• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

Itay17

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  90
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

2 עוקבים

אודות Itay17

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 09/09/99

Profile Information

 • מיקום תל אביב
 • פנו אלי ב לשון מעורבת
 • מזל בתולה

Contact Methods

 • הקבוצה שלי המטבחון

מבקרים אחרונים

573 צפיות בפרופיל
 1. איגי זה מקום מדהים שתוכלי להכיר בו א.נשים מדהימים.ות שישמחו להכיר אותך ולדבר איתך! איגי זו הזדמנות מעולה להכיר עוד נוער להט"בי שעובר כמעט בדיוק את אותם קשיים/חוויות כמוך וזו הזדמנות לשתף, להתייעץ, ללמוד וגם לקבל עזרה אם צריך. לגבי השהות שלך שם זה הרבה תלוי בך והאם תתחברי לא.נשים שם, אם כן אז יהיה לך פאן במקסימום! לגבי הגיל אני מניחה שיבליגו, זה לא שאת בת 10 ואז זה כבר עניין. אני יודעת בקבוצה אחת של איגי שיש חניכה בת 12/13. אין מבחני קבלה, את פשוט צריכה ליצור קשר עם המדריכות וכנראה שתהיה לכן שיחת היכרות. ממליצה לך לנסות וגם להירשם פה לפורומים וכך להכיר א.נשים בצורה טובה יותר מקווה שעזרתי :)
 2. לכל אחד זה בא בתקופה אחרת, לי זה בא כשהבנתי שיש הומו בבית ספר שלי. לפני זה לא הגדרתי את עצמי ככה, פשוט ידעתי שאני נמשך לגברים בלי הגדרה מסויימת. אנחנו לא יכולות לשלוט בזה וכשזה בא זה מעסיק אותנו 24/7. פשוט תזרום עם זה ואולי גם תחקור קצת. מציע לך להרשם לפורומים, לשאול ולהתייעץ ובהצלחה בבגרות :)
 3. פסיביות

  ב. לא קשור לנשי או גברי אם אתה נהנה מחדירה (לפי דעתי לא צריך את החלק השני) הגיע הזמן לשבור חוקי מגדר!!! די להפרדה בין נשיות וגבריות, כן לשיווין ולאחווה! שכל אחד.ת תעשה מה שבא לה בלי לתת דין וחשבון לאף אחד!
 4. *המטבחון- זלמן שניאור 15 תל אביב, שני+שלישי+חמישי 18:00-21:00 *והברנוער- נחמני 28 תל אביב, מוצ"ש *הפורומים של איגי *פורום "גאים בעצמנו" fxp
 5. לפי דעתי אתה פשוט צריך להיות בסביבה שתתמוך בך, למשל מעגל החברים שלך. תבלה בעיקר איתם ואם תרצה לצאת מהארון אז יהיו לך חברים שיתמכו בך במקרה ויהיו הערות למיניהן. מספיק חבר.ה אחד.ת או שנ.תיים שיהיו איתך לאורך התקופה וזה מה שחשוב, תתעלם מכל מי שלא מקבל אותך ותהיה מי שאתה. אל תתייחס כי זה פשוט לא שווה את המאמץ. אני רק בשלב די מאוחר הבנתי שאני פשוט צריך לחיות את החיים שלי כפי שאני רוצה בלי לחשוב על מה יגידו או מה יקרה. אבל עכשיו אני עושה מה שבאלי וכל השאר פשוט יכולים לקבל אותי או לא, זה לא הפסד שלי. אתה גם יכול להרשם ולהכיר פה חברים.ות שיעזרו לך וישמחו לדבר איתך. מקווה שעזרתי :)
 6. יכול להיות שהיא המומחית אבל בכל כלל יש יוצא מהכלל. במקרה הזה אתה הוא היוצא מהכלל ואם אם הכי טובה לאחרים לא אומר שהיא הכי טובה עבורך. אתה צריך למצוא מטפל.ת אחר.ת שתתאים אליך, תתייחס אליך בכבוד ולא תאנוס ממך מידע שאתה לא רוצה לשתף. אמנם היא לא תהיה המומחית אבל היא תהיה מומחית וזה מה שחשוב כרגע. זה שא.נשים לא מתייחסות אליך בכובד ראש ואומרות שזה בגלל האוטיזם זו כבר בעיה מסוג אחר. לפי דעתי אם הוריך או קרוב משפחה שלך לא מקשיבים לך ולרצונות שלך אתה צריך לפנות לגוף אחר שמטפל ועוזר לא.נשים עם אוטיזם וכך תקבל את ההקשבה, היחס המכבד והעזרה שאתה רוצה וצריך לקבל.
 7. קבוצה בוואטסאפ!

