Harrys

רכז מערכת פורומים
 • מספר הודעות

  535
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות Harrys

 • דרגה
  צוות מדריכי הפורומים
 • יום הולדת אפריל 12

Profile Information

 • מיקום תל אביב
 • תחביבים סרטים, סדרות, ריקוד, עריכת וידאו, חברים
 • פנו אלי ב לשון זכר

מבקרים אחרונים

2,324 צפיות בפרופיל
 1. היי... אנחנו כאירגון לא יכולים להמליץ לך על פסיכולוג ספציפי. אבל תוכלי להיכנס לאתר מעברים או לקבוצת הפייסבוק בריאוטרנס ולנסות ולמצוא שם פיתרונות לשאלות https://www.facebook.com/groups/244907389271466/ https://www.maavarim.org/ המון הצלחות! ובנתיים, אני מזמין אותך להירשם לפורומים ולהמשיך ולהציף כאן נושאים ולדבר ולהכיר חברים חדשים וגם לנסות והלגיע לקבוצות החברתיות של איגי המיועדות לחניכים וחניכות שיושבים תחת המטריה הטרנסית :-) http://igy.org.il/page.php?id=41
 2. כפר סבא

  היי... בעיקרון הקבוצות החברתיות הם דיסקרטיות. וכולם מכבדים זאת. עלייך קודם ליצור קשר עם המדריך מאותה קבוצה חברתית שאליה את רוצה ללכת, להיפגש איתו ואז תוכלי להגיע. ולדעתי דווקא יהיה מגניב אם תפגשי מישהו שאת כבר מכירה, כי אז את כבר לא לבד. ;-)
 3. היי... מחזק את דברי לימון. אשמח לעזור במה שצריך. אפילו עוד יותר אשמח גם להכניס את המפגשים ללוח השנה של הפורומים. אבל לשם כך נצטרך לשוחח באופן פרטי :-)
 4. שלום לך אורח יקר! זה נהדר שהגעת לכאן! :-) בעיקרון הפורומים של איגי הם לא פלטפורמה להכרויות למטרות זוגיות. אני חושש שלקהילה הדתית אין הרבה פלטפורומות להכרויות. חוץ מהאפליקציות וכמה קבוצות פייסבוק. יש קבוצה בפייסבוק בשם דתיים למרות הכל. חיים שגב מנהל אותה ודרכו תוכל להיכנס לקבוצה הזו. הקבוצה היא סודית ורק מי ששם יכל לדעת שאתה שם. למצוא זוגיות זה לפעמים תהליך ארוך וקשה. אסור לך להתייאש וצריך להמשיך לנסות. גם באפליקציות. הצהר על כוונותך מראש תפנה לאנשים שאתה רואה שבאמת תוכל למצוא איתם מחנה משותף ליותר מלילה אחד. מלבד זאת, אתה הרבה יותר ממוזמן לפתוח פרופיל משתמש ולדבר איתי כאן או בפרטי וגם לדבר להכיר משתמשים חדשים :-)
 5. היי! בעיקרון אין בנינו רופאים מביני עיניין. לכן לא אוכל להמליץ על רופא או לתת עיצות והמלצות רפואיות. אבל, כן אוכל להפנות אותך לקבוצת פייסבוק: בריאוטרנס https://www.facebook.com/groups/244907389271466/ ושם תוכל יותר לשאול שאלות ואולי אפילו כבר למצוא תשובות. המון הצלחות!
 6. בר נוער נסגר או עבר מקום?

  היי.... אכן המיקום עבר למקלט של הפוך על הפוך בגן מאיר רשום באתר את כל הפרטים המקום פתוח גם בימי שבת 19:30-00:00
 7. non binary peeps

  אורח יקר, את התגובה תוכל לקבל בהודעה אישית. כמו שדיברנו. אם תסתבך נסמך לעזור לך לפתוח פרופיל :-)
 8. ניתוח לשינוי מין!

