מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Romo

   קבוצת איגי בוידיאו-צ'ט, הצטרפו לפיילוט!   04/06/18

   איגי משיקה פעילות חדשה ודיגיטלית - קבוצה חברתית לגילאי 15-19 שמתנהלת רק דרך הוידיאו צ'ט! לצורך הפעילות אנחנו מחפשות חברות וחברי פורומים שבא להן לקחת חלק בפיילוט ייחודי עם עמית המדריך המהמם.  מה זה דורש? יום בשבוע להתחבר בצ'אט למפגש קבוע עם הקבוצה, לעבור תוכן מעניין, להכיר , לשאול שאלות - וכל ה בלי לצאת מהבית! מעניין אתכן? שלחו הודעה דחוף ל- @amitso

mag

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  18
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות mag

 • דרגה
  חבר/ת פורום מתחיל/ה
 • יום הולדת 13/10/1995
 1. הגיע הזמן לתקן את השבור 
 2. love is in the air ושם היא נשארת ולא הולכת לשום מקום 
 3. סנובית מתנשאת צינית הכל רק מסיכה
 4. סנובית מתנשאת צינית הכל רק מסיכה
 5. יש פצעים שאולי מחלימים, אבל הם לגמרי משאירים אחריהם צלקת
 6. יש פצעים שאולי מחלימים, אבל הם לגמרי משאירים אחריהם צלקת
 7. היא מסתובבת בתוכך, מחכה לנחות במקום הטבעי לה. לא מצאה תשובה כבר כל כך הרבה זמן. התשובה היא הקן. הקן הוא הבית.. קיים מקום כזה? חומר, און, תעוזה.. מה עם רוח?  הרבה נעול שם בפנים, בקן הזה... הרבה שאלות, תהיות,  ולאף אחד לא ניתן המפתח.   כל כך הרבה אנשים יש בדרך ולאף לא אחד את המפתח.  העולם מלא אנשים שעסוקים כל כך בלהיות מישהו אחר. תהיו אתם האחר. אתם.    בעולם שלי יש ציפור, קן ומפתח. זה הכל.   
 8. הייתה תקופה שלווה מאוד, נראה שעכשיו הכל התפרץ. כל המאגרים של הכעס שספגתי לתוכי בלי להוציא במשך כל כך הרבה זמן מתפוצצים החוצה. על חברים, משפחה, אנשים שסובלים אותי ואפילו על עצמי.. זה לא עוצר, כבר שבוע שזה לא מפסיק. אז בניתי כדור שכל פעם שאני כועסת אגדיל אותו.. עד שהוא יגיע לגודל של הלב שלי. ואז אני אדע שכל הכעס יצא לי מהלב...
 9. ----------------------------------
 10. את יודעת.. לפעמים בא לי לעמוד על ההר הכי גבוה ולצעוק לך "סליחההההה"  אבל מה הטעם? גם אם אעמוד שם עם מגפון לא תשמעי..   הרי מה זה חשוב בעצם אה? כל העניין הזה של העולם... זז בקצב אבל עדיין נשאר במקום. עומד. מחכה לאלוהים יודע למה. לרוץ לרוץ לרוץ.. מה עם לחיות?    פעם ששברתי את הרגל היא אמרה לי.. "את שברת את הרגל, אחרים ממשיכים בחיים"  ומה קורה כשנשבר הלב?    המנורות במטבח יותר מידי קרובות לשולחן.. "אמא, למה זה ככה?" "כי ככה זה."  אפשר לתת את אותה התשובה גם לגבי בדידות?    ממש בטיימינג המושלם צץ לי בפייסבוק המשפט הבא:  "להוריד את הבגדים ולעשות אהבה זה קל.  אנשים עושים את זה כל הזמן.  אבל לפתוח את הנשמה שלך למישהו ולתת לו להיכנס למצבי הרוח שלך, מחשבות, פחדים, תקוות, חלומות, עתיד.. פה מתחיל העירום. "  אני מפחדת להיות עירומה. את יודעת כמה זה מפחיד? לשתף אותך בחלומות שלי? ומה אם הם יהיו עלייך?         
 11. אנשים אוהבים לזרוק את הכישלונות על אחרים ואת ההצלחות לזקוף לזכותם.
 12. לילה

  בלילה דקה לפני שהעיניים נעצמות, אפשר לשכב על הגב ולהרגיש את כל תהפוכות היום זורמות בך, מכף רגל ועד ראש.. בכל נים בגוף, מן אוויר נקי שממלא מחדש ומחיה אותנו... אחר כך עוצמים את העיניים והראש מתחיל לעבוד, כמו גלגל שיניים שמסתובב יותר ויותר מהר. אבא שלי תמיד אמר לי כשהתלוננתי על זה שאני לא מבינה איך יש אנשים שעושים כל כך רע בעולם "תהיי הפראיירית הכי גדולה- אבל תשני טוב בלילה" בדבר אחר הוא טעה, גם לאנשים הכי טובים לפעמים קשה לעצום עין. מתמכרים לזה את יודעת? לתחושה הזו של לישון לבד, לקום לבד, להרגיע את עצמך מסיוטים שקופצים מידי פעם לביקור.. מעולם לא הצלחתי לתאר את התחושה הזו, כל כך ריקנית מצד אחד אבל אי אפשר בלעדיה מצד שני. "את מאמינה לעצמך?" שאלה אותי חברה ממש לפני כמה דקות כשאמרתי לה שהזמן עושה את שלו, שהאדם הנכון בשבילך עוד יגיע.. עניתי לב ב3 מילים-"מכל הלב כן" אין לאן לרוץ, נכון הזמן לא עוצר והביחד הוא עדיף, אבל מה עדיף יותר ביחד שמרגיש כל כך לבד או לבד שמרגיש ביחד?
 13. היי, מאוד מבינה לליבך.. אומנם את התחושות שאת מתארת עברתי, אבל זה לא. היה כזה ממזמן, עניין הקבלה לוקח זמן.. והכל עניין של זמן (אולי תופתעי אך גם יכול לקחת חיים שלמים) אם תרצי אוכל לפרט לך קצת יותר בפרטי איך אני התמודדתי עם זה. אבל הכי חשוב כרגע זה שבאמת אל תפחדי לנסות, לגלות, להרגיש... לכי עם הלב שלך.. גיידאר זה מושג נחמד ויפה אבל תפעלי פשוט איך שאת מרגישה, לא משנה איך בחורה נראית או לא נראית.. תנסי.. מקסימום, תצליחי ;)
×