  חמוד זה ממש לא המקום! עצוב שזונה עבורך היא דרך לקלל... ואם אתה ככ נגד הומואים למה אתה רוצה אותנו על הזין שלך? אתה יכול לקחת את עצמך ולעוף מפה כי זה לא המקום לא.נשים כמוך. יש פה מרחב בטוח לנוער להטבי וההודעות שלך פה פוגעות במרחב שלנו. אם אתה באמת הומו מודחק כפי שנכתב כתאוריה לפני אז זו לא הדרך לפרוק את זה. אם אתה רוצה עזרה רק תבקש, הרבה ישמחו לעזור לך. בשורה תחתונה, נוער להטבי בא לפה כדי לשתף, להתייעץ, להכיר חברים ולהרגיש שייך. זהו המרחב הבטוח שלנו להיות מי שאנחנו ולאף אחד.ת אין את הזכות לקחת אותו מאיתנו!
 8. היי, לשאלה שלך לא אוכל לענות מפאת חוסר ידע בתחום אך יש לי כמה שאלות אליך. למה אתה לא עובר לאחת.ד אחר.ת? איפה ההורים? ולמה אתה מסכים לדבר על נושאים שאתה לא רוצה לדבר עליהם? אתה לא יכול פשוט לא לענות לה? סליחה אם אני נשמע שיפוטי או ביקורתי, ממש לא! אני מנסה להבין את הבעיה שלך
 9. זה באמת מצב מבאס אבל אתה יכול להישאר בארון עד סוף הלימודים או לצאת מהארון ולעבור לבית ספר אחר אם באמת היציאה תשפיע על הציונים שלך. אתה גם יכול לצאת מהארון אבל בלי שהמורים ידעו. בסופו של דבר זו ההחלטה שלך אם לצאת או לא, אתה יכול להתייעץ עם ההורים ואני מקווה שתקבל עוד עצות פה.
 10. שיער גוף

  לייזר זה לא פעם אחת, זה טיפול ארוך של כמה מפגשים. הכל תלוי בצבע השיער ובעובי שלו. לייזר לא מעלים בבת אחת אלא מדלל עד לכמות המבוקשת. בנוגע לשואל השאלה, לי אישית כן מפריע אם זו כמות גדולה אבל כל אחד והטעם שלו. אם לדוגמא מישהו/מישהי יתאהב בך אז לא ישנה לו כמה שעיר אתה כי הוא אוהב אותך בכל מקרה. כמובן שאם תרצה אתה יכול לגלח/לעשות שעווה, זה לא דבר של מה בכך, יש הרבה שעושים את זה ולא מייחסים לפעולה הזו חשיבות רבה. מקווה שעזרתי :)
 11. שיר מהמם! ואחותה מעולה! החדש של גאגא מושלם וגם של קייטי ממש טוב
 12. אבל למי שיצר אותו אולי יש או שהוא רוצה להעביר מסר דרך היצירה שלו. אפשר גם לטעון שקורה ואסמי ביסקסואליות או נמצאות על הקשת. אמנם אלו דמויות מצויירות אבל מישהו או מישהי יצר.ה וציירה אותן ולכן הוא או היא מעביר.ה את המסרים שלו.ה דרכן בין אם אלו מסרים מובהקים ומבוססים ובין אם אלו תיאוריות של א.נשים
 13. היי, קראתי את מה שכתבת ומה שיש לי לומר לך זה שאת לא חייבת להגדיר את עצמך ולקרוא לך בשם, ממש לא! השמות נוצרו כדי שא.נשים יוכלו להזדהות עם משהו, להרגיש שייכים.ות, שיש עוד כמוהם.ן, אבל זה לא בהכרח אומר שאת צריכה גם להזדהות ולקרוא לעצמך לסבית/ביסית/פאן או כל דבר אחר. יכול להיות שאת עדיין בשלבי גילוי עצמי ואת נמצאת בסערת רגשות שאת לא יכולה לברוח ממנה. אבל כרגע, תהיי מי שאת רוצה להיות, תעשי את מה שאת רוצה לעשות והכי חשוב תאהבי את עצמך! את ממש לא קוטרית, לפי דעתי את רק מבולבלת. אם תרצי את יכולה לפתוח משתמש ונדבר בפרטי, ולא רק איתי, יש פה הרבה א.נשים שישמחו לדבר איתך ולעזור לך לעבור את מה שאת חווה כרגע! מקווה שעזרתי, אני פה לכל שאלה שלך :)
 14. היי, אתה יכול ליצור משתמש ונדבר בפרטי :) לא פשוט להיות הומו בסביבה כמו שלך.. עצוב לשמוע שאיבדת את כולם :(