Jump to content

Call me Adam

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Call me Adam

 1. ניסית לשים מסקרה עם השפמפם שלך? ולעשות כושר? ופאקר? וביינדר? ופירס בשפה התחתונה? ושיער קצר? וללכת כמו שצריך? נעליים עם הגבהה פנימית? כי אם לא עשית את כל זה, לא ניסית הכל.
 2. אני בכלל לא מצליח להבין איך יש לך אומץ לשכב עם גבר...
 3. אני מנסה לחשוב מה להגיד, אבל אין לי. שיער צומח. ההורים שלך, זה יעבור להם. השיער יצמח והם ישכחו מזה.
 4. איזה כיף לך, בהצלחה. בעקרון אני אשמח לקבל ביינדר במידה סמול אבל יש לי חזה קטן ורב הזמן אני בכלל לא מרגיש צורך להשטיח. אני מניח שיש כאלה שזקוקים לזה יותר. אם לא יפנו אלייך אחרים, אני כאן.
 5. Call me Adam

  סוף סוף יצאתי

  איזה כיף לך, מזל טוב ובהצלחה . סמיילי
 6. אוקיי, רק מעדכן, שלושה שבועות על טסטוסטרון במינון נמוך. ההורים שלי עדיין לא יודעים ואני לא ממש בטוח כמה זמן אני יכול להסתיר את זה כי אני גר איתם בבית. הקול שלי לא השתנה בכלל, אבל צומח לי שיער על הבטן ומסביב לפטמות. הזין שלי קצת גדל ואני מרגיש אותו. אני נרדם יותר בקלות בלילה ופחות קר לי, אני גם מזיע יותר ויש לי יותר חשק לעשות דברים... זהו פחות או יותר. יש לציין שאני על מינון ממש נמוך, ובכלל לא ציפיתי להצמיח שיער בכל מיני מקומות ועוד כל כך מהר. ולהסריח. ממש להסריח. הסוף
 7. Call me Adam

