Jump to content

Nightcedar

חבר/ת צוות בדימוס
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

About Nightcedar

 • Rank
  צוות מדריכי הפורומים
 • Birthday 10/22/1985

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון זכר

Recent Profile Visitors

513 profile views
 1. היי בנות, אנחנו ממש שמחים שאתן כאן!   זה בהחלט מקום טוב לתחילת הגישוש והדרך בעולם החדש. מובן לגמרי שאתן מעוניינות להכיר ולהיפגש עם חברים/ות בגילכן. . תחילה מומלץ, ואתן יותר ממוזמנות להירשם לפורומים כחברה. כך תוכלו לתקשר טוב יותר עם החברים.ות פה וגם הן יוכלו איתכן (באופן אנונימי לשיקול דעתכן). אפשר לעשות זאת בצורה דיסקרטית וללא חשיפה. כמו כן, מציע לנסות את הקבוצה הקרובה למקום המגורים וליצור קשר עם המדריכים (אם יש חששות אתן יותר ממוזמנות לשתף אותם איתם ואיתנו ונשמח לסייע). זו גם דרך ליצור קשרים :igyhug:  רק לתשומת לבכן, ולמען הסר ספק, איגי אינה פלטפורמת הכרויות לשמה למרות שברור שיוצרים כאן גם היכרויות וחברויות וזה בהחלט נורמלי ומובן. כמו כן אני רוצה להסב את תשומת לבך להיכרויות ומפגשים עם זרים. אני מקווה שאתן זוכרות לקחת בחשבון שיש בכך סכנות :flirt:   ומומלץ לא לפעול בפזיזות ולהיפגש עם אנשים שלא מכירים, ואם כבר להיפגש אז לא במקומות מבודדים אלא במקום שיש עוד אנשים. אז, ברוך הבא לאיגי! בהצלחה!     אז, ברוכה הבאה לאיגי. אני בטוח שתהני כאן ותפיקי תועלת והמון מידע וידע . בהצלחה!
 2. היי,   זה ממש מתסכל כשאומרים לך מי את ומה את. ממש מרגיז... את אומרת שזה כבר נושא שיצא לכם לדבר עליו כמה פעמים, ושבדרך כלל הוא מאוד קשוב ומבין. יצא לך לשתף איתו איך הרגשת כתוצאה מההצהרה שלו? זה לא תפקידו להגדיר אותך, ואני בטוח שדעתו חשובה לך, אבל הוא לא חייב להסכים איתך על הכל מצד שני. למה בעצם חשוב לך שהוא יבין? מה תהיה המשמעות עבורך לעובדה שהוא מבין שאת נמשכת גם לנשים?   אגב, את אומרת שעברו כמה שנים מאז... יכול להיות שהוא אפילו שכח מאותה סיטואציה  :agree:, אז כדאי לגשת בעדינות לנושא (כלומר לא לבוא בגישה של נו נו עשית ככה וככה). איך חשבת להעלות את העניין?   מחכה לעדכונים  :cool:   אגב, מוזמנת להירשם כדי שיהיה קל יותר להישאר בקשר :)
 3. Nightcedar

  עשתה ללא כוונה

  היי,   אני חושב שהאמת זה שהיא הוציאה אותך מול העוס"ית (עד כמה שזה לא נעים) אולי מהווה סימן טוב. ייתכן שהיא כבר לא מסתכלת על ההומוסקסואליות כדבר שצריך להסתיר אותו או להתבייש בו. כלומר ייתכן שהיא מקבלת אותך יותר דווקא. אני חושב שבמקומך הייתי מקבל את זה כסיבה להיות אופטימי יותר ופחות לפחד.   שיהיה בהצלחה! מוזמן להמשיך לעדכן.
 4.   קודם כל, אני ממש מצדיע לך על ההחלטה, לא פשוט.  בנוגע לאתרים, אתה יכול להשתמש באותם אתרים/אפליקציות שהיית משתמש בהן להכיר נשים (בהנחה ואתה לא מעדיף להכיר ב"עולם האמיתי"). יש לך את OKcupid ויש את טינדר...  יש כמובן את אטרף הידוע, אבל חשוב להיזהר יותר כשנכנסים אליו. שיהיה בהצלחה! מוזמן לעדכן בחוויות/רגשות שעולים.
 5. Nightcedar

