• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

אייסית

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  119
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות אייסית

 • דרגה
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • יום הולדת 11/11/97

Profile Information

 • מיקום אזור המרכז
 • תחביבים לקרוא, מוזיקה, צילום, לראות סדרות/סרטים...
 • פנו אלי ב לשון נקבה

מבקרים אחרונים

661 צפיות בפרופיל
 1. לצאת מהארון בצבא?

  היי, ברמת העקרון (מתהליך הגיוס שלי, שכלל לא מעט ראיונות) לא שואלים אותך באף שלב בנוגע לנטייה המינית שלך, ככה שההחלטה היא לגמרי בידיים שלך בלי הצורך לשקר או להסתיר בכוונה. בנוגע לשני מיתוסים דיי רציניים, זה מה שאני יודעת: כיום אין מגבלות על הומואים בצבא. לא ימנעו ממך להתקדם בתפקידים, לא ימנעו ממך תפקידי לחימה, ולא ימנעו ממך תפקידים מסווגים. עד כמה שאני יודעת- אפילו לא כותבים בשום מקום לגבי הנטייה המינית שלך (אלא אם כן אתה ממש רוצה ומבקש) בנוגע למקלחות- עצם היותך הומו לא נותן לך אפשרות להתקלח לבד. אתה כן יכול לנסות לדבר לליבם של המפקדים שלך (אחרי הגיוס כמובן), או לבקש קב"ן שייתן לך אישור כזה. בכל מקרה, לצו הראשון אין השפעה על זה. אז בתכלס תעשה מה שבא לך. המערכת עצמה, כמערכת, לא מונעת כלום מהומואים לפי מה שאני יודעת. אבל כמובן שהכל בסופו של דבר תלוי בכל אדם שתתקל בו בדרך ואחראי לקבל החלטות לגבייך. אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול.. :) ובכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה!!!!
 2. היי! אני לא בחייל האוויר אז אני לא יודעת להגיד לך ספציפית על שם, אבל אני כן יודעת להגיד לך שבגדול הצבא התקדם ממש מהבחינה הזו ושבהרבה מאוד מקומות בצבא כבר יחסית מקבלים את הקהילה והסביבה יחסית תומכת. אבל כמובן שזה כן נורא תלוי במפקדים ובחיילים שישרתו איתך. בנוגע לסיווג אני לא יודעת מה להגיד לך... בתכלס זה לא באמת קריטי לדעת את זה. אם לא יענו לך כאן, תדע כשתגיע לתפקיד :)
 3. מי מכאן ילך למצעד הגאווה?

  היי, אני יודעת שבשנים קודמות היה ייצוג א-מיני... אבל אין לי מושג אם וכמה הוא היה בולט... אבל הוא היה :) אני באופן אישי אף פעם לא הייתי במצעד וזה משהו שאני דיי רוצה לעשות, אז אני מנסה לחשוב מה להגיד להורים כדי ללכת (הם לא יודעים שאני א-מינית), אז עוד נראה לגבי זה.. כדאי או לא זה לגמרי תלוי בך, בתכלס... אם בא לך להיות שם... ויש לך אפשרות להיות שם... למה לא? :)
 4. מה הסיפור שלך?

  היי, ברוכה הבאה :) וברוכים הבאים גם כל השאר :) אני א-מינית, הבנתי את זה לפני שנתיים כזה (אני בת 19.5 עכשיו)... בעקרון היו לי המון דברים שהובילו אותי ועזרו לי להגיע למסקנה הזו, אבל את רובם הבנתי רק בדיעבד- זה שאני א-מינית הסביר כל מיני שאלות ששאלתי את עצמי ותהיתי לגביהן. הבנתי שאני א-מינית בעקבות פוסט בטאמבלר, וכשהתחלתי לקרוא בנושא הבנתי שזה כנראה זה... את העובדה שאני א-רומנטית (בערך) לקח לי קצת יותר זמן להבין ולקבל... אבל גם זה בסוף קרה (אפשר להגיד... כמעט :) )
 5. שאלה