  טסטוסטרון במינון נמוך

  ואיך אני עושה את זה בדיוק?
 8. Call me Adam

  יש מצב שטעיתי

  תודה לכל מי שענה
 9. אני חושב שתתן להיות בת עוד צ׳אנס, אתה בן 14, ואם יש לך לבטים, צריך לחקור ולראות מאיפה הם מגיעים. אני מקווה בשבילך שתוכל להיות בת מאושרת, אם לא, תמיד אפשר לחזור לצד הגברי. בהצלחה.
 10. הפאקרים לא גורמים להשתנה בעמידה, אלא אם זה מיועד למטרה הזו, וגם אז זה לא גורם לך להשתין בעמידה, זה נותן לך את האופציה. זה לא אמור לגרום לזקפה, ממה שאני יודע עלייך אתה בכלל לא על הורמונים, אז אין לך שם ממש משהו שיזדקף. אם הכוונה שלך, זה שזה יכול לדמות זקפה, אז זה תלוי. בעיקרון פאקר, לא מיועד לסקס, אלא אם זה שלושה באחד, או דו תכליתי, שאתה יכול להכניס שם איזה משהו וזה עומד. בעיקרון, אתה יכול לדחוף את זה לבוקסר צמוד, או תחתונים משולשים כאלה, ולודא שזה לא נופל, כי אז זה מביך רצח. יש גם כל מיני בוקסרים מיוחדים, אבל מיותר. 85 זה לא יקר בכלל, אם הייתי קונה אחד, הוא היה עולה 1000 לפחות, אבל בשביל פאקר ראשון 85 זה מחיר מאוד הגיוני. לא ממש רואים את זה ורב האנשים לא באמת ישימו לב שיש לך שם משהו, פשוט כי רב האנשים לא בוהים במפשאות של אנשים אחרים. אתה לעומת זאת, בטוח תרגיש בשינוי. זה לא מתאים לתחתונים רחבים, אלא אם אתה לובש את זה עם רצועה מיוחדת.
 11. אתה רק בן 14, תרגע, אני רוצה לאחל שתוך שנה שנתיים הם יקבלו אותך ואני באמת מאחל לך את שה, אבל ממש לא בטוח שזה יקרה. בכל מקרה אתה צריך להיות חזק, אל תשתכר שוב, סטיי גולד. אם תשתה הרבה, מצבים כאלה יקרו בתדירות גבוהה יותר. נסה להחזיק מעמד.
 12. בקיצור, אני מפחד. מפחד מהאופציה שטעיתי ומפחד מהורמונים וניתוח. אז ככה, כבר שלוש ומשהו שנים שאני בטיפול פסיכולוגי אצל אותה פסיכולוגית שמעולם לא ממש אהבתי, אני אפילו קורא לה האויבת. במשך כל הזמן הזה היא היתה אומרת לי שאני לא טראנסג׳נדר ושסתם נראה לי כי אני אוטיסט. התרגלתי לזה והייתי רגיל לשנוא אותה ולקחת בעירבון מוגבל כל מה שהיא אומרת. לאחרונה גיליתי שהיא המליצה לשני אוטיסטים להתחיל טיפול הורמונלי לשינוי מין והתמלאתי כעס, שכן היא אמרה לי שאוטיסטים לא יכולים לקבל הורמונים. כבר חצי שנה שאני חופר לה על השטחת חזה, כשרק הגעתי אליה הייתי מדבר על זה שבא לי לקחת הורמונים ובסוף ויתרתי על זה, כי קלטתי שזה לא עומד לקרות. עכשיו, הנה הבעיה: שבוע שעבר הלכתי אליה מלא בטחון עצמי והחלטתי שאני לא מפחד ממנה יותר ושלא אכפת לי לבכות, אמרתי לה שאני לא צריך אותה בשביל הניתוח ושאני יכול לעשות אותו לבד, כי זה ניתוח אסטטי. היא אמרה שהיא תחשוב על זה. המשך הבעיה: השבוע היייתי אצלה ואמרתי לה שוב שאני רוצה לקחת הורמונים, שבעבר ויתרתי על זה כי חשבתי שזה לא באמת משנה, אבל שנמאס לי כבר שכולם חושבים שאני בחורה או במקרה הטוב, שאני ילד בן 13, אמרתי לה שאני גבר, ושאני יודע שהורמונים לא יפתרו לי את כל הבעיות, אבל שבכל זאת בא לי לנסות, לפחות בעיה אחת זה יוריד ממני. הכנתי טבלה עם יתרונות וחסרונות. היא הסתכלה עלי ועל הטבלה ואמרה שהיא תשקול את זה! היא אמרה שהיא תשקול להמליץ שאני אקח הורמונים ושאנחנו עוד נדבר על זה הרבה. אני כל כך מפחד! עד שלשום, לא חשבתי שזה אי פעם יקרה, כבר מחקתי את האופציה הזו לגמרי ופתאום היא אומרת שזה אפשרי ושנבדקו את זה לעומק. פתאום אני מפחד, אני מפחד שהיא תגיד שאנחנו הולכים על זה, שאני אקבל את המרשם מהרופא, שאני אקח הורמונים. אני כל כך מפחד, בגיל 16 הייתי כל כך בטוח שזה מה שאני רוצה, אבל עכשיו אני כבר לא יודע. אני מפחד מכל השינויים ואני מפחד שאני אתחרט. הכי אני מפחד שאני אקח הורמונים ופתאום אבין שעשיתי את הטעות הכי גדולה של החיים שלי. מצד שני אני מפחד שאם אני אגיד לפסיכולוגית שאני מפחד, לעולם לא תהיה לי את האופציה בכלל. דרך אגב, אני יודע שהיא באמת תשקול את זה איתי כי היא נתנה לרופא שלי המלצה לשים אותי על חסמי אסטרוגן. זה ארוך ממש, אני יודע וזה די מדהים אם הצלחתם לקרוא עד לכאן. השאלה היא אם זה נורמלי שפתאום אני כל כך מפחד? האם זה אומר שאני לא באמת טראנס? שסתם השליתי את עצמי? מה הסיבה לזה?
 13. 1) קראתי את כל האתר של ארגון מעברים ואני עדיין לא מבין מה צריך לעשות בשביל ניתוח עליון. 2) האם ניתוח עליון נחשב ניתוח קוסמטי? 3) נניח והוא נחשב ניתוח קוסמטי, האם אני זקוק להמלצת פסיכולוג/ית או פסיכיאטר בשביל לעבור אותו? 4) הבנתי שיש כמה מנתחים בארץ אבל אני לא מצליח למצוא תוצאות של הניתוחים, כי הם מנתחים פלסטיים שעוסקים בעיקר בהגדלת/הרמת חזה והם לא מפרסמים השטחת חזה באתר שלהם, גם לא מצאתי בגוגל. 5) היחיד שכן ראיתי תוצאות שלו, זה יורם וולף על מייקל מהכתבה בערוץ עשר ואני חושב שאלה תוצאות ממש גרועות. 6) אם אני מתנתח באופן פרטי, האם אני עדיין צריך לעבור את כל הוועדות? 7) מה צריך לעשות על מנת לעבור את הניתוח בחוץ לארץ? אצל גראמון, שרי, שניט, שטיינואלד או מדאלי.
 14. Call me Adam

  Birthday

  איזה אושר, אני בן 19 היום ובא לי למות. הידד! יום הולדת שמח לעצמי, כי אני חרא ואין לי חברים. הידד!
 15. Call me Adam

  ניתוח עליון

  תודה רבה, בקיצור, אני צריך פסיכולוג, מה שאומר לחכות עוד חמש שנים.
 16. Call me Adam

