מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Harrys

   שינוי זמני באפשרויות הפרסום בפורומים   11/11/18

   שלום לכולם, עקב מתקפת ספאמים, באופן זמני אורחים לא יכולים לפרסם או להגיב באשכולות רק משתמשים רשומים. אני ממליץ לכל מי שרוצה לפתוח משתמש, זה תהליך קל ופשוט ולא מצריך יותר מידי פרטים אישיים למעט מייל.  

Call me Adam

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  134
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

כל דבר שפורסם על-ידי Call me Adam

 1. אתה יודע? חלמתי עליך בלילה... אני לא מכיר אותך וחלמתי עליך בלילה, סתם ככה שאיבדתי אותך, שכבר לא היית פה יותר. אני בטוח שרגשות האשם החמורים שהיו לך, לא משתווים למה שהרגשתי בחלום...

 2. די! אני מפחד!

  אתם לא קולטים שאני חייב שמישהו יגיד לי שזה בסדר?! שיעודדו אותי? שיגידו שגם אם טעיתי, זה לא סוף העולם?

  אני מת מפחד! בחיים שלי לא פחדתי כל כך ממשהו! אני בוכה ורועד ונזהר לא לחשוב... לא הרגשתי נורא כל כך כבר מתחילת כיתה י׳.

  בבקשה? אני צריך עזרה

  1. Alice in wonder land

   Alice in wonder land

   היי אדם, מה שלומך?
   תודה שאתה משתף שאתה חווה פחד
   הייתי שמחה אם היית משתף מה הם הפחדים שאתה חווה?
   הייתי שמחה לדעת האם יש דרך בה אוכל לעזור לך :)

 3. תחרות: האחרון שמשרשר פה ניצח!!!

  לא תצליחו בחיים
 4. היא תמות היא מקשה עלי ונותנת משימות לא מקשיבה ממטירה מיני פקודות. מרכלת על ההיא מהארכיון צריכה שידברו ויחמיאו לה המון. מגבילה ומפילה עלי חוקים שאאסוף את כל הבגדים הזרוקים. לסדר, לטאטא, לבשל ולכבס בדיוק כשהתחלתי לשכב ולגרבץ. אבל היא תמות ביום אחד סגריר ובמקום לשמוח ולצהול בכל העיר, אתהלך כמת בגשם בשדות אצרח ואצעק ואקלל את הבריאות, כשהיא תמות אמות איתה.
 5. תחרות: האחרון שמשרשר פה ניצח!!!

  יש, ניצחתי
 6. אני מצטער, אבל אל דאגה, בטח יש מישהי אחרת בעולם הזה, ובטח תיפגש וזה יהיה מדהים וזה בטח יקרה מתישהו בעתיד הלא רחוק ואז אתם תצחקו על זה שפעם חשבתן שהחיים שלכן חרא, כי אתן תהיו ביחד והכל יהיה מושלם (עם חתולים וחדי קרן!).
 7. בארון בן 17

  אתה לא חייב להגיד את זה לצבא, מה זה עניינם בכלל עם מי אתה נכנס למיטה? בהצלחה בכל מקרה בכל דרך שבה תלך
 8. ילדים להורים חד מיניים

  היה לי בכיתה ילד עם שתי אמהות והוא היה נראה בסדר גמור ושמח ונורמלי ולא היה אכפת לו להגיד שיש לו שתי אמהות. שתי אמהות עדיפות על בלי אמא בכלל.
 9. אני חושב על זה שהתוכן שלי ממתין לאישור מנהל על מנת להתפרסם.

  רציני שיש במקום הזה הרבה צביעות. כולם כל כך צבועים. הרי אני יכול להכנס באנונימי ולשאול מה שבא לי ולהגיד מה שבא לי, אז מה הקטע בדיוק? סתם, להראות שמי שרוצה שהעולם ישאר ככה הוא בעל השקפה חשוכה ומיושנת שמוחקת הגדרות עצמיות של אנשים שונים...

  1. linoyhihi

   linoyhihi

   אני יכולה להבין למה זה מבאס שזה ככה, ומצד שני- אנחנו נשמח שלא לעשות את הבקרה הזו.

   אולם, זה התפקיד שלנו.

   במידה ואנחנו רואים שעולה תוכן שפוגע במשתמשים אחרים, אין לנו ברירה אלא לעשות כל מה שאפשר כדי שזה לא יקרה. כל עוד זה לא המצב, אנחנו תמיד נפרסם את כל התוכן שהמשתמשים מעלים.

   אין פה חלילה שום מטרה לגרום לך להרגיש לא בנוח ותמיד אתה יכול לפנות אלי בפרטי ונדבר על זה :)

 10. בסך הכל יש לי קול של מלאך.

  אז מה אם זה מלאך שהחליק על המדרכה ואנשים דורכים עליו?

  זה עדיין מלאך. מלאך כאסום.

