Jump to content

Harrys

מדריכי פורומים
 • Content Count

  719
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Harrys

 1. Harrys

  קבוצות איגי

  איגי לייב, זו קבוצה וירטואלית שבה נשמרת מתכונת הקבוצה של איגי, אבל במרחב וירטואלי בעזרת צ'ט קבוצתי דרך המחשבים בבית ומצלמות אינטרנט. ממליץ בחום לצור קשר עם ליאור המדריך :-)
 2. היי... אני יכל רק לדמיין איך זה שדת וטייה לא מסתדרים יחד ובנוסף גם מגדר. אני מאוד מזדהה עם החששות והלבטים שיש לך. והם בהחלט לא פשוטים. חשוב שתזכור, שכמה שאנחנו אוהבים את ההורים, אנחנו לא יכולים לחיות רק כדי לרצות אותם. ויש מקום שבו אפשר למצוא את האיזון בין דת נטייה ומגדר. צריך לשבת לחקור ולדבר על זה, לראות ללמוד ולחקור איפה הגבולות שלנו איפה הגבולות של הדת ואיפה אנחנו מניחים את עצמנו בניהם. הייתי רוצה לנסות לעודד אותך לדבר עם אחד מהמדריכים של הקבוצות הדתיות ואולי אפילו לנסות להגיע לאחד מהמפגשים: http://igy.org.il/page.php?id=41 בנוסף, תרגיש חופשי לדבר איתי כאן או בפרטי אם תרצה :-)
 3. היי... בעיקרון זה תהליך שאתה מבין בעיקר מול עצמך. אפשר לנסות ולדבר עם איש מקצוע, ואולי לנסות להגיע לאחת מהקבוצות טרנס של איגי. http://igy.org.il/page.php?id=41 הייתי רוצה גם להפנות את תשומת ליבך לארגון מעברים https://www.maavarim.org/ ולפורום בריאוטרנס https://irisyaish.co.il/בריאוטרנס-לטרסנגנדרים/ גם בפייסבוק https://he-il.facebook.com/groups/244907389271466/ ובכללי, הקשת הטרנסית היא רחבה מאוד. אבל אם אתה מרגיש שהיית רוצה שהיפנו אליך בלשון פניה שונה מהמין הביולוגי שאליו נולדת או אולי אתה לא מרגיש בנוח עם הגוף או הבגדים של המין הביולוגי שאליו נולדת אולי באמת כדאי שתחקור קצת עם עצמך מאיפה זה נובע ולאן זה מוביל אותך. אפשר גם להתחיל לדבר עם חבר/ה טובים וגם דרך הערוצים שהצעתי לעיל. המון הצלחות אתה גם מוזמן לפתוח כאן משתמש ולדבר איתי בפוסט הזה או בפרטי :-)
 4. היי... עצתי אלייך, פשוט דברי איתם. מכתב פשוט יסרבל את העניין. זה בסדר אם לא יהיו לך את כל התשובות. מה שחשוב זה שהם ירגישו בנוח לשאול שאלות. ואז כבר תוכלי לחזור לכאן אם שאלות שבאמת יכולות להיות רלוונטיות עבורם. :-)
 5. Harrys

