• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

Harrys

מדריכי פורומים
 • מספר הודעות

  449
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות Harrys

 • דרגה
  צוות מדריכי הפורומים
 • יום הולדת אפריל 12

Profile Information

 • מיקום תל אביב
 • תחביבים סרטים, סדרות, ריקוד, עריכת וידאו, חברים
 • פנו אלי ב לשון זכר

מבקרים אחרונים

1,292 צפיות בפרופיל
 1. הסבר

  היי היי שאלה נהדרת, גנבתי את התשובה מויקיפדיה כי נראה לי שזה די ממצא ;-) קוויר (queer) הוא מונח המתאר זהות מינית ומשמש כמטרייה לזהויות לכל ההומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים, טרנסג'נדרים, טרנסקסואלים (להט"ב) ואינטר-סקסואלים, ואף משמש לעתים הטרוסקסואלים, הנוקטים בפרקטיקה מינית שאינה בזרם המרכזי של ההתנהגויות המיניות, כגון פוליאמוריה. הפירוש המילולי של המושג באנגלית הוא "חריג, משונה או מוזר". במקור, הוא שנוי במחלוקת כשהוא מיוחס כשם-תואר לבני אדם שהנטייה המינית או הזהות המגדרית שלהם מנוגדת לנורמה.
 2. היי... אכן בעיה לא פשוטה. אבל תראי, פשוט תהיי גלויה וכנה איתו, תסבירי לו את הרגשות והחששות שלך. אולי הם יתבדו כלא נכונות ואולי כן. אבל כל עוד הוא מודע לאפשרויות וגם את ואתם מדברים על הכל באופן גלוי ופתוח ואתם יודעים שאתם בתקופה של "ניסיון" אז זה יכל להיות מאוד נחמד. בעיקרון רק את יכולה להגדיר את רמת המשיכה שלך לכל מין. ואם בוסופו של דבר, את לא נמשכת, אז אולי מלכתחילה אין מה להיכנס לזה וגם אז צריך פשוט להסביר לו בעדינות ובכנות מה קורה לך בראש ובלב ולמה זה לא ילך.
 3. אנדרו מרשיי

  היי לך אנדרו, הגעת למקום הנכון בזמן הנכון :-) רוצה להפרט יותר לגבי מה שאתה מרגיש? מאיפה מגיע אליך המחשבה שזה אסור? ואיך אתה מקבל את עצמך כרגע? לגבי ההורים, אני לגמרי מבין את החששות שלך. אבל אין מה למהר לרוץ לספר להורים וחברים שאת שאתה לא בטוח, סגור ושלם עם עצמך, וגם אז, אין שום חובה. אשמח אם תשיב לי כאן או שתפנה אלי בפרטי ונדבר על זה :-)
 4. דברו איתי

  ברוך השב, ואתה תמיד יכל לזרום שיחות במקום לחכות שיפנו אליך ;-) תמיד תרגיש חופשי לפנות לחניכים ולמדריכים בפורומים :-)
 5. שאלה מטופשת

  בעיקרון יש איסור שמירת נגיעה. שמירת נגיעה נכנסת לסל הלכות הצניעות. הילכות הצניעות נועדו למנוע מגע שיוביל בסופו של דבר לחטא. המגע אינו חטא כי אם יחסי המין ושפיכת זרע לבטלה שלאחר מכן לפי ההלכה היהודית הוא החטא. אבל בגלל שאלו חטאים "גדולים" כביכול, ההלכה נתנה סייג (גדר) כדי להרחיק את האדם מהחטא. לכן, לפי ההגיון בהקשר הזה, אין טעם להומואים לשמור נגיעה מבנות, אלא למראית עין בלבד. ומי שבאמת רוצה לשמור נגיעה ולהיות נאמן למקור האיסור, עליו לשמור נגיעה מהומואים אחרים. כמובן, שכל אחד בסופו של דבר ינהג כראות עיניו לפי צו מצפונו. ולא לנו לשפוט אדם על פי מעשיו בינו לבין אלוהיו כל עוד הוא אינו פוגע באדם אחר. וגם, בפורומים אין דבר כזה שאלות מטופשות ;-)
 6. יעלי

  היי יעלי, זה ממש נהדר וכיף לשמוע ושמח ששיתפת. אבל אני חושש שהפעילות בפורומים היא לגילאי 13-23 לכן אני נאלץ לנעול את השירשור :-)
 7. להצטרף לאיגי

  היי... אף פעם לא מאוחר ויש לך עוד חודש לפחות עד סוף השנה לפחות כך תדע אם תרצה להמשיך שנה הבאה ולא להיות בספיקות עד אז ;-) בנתיים, אני מאוד ממליץ לצור קשר עם המדריכים של חיפה בקבוצת הגיל שלך http://igy.org.il/page.php?id=41 והם כבר יסבירו לך את התהליך. ובנתיים אתה יותר ממוזמן לפתוח כאן בפורומים פרופיל ולהמשיך לדבר ולהכיר אנשים נפלאים גם כאן :-)
 8. לא יכול יותר

  היי... אני לגמרי מבין אותך. זה מצב קשה ארוך ובלתי נסבל. אבל חשוב להיעזר בסבלנות והורמונות זה דבר שכדאי לקחת בפיקוח רפואי ולא דרך שוק שחור. לגוף אין חלקי חילוף וכדי לנו מאוד לשמור עליו ולא להשיג נזק במקום התוצאה שאותה אנחנו רוצים. סבלנות ונחישות הם השילוב הנכון :-)
 9. אז אני טראנס