   

  IMG_3958.MOV

 11. האם קיים סניף של איגי בטירה? ליד כפר סבא, לא בכרמל.
 12. האם אני אמור לפרסם את זה דווקא כאן? אני לא יודע אבל ממש לא אכפת לי ואם זה לא בסדר אז אני אקבל את העובדה ואשים את זה במקום אחר. אני מרגיש וואלה כן, יש לי רגשות, אני מרגיש שהפסיכולוגית מטרידה אותי מינית. סליחה אם הגודל של הכתב השתנה או משהו, יש לי בעיה בטאבלט. בכל מקרה ***, פסיכולוגית ״מומחית״ לנושאי להט״ב אצל אנשים אוטיסטים, שטוענת שנמצאת בקשר טוב עם ארגון הנוער הגאה, מחריגה אותי לדבר איתה על נושאים שאני ממש לא מעוניין לדבר איתה עליהם. אני נמצא ״בטיפול״ כבר שנה וחצי, ***, סיפרה לי שלעולם לא אוכל לקחת טסטוסטרון כי אני אוטיסט, כל זאת ועוד, היא מחריכה אותי לאונן ולדבר איתה על זה. היא בטוחה שמקור 85% מהבעיות שיש לי הוא האוטיזם שלי. לטענה יש לי חרדות מהמיניות ההטרוסקסואלית שלי, עקב האוטיזם שלי, מה שגורם לי לפתח שנאה כלפי הגוף שלי ולהאמין באופן מוטעה שאני לא בחורה. האוטיזם שלי, לדבריה, גם גורם לי להרגיש באופן מוגזם או חסר כל מיני דברים, כמו רעשים ונגיעות למשל, אז אני מרגיש בצורה מוגזמת את השדיים שלי, דבר שגורם לי ל,הוא את הגוף שלי, מה שמוביל להרגשה מוטעית כביכול שאני לא בחורה. ***, הפסיכולוגית המומחית, חוקרת באופן בלתי נסבל את ההתנסויות הרומנטיות האיומות שלי, שאני ממש לא מעוניין לדבר עליהן, היא גם מדברת על איברי המין שלי באופן חודרני ולא נעים בכלל. כל ניסיונותיי להיפטר ממנה, נכשלו כי היא ״המומחית״ בתחום. ובכן, לאור הידע שלה והקשר שיש לה עם ארגון הנוער הגאה בישראל, אני דורש לשמוע את חוות דעתכם עליה, כמו גם את העובדה שלעולם לא אוכל לעבור טיפול הורמונאלי. אני גם אשמח לשאול את השאלה הבאה: אם אני לא אוכל לעבור טיפול הורמונאלי, האם אוכל לעבור פרוצדורה רפואית שתבטיח לעולם שאני אוכל ללכת בלי חולצה באופן שמקובל על פי החברה המערבית? הסוף
 13. NEVER / אפעם

  אמג איך אפשר בלי פנקייקים? פנקייקים הם החיים! אף פעם לא הייתי באמריקה
 14. האם יש משהו יותר נחמד מאשר לחרבן בשירותים בבית?

  חשבתי שאין, עד שניסיתי לחרבן בשדה בבית.

  אז התשובה היא שיש, גם זה כרוך בחרבון...

  1. username

   username

   חחחחחחחחחחחחחחחחחח

 15. ההורים גרים בבית. כשאני שם הם יושבים מחוץ לדלת. אני לא עובר לאחד או אחת אחרת כי היא המומחית בתחום. אני לא מסכים לדבר על נושאים שאני לא רוצה לדבר עליהם, היא אונסת אותי לדבר איתה עליהם. כפי שכבר ציינתי, אני אוטיסט זה אומר שכל מי שאינו אוטיסט חושב שיש לי בעיות (בהכללה). בעיות כאלה הן פירוש לא נכון של המציאות וכאלה. הם בטוחים שאני מפרש לא נכון את מה שקורה בחדר שלה, הם משוכנעים שההתנגדות שלי לטיפול היא מה שיוצר כל כך הרבה סבל, אז החלטתי עד שאני מבין לגמרי מי היא, לשתף איתה פעולה, כדי שהיא לא תגיד להורים כל מיני דברים עלי או שהיא תגיד שנרפאתי ותשחרר אותי.
 16. פריקה

  אחי, אני מקווה שזה יסתדר כשאעזוב את הבית...
 17. מסכים לחלוטין, אני כן מאמין שצריך לעשות מצעד, אבל למה צריך כל כך הרבה. איך שאבא שלי מדבר על הקהילה, זה משהו דוחה ואני חושב שזה בעיקר בגלל אנשים כאלה. רבאק, אני לא רוצה שכל העולם ידע שאני כזה. אני לא רוצה שישר יקטלגו אותי בתוך הקטגוריה של טום באום (שדרך אגב מחליא אותי), בא לי שיתיחסו אלי כאל אדם נורמטיבי, אולי לפעמים אני מחפש קצת צומי, זה נכון אני לא אכחיש שאני ילד צומי, אבל זה הרבה כי היה לי מאוד קשה פעם, עכשיו יש לי חברים אז זה פחות צומי ויותר מי שאני. האנשים האלה, ההומואים המוחצנים, מוציאים את הקהילה ממש רע, כאילו כל מה שאנחנו רוצים בחיים האלה זה תשומת לב וזה מעצבן אותי.
 18. אז מיכ יצא לפנסיה?

  1. גיא טירם

   גיא טירם

   אני לא במקום אלא בנוסף :)

  2. Call me Adam
×