Jump to content

לימון

מדריכי פורומים
 • Content Count

  375
 • Joined

 • Last visited

About לימון

 • Rank
  צוות מדריכי הפורומים
 • Birthday 06/03/1986

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  תאומים

Recent Profile Visitors

1,601 profile views
 1. היי חברים . אני נועלת את השרשור הוא מ2006 - אם תרצו אתם מוזמנים לפתוח אחד חדש. :)
 2. לימון

  הורמונים מהשחור

  היי חבר, אני יודעת שאתה יודע, ואני יודעת שזה מעצבן אותך לשמוע את זה, אבל , וכי אכפת לי ממך, הורמונים זה לא משחק . אני יודעת שלפעמים הדרך הנכונה נראית בלתי אפשרית, אם זה כי ההורים לא מאשרים, או שזה סתם מלא בירוקרטיה. ועדיין, למרות כל זה, אני אומרת לך : אל תעשה את זה. במקום, אתה מוזמן להכנס לקבוצת פייסבוק "בריאוטראנס" ולקבל שם מידע על כל התהליך , ואתה יותר ממוזמן להצטרף לקבוצת הטראנס שלנו באיגי ולדבר עם המדריכים \ חניכים ולקבל כלים איך למצוא את הדרך לעשות תהליך, בלי להכניס לגוף הורמונים ללא מעקב רפואי וללא אישור הורים. מה אתה אומר? נשמע לך כמו אופציה? מחכה לשמוע ממך, :)
 3. היי חבר , הפורומים שלנו לא נועדו למטרות הכרויות ולכן אני נועלת את השרשור אתה יותר ממוזמן לפתוח משתמש ולהצטרף . להכיר חברים וחברות שחווים דברים דומים, לעזור ולהיעזר, לשתף ולהתשתתף.
 4. לימון

  שאלום לום

  היי חבר הפורומים שלנו באיגי לא נועדו למטרת הכרויות ולכן אני נועלת את השרשור הזה . אנחנו לא אומרים שלא יכול להיות מצב שתכירו, אבל זו לא מטרת העל שלנו פה. אתה יותר ממוזמן לשתף, להשתתף, לעזור לחברים ולבקש עזרה. בנוסף, אם זה רלוונטי , יש לנו באיגי את הקבוצות החברתיות שאם תצטרף, תוכל להכיר חברים בגילך, שחווים דברים דומים לשלך, תחת מעטה של מקום בטוח , עם מדריך . אם תרצה פרטים- רק תגיד :) ושוב, אני מזכירה לכולם , בטיחות ברשת. אני יודעת שאתם שומעים את זה כל הזמן , ועדיין, אני אמשיך להציק. הלוואי שכל מי שהיה משוטט באינטרנט ובפורומים היה תמים , אבל לצערי - זה לא המצב. תשמרו על עצמכם. אל תמסרו פרטים אישיים ופרטי התקשרות לאנשים שאתם לא מכירים. אל תפגשו במקומות שקטים. בהצלחה :)
 5. היי , המחיר משתנה ותלוי באיזור הגאוגרפי שבו נמצאת המספרה.(במרכז תל אביב זה יכול לעלות יותר ממאה שקל למשל , אבל גם מכירה מקומות לא בתל אביב שלוקחים פחות) אתה יכול להתקשר למספרה שקרובה אלייך ולשאול . בהצלחה ! איזה כיף :) מתרגשת בשבילך
 6. לימון

  מה אני?

