מעבר לתוכן

tamir01

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  8
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות tamir01

 • יום הולדת 01/10/2015

מבקרים אחרונים

121 צפיות בפרופיל
 1. אני בי בן 17 ואני חולה על רוק ומטאל (בעיקר מטאל מלודי, סטייל Amon Amarth, Blessthefall, Sentenced, Smile Empty Soul ועוד)
 2. היי :) האמת שאני לא רגיל לחפש עזרה בפורומים כאלה, אבל אני כבר באמת לא יודע מה לעשות עם עצמי :/ אז הסיפור שלי מתחיל לפני קצת יותר משנה, אז הכרתי את האקס שלי - אף אחד עוד לא ידע על היותי בי והוא הימר על להציע לי לצאת איתו מאחר והוא לא היה בארון והוא הכיר אותי מבית הספר. מערכת היחסים בינינו הייתה הכי מושלמת שיש, אני חושב שלא יצא לי להכיר מבוגרים עם מערכת יחסים כל כך בוגרת, תומכת, אוהבת, מקבלת ומפתחת כמו שלנו. היינו באמת זוג מדהים. לאחר 8 חודשים שהיינו ביחד החלטתי, בתמיכתו ובתמיכת משפחתו, לספר להורים שלי על העניין. שיערתי שהם לא יקבלו את זה בטוב אבל הרגשתי מועקה על זה שאני צריך להסתיר מכל העולם (חוץ מכמה חברים טובים שלי ושלו שידעו) את מערכת היחסים שלי, וכן פחדתי שהם יגלו על זה בדרך עקיפה וזה רק יסבך את העניינים עוד יותר. אז ניסיתי כמה ופעמים ולא הצלחתי להוציא את זה מעצמי, עד שערב אחד, בתחילת שבוע מילואים של אבא שלי שבמהלכו הוא לא היה בבית, סיפרתי לאמא שלי שאני ביסקסואל ושיש לי בן זוג. היא נכנסה להלם (אני מהאנשים האלה ש"אי אפשר לראות" עליהם) וזה נראה כאילו נמחק כל עולמה. פה המקום לציין שאני מה שנקרא "ילד לפי הספר", ואף פעם לא "איכזבתי" אותם בשום דבר, והיא "לא ציפתה למשהו כזה ממני" (מילים שלה). לאחר שישבנו שם שעתיים ושמעתי ממנה כמה שזה לא טוב וכמה שזה יעשה לי רע בחיים, וטיעונים כמו "אתה יכול לתאר מצב שבו כל המשפחה יושבת בארוחת חג, זוגות "נורמליים" ואז אתה נכנס עם X, בתור חבר ו... חברה?" (תיקנתי אותה ל'חבר וחבר', אבל זה לא באמת שינה משהו). אחרי הערב הזה עברתי שבוע מהגיהנום, במהלכו שמעתי שלל טיענים כמו: הלכתי לפסיכולוג והוא אמר שבגיל הזה הרבה בנים מתבלבלים ומתנסים בכל מני דברים זה יהרוס לך את החיים - כולם יסתכלו עליך מלמעלה וירחמו עליך כל הזמן אתה הופך את החיים שלי לגיהנום זה לא אתה ולא בשבילך, אתה צריך למצוא לך מישהי שתאהב אותך ותחיו חיים נורמליים וכו' וכו' אחרי השבוע הזה היא עירבה את סבתא שלי (אמא שלה) ואבא שלי. סבתא שלי ניסתה לשכנע אותי באותם טיעונים, ואילו אבא שלי אמר שגם הוא בגילי התנסה בכל מני דברים, אמנם לא עם בנים אבל סמים וכל מני דברים כאלה, אבל אני לא צריך לתת לזה להשתלט על החיים שלי ולא לתת לאחרים להשפיע עלי (הם בטוחים שהאקס שלי "לימד" אותי להיות