  שמן קיק שאלות

  היי, אכן יש שמועות ששמן קיק עוזר לצמיחת שיער על הראש אבל לא שיער בגוף. יש אומרים שהוא מחזק את שורש השערה ומעודד צמחיה ומונע התקרחות. אפשר להשתמש בו כמסכה ללילה (כדאי לשים מגבת על הכרית כי הוא מאוד סמיך ודביק) במשך פעמיים עד שלוש בשבוע. ולחפוף בבוקר שלמחרת. אם רוצים פיתרון יותר רפואי למניעת התקרחות תורשתית אפשר לקנות ללא מרשם ברשתות הפרם מינוקסי. שים לב, ההצעות הנ"ל הם לא למילוי שיער, אלא למניעת התקרחות. אם יש רצון למילוי שיער כדאי לפנות לרופא או לפתרונות יותר קוסמטים
 6. היי... אתה מוזמן להעלות שאלות כאן באשכול או לכתוב לי בפרטי :-)
 7. היי פעילות הבית הפתוח אינה קשורה לאיגי. אבל את עדיין יכולה להצוטרף https://www.joh.org.il/youth בעיקרון גם יש לאיגי גם קבוצות חברתיות בסביבות הגיל שלך וגם קבוצה וירטואלית עם מצלמות דרך האינטרנט :-)
 8. היי... זה נהדר שאת שואלת את עצמך את כל השאלות האלו וחוקרת את עצמך ואת המיניות שלך. נראה ממה שאת מתארת שאת אי שם על הקשת הבי סקסואלית. אבל עם הזמן תדעי בדיוק אם למקם את עצמך על הקשת הבי סקסואלית ואלי הלסבית ואולי כמו שאת אומרת, זה תסביך גיל ההתבגרות. תמשיך לשאול את עצמך שאלות ולראות לאן הרגשות והמחשבות שלך יובילו אותך. מה שבטוח, כשתגיעי לתשובה, לא יהיה לך ספיקות שזו אכן התשובה הנכונה ואף אחד אחר לא יוכל להגיד לך אחרת :-)
 9. היי... לא תמיד עם הנסיון מגיע הידע. אבל כן אפשר לקחת צעדים קטנים לכיוונים שונים ולראות איך הלב מגיב. אתה יכולה גם לשב עם עצמך לחשוב ולדמיין ולראות איך הגוף והרגש שלך מגיבים לסיטואציות ומחשבות שונות... בהחלט אפשר להגיד שהזמן יעשה את שלו ואת כבר תדעי. הכי חשוב שלא משנה מה את מנסה לנסות, חשוב לעשות את זה בעדינות, לאט וסבלנות ולבחור אם האדם הרואי בשילוב מנצח של מחשבה רציונלית ורגש הגיוני :-)
 10. היי... אכן מצב לא פשוט... ואולי קצת מורכב. ואני ממש מבין את הלבטים שלך. אני חושב שזה בסדר גמור אם פשוט תמשיך להיות מי שאתה. לא צריך לצאת בהכרזות דרמטיות לכל עבר. פשוט תהיה מי שאתה. טבעי זה הכי יפה לך. ומי שרוצה שידבר איתך על זה. או עם אתה מרגיש ממש חופשי ומחובר עם מישהו אתה יכל לספר לו. הכל תלוי כמה בטוח המקום שבו אתה נמצא ואיך אתה מרגיש שדברים יתנהלו סביבך :-)
 11. היי... שים לב, זה פוסט מאוד ישן :-)
 12. רקוטן אמור ליבש ולמנוע מפצעים חדשים לצאת. אבל אני לא חושב שזה אמור לרפא את הצלקות שכבר נוצרו בגלל פצעים ישנים
 13. היי רוני, וואלה, הכי מבין אותך בארץ. הייתי במקומך פשוט לוקח רגע נשימה, יוצא מהסיטואציה ומסתכל עליה מנקודת מבטו של השובניסט. יושב וחושב עם עצמי, איך הייתי רוצה לשמוע את הדברים כדי שאקשיב להם. בעצם את צריכה לשאול את עצמך, את רוצה לחנך ולשנות? או להוציא אגרסיות? אם את רוצה לחנך ולשנות, תעשי את זה בצורה שאנשים ירצו להקשיב וליישם. ובשביל זה צריך רגע לשים את הרגש בצד. אני יודע שזה לא עובד על כפתור וזה לא פשוט כמו שזה נשמע. זה דורש הרבה תרגול ועבודה עצמית אבל זה אפשרי. ואני מאמין שאם הנושא כל כך חשוב לך, את עוד תוכלי להוביל לשינוי :-)
 14. היי... בעיקרון אין כאן אסור ומותר כל עוד הכל נעשה בהסכמה ובכבוד והדדיות (ולא חורג משום חוק כלשהו) נשמע שאתה ממש פתוח להתנסויות חדש וזה נהדר. בעיקרון, לא אמהר לחרוץ את גורלך כ"לא סטרייט" אבל נראה שאתה קצת יותר ממוקם על הרצף הבי סקסואלי. אבל אין לך מה לרוץ ולהדביק לעצמך תווית כשאתה עדיין חוקר את עצמך ומה שאתה אוהב ורוצה. לגבי ההגדרות השניות, טרנס, she male, lady boy אלו הגדרות שכל אדם בוחר להגדיר את עצמו. בגדול, לרוב ההגדרות האלו ממוקמות על הקשת הטרנסית. חלק המושגים הם תלויי תרבות. ובכל אחד מהמושגים האלו כל אחד משתמש לפי איך שהוא מרגיש ולפי איפה שהוא מרגיש שהוא ממקום על הקשת הטרנסית וכל אחד והשלב שהוא נמצא בו בתהליך.
 15. Harrys