  מחפש רופא

    לגבי הרופאים - תחשוב שזה כמו שהולכים לקנות משהו ורוצים לבדוק כמה מקומות לפני, אז אותו דבר רק לגבי הגוף שלנו. אנחנו רוצים שרק מישהו שאנחנו סומכים עליו יבדוק אותנו וזה ממש בסדר לבדוק כמה רופאים לפני.   אגב, בנוגע ליצירת קשרים, חשבת על לנסות ללכת לפעילות של איגי? אולי זו הזדמנות טובה להכיר אנשים ואפילו שם להתייעץ לגבי רופאים כי החניכים והחניכות גרים באותו אזור מגורים :)   בכל מקרה, אם צריך כל דבר אחר, מוזמן ליצור קשר!
 6. Nightcedar

  בתולה?

  היי נוי,   אני באמת חושב שחבל להישאר עם התהיות והחששות, הדרך הכי טובה להירגע ולהרגיש יותר בנוח היא לפנות לרופא נשים שיבדוק וייתן לך חוות דעת מקצועית מקיפה. הוא גם יוכל לתת לך קצת יותר הסברים על מין בטוח והכנה כללית עם מענה על כל השאלות בתחום שאולי מטרידות אותך.
 7.   אני מצטרף לשאר המגיבים ומחזק את זה שתעשה רק מה שמרגיש לך בנוח!!!! גם ציינת שאתם עוסקים בענייני bdsm. חשוב שתזכור, שאמנם זה לגמרי סבבה לעסוק בפעילות מינית שכזו (באמת ובכנות אני אומר), היא מושתתת על המון אמון בצורה הבריאה שלה. לכן חשובה כל כך, כל כך, התקשורת והכנות. אתה צריך להיות כן דבר ראשון עם עצמך, ואז כמובן גם איתו. והוא מצידו (ובמיוחד כשולט) צריך להיות מאוד מאוד קשוב לצרכים שלך, כי הוא צריך לכבד אותך ואת הרצונות שלך. ובעיקר כי מגיע לך את זה. אם משהו עולה וגורם לך לתהיות או שאלות (כמו השאלה הזו) חשוב שתתן לזה את המקום, תכבד את הפקפוק ותנסה לראות באמת איך זה מרגיש לך, ותשתף אותו. אני מאמין שאם אתם אוהבים אחד את השני באמת הוא ישמח שאתה בוטח בו ומשתף. מוזמן לעדכן :)
 8. מצטרף לדבריו של ידידי Harrys פה,   אנחנו חיים בחברה שנשפטת ע"י גברים וזה שם דגש מאוד גבוה על סטנדרטים של מראה חיצוני (זה נכון לגבי נשים שרוצות להיות מושכות בעיני גברים, וזה נכון לגבי גברים שרוצים שגברים יימשכו אליהם). בסופו של דבר, אין כזה דבר מכוער, זה אולי נשמע קיצ'י או מתחסד אבל אנשים שונים רואים יופי בעיניים שונות. אני מבין אותך, קשה להיות שונה ממה שהחברה מגדירה כיופי "אוניברסלי" כביכול, אבל אני בטוח שיש גברים שתחשוב שהם מושכים והם יחשבו עליך אותו דבר, ואני מאחל לך שיום יגיע ותפגוש מישהו שיסתכל עליך ויגיד שאתה הדבר הכי יפה וטוב שאי פעם קרה לו.   בנוגע לסנוב המדובר, אני תוהה בתור התחלה מה אתה רואה בו? האם זה רק איך שהוא נראה או שיש שם משהו מעבר? ואני שוב מסכים עם Harrys שאסור לו להתייחס אליך ככה!  אם זה חוזר על עצמו, הוא צריך להבין, לא בקטע מאיים, שאתה לא מעוניין שאנשים יגעו בך בצורה כזו בלי רשות. לדעתי, אם הוא מעוניין באינטראקציה איתך הוא צריך להביע את זה (כן כן במילים, אפילו אנחנו הגברים יכולים להשתמש בהן). מה אתה חושב לעשות בנוגע אליו? תראה איך הצלחת לסקרן אותנו פה :)
 9. Nightcedar