בי, למרות שאמרתי שבנים עניינו אותי גם לפני שבכלל הכרתי אותו). בסופו של דבר נשברתי מהלחץ שהופעל עלי, ואמרתי להם שנפרדתי ממנו. בפועל, המשכנו לצאת עוד חודשיים, אבל מכיוון שעכשיו היינו צריכים להסתיר את כל הסיפור פי 20 יותר חזק (כי עכשיו אסור בכלל שידעו שיש לי קשר כלשהו איתו) זה כבר לא היה אותו הדבר והחלטנו שעדיף לנו להיפרד באמת. זה קרה לפני כמה חודשים, ומאז הייתי בקשר עם מישהי במשך חודש, אבל זה לא הלך, ואני והוא מדברים מדי פעם. שנינו עדיין רוצים לחזור לדבר המדהים שהיה בינינו, אבל זה יכלו לקרות רק אם ההורים שלי "יאשרו" לי את זה. בינתיים אני לא מצליח למצוא בי את הכוח לעורר שוב את הדיון הזה בבית, אני פשוט באמת לא מסוגל לראות את אמא שלי עם פנים של מוות ולשמוע שהפכתי את חייה לגיהנום, אני אוהב אותה, וגם היא אותי, וזה פוצע אותי נורא לשמוע את זה. מצד שני, אני מת להמשיך את מערכת היחסים עם האקס שלי, כי אני פשוט יודע שכנראה לא יהיה לי משהו שמתקרב לזה אפילו בשנים הקרובות, וכי אני פשוט אוהב אותו ומתגעגע אליו בטירוף. אם למישהו יש רעיון מה אני יכול לנסות אני יותר מאשמ לשמוע, תודה :)
 3. היי, אני גם בי, בן 17, מוזמנת ליצור קשר :)
 4. היי :) האמת שאני לא רגיל לחפש עזרה בפורומים כאלה, אבל אני כבר באמת לא יודע מה לעשות עם עצמי :/ אז הסיפור שלי מתחיל לפני קצת יותר משנה, אז הכרתי את האקס שלי - אף אחד עוד לא ידע על היותי בי והוא הימר על להציע לי לצאת איתו מאחר והוא לא היה בארון והוא הכיר אותי מבית הספר. מערכת היחסים בינינו הייתה הכי מושלמת שיש, אני חושב שלא יצא לי להכיר מבוגרים עם מערכת יחסים כל כך בוגרת, תומכת, אוהבת, מקבלת ומפתחת כמו שלנו. היינו באמת זוג מדהים. לאחר 8 חודשים שהיינו ביחד החלטתי, בתמיכתו ובתמיכת משפחתו, לספר להורים שלי על העניין. שיערתי שהם לא יקבלו את זה בטוב אבל הרגשתי מועקה על זה שאני צריך להסתיר מכל העולם (חוץ מכמה חברים טובים שלי ושלו שידעו) את מערכת היחסים שלי, וכן פחדתי שהם יגלו על זה בדרך עקיפה וזה רק יסבך את העניינים עוד יותר. אז ניסיתי כמה ופעמים ולא הצלחתי להוציא את זה מעצמי, עד שערב אחד, בתחילת שבוע מילואים של אבא שלי שבמהלכו הוא לא היה בבית, סיפרתי לאמא שלי שאני ביסקסואל ושיש לי בן זוג. היא נכנסה להלם (אני מהאנשים האלה ש"אי אפשר לראות" עליהם) וזה נראה כאילו נמחק כל עולמה. פה המקום לציין שאני מה שנקרא "ילד לפי הספר", ואף פעם לא "איכזבתי" אותם בשום דבר, והיא "לא ציפתה למשהו כזה ממני" (מילים שלה). לאחר שישבנו שם שעתיים ושמעתי ממנה כמה שזה לא טוב וכמה שזה יעשה לי רע בחיים, וטיעונים כמו "אתה יכול לתאר מצב שבו כל המשפחה יושבת בארוחת חג, זוגות "נורמליים" ואז אתה נכנס עם X, בתור חבר