  אני צריך ביינדר.

  היי היי... בעיקרון אפשר לקנות דרך ארגון מעברים ביינדר בעלות של 30 ש"ח. חשוב לזכור, לא להיות עם הביינדר עצמו בזמן השינה או יותר מ 6-8 שעות. זה מאוד מסוכן. בנוסף, בקרוב ייצא מדריך להשטחת חזה באופן בטוח באתר של איגי. שווה לבדוק ולהתעדכן. :-)
 16. היי שימו לב שזה פוסט מאוד ישן...
 17. תמיד זמין לדיבורים וקישקושים :-)
 18. מחזק את כל האמור לעיל, הייתי רוצה גם להסב את תשומת ליבה של @אירית מור לפוסט הזה :-)
 19. Harrys

  ידיד שלי הטריד אותי מה לעשות?

  בעיקרון זה חמור מאוד. הייתי רוצה לעוד אותך לפנות למשטרה או לגורמים מוסמכים בבית הספר שלך. הגוף שלך הוא שלך. ולאף אחד אין רשות לגעת בו בלי רשותך. ואיברים שאמורים להיות מכוסים בפומבי אמורים להישאר להיות מכוסים. אלא אם כן יש הסכמה הדדית. הייתי ממליץ לך כרגע לשמור מרחק. הידיד הזה עשה מעשה חמור מאוד. את חושבת שתרצי שאקשר בינך לגורם קצת יותר מוסמך שיעזור לך קצת להתמודד עם מה שעברת?
 20. היי... אכן הרבה בלבול ותהיה... נראה שאת מונחת על משבצת מאוד ספציפית מבחינת הנטייה והמשיכה המינית והרומנטית שלך. אישית, הייתי ממליץ לך, פחות לרוץ לחפש את התווית שהכי מתאימה לך. וגם לחץ לא באמת יעזור כאן. כי הרי אין כאן באמת תשובה שהיא לא נכונה. אני מבין שיש הרבה הגדרות אחרות שהיית רוצה להיות או שהסביבה שבה את נמצאת מצפה ממך להיות. הייתי רוצה לבקש ממך רגע, לשבת עם עצמך רגע, ולהתעלם מכל המוסכמות החברתיות שכרגע אופפות אותך, ולחשוב עצמך, מה עושה לך את זה הכי הרבה. כי בסוף את היא זו שתצטרך לחיות עם הבחירה לך ולא אלו הסובבים אותך. והסוד הוא, לא למהר, קחי את הזמן, תחקרי את עצמך, את המיניות שלך ואת הסביבה שלך. ועם הזמן, את תדעי להגיד בדיוק מי את :-) אף אחד אחר לא יכל להגדיר לך מי שאת. רק את :-)
 21. אני מבין שאתה עטוף כרגע מלא רגשות, אבל אני ממש שמח שבחרת לשתף ולדבר איתי. אני עובר ברשותך להודעות פרטיות מולך. :-)
 22. Harrys

  מה אני אמור לעשות?

  אה... אוקי... אכן קצת יותר מורכב... ועם זאת, אני חושב שהם אמורים להיות מסוגלים להכיל את השינוי. אם כי הייתי מתייעץ קודם עם אחד הגורמים הבכירים שנמצאים איתך בשירות. כי מצד אחד חבל לחכות עכשיו שנה. מצד שני, זה באמת יכל להיות צעד לא פשוט. אנסה לשאול עוד אנשים מהארגון ואם תרצה אוכל לקשר בניכם :-)
×