  היי אדם @Call me Adam ברוך שובך לפורומים. אני שמה לב , וזה לא השרשור הראשון, שקשה לך לקבל שיש עוד מגדרים, ושמבחינתך יש רק דרך אחת להבין אם מישהו.י טרנס.ית או לא. אתה עובר תהליך ככ עצמתי, כואב... שזה מרגיש שכל מי שהולך בדרך קצת שונה משלך "מקלקל" לך. אבל כמו שאמרו לך מעליי , ואני יודעת שזה מעצבן, מתסכל, מרגיז לשמוע, אפשר גם אחרת. כמו שיש אנשים שלא מוכנים לקבל את העובדה שיש כזה דבר טרנס, כי הם מכירים רק את הדרך " הגוף שנולדתי בו- יגדיר אותי", כך אתה מבטל את כל מי שעובר תהליך אחר ומזדהה אחרת ממך. אנחנו לא יכולים בקהילה לבוא בטענות כלפי אנשים שמרגישים משהו , ולהגיד להם - "לא! אתה לא יודע מה אתה מרגיש\אתה מגדיר את עצמך לא נכון" - ולחשוב שהם אלו שמונעים מאיתנו זכויות. כי לא . מי שמונע ממך, ממני ומכולנו פה זכויות זה אותם האנשים. האנשים שלא מקבלים. הם לא לא מקבלים אותך בגללינו , הם לא מקבלים אותך כי הם אנשים לא מקבלים. חלקם הומופובים. חלקם לא מבינים מה הם לא מקבלים מחוסר מודעות. אבל אנחנו לא הסיבה שלך אין זכויות, אלא הם. אני אוסיף ואזכיר, שהפורומים שלנו מהווים מרחב בטוח לחניכים, וכל ביטול של הרגשה\הגדרה של חניך אחר, מבחינתי היא סדק במרחב הבטוח הזה, סדק שלא אאפשר. אין שום בעייה עם דיון , ויכוחים ודיעות שונות. אבל יש דרך . ואני ממש מבקשת שרגע לפני שאתה לוחץ על "פרסום תגובה" , שתיקח נשימה, תחשוב שאתה היית שם בצד השני , ושמישהו היה מבטל את הזהות שלך. אתה יכול להגיד " אני לא מסכים, אני ככ מרגיש שאני X שלא יכול להבין מישהו שמתלבט." "אני לא מצליח לקבל את זה שיש יותר מ3 מגדרים כי..." - מאשר להגיד "יש רק 3 מגדרים!". אני באמת שמחה שחזרת, וממש מקווה שנשמור על תרבות דיון , ותמשיך לשתף אותנו במה שאתה מרגיש:)
 7. לימון

  מה אני לעזאזל?!