  היי, נתחיל מזה שבכל מקרה- הקהילה הגאה היא תמיד המקום :) ונמשיך מזה... שלדעתי, השאלה היא לאיזו תת-קהילה כל אחד מרגיש יותר מחובר- לחוויות, רגשות, קשיים, וכו'... לי באופן אישי זה נשמע לגמרי כמו שילוב ושיש להומוסקסואלים.ות הטרוסקסואלים.ות לא מעט משותף עם כל אחת מתתי הקהילות האלה...
 6. היי, תודה על העצות והתגובות :) הסיבה שהיה לי לחוץ לעשות את זה אז, היא שבתכלס (לפחות בשבילי) הרבה יותר פשוט שלא יהיה ארון מראש מאשר לצאת מהארון, אם אני אתכנן לעשות את זה כ"דרך אגב" אני תמיד אמצא ברגע האחרון "למה לא" (וזה לא רק בנושא הזה), ואם אני אעשה משהו "רשמי"... זה פשוט לא אני, וזה מרגיש הרבה יותר מידי בשבילי, ואני ארגיש עם זה נורא לא בנוח כנראה. וכרגע עם כל השתלשלות העניינים... כמובן ששוב יש ממש ארון שאני ממש צריכה לצאת ממנו בדרך כלשהי... אלה לא אנשים שאני מספיק קרובה אליהם בשביל לשבת לשיחה על עניינים אישיים באופן כללי, ולהעלות את זה תוך כדי... אבל אלה כן אנשים שאני נמצאת איתם רוב הזמן שלי, וכבר מלא זמן שנמאס לי להסתיר, לא להגיד את מה שיש לי להגיד כדי שלא יחשדו או יפרשו משהו לא נכון... בטח עכשיו כשאני נמצאת כמות מטורפת של זמן עם אותם אנשים, וזה רק נהיה יותר קשה... ובנוסף לכל אלה, היה לי ברור שככל שיעבור הזמן ויהיה לי יותר עומס, יהיה לי פחות זמן לחשוב על מה ואיך ומתי אני רוצה להגיד משהו אם בכלל. ולצערי לא טעיתי... אני לא אגיד כלום לפני שיהיה לי זמן לשבת ולהחליט עם עצמי שזה באמת מה שאני רוצה, ואין לי את הזמן הזה לשבת עם עצמי.. אז לפחות בינתיים, זה פשוט לא יקרה :/
 7. אני פשוט כל כך כועסת על עצמי, ומתוסכלת, ומאוכזבת מעצמי... ואני לא יודעת מה יותר... הבטחתי לעצמי כבר לפני כמה שבועות- זה הזמן להיות מחוץ לארון... להתנהג כאילו הוא לא היה קיים אפילו... כי אם אני רוצה להתנהג כאילו הארון מעולם לא היה קיים, מה יכול להיות זמן טוב יותר מאשר מקום חדש לגמרי? מה יותר טוב מאשר לא לתת לאנשים להסיק מסקנות, ופשוט לגרום לזה שאני א-מינית להיות הדבר הכי טבעי (בנוגע אליי), ולא להנחית את זה כהפתעה אחרי תקופה שכבר מכירים אותי? מקום חדש, אנשים חדשים, אנשים ש(כנראה) לא יהיה להם קשר עם ההורים שלי כ"כ ככה שזה עדיין לא מחייב לצאת מהארון גם מולם.... תנאים מושלמים כדי לא לתת לארון להיות קיים הפעם, לא? אבל פספסתי את זה בגדול. פספסתי את ההזדמנות היחידה שהייתה לי. השתפנתי לגמרי, בלי סיבה אמיתית. ולא תהיה לי עוד הזדמנות כזו. עכשיו שוב יש ארון, ושוב צריך יותר אומץ ממה שהייתי צריכה כדי לגרום לו להיות לא קיים מלכתחילה. ושוב צריך לנסות למצוא את הזמן הנכון (והזמן אף פעם לא נכון..) ולהבין למי להגיד קודם (ותמיד בסוף יש סיבה למה לא להגיד להם קודם) ולהבין לכמה אנשים להגיד ובאיזה פורום ובאיזה צורה. ואין לי את הכוחות או את הזמן להתעסק בזה... אבל כל כך נמאס לי מהארון... והייתה לי הזדמנות מושלמת לגרום לו פשוט לא להיות קיים, להציג את זה שאני א-מינית בצורה הכי טבעית שיש והכי "דרך אגב" שיש, אבל פספסתי את זה. ופספסתי עוד הזדמנויות פחות טובות אבל עדיין טובות בהרבה מכל דבר שיהיה לי מעכשיו. ואני שוב בארון, למרות שהבטחתי לעצמי שאני לא אהיה... ואני יכולה להאשים רק את עצמי בזה, כי הכל היה כל כך מושלם בשביל זה אבל אני לא לקחתי את ההזדמנות הזו... :( אז... אני כועסת על עצמי, ומתוסכלת, ומאוכזבת מעצמי... ואני לא יודעת מה אני עושה מעכשיו, כי את ההבטחות שלי לעצמי אני כנראה לא יכולה לקיים :/
 8. היי אני חדשה בפורום (ולהגדרות באופן כללי..,) ודבר ראשון רציתי להגיד לך תודה כי ממש עזר לי לקרא דברים של א-מיניים אחרים ודרך זה להבין יותר את עצמי. 

