מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Romo

   הצטרפו לסיגי - קבוצה חברתית וירטואלית!   15/07/18

   רוצות.ים להיות חלק מקבוצה באיגי ואין באזור שלכן?  עוד לא מרגישים מוכנים להגיע פיזית למועדון נוער?  רוצות להיות חלק מפעילות איגי בלי לצאת מהחדר שלכן\ם? הצטרפו לסיגי - קבוצת הוידאו צ'ט של איגי !מה זה אומר? מפגש שבועי אינטימי עם קבוצת בני ובנות נוער ומדריך, והכל דרך וידיאו צ'ט מהטלפון או המחשב שלכן\ם   מעוניינות\ים? פנו לעמית המהמם ביוזר @AmitSo

Adidush

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  334
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Adidush

 • דרגה
  חבר/ת פורום מתקדם/ת
 • יום הולדת 24/05/1996

מבקרים אחרונים

1,199 צפיות בפרופיל
 1. מעולם לא הייתי מאושרת כמו שאני מאושרת בתקופה האחרונה. תודה.
 2. פשוט להתאהב כל יום מחדש. ואפילו יותר.
 3. ציור שלי ^^

  זה ממש ממש ממש מהמם.
 4. למה את חושבת שהדעה שלך מעניינת אותי? כי היא ממש לא. מוזמנת פעם הבאה לשמור אותה לעצמך, אולי תחסכי קצת באוויר בעולם <:
 5. לשמוע Hallelujah בשתיים בלילה ביום שבת בגלגל״צ בנוהל.
 6. אפשר להמשיך לישון בבקשה? מי אמר שבא לי לעבוד היום בכלל?
 7. אני חושבת על מיליון דברים ולא יודעת איך לרכז אותם לכל מה שאני רוצה להגיד. זה מוזר כזה, נכנסתי דרך המחשב ואני מרגישה שאני יכולה פשוט לרשום שעות על גבי שעות ולא להרגיש בכלל שאני מקלידה כל-כך הרבה. יש לי חופש עכשיו יומיים ואני לא יודעת איך לנצל אותו חוץ מרופא השיניים וממשרד הפנים שעדי צריכה ללכת ואני אלווה אותה. אולי אני אלך לאכול סושי? בא לי בטירוף. אני רוצה סושישי. אני רוצה עגילים. הבעיה היא שאני פחדנית מידי, אני צריכה שילוו אותי ושיחזיקו לי את היד חחחח. אני רוצה להתכרבל מתחת לשמיכה עם שוקו חם (גם קפה הולך) וסרטי דיסני ברקע. טוב לי, חם לי בלב ואני אוהבת את התחושה, היא עושה לי טוב. מגיע גם לי להרגיש טוב מידי פעם, לא כך?
 8. לא משנה כמה ארד במשקל העצם הזו עדיין תישאר שם. סעמק.
 9. נשבר לי מכולם. אין לי כוח לנשום כבר.
 10. אני כל-כך רוצה לכתוב אבל לא מצליחה לבטא את כל הרגשות שלי. ברמת העיקרון אני חסרת ביטחון בטירוף, אבל עכשיו אני מרגישה כמו האישה הכי יפה ומושכת בעולם הזה (ובירח, ובשמש, וביקום ובכוכבים). ברמת העיקרון אני לא אדם נאהב, אבל עכשיו אני מרגישה שאוהבים אותי באמת ובתמים, בלי אינטרסים ובלי צביעות. ברמת העיקרון אני חסרת מזל, אבל עכשיו אני מרגישה שהרווחתי את האדם הכי מדהים שיכולתי לקבל.
 11. לעבוד תשע שעות, לישון ארבע שעות (בקושי) ולקום לעוד משמרת של שבע שעות, אבל היי! לא יכולתי לבקש להתעורר בדרך יותר כיפית ואוהבת מזו.
 12. לא משנה איך אני מרגישה - את מוזמנת לשלוח הודעה. אני כאן.
 13. לפעמים עושה הרגשה טובה לפנק את עצמך ככה סתם, גם כשאין באמת סיבה ממשית. עזר לי טיפה עם השנאה העצמית שלי בתקופה האחרונה.
×