Jump to content

Harrys

מדריכי פורומים
 • Content Count

  725
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Harrys

 • Rank
  צוות מדריכי הפורומים
 • Birthday April 12

Profile Information

 • מיקום
  תל אביב
 • תחביבים
  סרטים, סדרות, ריקוד, עריכת וידאו, חברים
 • פנו אלי ב
  לשון זכר

Recent Profile Visitors

5,508 profile views
 1. Harrys

  רוצה לעזור ולהתנדב

  היי לך :-) ביררתי במיוחד בשבילך, ויש אפשרות. שולח לך הודעה בפרטי :-)
 2. Harrys

  קראשית

  הייי.... אכן לא פשוט קרשים שקצת קשים למימוש... בעיקרון יש מן הצדק במשפט "הזמן עושה את זה" זה פשוט קורה. אם נרצה ואם לא. וגם, אפשר פשוט לשחרר את הפרופיל שלה לחופשי. רחוק מהעין רחוק מהלב. ככל שתמנעי מלהכנס לשם ולדון בזה עם עצמך, כך יהיה לך יותר קל לשחרר. נראה שדיי הגעת להחלטה הזו בעצמך. עכשיו רק צריך ליישם :-)
 3. היי... ישנם לא מעט אפשרויות. הייתי ממליץ לך קודם כל, לנסות את אחת מהקבוצות החברתיות של הקשת הטרנסית. אפשר לצור קשר עם המדריכים שם: http://igy.org.il/page.php?id=41 וגם לנסות ולהצטרף לאחת הקבוצות. שנית, יש את אירגון מעברים https://www.maavarim.org/ אפשר לחפש תשובות באתר ולנסות לצור איתם קשר ישירות. ובנוסף, יש את בריטרנס בפייסבוק שתמיד אפשר גם שם לשאול שאלות https://www.facebook.com/groups/244907389271466/ המון הצלחות! :-)
 4. היי.... אלו הקבוצות (והמדריכים) שכרגע הפעילות ברחובות: רחובות נוער (כיתות ז'-י'): נדב - 0528752144 מתן - 0502244890 נוער (כיתות י"א-י"ב): יעל - 050-7166467 יונתן - 054-7697989 לרשימה המלאה של הקבוצות החברתיות הפעילות באיגי: http://igy.org.il/page.php?id=41
 5. היי... באמת יכל להבין אותך עם כל הבלבול הזה שאופף אותך עכשיו. גילית 2 עולמות חדשים מרגשים ומעניינים. אבל מה שמגניב כאן, זה שלא באמת צריך לבחור. וסוג של אהבה אחת, לא באה על חשבון השניה. הכל מונח תחת השאלה למי ליבך נתון כעת ולהשאר נאמן אליו כל עוד כל הרגשות, החיבה והמשיכה הדדיים בין שניכם. מה שאתה מתאר הוא לא הזיה. זה קורה. הקשת הבי סקסואלית מאוד רחבה ומרובת גוונים. וכן. אפשר להמשך רומנטית למין אחד ולהמשך רומנטית ומינית למין אחר. זה כלל לא משנה. הלב שלך אומר לך מה הוא רוצה תשתמש בשכל שלך תקשיב לו וגם תפעיל קצת שיקול דעת ותבצע החלטה נכונה. רק אתה יודע מה טוב בשבלך ואין כאן תשובות שגויות ואם יש בחורה שמוצאת חן בעינך, לך על זה. אין לך ממה לפחד. גם אם יש לך משיכה מסויימת לשני המינים, הם יכולים להתקיים במקביל. בדיוק כמו שסטרייט יכל להיות נאמן לבת זוגתו גם אם יש עוד בנות יפות ומושכות באיזור. גם אתה יכל גם אם יש בנים ובנות מושכות באיזור. :-P מה אתה חושב?
 6. Harrys

  יש לי גוף נשי ואני טרנס

  היי... בעיקרון אם יש עניין לשנות את הגוף, אפשר להתחיל לקחת הורמונים. שבעיקרון זה חלק מתהליך ארוך ולא פשוט. אבל לפני שמתחילים, הייתי רוצה להמליץ בחום קודם לנסות לדבר עם אחד מהמדריכים של הקבוצות טרנס* של איגי. להבין קצת איך עושים את זה ומה התהליך הזה בעצם אומר ובמה הוא כרוך. אם מעדיפים להמנע מהמגע האנושי יש 2 מקומות שהייתי רוצה להפנות אליהם: בריאוטרנס בפייסבוק: https://he-il.facebook.com/groups/244907389271466/ ואירגון מעברים: https://www.maavarim.org/ המון הצלחה ואפשר גם לדבר איתי בפרטי :-)
 7. Harrys