  דבר שני, הבנתי שיש קבוצת/ קבוצות וואטסאפ? אני ממש אשמח להצטרף אם זה אפשרי... את יודעת אולי איך?

  תודה בכל אופן :)

 9. יצירות שעוסקות בא-מיניות

  הרבה יותר א-רומנטיות מאשר א-מיניות, ובכל זאת... How I learned to love being Aromantic (הלוואי שיכולתי להגיד את זה על עצמי, אבל אני אפילו לא סגורה על האם אני א-רומנטית או לא, בשלב הזה)
 10. ספרות גאה לנוער

  אה יש גם את הספר של Ash Hardell (כשהיא הוציאה את הספר השם שלה היה Ashley Mardell. היא שינתה את השם כי היא א-בינארית וכי היא התחתנה)- The ABC's of LGBT+ היא יוטיוברית והרעיון לספר התחיל מסדרה ביוטיוב שהיא עשתה (עם אותו שם). היא מסבירה על ה-מ-ו-ן נטיות מיניות/רומנטיות, מגדרים, וכל מה שמסביב... היא הכניסה המון סיפורים אישיים (בעיקר של יוטיוברים אחרים) כדי להמחיש את זה... אז בתור ספר אינפורמטיבי (באנגלית, שאי אפשר להשיג בארץ :/ ) הוא אמור להיות ממש טוב
 11. הגדרות שאספתי D:

  יש לי כמה תוספות/הערות, וגם אני מקווה שאוכל לענות לאורח/ת א-מיני, גרייסקסואל (אגב מתרגמים את זה כיום ל"א-פור" עד כמה שידוע לי) ודמיסקסואל הן נטיות מיניות, בדיוק כמו הומו-/הטרו-/בי-/פאן-סקסואל (ועוד..) א-רומנטי, גריירומנטי, דמירומנטי- אלה נטיות רומנטיות (ולא משיכות מיניות), כמו הומו-/הטרו-/בי-/פאן-רומנטי (ועוד..) בעקבות איזה פרויקט שעשיתי בתיכון יש לי רשימה של עוד דיי הרבה מגדרים ונטיות מיניות/רומנטיות, אם מישהו מעוניין אשמח לשלוח לכם. תכלס בעיקר תרגמתי אותה מאנגלית לעברית... יש לי קישורים באנגלית- 1 2 מבחינת המשיכות... משיכה אפלטונית- הרצון להיות חבר.ה (במובן של friendship, לא של relationship) של מישהו ספציפי. הרצון לבלות זמן ביחד, בד"כ בלי מאפיינים מיניים/רומנטים (כל אחד כמובן שם את הגבול שלו). מה שנקרא מערכת יחסים אפלטונית (QPR) זה פשוט חברות ממש ממש ממש קרובה, יותר מחברים "רגילים", אבל בלי מאפיינים מיניים/רומנטים. משיכה רומנטית- הרצון להיות במערכת יחסים רומנטית (לא בהכרח מינית- כאן תיכנס גם משיכה מינית) עם מישהו ספציפי. לצאת לדייט, נשיקות, חיבוקים, ודברים קיטשיים כאלה ואחרים... אין לי מקור מידע שמסביר את זה טוב, אבל אני מקווה שעזרתי :)
 12. האם אני א-מינית?

