שיר כוהן

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  55
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

2 עוקבים

אודות שיר כוהן

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 07/04/00

Profile Information

 • מיקום יקנעם
 • תחביבים לרכוב על סוסים ולכתוב ספרים.
 • פנו אלי ב לשון נקבה
 • מזל גדי

Contact Methods

 • הקבוצה שלי עפולה

מבקרים אחרונים

1,281 צפיות בפרופיל
 1. הקבוצה בזכרון יעקב

  כן היא פעילה
 2. היי, עצוב לי לשמוע על המצב של אחיך ואני מקווה שיפסיק לפגוע בעצמו... 1.לגבי זה שניסה להתאבד ושמת לב כל הזמן לחתכים חדשים בידיים שלו זה לא טוב וזה משהו שלדעתי מצריך שיחה עם משהו או משהי שמבינים אותו ועברו מה שהוא עבר או עדיין עוברים. אם אח שלך שיתף אותך אז כנראה שהוא מרגיש פתוח איתך ומבקש ממך עזרה כי הוא סומך עלייך אז קחי אותו לשיחה בחדר שלו ותגידי לו מה את מרגישה לגבי זה שהוא פוגע בעצמו ואיך הוא רוצה שתעזרי לו או תתמכי בו. 2. זה ממש לא טוב שזה המצב והוא רק הוגר בפנים ולא מוציא הוא בטח מרגיש נוראה שכל הזמן יורדים על מי שהוא מה שממש פוגע בו וכואב לחויות אותו בתור משהי מאותו מצב במשפחה המורחבת אני יכולה להמליץ לא לצאת כרגע שהוא חלש נפשית כי זה יכול להחמיר את מצבו. זו בחירה שלו מתי לצאת ומתי הוא מוכן לצאת בפני המשפחה אני מאמינה שבסוף הם יקבלו את זה אך זה תהליך והוא לא קל אבל הוא יהיה בסדר אם תלווי אותו לאורך הדרך ויהיה לו לפחות בן אדם אחד איתו. בנוסף את מוזמנת לשלוח לי אימיילים להתייעצות או לפתוח כאן חשבון ולכתוב לי הודע השמח לעזור לך ואחיך במיוחד כי אני מכירה את המצב שלו מקרוב: ahr214365@gmail.com מקווה שעזרתי לך מקווה שמצבו ישתפר : )
 3. איך אתם יודעים?

  תודה :) את מוזמנת לכתוב לי בפרטי על התהליך הארוך שעברת אם את רוצה...
 4. איך אתם יודעים?

  התהליך שעברתי התחיל בכיתה ד שאתהבתי בילדה מהשיכבה אך זה לא העסיק אותי יותר מדי אז אני מניחה שהתהליך שלי התחיל בכיתה ז כשהבלבול גבר אחרי שראיתי סרט שבוא שתי בנות מתנשקות וזה היה כאילו משהו בי נדלק זה לא קרא אף פעם ובלבול תקף אותי. וראיתי שבנות מתחילות לצאת עם בנים ואני אהבתי בנות והסתכלתי על בנות. הרגשתי לבד באותה תקופה והיה לי קשה אז לקחתי צעד אחורה מכולם כדי להבין את עצמי יותר טוב ואת מי אני אוהבת...מאז היו לי קראשים על בנות אך לא משהו רציני. עברתי את התהליך במשך 3 שנים שבסיום כיתה ט הבנתי שאני לסבית ומסתכלת רק על בנות ואוהבת רק בנות. אחרי שהבנתי שאני לסבית אמרתי למחנכת שלי שחשבתי שתקבל אותי היא הופתע לגמרה אבל אמרה שזה בסדר והיא הפנתה אותי לאיגי ולאנטרנט החלטתי לצאת בפני ההורים שלי אחרי חודשיים ככה מאז שאמרתי לה זה לא היה פשוט כי באנטרנט היו חוויות טובות מהיציאה מהארון ולא טובות פחדתי שהם יגלו ובגלל הפחד שיגלו בלי שאני זאת שאספר ומשהכנסו ויראו שאני קוראת מידע על זה במחשב גרמה לי להבין שאני חייבת לצאת ומוכנה לצאת. לקחתי אותם לשיחה וסיפרתי להם שאני אוהבת בנות ובאותו לילה היה הלילה הקשה ביותר שלי הם לא קיבלו זאת והתנפלו עלי אך למזלי איתה המחנכת שלי שקיבלה אותי ותמכה בי מול הורי. בסוף כיתה ט קיללה אותי חברה שלי כלסבית וזה ממש עצבן אותי וכך הגעתי למצב שאחרי הרבה חודשים בכיתה י עם המחנכת החדשה שלי שספרתי לה בתחילת שנה והייתה בסדר עם זה ב2 בינואר סיימתי את היציאה מהארון שלי בכך שיצאתי מול כיתתי עשיתי להם שיעור חינוך בנושא להטבים ויצאתי מהארון והם קיבלו אותי והרגשתי כל כך טוב. הבנתי שהדבר הכי חשוב זה שאני מקבלת את עצמי ושלמה עם עצמי, למדתי גם שאני שמחה שעברתי את התהליך הזה וזה בסדר שאני לסבית ואוהבת בנות זו לא קללה.
 5. איך ההורים שלי יקבלו אותי?