  קבוצות איגי

  איגי לייב, זו קבוצה וירטואלית שבה נשמרת מתכונת הקבוצה של איגי, אבל במרחב וירטואלי בעזרת צ'ט קבוצתי דרך המחשבים בבית ומצלמות אינטרנט. ממליץ בחום לצור קשר עם ליאור המדריך :-)
 8. היי... אני יכל רק לדמיין איך זה שדת וטייה לא מסתדרים יחד ובנוסף גם מגדר. אני מאוד מזדהה עם החששות והלבטים שיש לך. והם בהחלט לא פשוטים. חשוב שתזכור, שכמה שאנחנו אוהבים את ההורים, אנחנו לא יכולים לחיות רק כדי לרצות אותם. ויש מקום שבו אפשר למצוא את האיזון בין דת נטייה ומגדר. צריך לשבת לחקור ולדבר על זה, לראות ללמוד ולחקור איפה הגבולות שלנו איפה הגבולות של הדת ואיפה אנחנו מניחים את עצמנו בניהם. הייתי רוצה לנסות לעודד אותך לדבר עם אחד מהמדריכים של הקבוצות הדתיות ואולי אפילו לנסות להגיע לאחד מהמפגשים: http://igy.org.il/page.php?id=41 בנוסף, תרגיש חופשי לדבר איתי כאן או בפרטי אם תרצה :-)
 9. היי... בעיקרון זה תהליך שאתה מבין בעיקר מול עצמך. אפשר לנסות ולדבר עם איש מקצוע, ואולי לנסות להגיע לאחת מהקבוצות טרנס של איגי. http://igy.org.il/page.php?id=41 הייתי רוצה גם להפנות את תשומת ליבך לארגון מעברים https://www.maavarim.org/ ולפורום בריאוטרנס https://irisyaish.co.il/בריאוטרנס-לטרסנגנדרים/ גם בפייסבוק https://he-il.facebook.com/groups/244907389271466/ ובכללי, הקשת הטרנסית היא רחבה מאוד. אבל אם אתה מרגיש שהיית רוצה שהיפנו אליך בלשון פניה שונה מהמין הביולוגי שאליו נולדת או אולי אתה לא מרגיש בנוח עם הגוף או הבגדים של המין הביולוגי שאליו נולדת אולי באמת כדאי שתחקור קצת עם עצמך מאיפה זה נובע ולאן זה מוביל אותך. אפשר גם להתחיל לדבר עם חבר/ה טובים וגם דרך הערוצים שהצעתי לעיל. המון הצלחות אתה גם מוזמן לפתוח כאן משתמש ולדבר איתי בפוסט הזה או בפרטי :-)
 10. היי... עצתי אלייך, פשוט דברי איתם. מכתב פשוט יסרבל את העניין. זה בסדר אם לא יהיו לך את כל התשובות. מה שחשוב זה שהם ירגישו בנוח לשאול שאלות. ואז כבר תוכלי לחזור לכאן אם שאלות שבאמת יכולות להיות רלוונטיות עבורם. :-)
 11. Harrys

  שמן קיק שאלות

  היי, אכן יש שמועות ששמן קיק עוזר לצמיחת שיער על הראש אבל לא שיער בגוף. יש אומרים שהוא מחזק את שורש השערה ומעודד צמחיה ומונע התקרחות. אפשר להשתמש בו כמסכה ללילה (כדאי לשים מגבת על הכרית כי הוא מאוד סמיך ודביק) במשך פעמיים עד שלוש בשבוע. ולחפוף בבוקר שלמחרת. אם רוצים פיתרון יותר רפואי למניעת התקרחות תורשתית אפשר לקנות ללא מרשם ברשתות הפרם מינוקסי. שים לב, ההצעות הנ"ל הם לא למילוי שיער, אלא למניעת התקרחות. אם יש רצון למילוי שיער כדאי לפנות לרופא או לפתרונות יותר קוסמטים
 12. היי... אתה מוזמן להעלות שאלות כאן באשכול או לכתוב לי בפרטי :-)
 13. היי פעילות הבית הפתוח אינה קשורה לאיגי. אבל את עדיין יכולה להצוטרף https://www.joh.org.il/youth בעיקרון גם יש לאיגי גם קבוצות חברתיות בסביבות הגיל שלך וגם קבוצה וירטואלית עם מצלמות דרך האינטרנט :-)
 14. היי... זה נהדר שאת שואלת את עצמך את כל השאלות האלו וחוקרת את עצמך ואת המיניות שלך. נראה ממה שאת מתארת שאת אי שם על הקשת הבי סקסואלית. אבל עם הזמן תדעי בדיוק אם למקם את עצמך על הקשת הבי סקסואלית ואלי הלסבית ואולי כמו שאת אומרת, זה תסביך גיל ההתבגרות. תמשיך לשאול את עצמך שאלות ולראות לאן הרגשות והמחשבות שלך יובילו אותך. מה שבטוח, כשתגיעי לתשובה, לא יהיה לך ספיקות שזו אכן התשובה הנכונה ואף אחד אחר לא יוכל להגיד לך אחרת :-)
 15. היי... לא תמיד עם הנסיון מגיע הידע. אבל כן אפשר לקחת צעדים קטנים לכיוונים שונים ולראות איך הלב מגיב. אתה יכולה גם לשב עם עצמך לחשוב ולדמיין ולראות איך הגוף והרגש שלך מגיבים לסיטואציות ומחשבות שונות... בהחלט אפשר להגיד שהזמן יעשה את שלו ואת כבר תדעי. הכי חשוב שלא משנה מה את מנסה לנסות, חשוב לעשות את זה בעדינות, לאט וסבלנות ולבחור אם האדם הרואי בשילוב מנצח של מחשבה רציונלית ורגש הגיוני :-)
×