  היי, בתור התחלה- בסופו של דבר רק את תוכלי לדעת האם את א-מינית או לא. אבל אני אשמח לעזור במה שאני יכולה :) השאלה העיקרית שאת צריכה לשאול את עצמך היא, בסופו של דבר- האם את נמשכת מינית לא/נשים מבחינה מינית? זה לא בהכרח חייב לכלול רצון להתקרב אליהם מבחינה רגשית, וזה שאת כן/לא מפלרטטת גם לא קשור (יש לא מעט א-מיניים שמפלרטטים האמת, עד כמה שידוע לי), וגם חשוב לזכור (הרבה מתבלבלים בעניין הזה)- רצון לבצע אקטים מיניים הוא לא בהכרח משיכה מינית בנוסף, אני לא יודעת אם את יודעת, אבל חשוב לזכור שא-מיניות היא לא שחור ולבן, ויש תחום אפור. בתחום הזה יש דיי הרבה הגדרות שהן בין משיכה מינית "רגילה" לבין א-מיניות. ההגדרות הכי נפוצות הן- א-פורה - (1) מישהי שנמשכת מינית אבל המשיכה ממש חלשה ו/או בקושי מורגשת (2) נמשכת מינית לעתים רחוקות מאוד, באופן יחסי (3) כל מי שבתחום האפור דמיסקסואלית- מישהי שנמשכת באופן מיני לא/נשים רק אחרי שנוצר (בינה לבין הצד השני) קשר רגשי חזק ו/או אחרי היכרות עמוקה חוץ מזה שיש את הקטע שמשיכה מינית ומשיכה רומנטית לא בהכרח תואמות - אנשים יכולים להיות א-מינית בירומנטית, דמירומנטי הומוסקסואל, ביסקסואל הטרו-רומנטי, וכו' ובקיצור, אם את מרגישה שהמילה "א-מינית" מתארת בצורה הכי טובה את המשיכה המינית שלך... אז את א-מינית :) אני מקווה שהכל ברור ושזה עזר... ובכל מקרה, ברוכה הבאה לפורומים! :) אם בא לך את מוזמנת גם להירשם :)
 13. מבולבלת... בערך...

  סתם למי שרוצה לקבל קצת רקע לדברים שגורמים לי להתעסק בזה עכשיו- הרבה זמן ניסיתי לתת לזמן לעשות את שלו וכו', כל כמה זמן התחלתי להתעסק בזה שוב, ושוב התעלמתי מהמחשבות האלה. בזמן האחרון באופן כללי התחלתי לתהות ולהתלבט יותר ויותר, וזה דיי לא עוזב אותי כבר כמה זמן. חוץ מזה שאני בדיוק סיימתי את עונה 2 של סופרגירל (ספויילר קטן בהמשך) וכל קו העלילה שבו אלכס מתעסקת בנטייה שלה, וכל מה שמסביב, גרם להתעסקות שלי בנושא להיות אפילו יותר "אינטנסיבית" בנוסף, דיי קיוויתי שכשאני אתגייס אני ארגיש מספיק בטוחה בעצמי כדי לא להסתיר את הנטיות המיניות/רומנטיות שלי, במידה והנושא יעלה איכשהו (אבל זה כנראה כבר לא יקרה)
 14. מבולבלת... בערך...

  תודה! לא יצא לי להתנסות. הקטע הבעייתי מבחינתי בלהתנסות הוא שאני דיי בטוחה שאם אני לא א-רומנטית, אני דמי-רומנטית - וזה אומר שאם אני אתאהב במישהי/מישהו זה יהיה רק אחרי היכרות עמוקה, אז זה דיי מקשה על העניין... לא ממש האמת... יש לי חברה אחת שבאמת יהיה לי נוח לדבר איתה, אבל אני דיי בטוחה שהיא לא לגמרי מרגישה עם זה בנוח... עם שאר החברות אני לא לגמרי ארגיש בנוח (אחת לא ממש יודעת לשמור סוד, היא לא עושה את זה בקטע רע- לפעמים בטעות היא אומרת משהו שעלול להסגיר. עוד אחת לא פתוחה לגמרי לנטיות מיניות/רומנטיות...) גם לי עוזר לדבר על דברים, כשבאמת יש לי עם מי... תודה, בהצלחה גם לך!
 15. א מינית או בי??

  היי, אני לגמרי מבינה את ההתלבטות והבלבול שלך... כמו שראית בשרשור שלי, אני במצב דיי דומה- אבל אני מנסה להבין איפה עובר ההבדל בין חברות ממש קרובה (אפלטונית) לבין רומנטיקה... אני הבנתי דיי מהר שאני א-מינית האמת (וכרגע תקועה לגמרי על החלק הרומנטי), אבל מה שעזר לי זה בעיקר לשמוע סיפורים של אחרים (יוטיוברים בעיקר. AmeliaAce מסבירה מעולה, ויש לAsh Hardell שלושה סרטונים מצויינים על א-מיניות). חוץ מזה לשאול את עצמך האם אי פעם מראה של בן/ת אדם גרם לך לרצות לעשות איתם דברים שנחשבים למיניים (בין אם סקס או לא בהכרח)... ובעיקר (שזה לפעמים יכול להיות מסובך) לנסות להבין מה את רוצה לעומת מה את לא תתנגדי לעשות אם הצד השני ירצה... חוץ מזה אין לי לצערי איך לעזור הרבה :/ בהצלחה! וברוכה הבאה לפורומים :)