ו... חברה?" (תיקנתי אותה ל'חבר וחבר', אבל זה לא באמת שינה משהו). אחרי הערב הזה עברתי שבוע מהגיהנום, במהלכו שמעתי שלל טיענים כמו: הלכתי לפסיכולוג והוא אמר שבגיל הזה הרבה בנים מתבלבלים ומתנסים בכל מני דברים זה יהרוס לך את החיים - כולם יסתכלו עליך מלמעלה וירחמו עליך כל הזמן אתה הופך את החיים שלי לגיהנום זה לא אתה ולא בשבילך, אתה צריך למצוא לך מישהי שתאהב אותך ותחיו חיים נורמליים וכו' וכו' אחרי השבוע הזה היא עירבה את סבתא שלי (אמא שלה) ואבא שלי. סבתא שלי ניסתה לשכנע אותי באותם טיעונים, ואילו אבא שלי אמר שגם הוא בגילי התנסה בכל מני דברים, אמנם לא עם בנים אבל סמים וכל מני דברים כאלה, אבל אני לא צריך לתת לזה להשתלט על החיים שלי ולא לתת לאחרים להשפיע עלי (הם בטוחים שהאקס שלי "לימד" אותי להיות בי, למרות שאמרתי שבנים עניינו אותי גם לפני שבכלל הכרתי אותו). בסופו של דבר נשברתי מהלחץ שהופעל עלי, ואמרתי להם שנפרדתי ממנו. בפועל, המשכנו לצאת עוד חודשיים, אבל מכיוון שעכשיו היינו צריכים להסתיר את כל הסיפור פי 20 יותר חזק (כי עכשיו אסור בכלל שידעו שיש לי קשר כלשהו איתו) זה כבר לא היה אותו הדבר והחלטנו שעדיף לנו להיפרד באמת. זה קרה לפני כמה חודשים, ומאז הייתי בקשר עם מישהי במשך חודש, אבל זה לא הלך, ואני והוא מדברים מדי פעם. שנינו עדיין רוצים לחזור לדבר המדהים שהיה בינינו, אבל זה יכלו לקרות רק אם ההורים שלי "יאשרו" לי את זה. בינתיים אני לא מצליח למצוא בי את הכוח לעורר שוב את הדיון הזה בבית, אני פשוט באמת לא מסוגל לראות את אמא שלי עם פנים של מוות ולשמוע שהפכתי את חייה לגיהנום, אני אוהב אותה, וגם היא אותי, וזה פוצע אותי נורא לשמוע את זה. מצד שני, אני מת להמשיך את מערכת היחסים עם האקס שלי, כי אני פשוט יודע שכנראה לא יהיה לי משהו שמתקרב לזה אפילו בשנים הקרובות, וכי אני פשוט אוהב אותו ומתגעגע אליו בטירוף. אם למישהו יש רעיון מה אני יכול לנסות אני יותר מאשמ לשמוע, תודה :)
 5. היי :) האמת שאני לא רגיל לחפש עזרה בפורומים כאלה, אבל אני כבר באמת לא יודע מה לעשות עם עצמי :/ אז הסיפור שלי מתחיל לפני קצת יותר משנה, אז הכרתי את האקס שלי - אף אחד עוד לא ידע על היותי בי והוא הימר על להציע לי לצאת איתו מאחר והוא לא היה בארון והוא הכיר אותי מבית הספר. מערכת היחסים בינינו הייתה הכי מושלמת שיש, אני חושב שלא יצא לי להכיר מבוגרים עם מערכת יחסים כל כך בוגרת, תומכת, אוהבת, מקבלת ומפתחת כמו שלנו. היינו באמת זוג מדהים. לאחר 8 חודשים שהיינו ביחד החלטתי, בתמיכתו ובתמיכת משפחתו, לספר להורים שלי על העניין. שיערתי שהם לא יקבלו את זה בטוב אבל הרגשתי מועקה על זה שאני צריך להסתיר מכל העולם (חוץ מכמה חברים טובים שלי ושלו שידעו) את מערכת