Jump to content

18יובל18

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About 18יובל18

 • Rank
  חבר/ת פורום מתחיל/ה
 • Birthday 08/18/2000

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  אריה

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. 18יובל18

  רוצה לדבר

  דברי איתי
 2. אני מרגישה בדיוק כמוך שלחי הודעה אולי את אשתי לעתיד
 3. תודה על המענה ולא התכוונתי שבאמת יש לי OCD. אני חושבת שזה נובע מחוסר אהבה וזוגיות וכן זאת הדלקות אבל הדלקות שנשארת איתי להרבה זמן
 4. אז ככה, אני פשוט מתאהבת בכל בחורה שנייה שאני פוגשת ברמה הכי חולנית של חלומות ומחשבות בלתי פוסקות שמטרידות לי את הראש ולא עוזבות אותי ורק מדכאות אותי. הקטע הוא שזה לא מישהי ספציפית, במקרה כזה הייתי יודעת איך לטפל בזה אבל זה פשוט כמעט כולן ואני רק נפגעת מזה כי כמעט בכל המקרים זה סטרייטיות. אין לכם מושג כמה זה קשה לי זה כמו OCD פשוט לא מצליחה להפסיק להתעסק כל פעם במישהי אחרת באובססיביות ובלי מנוחה. אני חושבת שזה ייפסק כשתהיה לי מערכ יחסים אבל זה יקרה עוד הרבה זמן כי אני עדיין די בארון ואין בסביבה שלי כלכך לסביות.. מתחננת לעצות\פתרונות..
 5. ברש-סרט ישראלי יצא לפני שנה על לסביות מתבגרות
 6. 18יובל18

  תגידי, זה כאב?

  שם\ כינוי: יובלגיל: 16 וחציגרה ב:תל אביבהייתי רוצה לגור ב\ להיות עכשיו ב: להיות בתאי לנדדדדדדדדתחביבים: גולשת גיטריסטיתהבילוי המועדף שלי הוא: סקס, מסיבותתתאני הכי שונאת: צביעות ואבוקדוהדייט המושלם: ים פיקניקז'אנר מוזיקלי מועדף: רוקקקקקקקקק לנצח נשים מוערכות מהארץ, מחו"ל, מהחלל ובכלל: משפט מאפיין: באלי הכלתוכנית טלוויזיה אהובה: ניראלי שזה יהיה המפץ הגדולהסרט הכי טוב שראיתי הוא: קפטן פנטסטיקהספר הכי משפיע\טוב\משנה חיים שקראתי:חרא על ספריםאומרים עליי שאני: שיואוו אם היה לך זין הייתי שוכבת איתך מזמןןן. (סטרייטיות זדיינו)מילה, או שתיים לסיום: אנלא חוקית
 7. היי, מישהי כאן יוצאת לסמינר מדצים של הנוער העובד והלומד ביום ראשון?
 8. כל הודעה שאת שולחת לי כל צלצול טלפון ממך גורמים לי להחסיר פעימה. אני לא יכולה להסתכל עלייך בלי לרצות לנשק אותך, את השפתיים היפות שלך אני שונאת את זה שאני אוהבת אותך הדבר היחיד שבראש שלי כל הזמן זו את ולמה את עושה לי טיזינג אם את בעצם סטרייטית?
 9. זה עדיין לא עוזר.. היא לא מודה או שהיא באמת סטרייטית זה לט כלכך משנה לי
 10. אז ככה.. הכל התחיל באיזה מסיבה.. הייתי שיכורה והיא קצת, ישבתי כמה מטרים מדלת המועדון עם כמה ילדים שהכרתי שם והיא הגיעה(הילדים שישבתי איתם היו חברים שלה) שאלה איך קוראים לי ואם אני רוצה לבוא לרקוד כי אף אחד לא זורם. הייתי בראש טוב אז זרמתי איתה. רקדנו מלא מלא מלא זמן בצורה די מינית, נגענו כזה אחת בשנייה, ניסיתי לנשק אותה ולא הצלחתי. יום אחרי המסיבה שלחתי לה הודעה ודיברנו.. הייתי צריכה ללכת לבצפר שלה בשביל משהו, אז הלכתי לשם והיא באה להגיד לי שלום, כשנפרדנו היא לחשה לי באוזן:יאללה ביי זונה והפליקה לי בתחת. כל הזמן שדיברנו היא אמרה לי שהיא תזיין אותי ושנתנשק וכששאלתי אותה ברצינות אם היא רוצה נשיקה היא אמרה"מה את סתומה למה שאני יתנשק איתך?!" בבהלה. היא מבלבלת אותי מאוד. באותו יום בערב נפגשנו לחצי שעה בערך והתנהגנו כאילו לא קרה כלום, כשנפרדנו היא מיששה לי את התחת ממש ואמרה "ככה נגעתי לך היום" ואז היא הייתה צריכה ללכת. כמה ימים אחר כך היא אמרה לי שהיא מתגעגעת אליי ויום אחרי היא באה אליי, היה די כיף נגענו קצת אבל לא בקטע מיני מידי שהיא יכולה להודות בו והייתי בטוחה שהיא רוצה לנשק אותי.. אחרי שהיא הלכה סימסתי לה "אם הייתי מנשקת אותך היית זורמת?" היא אמרה "לאא למה שאני יתנשק איתך ימפחידה" ומאז קצת התרחקנו אבל עדיין מדברות פה ושם. כבר אין את המתח שהיה בינינו כי היא יודעת שאני רוצה, בקיצור הכל הלך. ומאז אני לא מפסיקה לחשוב עליה, אני לא מצליחה להסתכל עליה בלי לרצות לנשק אותה או לגעת בה. אני מאוהבת בסטרייטית, הדבר הכי מתסכל שיכל לקרות לי. אני לא יכולה להפסיק להסתכל על תמונות שלה. כל פעם שהיא שולחת לי סנאפים בפרטי דופק לי הלב או כשהיא מקלידה הלב שלי על 120. די נמאס לי אני רוצה אותה יותר מכל דבר אחר בעולם. והיא לא. מישהו יכול להגיד לי איך יוצאים מזה? אני לא רוצה אותה רק בתור ידידה ואני לא מצליחה להתקדם הלאה..
×