• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

Adidush

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  324
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Adidush

 • דרגה
  חבר/ת פורום מתקדם/ת
 • יום הולדת 24/05/96

מבקרים אחרונים

771 צפיות בפרופיל
 1. נשבר לי מכולם. אין לי כוח לנשום כבר.
 2. אני כל-כך רוצה לכתוב אבל לא מצליחה לבטא את כל הרגשות שלי. ברמת העיקרון אני חסרת ביטחון בטירוף, אבל עכשיו אני מרגישה כמו האישה הכי יפה ומושכת בעולם הזה (ובירח, ובשמש, וביקום ובכוכבים). ברמת העיקרון אני לא אדם נאהב, אבל עכשיו אני מרגישה שאוהבים אותי באמת ובתמים, בלי אינטרסים ובלי צביעות. ברמת העיקרון אני חסרת מזל, אבל עכשיו אני מרגישה שהרווחתי את האדם הכי מדהים שיכולתי לקבל.
 3. לעבוד תשע שעות, לישון ארבע שעות (בקושי) ולקום לעוד משמרת של שבע שעות, אבל היי! לא יכולתי לבקש להתעורר בדרך יותר כיפית ואוהבת מזו.
 4. לא משנה איך אני מרגישה - את מוזמנת לשלוח הודעה. אני כאן.
 5. לפעמים עושה הרגשה טובה לפנק את עצמך ככה סתם, גם כשאין באמת סיבה ממשית. עזר לי טיפה עם השנאה העצמית שלי בתקופה האחרונה.
 6. שונאת שמבטיחים לי משהו, ועזבו שלא מקיימים, גם שוכחים מזה.
 7. לעשות חושך, לשים אוזניות ולשמוע מוסיקה במיטה. לא חושבת שיכולתי לסיים את היום הזה יותר טוב.
 8. קצת אוויר לנשמה, סוף סוף אפשר לנשום.
 9. שני גברים החליטו היום שזה לגיטימי להטריד אותי. סעמק עם החיים האלה.
 10. So hold me when I'm here Right me when I'm wrong You can hold me when I'm scared You won't always be there So love me when I'm gone
 11. כל הזין בלקלוט שלא ישנת כמעט בלילה ואתה צריך לקום ולהתארגן כבר לעבודה, כי הוספת עוד משמרת רק כדי לנסות להעסיק את עצמך.
 12. אפילו צ׳אפ כבר לא מנחם אותי, הוא רק דורש את תשומת הלב שלו. בחיים לא הרגשתי כל כך לבד.
 13. הייי, מסתבר שחיבוקים ממש דרושים כאן! שולחת את החיבוק הכי אוהב וחם שאפשר, אם את צריכה לדבר אני כאן תמיד 3>
 14. התחלתי לחזור לכתוב היום בעבודה בזמן שלא היו אנשים. נתן לי קצת לחשוב על מה אני רוצה לעשות עם חיי. אולי אני אעשה משהו משוגע כמו לקחת תיק, לנסוע לנתב״ג, לבחור יעד ולטוס לכמה ימים. יכול להיות נחמד אם יהיה לי את האומץ ואת הרצון לבזבז את הכסף על זה עכשיו.
 15. שלוםם

  מוזמנת, אבל אני קצת זקנה לעומתך.