מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Romo

   פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

   היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
   "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!

Harrys

מדריכי פורומים
 • מספר הודעות

  642
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

2 עוקבים

אודות Harrys

 • דרגה
  צוות מדריכי הפורומים
 • יום הולדת April 12

Profile Information

 • מיקום
  תל אביב
 • תחביבים
  סרטים, סדרות, ריקוד, עריכת וידאו, חברים
 • פנו אלי ב
  לשון זכר

מבקרים אחרונים

4,963 צפיות בפרופיל
 1. אורחת יקרה, תודה לך ששיתפת! :-) רק שימי לב, הפורומים של איגי מיועדים לגלאי 13-23. המון הצלחות :-)
 2. סקר מפגש פורומים

  כרגע העזרה הכי טובה שאתה יכל לעשות זה להיות פעיל בעצמך בפורומים :-) תגיב למי שצריך תעלה תכנים שמעניינים אותך ותדווח אם אתה חושב שיש כאן משהו שלא נראה בעינך :-)
 3. היי בעיקרון הקבוצה הכי צעירה יחסית דיי מעורבת היא 16-21 בדרום. לגבי כל שאר הקבוצות, תוכל למצוא מידע בלינק: http://igy.org.il/page.php?id=41 בהצלחה :-)
 4. המספרים בפוסט הוסרו. בבקשה שימו לב לא לפרסם מספרי טלפון בפומבי. קבוצות וואטסאפ זה נהדר. רק שימו לב להדגיש שזה לא חלק מאיגי ועדיין להיות זהירים עם מי שנכנס לקבוצה ועדיף לוודא עם מי מדברים בשיחת וידאו לפני שמצרפים לקבוצה.
 5. מחזק את אמבר. אני מדגיש, אין לפרסם באשכולות הציבורים פרטי התקשרות אישיים כמו מספרטי טלפון, אינסטגרם, מייל, פייסבוק, סנפצ'ט, קיק כו'... אתם אף פעם לא יכולים לדעת מי צופה בפוסטים האלו ומי ישתמש בזה אחר כך. תמיד חשוב לזכור להיות זהירים במה מפרסמים ברשת :-)
 6. שאלה בהלכה

  במקרה הזה ספציפית האיסור הוא מלא ילבש ולא בגלל שזה מצוות עשה שהזמן גרמן
 7. שאלה בהלכה

  היי לך, ושאלה מצויינת! בעיקרון היהדות מתייחסת להלכה ברוב המקרים למין המולד. עם זאת, צריך להבדיל בין מחוייב לאיסור. זה שאין חיוב, לא אומר שאין איסור. אולם מצד שני, אם נולדת לפי המין המחייב מצווה שהזמן גרמן, אז כן. יש חיוב.
 8. מצעד הגאווה

  בהחלט! המפגש יהיה ב 24.05 בשעה 4 בגן מאיר. והמצעד יהיה ב08.06 וגם יתחיל בגן מאיר בסביבות 10 בבוקר ויהיה ניתן למצוא את הגוש של איגי בקלות :-)
 9. מצעד הגאווה

  בעיקרון, ייצא בקרוב פרסום בוא אנחנו מזמינים את כל חניכי הפורומים לצעוד יחד עם מדריכי הפורומים של איגי במצעד. פלטפורמה טובה לטרום הכרות לכך היא להגיע למפגש הפורומים בשבוע הבא. בוא נכיר, נצור חברויות חדשות ונצעד גם יחד במצעד :-)
 10. סמינר קיץ

  היי לכם אכן יהיה סמינר בתאריכים: 13-14 ליולי יפורסמו פרטים נוספים בהמשך :-)
 11. שלום לך דילן :-) אני מאוד שמח לשמוע שיצאת מהארון מול חלק מהחברים וההורים. אני מאמין שאם ההורים קיבלו את זה בטוב, אז גם האחים יקבלו את זה בטוב. והפחד שלך לגמרי מובן וטבעי. אולי הייתי מחכה קצת או אולי דווקא מתייעץ עם ההורים לגביהם כי הם מכירים אותם קצת יותר טוב. ואולי הם יוכלו לעזור לך עם זה. שנית, יש קבוצה חברתית בכרמיאל. המספרים של המדריכים הם: גל - 054-6782708בר - 055-8816741 ובנוסף, הייתי רוצה לעודד אותך להרשם לפורומים ולהכיר ולדבר כאן עם עוד אנשים שחלקם פשוט סתם חביבים ואחרים אולי עוברים מצבים דומים לשלך. הייתי רוצה גם לעניין אותך באתר של ארגון מעברים: https://www.maavarim.org/ ובדף הפייסבוק של בריאוטרס: https://www.facebook.com/groups/244907389271466/ וגם תרצה, יש לאיגי גם מערך פסיכו-סוציאלי שישמח לעזור לך :-)
 12. בעיקרון חסמנו רצף של כתובות IP בגלל בעיית הספאם שהייתה באתר. אם אתה עדיין נחסם דרך ה WIFI, בבקשה תעדכן :-)
 13. מחפש צ'ט

  וגם אוסיף, למען הבטיחות האישית, לא מומלץ להשאיר מספרי טלפון בפורומים או להתקשר למספרים שמפורסמים בפורומים כי אף פעם אי אפשר לדעת מי יתקשר או מי יענה. שנית, הפורומים הם לא פלטפורמת הכרויות לזוגיות או מין. כל הודעות מסוג זה יוסתרו והמשתמשים יורחקו מהפורומים.
 14. בעיקרון טורנטים. לא מכיר אתרים לצפיה ישירה :-P
 15. הושעתי מהאתר (?)

  אם אתה יכל לרשום כאן, סימן שהIP שלך לא חסום ;-)
×