• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

Itay17

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  65
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות Itay17

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 09/09/99

Profile Information

 • מיקום תל אביב
 • פנו אלי ב לשון זכר
 • מזל בתולה

Contact Methods

 • הקבוצה שלי המטבחון

מבקרים אחרונים

442 צפיות בפרופיל
 1. תענו..חייב עזרה

  אני מתעלמת מהערות כאלו וממשיכה הלאה. לא איכפת לי מאותם אנשים שמנסים להיות "מקובלים" והם לא שווים את ההתייחסות שלי אליהם. לפעמים אני גם זורם ומחזיר להם אבל הכי טוב זה לא להתייחס. בסופו של דבר הם סתם אנשים שחולפים לנו בחיים, אנשים ללא ערך. אני מחזק את הדברים לעיל וממליץ לך להיות בסביבה תומכת, אתה תרגיש נוח יותר עם עצמך והערות כאלה כמעט ולא יפריעו לך. מקווה שעזרתי ואני פה לכל שאלה שלך :)
 2. לא טעית, פשוט רצית להתנסות. אני יכול לומר מנסיון אישי שגם אני התנסיתי עם מישהו מבוגר ממני (אמנם לא יחסים מלאים) ואני מסתכל על זה בתור חוויה. הייתה גם פעם שעשיתי שטות אבל לומדים מזה וממשיכים הלאה. שהמחשבות האלו לא יעסיקו אותך יותר מידי, תסיק את המסקנה שלך מהאירוע ותמשיך הלאה נבון יותר. בלי חוויות וטעויות לעולם לא נלמד איך להשתפר וממה להמנע בעתיד. מקווה שעזרתי ואני פה לכל שאלה שתהיה לך :)
 3. קצת סדר בבקשה

  כן, אם למי שמוצץ לך יורד דם בפה (בעיית חניכיים למשל) או אם יש לו הרפס אז יש לך סיכוי להידבק
 4. גמנסיה יותר שווה ;)
 5. היי, יש לך את המטבחון, את הברנוער ואת הפעולות של איגי. מטבחון- שני, רביעי וחמישי 19:00-21:00 ברחוב זלמן שניאור 15 (מאחורי גן מאיר) - נוער (בעיקר צעיר) ברנוער- מוצ"שים, נפתח ב- 19:30 ברחוב נחמני 28 (ליד רוטשילד) - נוער (בעיקר בוגר) פעולות- http://igy.org.il/page.php?id=41 - מסגרת של נערות שנפגשות על בסיס שבועי מקווה שעזרתי :)
 6. "Talk to me baby"

  אני פה אם את רוצה לדבר :)
 7. מישהו לדבר איתו

  היי, מוזמן לשלוח הודעה פרטית :)
 8. חדש פה (:

  היי, ברוך הבא :) אני פה אם אתה רוצה לדבר :)
 9. מישהו כאן?

  בבועה התל-אביבית אוכלים מלבי חחח סתם, אני פה ותמיד שמח להכיר חדשות :)
 10. בר נוער

  רחוב נחמני 28 (ליד רוטשילד) נפתח ב19:30 אם אני לא טועה
 11. חג שבת שלום שמח

  חג שמח :)
 12. כדורגל

  את יכולה להגיד להם שזה בכדי להיות בכושר ולא להיות תקועה בבית כל היום מול הטלוויזיה או שמאז שהפסקת ללכת לקראטה את מרגישה שחסרה לך פעילות ספורטיבית. תגידי שזו דרך להכיר חברות חדשות והפוגה מהלימודים/ דרך להעביר את שעות הפנאי במשהו שאת אוהבת לעשות. או שאת יכולה לדבר הכי בכנות ולומר להם שאת רוצה לשחק כדורגל ושירשמו אותך
 13. כדורגל

  אממ קודם כל, ממתי כדורגל זה של בנים? מתי יצא חוק המשייך את הכדורגל לבנים? יש הרבה ספורטאיות כמו שחר פאר, יעל ארד, ירדן ג'רבי והרשימה עוד ארוכה... (רשמתי את המוכרות בכוונה) אם את אוהבת משהו, לכי על זה!! את גם יכולה לפנות לארגון אתנה המקדם ספורט נשי בישראל והם יעזרו לך ("כשאת עושה ספורט את תמיד מנצחת"). http://football.org.il/Faq/Pages/WomanFAQ.aspx צירפתי לך קישור של ההתאחדות לכדורגל בישראל לסעיף של נשים, את יכולה לקרוא אם את רוצה. בקיצור, מה שאני מנסה להגיד זה שהמגדר שלך הוא לא מגבלה ואת יכולה גם לשחק כדורגל וגם לשחק בברבי (כן, הרגע שייכתי למגדרים..) לגבי ההורים, את יכולה לשאול את אמא שלך למה היא עובדת? (ממתי מותר להן לצאת מהבית?) ואת אבא שלך למה הוא מתגלח/מסתפר? (ממתי מותר לגברים לטפח את עצמם?). תהיי מי שאת ותעשי מה שאת אוהבת :) מקווה שעזרתי :)
 14. חחח כתבתי בלשון נקבה אבל כמובן שיש מכל המינים אז אין בעיה להכיר חברים אתה גם יכול ללכת למטבחון או לברנוער אם אתה רוצה מסגרת פחות מחייבת
 15. חוויה לא נעימה ואני מצטער לשמוע. אני מנסה לחשוב על דרכים לעודד אותך אבל אני לא מכיר אותך ולא יודע איך תתייחס למה שאכתוב. אשמח אם תירשם ונוכל לדבר :)