  טרוסקאם

  כולה שאלתי אותו איך הוא יכול להיות גבר נונבינארי, הוא הסביר לי ועדיין לא הבנתי, אז יובל (שם בדוי) תקף אותי, ואמר שאני אטום ושכטרנס אני צריך לדעת יותר טוב. עכשיו הבחור.ה הזה תקף אותי כבר כמה פעמים, כמו כשכתבתי באינסטגרם שלי שצריך דיספוריה בשביל להיות טרנס ושאני שונא כשילדות בנות פאקינג 15 אומרות שהן פאנסקסואל, כי זה בדיוק כמו להיות ביסקסואל, חוץ מזה שהן בנות 15, מה הן מבינות בכלל, סתם עוקבות אחרי טרנדים כדי להרגיש שמקבלים אותן איפשהו. אם לא, אין לי מושג, אני לא מבין את זה, לסביות נמשכות לבחורות, זה נכון אבל לסבית שלא נמשכת לבחורה עם זין, זה לא הופך אותה לאטומה ובלתי מקבלת. וזה שאני יכול להמשך לבחורים עם וג׳ינה שלא לוקחים טסטוסטרון, זה לא הופך אותי לפאנסקסואל, זה הופך אותי לסטרייט, זה שהם מגדירים את עצמם כגבר, לא אומר שהמוח שלי והזין שלי חושבים שהם גבר, הרי ברגע שהוא יקח טסטוסטרון ירד לי ממנו! כי אני לא כל כך נמשך לגברים, נמשכתי אליו כי הוא נראה נשי. וזה לא הופך אותי לטרנספוב, זה שאני נמשך ל טראנסים שלא עשו ניתוחים ושינויים הורמונליים, כי הם נראים לי כמו בחורות, לא הופך אותי לטרנספוב, זה גם לא הופך אותי לפאנסקסואל! אז יובל שם בדוי הזה תוקף אותי כל פעם מחדש ואומר שאני שומר שערים וטרנספוב ולא מקבל אנשים עם דעות שונות משלי, הוא זה שלא מקבל אנשים עם דעות שונות משלה. אני מאוד מכבד. הגבר נונבינארי הזה נראה כמו בחורה ולובש חזיות ומחשופים ושורט ואני בכל זאת קראתי לו בזכר, למרות שאני לא מבין את זה! אני לא מבין את זה ואני אומר שאני לא מבין את זה! זו באמת כל כך בעיה? סליחה הייתי חייב לפרוק, בעקרון אני גם צריך שמנהל פורומים יאשר את מה שכתבתי ואני מאמין שהוא/היא לא יאשרו את זה לפרסום, כי זה ״עלול לפגוע במשתמשים אחרים״. זו בדיוק הצביעות שאני מדבר עליה והדברים שמעצבנים אותי.
 17. אתה יודע? חלמתי עליך בלילה... אני לא מכיר אותך וחלמתי עליך בלילה, סתם ככה שאיבדתי אותך, שכבר לא היית פה יותר. אני בטוח שרגשות האשם החמורים שהיו לך, לא משתווים למה שהרגשתי בחלום...

 18. די! אני מפחד!

  אתם לא קולטים שאני חייב שמישהו יגיד לי שזה בסדר?! שיעודדו אותי? שיגידו שגם אם טעיתי, זה לא סוף העולם?

  אני מת מפחד! בחיים שלי לא פחדתי כל כך ממשהו! אני בוכה ורועד ונזהר לא לחשוב... לא הרגשתי נורא כל כך כבר מתחילת כיתה י׳.

  בבקשה? אני צריך עזרה

  1. Alice in wonder land

   Alice in wonder land

   היי אדם, מה שלומך?
   תודה שאתה משתף שאתה חווה פחד
   הייתי שמחה אם היית משתף מה הם הפחדים שאתה חווה?
   הייתי שמחה לדעת האם יש דרך בה אוכל לעזור לך :)

 19. נצנצים זה נפלא גם כן
 20. Call me Adam

  הורמונים מהשחור

  השינוי שם פחות, סימן שהם מקבלים חלק מזה, סימן שהם יתגברו ויקראו לך בשם החדש תוך שנה. שוב אתה בן 14 וחצי, ממילא אסור לך לקחת הורמונים, אולי בלוקרים, וזה כבר לא כל כך משנה כי החזה שלך התפתח ואתה מקבל מחזור...
 21. Call me Adam

  אמא שלי היא בן אדם מאוד קשה

  הלכתי לשם וההורים שלי מצאו אותי ולקחו אותי חזרה.
 22. Call me Adam

  חשש מהידבקות

  זה שהוא גמר בחוץ לא קשור למשוואה בכלל, הרי השתמשתם בקונדום. השאלה היא האם הוא הדביק אותך במשהו דרך הרוק, ואם אתה לא בטוח, לך לבדוק.
 23. Call me Adam

  ביינדר מסריח

  ההגיון שלי אומר לכבס את הביינדר, במכונה או באופן ידני.
 24. אני אישית חושב שוולף עושה עבודה מזוויעה על חזה גדול ובאמת שאלון לירן נחשב למנתח מאוד מקצועי, לא ראיתי תוצאות שלו, כי הוא לא מפרסם אותן, אז אני לא יודע מה להגיד לך...
×