  תירוץ לצאת לאיגי

  ווווווואאאאאיייי איזה יופי  :clapping:  :dance3:  :dance4:  :flag_gay:  :jumping:  :mazaltov:  :party:  :yahoo:   טוב אולי טיפה נסחפתי  :shy:   אבל ממש משמח לשמוע!!!
 10.   נשמע בהחלט מבלבל... מה מושך אותך להמשיך לעשות את זה? איך הוא מתייחס לזה? ואיך מתייחס אליך?
 11. Nightcedar

  הסב"ש על הקהילה

  נשמע מקסים! אשמח לשמוע איך הם מגיבים/הגיבו :)
 12. Nightcedar

  לסבית?

  היי מצד אחד אכן יש מצב שזה חד פעמי, קורים מקרים כאלה, וזה בסדר. מצד שני, יכול להיות שזה יחזור על עצמו עם רק עם נשים אחרות וגם זה בסדר. ויכול להיות שזה יחזור על עצמו עם נשים אחרות, וגם עם גברים, וכן כן, גם זה בסדר  :agree: .   בסופו של דבר, אהבה, הידלקות או איך שלא תקראי לזה היא דבר שיכול להרגיש נפלא, אז את מוזמנת ליהנות מזה, יש לך אישור ממני  :wink3: .   השאלה היא אם זה באמת משהו שמרגיש לך טוב ונכון לאורך זמן? אתן קרובות? יצא לך להיפתח בפני מישהו או מישהי ולספר על זה?
 13. Nightcedar

  הצטרפות לתנועה

  היי,  דבר ראשון אנחנו פה כדי ללוות ולעזור. זה אולי באמת מרתיע להריץ בראש את המחשבות על כל הקשיים שיכולים להעלות. אבל בדיוק בשביל זה המדריכים פה :) אני ממליץ לנסות לאזור אומץ להתקשר ולשאול אותם ולספר להם על כל החששות, הם (אנחנו) פה כדי לשמוע ולנסות להעלות איתך ביחד פתרונות.   כמו כן, בימי א' ג' וה' יש בין 19:00 ל-21:00 את המדריכים בוואטסאפ למקרה שאת רוצה להתכתב אחד על אחד במספרים: 055-983-0264 | 055-983-0275   וכמובן גם את יכולה לכתוב למדריכים פה :)   אז תראי איזה שפע של מדריכים מרעיפים עלייך פה  :friends:.   אגב, אשמח לשמוע איך את מתמודדת עם דברים אחרים שאת לא רוצה שההורים שלך ידעו, הרי אמנם כדאי לכבד אותם, אבל חשוב גם לשמור על גבולות הפרטיות שלך...  :agree:   באמת לכל דבר אנחנו פה!
 14. Nightcedar

  מחפש רופא

  היי,    תגיד יש לך עדכונים? נשמח לשמוע וללמוד :) אני באמת מכיר רק את המרפאה בגן מאיר שהיא גיי-פרנדלי. זה אכן של כללית ,אבל לעבור קופה לא מסובך מדי. עוד רעיונות הם: לשאול חברים מחוץ לארון לאיזה רופאים הם הולכים ואם הם גיי-פריינדלים. בסופו של דבר, אולי אתה צריך פשוט לעשות "ראיונות עבודה" לרופאים.ות שמרגישים לך בנוח, כי לפני שרופא יהיה גיי-פריינדלי, הוא.היא צריכים להיות פריינדלי בכללי :)   מוזמן לעדכן בממצאים  :agree:
×