  היי חבר , אני נאלצת לנעול את השרשור. הפורומים של איגי מיועדים לבני נוער בגילאים 13-23 , ואתה בן 26. בכל מקרה , אני חושבת שהחניכים ענו לך יפה. ובכלל, אין לך שום סיבה להרגיש שעשית משהו לא בסדר. כמו שהרגשת בסדר לשכב עם נשים לפני ולא הרגשת רע אחכ, כך גם צריך להיות עכשיו. בהצלחה.
 8. היי חבר, המסיבה כבר קרתה בשבוע שעבר, אבל הברנוער ממשיך פעילות רגילה בכל מוצש . גילאים 13-20 :)
 9. היי חבר ברוך הבא :) הגעת למקום הנכון . . . לפני הכל , דבר ראשון והכי חשוב, כאן אנחנו מקבלים אותך בזרועות פתוחות :) אז תודה שהצטרפת אלינו . אני אשמח לשמוע, אם תרצה כמובן, עוד קצת פרטים ... עליך, על תהליך היציאה, לפני כמה זמן , יש מישהו שכן מקבל? ....ככה תוכל לקבל מענה יותר נכון , רגיש, אישי וספציפי לך . שהרי כולנו אמנם להטבים, אבל אנחנו גם אנשים שונים, ממשפחות אחרות, מסביבה אחרת ועם אופי אחר, ולכן עצה שתהיה נכונה לחניך אחד לווא דווקא תהיה נכונה לחניך אחר. מסכים ? מחכה לשמוע ממך :) ושוב, ברוך הבא
 10. מחזקת את יולו פה מעליי. הבר נוער והדיגי (ווטסאפ) ממשיכים לפעול גם בקיץ :)
 11. אהלן אהלן , מוזמנת לחפש בפייסבוק את הקבוצה בריאוטראנס https://www.facebook.com/groups/244907389271466/?ref=br_rs שם תוכלי לקבל את כל המידע :) בהצלחה .
 12. איזה כיף :) ברוך הבא
 13. היי חבר, תודה שפנית. קודם כל, מעכשיו, אתה לא לבד. יש לך אותנו פה , בפורומים, ואם זה יהיה רלוונטי מבחינתך , שנה הבאה תוכל להצטרף לאחת הקבוצות החברתיות שלנו ולהיות עם חברים שחוו, חווים או יחוו חוויות דומות לשלך. תוכלו ביחד לפרוק, לדבר, לשתף, לעזור להיעזר, והכי חשוב- לא להרגיש לבד. נשמע לך כמו אופציה טובה? בקשר למשפחה, אני לגמריי איתך בתחושות . זה ממש ממש לא פשוט שהמשפחה לא מקבלת את מי שאנחנו. אני לא ממש יודעת מה הרקע , מתי יצאת בפניהם, איך.....אבל שתדע, שלא תמיד חייבים להילחם. אם זה מה שאתה מרגיש- זה מה שתעשה, אבל שתדע, שלא כל האנשים בארץ יודעים מה זה טרנסגנדר (חוץ מהסטיגמות וההגדרה המילולית). לא פגשו, לא הכירו. ולכן, מי שזה חדש לו , יכולה להיות לו עדיין הסטיגמה שהמשפחה שלך אומרת עלייך. אני לחלוטין לא אומרת שזה בסדר , אבל אני גם אומרת שלווא דווקא כל המשפחה שלך הם אנשים רעים שלא אוהבים אותך. אולי הם פשוט "בורים" בכל הנושא ומבורות - זו הדרך שלהם להגן עלייך. אז, לצערנו, לפעמים, מה שנכון לנו זה דווקא ללמוד את המלחמות שלנו. למי יעשה לנו טוב לספר ולמי לא. בסוף? בסוף כשתהיה עצמאי- אתה תבחר. אבל עד אז ? אולי כדאי לנסות לחיות בשלום בבית , ולפרוק את מה שעובר עלינו עם אנשים שמקבלים אותנו, ולווא דווקא עם מי שחושב שזו מחלת נפש. אני יכולה לספר לך על עצמי, שעד לפני כמה שנים (סביבוות גיל 28) , כבר הייתי מחוץ לארון (חוץ ממשפחה), בתל אביב , גרה לבד, בקשר מאוד אוהב וטוב עם ההורים, ועדיין לא הייתי מסוגלת לדבר על הזהות המינית שלי איתם. כולם אמרו לי שנים אחורה "נו....צאי מהארון כבר"....ואני ידעתי שאני אעשה את זה בזמן שנכון לי. ומה אני אגיד לך ? זה עבד.....כשהרגשתי שאני סופר שלמה עם עצמי, כשהרגשתי שחוויתי את העולם , ידעתי מה זה אומר להיות לסבית, לטוב ולרע, משהו ברוגע ובשקט , עשה את היציאה בצורה הכי חלקה. נכון- לקח לי יותר מדיי זמן לעשות את זה, ויש מי שלא יהיה מוכן לחכות עד אז , אבל זה מה שהיה נכון לי ולהם . ויש מי שיגיד לך שלחכות ככ הרבה לא בא בחשבון כי לשמור בבטן יותר קשה מהעימותים- והוא גם צודק. אז אני לא מכירה מספיק את הרקע שלך בשביל לדעת מה הכי נכון לך, אבל מה שכן, אתה יכול לעשות עם עצמך קצת חושבים , ולנסות להבין מה יגרום לך להרגיש יותר טוב . לדרוש מההורים שיקבלו אותך ככה , למרות שזה אומר להילחם . או אולי בינתיים להיות בחוץ מול אנשים שמחבקים את זה ושאפשר לדבר ולשתף אותם, ועם המשפחה פשוט לדחות את המלחמה בכמה שנים . . . זה לא אומר שאתה מוותר על מי שאתה בזמן הזה - אתה ממשיך להיות אתה בסביבה המקבלת, אבל לא נלחם בסביבה שלא מקבלת. ובכל מקרה, מה שלא תבחר, אתה צודק- כי זה מה שנכון לך . מה אתה אומר? מקווה שאתה מרגיש קצת פחות לבד ....מקווה לראות אותך פה עוד.
 14. היי טל, הפורומים שלנו באיגי מיועדים לבני נוער עד גיל 23 ולכן אני נועלת את השרשור. רגע לפני, את מוזמנת להכנס לקבוצת פייסבוק "בריאוטראנס", ולקבל את כל המידע שתרצי :) זו קבוצה שנפתחה בשביל שאלות כמו שלך , ויש שם לא מעט אנשים שישמחו לעזור . בהצלחה :)
 15. היי חבר, ברוך הבא ! בהמשך ללינק שאמבר נתנה לך ; ברגע שתחבר את הקבוצה שמתאימה לך (בגלל שאנחנו במתכונת קיץ יכול להיות שרק המועדוני נוער יהיו פעילים- והקבוצות רק בספטמבר) , תוכל להרים טלפון\לשלוח הודעה לאחד מהמדריכים שרשומים בה, והם כבר יכווניו אותך מה לעשות. אל חשש, :),אתה לא הראשון, וגם לא האחרון שחושש\לא יודע מה עושים.....הם הכי רגישים ורגילים לזה בעולם :) בהצלחה:)
×