מעבר לתוכן

Harrys

מדריכי פורומים
 • מספר הודעות

  709
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

2 עוקבים

אודות Harrys

 • דרגה
  צוות מדריכי הפורומים
 • יום הולדת April 12

Profile Information

 • מיקום
  תל אביב
 • תחביבים
  סרטים, סדרות, ריקוד, עריכת וידאו, חברים
 • פנו אלי ב
  לשון זכר

מבקרים אחרונים

5,388 צפיות בפרופיל
 1. היי... שים לב, זה פוסט מאוד ישן :-)
 2. רקוטן אמור ליבש ולמנוע מפצעים חדשים לצאת. אבל אני לא חושב שזה אמור לרפא את הצלקות שכבר נוצרו בגלל פצעים ישנים
 3. היי רוני, וואלה, הכי מבין אותך בארץ. הייתי במקומך פשוט לוקח רגע נשימה, יוצא מהסיטואציה ומסתכל עליה מנקודת מבטו של השובניסט. יושב וחושב עם עצמי, איך הייתי רוצה לשמוע את הדברים כדי שאקשיב להם. בעצם את צריכה לשאול את עצמך, את רוצה לחנך ולשנות? או להוציא אגרסיות? אם את רוצה לחנך ולשנות, תעשי את זה בצורה שאנשים ירצו להקשיב וליישם. ובשביל זה צריך רגע לשים את הרגש בצד. אני יודע שזה לא עובד על כפתור וזה לא פשוט כמו שזה נשמע. זה דורש הרבה תרגול ועבודה עצמית אבל זה אפשרי. ואני מאמין שאם הנושא כל כך חשוב לך, את עוד תוכלי להוביל לשינוי :-)
 4. היי... בעיקרון אין כאן אסור ומותר כל עוד הכל נעשה בהסכמה ובכבוד והדדיות (ולא חורג משום חוק כלשהו) נשמע שאתה ממש פתוח להתנסויות חדש וזה נהדר. בעיקרון, לא אמהר לחרוץ את גורלך כ"לא סטרייט" אבל נראה שאתה קצת יותר ממוקם על הרצף הבי סקסואלי. אבל אין לך מה לרוץ ולהדביק לעצמך תווית כשאתה עדיין חוקר את עצמך ומה שאתה אוהב ורוצה. לגבי ההגדרות השניות, טרנס, she male, lady boy אלו הגדרות שכל אדם בוחר להגדיר את עצמו. בגדול, לרוב ההגדרות האלו ממוקמות על הקשת הטרנסית. חלק המושגים הם תלויי תרבות. ובכל אחד מהמושגים האלו כל אחד משתמש לפי איך שהוא מרגיש ולפי איפה שהוא מרגיש שהוא ממקום על הקשת הטרנסית וכל אחד והשלב שהוא נמצא בו בתהליך.
 5. Harrys

  אני צריך ביינדר.

  היי היי... בעיקרון אפשר לקנות דרך ארגון מעברים ביינדר בעלות של 30 ש"ח. חשוב לזכור, לא להיות עם הביינדר עצמו בזמן השינה או יותר מ 6-8 שעות. זה מאוד מסוכן. בנוסף, בקרוב ייצא מדריך להשטחת חזה באופן בטוח באתר של איגי. שווה לבדוק ולהתעדכן. :-)
 6. היי שימו לב שזה פוסט מאוד ישן...
 7. תמיד זמין לדיבורים וקישקושים :-)
 8. מחזק את כל האמור לעיל, הייתי רוצה גם להסב את תשומת ליבה של @אירית מור לפוסט הזה :-)
 9. Harrys

  ידיד שלי הטריד אותי מה לעשות?

  בעיקרון זה חמור מאוד. הייתי רוצה לעוד אותך לפנות למשטרה או לגורמים מוסמכים בבית הספר שלך. הגוף שלך הוא שלך. ולאף אחד אין רשות לגעת בו בלי רשותך. ואיברים שאמורים להיות מכוסים בפומבי אמורים להישאר להיות מכוסים. אלא אם כן יש הסכמה הדדית. הייתי ממליץ לך כרגע לשמור מרחק. הידיד הזה עשה מעשה חמור מאוד. את חושבת שתרצי שאקשר בינך לגורם קצת יותר מוסמך שיעזור לך קצת להתמודד עם מה שעברת?
 10. היי... אכן הרבה בלבול ותהיה... נראה שאת מונחת על משבצת מאוד ספציפית מבחינת הנטייה והמשיכה המינית והרומנטית שלך. אישית, הייתי ממליץ לך, פחות לרוץ לחפש את התווית שהכי מתאימה לך. וגם לחץ לא באמת יעזור כאן. כי הרי אין כאן באמת תשובה שהיא לא נכונה. אני מבין שיש הרבה הגדרות אחרות שהיית רוצה להיות או שהסביבה שבה את נמצאת מצפה ממך להיות. הייתי רוצה לבקש ממך רגע, לשבת עם עצמך רגע, ולהתעלם מכל המוסכמות החברתיות שכרגע אופפות אותך, ולחשוב עצמך, מה עושה לך את זה הכי הרבה. כי בסוף את היא זו שתצטרך לחיות עם הבחירה לך ולא אלו הסובבים אותך. והסוד הוא, לא למהר, קחי את הזמן, תחקרי את עצמך, את המיניות שלך ואת הסביבה שלך. ועם הזמן, את תדעי להגיד בדיוק מי את :-) אף אחד אחר לא יכל להגדיר לך מי שאת. רק את :-)
 11. אני מבין שאתה עטוף כרגע מלא רגשות, אבל אני ממש שמח שבחרת לשתף ולדבר איתי. אני עובר ברשותך להודעות פרטיות מולך. :-)
 12. Harrys

  מה אני אמור לעשות?

  אה... אוקי... אכן קצת יותר מורכב... ועם זאת, אני חושב שהם אמורים להיות מסוגלים להכיל את השינוי. אם כי הייתי מתייעץ קודם עם אחד הגורמים הבכירים שנמצאים איתך בשירות. כי מצד אחד חבל לחכות עכשיו שנה. מצד שני, זה באמת יכל להיות צעד לא פשוט. אנסה לשאול עוד אנשים מהארגון ואם תרצה אוכל לקשר בניכם :-)
×