  שלום לך! :-) הייתי שמח להפנות אותך אם תרצי לעובדת סוציאלית וגם לקבוצות החברתיות של איגי לנוער טרנס. כך תוכלי לדבר עם היועצת ולקבל הכוונה מלאה המתאימה במיוד בשבילך לגבי התהליך וגם תוכלי לפגוש ולדבר ולהכיר עוד אנשים שנמצאים במצב דומה לשלך ואפילו כבר בתוך התהליך. בנוסף הייתי רוצה לדעת אם תוכלי לספר לי, האם את בטיפול? והאם כבר התחלת את התהליך? ובנוסף, האם ההורים שלך יהיו מוכנים לאשר בלוקרים או הורמונים? אשמח לשמוע מימך ולהמשיך ולנסות להכווין ולעזור עד כמה שאוכל :-)
 9. שנת שירות באיגי

  היי... ממליץ לך מאוד לפנות ללינק לעיל (כי לימון יודעת מה היא אומרת) ;-) ובנוסף, לידע כללי; איגי מפעילה כבר כמה שנים שנת שירות ושירות לאומי. כיום יש 4 קומונות של שנת שירות והמחזור של השנה כבר התחיל. מה עושים בשנת שירות? מתנדבים במסגרות קהילתיות ובפרויקטים שונים של איגי. וממש כמו ברוב התנועות גרים ביחד בקומונה עם עוד ש"שים מאיגי. הגרעינים השונים עובדים בקהילה או בעיר שבה הם גרים למשך שנה ואז אפילו יכולים להחליט לצאת יחד לשירות צבאי במסלול נחל. המיונים למחזור הבא יתחילו רק באפריל. המון הצלחות! :-)
 10. מישהו שרק רוצה לדבר ?

  תמיד שמח לדבר :-)
 11. מחזק את הנאמר מעלי ע"י לימון הממהמת! ומצאתי לינק ישן שפורסם כאן מזמן ויש בו הרבה מידע שאולי יעניין אותך :-)
 12. גילחתי ואני מתחרט

  אתה בסדר גמור :-)
 13. יציאה מהארון

  היי לך... אני מבין שאתה כרגע קצת בסערת רגשות ומאוד מבולבל. תרשה לי רגע לעשות קצת סדר בדברים: סיפרת לאמא שלך, ובגלל איך שהיא הגיבה, שיקרת למה ואמרת לה שאתה לא ושיש לך חברה. שבמציאות אין לך חברה? ואתה בי? או גיי? ומה אמא שלך חושבת עכשיו? בכל מקרה, נראה שיצאת התחרטת, וחזרת פנימה ושוב התחרטת שחזרת פנימה. אז קודם כל, אשמח אם תענה לשאלותי לעיל. שנית, זה בסדר. מותר להתחרט. נראה שהרגשת צורך עז לצאת אבל לא ממש היית מוכן. וגם אמא שלך לא הייתה מוכנה. תראה, לא כל הורה מתמודד עם זה בדרך הכי טובה. וכל הורה עובר את זה אחרת ועל כל הורה לעבור תהליך עם עצמו ויחד איתך תהליך של קבלה. אני שמח גם להפנות אותך לאירית מארגון תהל"ה שתוכל לעזור גם לך וגם לאמא שלך בכל התהליך הזה. ובנתיים, תנסה אולי לקחת צעדים יותר קטנים ולצאת בפנים חברים יותר קרובים (ובאמת רק אם אתה מרגיש מוכן ושיש לך את הצורך) וגם לנסות ולהכיר חברים חדשים כאן בפורומים ובקבוצות החברתיות של איגי :-)
 14. גילחתי ואני מתחרט

  היי לך... לרוב אם עשית את זה בצורה בטוחה ונקייה לא אמורים להיות פצעים. וגם לא אמור לגדול יותר ממה שהיה. אבל, שרעה לאחר גזירה מתקשה ועוקצת כאשר היא קצרה מידי. תוך שבוע שבועיים הכל יחזור לקדמותו. אם עדיין אתה מרגיש גרד או שהופיעו חלילה פצעים, כדאי מאוד ללכת לרופא.