היחסים שלי, וכן פחדתי שהם יגלו על זה בדרך עקיפה וזה רק יסבך את העניינים עוד יותר. אז ניסיתי כמה ופעמים ולא הצלחתי להוציא את זה מעצמי, עד שערב אחד, בתחילת שבוע מילואים של אבא שלי שבמהלכו הוא לא היה בבית, סיפרתי לאמא שלי שאני ביסקסואל ושיש לי בן זוג. היא נכנסה להלם (אני מהאנשים האלה ש"אי אפשר לראות" עליהם) וזה נראה כאילו נמחק כל עולמה. פה המקום לציין שאני מה שנקרא "ילד לפי הספר", ואף פעם לא "איכזבתי" אותם בשום דבר, והיא "לא ציפתה למשהו כזה ממני" (מילים שלה). לאחר שישבנו שם שעתיים ושמעתי ממנה כמה שזה לא טוב וכמה שזה יעשה לי רע בחיים, וטיעונים כמו "אתה יכול לתאר מצב שבו כל המשפחה יושבת בארוחת חג, זוגות "נורמליים" ואז אתה נכנס עם X, בתור חבר ו... חברה?" (תיקנתי אותה ל'חבר וחבר', אבל זה לא באמת שינה משהו). אחרי הערב הזה עברתי שבוע מהגיהנום, במהלכו שמעתי שלל טיענים כמו: הלכתי לפסיכולוג והוא אמר שבגיל הזה הרבה בנים מתבלבלים ומתנסים בכל מני דברים זה יהרוס לך את החיים - כולם יסתכלו עליך מלמעלה וירחמו עליך כל הזמן אתה הופך את החיים שלי לגיהנום זה לא אתה ולא בשבילך, אתה צריך למצוא לך מישהי שתאהב אותך ותחיו חיים נורמליים וכו' וכו' אחרי השבוע הזה היא עירבה את סבתא שלי (אמא שלה) ואבא שלי. סבתא שלי ניסתה לשכנע אותי באותם טיעונים, ואילו אבא שלי אמר שגם הוא בגילי התנסה בכל מני דברים, אמנם לא עם בנים אבל סמים וכל מני דברים כאלה, אבל אני לא צריך לתת לזה להשתלט על החיים שלי ולא לתת לאחרים להשפיע עלי (הם בטוחים שהאקס שלי "לימד" אותי להיות בי, למרות שאמרתי שבנים עניינו אותי גם לפני שבכלל הכרתי אותו). בסופו של דבר נשברתי מהלחץ שהופעל עלי, ואמרתי להם שנפרדתי ממנו. בפועל, המשכנו לצאת עוד חודשיים, אבל מכיוון שעכשיו היינו צריכים להסתיר את כל הסיפור פי 20 יותר חזק (כי עכשיו אסור בכלל שידעו שיש לי קשר כלשהו איתו) זה כבר לא היה אותו הדבר והחלטנו שעדיף לנו להיפרד באמת. זה קרה לפני כמה חודשים, ומאז הייתי בקשר עם מישהי במשך חודש, אבל זה לא הלך, ואני והוא מדברים מדי פעם. שנינו עדיין רוצים לחזור לדבר המדהים שהיה בינינו, אבל זה יכלו לקרות רק אם ההורים שלי "יאשרו" לי את זה. בינתיים אני לא מצליח למצוא בי את הכוח לעורר שוב את הדיון הזה בבית, אני פשוט באמת לא מסוגל לראות את אמא שלי עם פנים של מוות ולשמוע שהפכתי את חייה לגיהנום, אני אוהב אותה, וגם היא אותי, וזה פוצע אותי נורא לשמוע את זה. מצד שני, אני מת להמשיך את מערכת היחסים עם האקס שלי, כי אני פשוט יודע שכנראה לא יהיה לי משהו שמתקרב לזה אפילו בשנים הקרובות, וכי אני פשוט אוהב אותו ומתגעגע אליו בטירוף. אם למישהו יש רעיון מה אני יכול לנסות אני יותר מאשמ לשמוע, תודה :)
×