  היי... אכן לא פשוט ולא נעים... אבל אם תרצה יותר מרק לפרוק אולי תוכלי לדבר עם אחד המדריכים כאן או לנסות ולהגיע לאחת מהקבוצות החברתיות ולהכיר עוד אנשים במצב דומה לשלך ולקבל עוד כוחות ועיצות כי אפשר להגיע למצב טוב יותר :-)
 10. היי לך בחור יקר! אני לגמרי מבין אותך ואתה מעלה כאן כמה נקודות חשובות והייתי רוצה להתייחס אליהן, לגבי דת וגאווה, נכון זה לא פשוט לחבר בניהם. אבל זה לא אומר שאחד לא לכל להחיות לצד השני למרות האיסור. כך שהמשיכה המינית שלך לא אמורה לגזול מימך את הדת שלך. שנית, לגבי זוגיות, זה מסע לא פשוט וארוך וצריך איתו הרבה סבלנות ואסור לתת לייאושר להשתלט עליך. יש כאלו שמצאו אהבה באפליקציות. לא צריך להאשים אותם אלא את האנשים שבהם. וגם יש קבוצות בפייסבוק כמו "דתיים למרות הכל", של הומואים דתיים שאפשר להצטרף אליה. וגם אתה עדיין יכל להצטרף לקבוצות החברתיות הדתיות של איגי ולהכיר שם חברים חדשים. ובנוסף אתה יותר ממוזמן גם להרשם לפורומים ולהמשיך לדבר איתי כאן או בפרטי ועם עוד אנשים אחרים על כל מה שתרצה :-)
 11. ביסקסואלית?

  היי... תראי, זה אף פעם לא נעים להיות מאוהבת במישהי שאת יודעת שהיא לא יכולה לתת לך את אותה אהבה שאת רוצה לתת לה. אבל זה מקסים שאת עדיין אוהבת אותה ורוצה בטובתה. בעיקרון רק את תוכלי לדעת מטיב ההכרות שלך איתה איך היא עלולה להגיב ברגע שתגידי לה. וגם אז זה הימור. לכן אם את חושב שתוכלי להכיל את מה שאת מרגישה ואת מאמינה שזה יעבור עם הזמן, תעשי את השיקולים שלך אם לספר לה או לא. ובנתיים את יכולה להגיד לה שכשהיא משתפת אותך על החוויות שלה, שתשתדל להמעיט בפרטים או שתנסי להמנע מלדבר איתה על זה. לצערי אין כפתור שמדליק או מכבה רגשות. אבל בעיקרון ברגע שבאמת תשלימי ותביני שאין סיכוי שם שיקרה משהו, הרגשות האלו יחלפו עם הזמן ותוכלי פשוט להיות חברה טובה שלה ולא מעבר. המון הצלחות.
 12. בלבול בזהות

  היי, בבקשה, אלו הפרטים של המדריכים של הקבוצה הטרנסים בתל אביב: הקבוצה לנערים טרנס* קוויר בתל אביבסאם - 054-3298973אפק - 054-7090620 בהצלחה
 13. היי היי לך אכן הגעת למקום הנכון, אז כן. אתה יותר ממוזמן לדבר איתי כאן או בפרטי או עם כל אחד אחד אחר על כל מה שאתה רוצה. ובנוסף, כן הייתי ממליץ לך לנסות ולהגיע לאחת הקבוצות החברתיות של איגי. יש גם קבוצות דתיות. תראה מה הכי מתאים לך לפי קבוצת גיל ומיקום גיאוגרפי, תיצור קשר עם המדריך ומשם הכל כבר דיי קורה לבד :-P בלנק הזה תמצא את כל הרשימה של הקבוצות החברתיות. ותחבר את הקבוצה שהכי מתאימה לך: http://igy.org.il/page.php?id=41 בהצלחה :-)
 14. שלום לך אורח יקר, זה אכן יכל להראות מנקודת מבט מסויימת קצת לא נעים. אבל איגי בהצהרה הוא ארגון לנוער. ולכן עליו להשקיע את מירב משאביו וכוחות כדי לתת מענה לנעור. ולכן אלו תקנות האירגון ועלינו לעבדו לפיהם. כי ברגע שנפתח את איגי לכל הגילאים, אני חושש שהנוער יידחק הצידה ואף ירגיש שחודרים לו למרחב המוגן. כי תסכים איתי שבפורומים של נוער מדברים על דברים שמעניינים את הנוער ולא אנשים בגיל 30 פלוס. בנוסף, לא הייתי מכניס בחדר אחד אנשים בגיל 14 ובגיל 35. זה לא נכון לשני הגילאים. ובסוף יוצא שבמקום לעזור לכולם. כולם סובלים. אי לכך, איגי מכוון מטרה לעזר לבני נוער של הקהילה ולא לכל הקהילה הגאה ככלל. אני בטוח שיש לך גם חוויות לא פשוטות משלך אבל הפוסטים ננעלים כי זו לא הפלטפורמה המיועדת לכך. אם תרצה יש ארגונים נוספים אחרים ונהדרים שמסיעים לחתך הגילאים הבוגר יותר. ואלי אם ממש תרצה, אולי תבוא ותתנדב באיגי בעצמך :-) מאחל לך המון אהבה והצלחה. אני לא מסיר את הפוסט הזה, אבל אני חושש שכן אאלץ לנעול אותו. ובבקשה אל תקח אישי. אלו הנהלים, וכמו שניסיתי להסביר, הסיבות לכך רבות ומגוונות.
 15. קבוצה באילת.

  היי, תוכל להצטרף לקבוצה של אילת ביכף, צור קשר עם אחד המדברים והוא כבר יסביר לך הכל בהצלחה אילתאור - 050-4080469אביב - 054-7266430