים הלא נעימים. נסה לחשוב שאתה לומד ממה שעשית לעתיד בשביל שהוא יהיה טוב יותר :)
 10. Silent

  פריקה

  חשבת לנסות לחפש באפליקציות האלה משהו אחר חוץ מסטוץ? אני לא מסוגל להבין אותך כי אני לא משתמש באפליקציות, אבל כן מזדהה עם האמירה שלך לגבי סטוצים- אחת הסיבות שאני לא עושה סטוצים היא בדיוק כמו שציינת- אין תקשורת, חום ואהבה. אם אתה לא יכול להתנתק מהאפליקציות, אולי תנסה לחפש דברים שם שהם מעבר לסטוץ? גם את זה אפשר למצוא שם. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה, ושבת שלום גם לך
 11. Silent

  השמנה

  מנסה לעשות ספורט ולאכול תזונה נכונה(לשתות גם הרבה מים בין לבין). אל תיקח תרופות כאלה סתם, חבל על הבריאות שלך. מעבר לכך הייתי אולי מנסה להיפגש עם תזונאית או רופא שמומחה לעניין הזה(אם יש) ופחות מסתמך על האינטרנט שמכיל דברים לא מועילים ברובו. אין לי ממש מה להגיד מעבר לזה.
 12. אני לא ממש מבין בנושא הזה אבל- אני יכול להגיד שבני אדם מאז ומתמיד נמשכים לשלמות- זאת הסיבה שדוגמנים הם אנשים מושלמים שהבגדים נראים עליהם הכי טוב- ולכן אנחנו נמשכים לשלמות שלהם ורוצים לקנות את הבגדים שהם "מוכרים". אני חושב שזה תופס גם פה- אתה נמשך לגברים מושלמים שהם כביכול "גבר גבר" או שיש לו משהו שאין לך(כביכול). עכשיו, בסופו של דבר בפורנו מוצגים רק האנשים המושלמים, והמטרה העיקרית של פורנו זה לספק אותך. אין שם שום דבר מציאותי. לכן אני לא חושב שיש לך איזו שהיא סיבה לחשוב שאתה "נחות" לעומתו או להרגיש שזה לוקח אותך למקום לא טוב. אני אישית רואה ב"להביא ביד על בחור"(אני אייחס את זה לפורנו כי לא ברור לי אם זה משמעות מילולית או לא מילולית חח) אמצעי לסיפוק מיני וזהו. אין לך טעם להשוות את עצמך למשהו שהוא לא מציאותי. אתה מושלם כמו שאתה וזה טוב שאתה מודע לזה. אני באמת לא חושב שיש לך איזה שהיא סיבה להתעמק בסיבות שאתה "מקנא" באותו בחור או שזה מביא אותך לאקסטזה מהירה לפעמים.
 13. Silent

  מין בטוח(16)

  הסיכוי להידבק במין אוראלי הוא מאוד נמוך אבל קיים. אם אתה רוצה לקחת או לא לקחת את הסיכון זו החלטה שלך, אבל אם אתה נפגש עם הרבה גברים אז הסיכון עולה...
 14. היי אפשרות ריאלית אחת- אתה יכול ללכת לאיגי שנמצאת בעיר גדולה סמוכה שקרובה למקום שאתה גר בו. אתה יכול לנסות להכיר פה בפורומים אנשים מהסביבה שלך.(ובשביל זה אתה צריך להירשם :)) אתה יכול לנסות ללכת למטבחון/ברנוער למרות שזה די רחוק מאיפה שאתה גר.
 15. Silent

  מבולבל לאללה

  אומנם אני לא בגיל שלך, אבל האמת שמה שאתה מתאר פה היא תופעה די רגילה. קודם כל נרשמת לפורום והתחלת לדבר עם אנשים כמוך-שזה הוביל בעקיפין לתחושת פורקן(אני יכול להעיד על עצמי בעניין הזה שדיבור עם אנשים שמבינים אותי גרם לי להרגיש פורקן ובגלל זה אני יותר משוחרר כרגע). האדם מטבע היסוד שלו הוא יצור סקרן, ככה שמותר לך להסתקרן מדברים שאתה לאף דווקא רוצה- נגיד פורנו של הטרוסקסואלים. אני יכול גם להכליל בצורה רחבה שכל הטרוסקסואל ראה פעם אחת פורנו של גייז ולהפך. אל תהיה לחוץ, פשוט תחיה את החיים כמו שאתה רוצה ותנסה דברים שאתה רוצה לעשות. שבוע טוב :)
×