Jump to content

Call me Adam

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

About Call me Adam

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 11/20/1999

Profile Information

 • תחביבים
  פטריות, אני חולה על פטריות, זה העיסוק הכי כיפי ובריא שמצאתי אולי חוץ מכלבים.
 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  קשת

Profile Fields

 • תאריך לידה
  11/20/1999

Recent Profile Visitors

1,303 profile views
 1. ניסית לשים מסקרה עם השפמפם שלך? ולעשות כושר? ופאקר? וביינדר? ופירס בשפה התחתונה? ושיער קצר? וללכת כמו שצריך? נעליים עם הגבהה פנימית? כי אם לא עשית את כל זה, לא ניסית הכל.
 2. אני בכלל לא מצליח להבין איך יש לך אומץ לשכב עם גבר...
 3. אני מנסה לחשוב מה להגיד, אבל אין לי. שיער צומח. ההורים שלך, זה יעבור להם. השיער יצמח והם ישכחו מזה.
 4. איזה כיף לך, בהצלחה. בעקרון אני אשמח לקבל ביינדר במידה סמול אבל יש לי חזה קטן ורב הזמן אני בכלל לא מרגיש צורך להשטיח. אני מניח שיש כאלה שזקוקים לזה יותר. אם לא יפנו אלייך אחרים, אני כאן.
 5. Call me Adam

  סוף סוף יצאתי

  איזה כיף לך, מזל טוב ובהצלחה . סמיילי
 6. Call me Adam

  טסטוסטרון במינון נמוך

  ואיך אני עושה את זה בדיוק?
 7. אוקיי, רק מעדכן, שלושה שבועות על טסטוסטרון במינון נמוך. ההורים שלי עדיין לא יודעים ואני לא ממש בטוח כמה זמן אני יכול להסתיר את זה כי אני גר איתם בבית. הקול שלי לא השתנה בכלל, אבל צומח לי שיער על הבטן ומסביב לפטמות. הזין שלי קצת גדל ואני מרגיש אותו. אני נרדם יותר בקלות בלילה ופחות קר לי, אני גם מזיע יותר ויש לי יותר חשק לעשות דברים... זהו פחות או יותר. יש לציין שאני על מינון ממש נמוך, ובכלל לא ציפיתי להצמיח שיער בכל מיני מקומות ועוד כל כך מהר. ולהסריח. ממש להסריח. הסוף
 8. Call me Adam

  יש מצב שטעיתי

  תודה לכל מי שענה
 9. אני חושב שתתן להיות בת עוד צ׳אנס, אתה בן 14, ואם יש לך לבטים, צריך לחקור ולראות מאיפה הם מגיעים. אני מקווה בשבילך שתוכל להיות בת מאושרת, אם לא, תמיד אפשר לחזור לצד הגברי. בהצלחה.
 10. הפאקרים לא גורמים להשתנה בעמידה, אלא אם זה מיועד למטרה הזו, וגם אז זה לא גורם לך להשתין בעמידה, זה נותן לך את האופציה. זה לא אמור לגרום לזקפה, ממה שאני יודע עלייך אתה בכלל לא על הורמונים, אז אין לך שם ממש משהו שיזדקף. אם הכוונה שלך, זה שזה יכול לדמות זקפה, אז זה תלוי. בעיקרון פאקר, לא מיועד לסקס, אלא אם זה שלושה באחד, או דו תכליתי, שאתה יכול להכניס שם איזה משהו וזה עומד. בעיקרון, אתה יכול לדחוף את זה לבוקסר צמוד, או תחתונים משולשים כאלה, ולודא שזה לא נופל, כי אז זה מביך רצח. יש גם כל מיני בוקסרים מיוחדים, אבל מיותר. 85 זה לא יקר בכלל, אם הייתי קונה אחד, הוא היה עולה 1000 לפחות, אבל בשביל פאקר ראשון 85 זה מחיר מאוד הגיוני. לא ממש רואים את זה ורב האנשים לא באמת ישימו לב שיש לך שם משהו, פשוט כי רב האנשים לא בוהים במפשאות של אנשים אחרים. אתה לעומת זאת, בטוח תרגיש בשינוי. זה לא מתאים לתחתונים רחבים, אלא אם אתה לובש את זה עם רצועה מיוחדת.
 11. אתה רק בן 14, תרגע, אני רוצה לאחל שתוך שנה שנתיים הם יקבלו אותך ואני באמת מאחל לך את שה, אבל ממש לא בטוח שזה יקרה. בכל מקרה אתה צריך להיות חזק, אל תשתכר שוב, סטיי גולד. אם תשתה הרבה, מצבים כאלה יקרו בתדירות גבוהה יותר. נסה להחזיק מעמד.
 12. Call me Adam

  ניתוח עליון

  תודה רבה, בקיצור, אני צריך פסיכולוג, מה שאומר לחכות עוד חמש שנים.
 13. אתה יודע? חלמתי עליך בלילה... אני לא מכיר אותך וחלמתי עליך בלילה, סתם ככה שאיבדתי אותך, שכבר לא היית פה יותר. אני בטוח שרגשות האשם החמורים שהיו לך, לא משתווים למה שהרגשתי בחלום...

 14. די! אני מפחד!

  אתם לא קולטים שאני חייב שמישהו יגיד לי שזה בסדר?! שיעודדו אותי? שיגידו שגם אם טעיתי, זה לא סוף העולם?

  אני מת מפחד! בחיים שלי לא פחדתי כל כך ממשהו! אני בוכה ורועד ונזהר לא לחשוב... לא הרגשתי נורא כל כך כבר מתחילת כיתה י׳.

  בבקשה? אני צריך עזרה

  1. Alice in wonder land

   Alice in wonder land

   היי אדם, מה שלומך?
   תודה שאתה משתף שאתה חווה פחד
   הייתי שמחה אם היית משתף מה הם הפחדים שאתה חווה?
   הייתי שמחה לדעת האם יש דרך בה אוכל לעזור לך :)

×