  זה לגיטימי לחשוב זאת אבל את אותו בן אדם שהיית כולה נטייה מינית שונה אז אין סיבה שיסתכלו עליך אחרת ותתפלאי אבל בני אדם יכולים להפתיע
 6. איך ההורים שלי יקבלו אותי?

  אני יצאתי מהארון בפני כולם ועברתי תהליך במשך 3 שנים של לקבל את עצמי. אני מחוץ לארון וזה הדבר הכי טוב שקרה לי ואני לא יכולה להבטיח לך כמה זמן ייקח להם יקבל אותך. אלו שאלות שגם אני שאלתי את עצמי אך לא יכולתי להסתיר עוד אז יצאתי להגיד לך שישר קיבלו אותי או שמקבלים אותי...לא אבל אני בטוחה שבסוף הם יקבלו אותי וכך גם אותך בסוף יקבלו וזה שווה את זה שעכשיו אני יכולה להיות מי שאני.
 7. יציאה בפני בית הספר

  הסביבה שלי הגיבה מדהים הם קיבלו אותי והיה להם הרבה שאלות בנושא למרות שאני נמצאת בסביבה שלא ממש מקבלת והיו כמובן כאלה שלא קיבלו. התייחסו עלי רגיל אבל יותר בפתיחות. הם כיבדו אותי קצת יותר כי הייתי פתוחה איתם וסיפרתי להם הכל ונתתי מענה לשאלות שלהם.
 8. נגמר לי בית ספר ואני חושבת שהספקתי הרבה השנה כי סיימתי את היציאה שלי מהארון השנה...

 9. סקר גילאים

  17
 10. את יכולה להרשם ולדבר איתי עברתי משהו דומה לשלך... ואת יכולה ללכת לאיגי שם יעזרו לך ותוכלי להכיר נערים ונערות בגילך...
 11. לא בטוחה

  לדעתי את צריכה ללכת לאיגי ולראות... וקודם כול לעבור תהליך של השלמה עצמית של מי את?
 12. שאלון היכרות קצרצר(:

  מה התכונה שאני הכי אוהבת בעצמי- טוב לב, שגורם לי לעזור לאחרים.- מה התכונה שאני הכי שונאת- שאני לפעמים ממש רגישה ובגלל זה אני נפגעת יחסית בקלות.- מה נחשב סימן ההיכר שלי- שרשרת שאני ממש אוהבת.- משפט לחיים- אני מקבלת אותך אז אתה צריך לקבל אותי.- מה הדבר שהכי מעצבן אותי- שאומרים לי מה לעשות. - בלי מה אני לא אוכל לחיות- שוקולד.
 13. ההומופוביה בבית ספר

  גם אני השמח לדבר איתך.... אני גם יצאתי וקיבלו אותי יפה אבל אני יכולה רק להמליץ לך לא לזרוק את זה עליהם ולספר להם תוך כדי שיעור שאת מכינה על הומופוביה ותהליך היציאה מהארון. אם את רוצה השמח לעזור לך....
 14. בנות שרוצות להכיר?

  מוזמנת לשלוח לי הודעה : )
 15. צריכה עזרה דחוף!!

  תעשי את זה רק שתרגישי מוכנה...אחרת זה ילך לא טוב...