מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Romo

   פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

   היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
   "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!

OrenD

צוות איגי
 • מספר הודעות

  170
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

אודות OrenD

 • דרגה
  צוות מדריכי הפורומים
 • יום הולדת 15/10/1985

מבקרים אחרונים

775 צפיות בפרופיל
 1. הממפ היי, אני רוצה הלשתתף של איגי דרך הטלפון, שזה כמו הקבוצות, רק דרך הטלפון

 2. היי אורחת, קודם כל תודה על השיתוף בנושא הזה, שלא מקבל מספיק חשיפה מצד אחד אך מעסיק די הרבה אנשים מצד שני. אני לא בטוח בקשר לגילך, וחשוב לי להדגיש שהפורום הזה של איגי הוא לנוער בלבד. הפורום הזה אינו נועד להיכרויות, משום סוג. ולכן הפוסט הזה ננעל אומר כך: נשים רבות עוברות טיפולים הורמונליים מסיבות שונות. ההחלטה האם לעבור טיפול כזה צריכה להיות שלך בהתייעצות עם רופא בתחום (אנדוקרינולוג). את לא צריכה "להיכנע" לתכתיבים חברתיים כלשהם. את לא צריכה להתאים את עצמך לשום דבר, לא לקבוצה באוכלוסיה או לקבוצה חברתית כלשהי. אין תנאי קבלה למגדר או נטיה וכו'. היי מי שאת.
 3. היי פטריה כחולה (סתם התעצלתי לעבור לאנגלית :) נראה שיש התחלה טובה ויפה בתהליך שאתה עובר עכשיו דווקא עם אבא שלך והייתי ממליץ לך להשקיע בחיבור איתו. הוא פתח דלת, והוא מציע לדבר על הדברים. כן, יכול להיות שחלק מהדברים שהוא יגיד יהיו לא לעניין או שירגיזו אותך. אבל כדאי לקחת את הרצון שלו לשתף פעולה לכיוון חיובי, שיכול מאוד לעזור לך. כשהוא אומר ש"אין לו זמן" זה לא בהכרח קשור לזה שהוא נורא עסוק עכשיו. הוא צריך איזה רגע לעכל ולהתמודד עם נושא שהוא זר לו. לך יש הרבה יותר נסיון וידע פה. עדיף בגיל כזה להיעזר בתמיכתם של ההורים, גם אם זה אומר שצריך קצת להתאמץ בשביל זה ולשוחח איתם. לגבי אמא, מתי יצא לך לדבר איתה לאחרונה על הנושא? תקשורת מאוד חשובה פה. כן, לפעמים זה קשה ומעצבן אבל זה יכול מאוד לעזור לך. לגבי התהליך - האם פנית לארגון מעברים? אורן
 4. היי אורח, את התשובה לשאלה הקשה הזו "מה אני?" כנראה רק אתה תוכל למצוא. אין מישהו שיכול באמת לומר לך מי אתה ומה אתה. חשוב יותר לדעתי לוודא שאתה שלם עם עצמך ולא מנסה "להילחם" בעצמך. נראה ששאלות של ניראות וסממנים חיצוניים והתנהגותיים מאוד מעסיקים אותך, אבל לדעתי כדאי שתתעסק ברגשות ובמשיכה שלך ופחות בשיפוט של הסביבה. סממנים חיצוניים של קול, לבוש, עיסוק בספורט וכו' לא מעידים על גבריות או נשיות. עשה מה שטוב לך.
 5. אני מיתגייס לספר ?

  היי ד.ד,   הגיבו לך (גם אני) על הנושא הזה בפורום אחר. אני ממליץ לבחור את הפורום המתאים כדי לקבל את התגובות הכי רלוונטיות (פורום אזור מרכז הוא "פורום אזורי"... פחות מתאים לשאלות כאלה)
 6. לא, הוא בנאדם אדיר :)   חבריקו, אולי תירשם לפורום? יכול להיות נחמד (אנחנו פה לא רק במקרים של היסטריה...)
 7. לצאת בצבא ?

  היי ד.ד,   כפי ש"אף אחד" ציין - אתה תצטרך בסופו של דבר להחליט בעצמך. המושג "צבא" הוא רחב מדי בכדי לענות על שאלה כזו. אופי השירות משתנה מיחידה ליחידה. אני, למשל, שירתתי בחיל הים על סטי"ל. כששאלו אותי "איך בסטילי"ם?" התשובה שלי היתה "לא יודע. אצלינו בספינה סבבה".... כי אי אפשר לדעת איך זה במקום אחר (חוץ משמועות). אני הייתי בארון בצבא, משתי סיבות: (1) הייתי "חצי" סגור על עצמי ונסגרתי על עצמי בזמן הצבא. (2) הסביבה היתה מאוד צפופה. חלק מהחבר'ה היו ממש סבבה, חלק פחות (כמו בכל מקום כנראה) וחששתי מתגובות עוינות. בניגוד לבסיס פתוח או משהו כזה, בספינה אתה "כלוא" בתוך קופסת מתכת.   הבאתי את הדוגמא שלי כדי להמחיש לך שאי אפשר לקבל החלטות כאלו מראש (לא ידעתי לאן אני מתגייס) וצריך לחוש את ה"דופק" בזמן אמת. ככל שהזמן עובר, אנשים מגלים הרבה יותר הבנה ופתיחות אבל מספיק אחד שיכול לעשות לך שחור בנשמה (וראינו מקרים כאלה).   בכל מקרה, שתף אותנו בהתלבטויות שלך ואיך הולך :)   מקווה שיהיה לך שירות מועיל וגם מהנה כמה שאפשר. קח את זה בקלות.   דבר איתנו.
 8. היי AoiAya,   טוב שאת משתפת אותנו :) לפני שאנחנו ממהרים לתייג את הנטיה שלך, יש רבות ורבים שמסוגלים לפתח משיכה מינית שמרגישה להם אמיתית וכנה, רק על בסיס היכרות. המונח הזה כמובן מאוד רחב, משום שלאנשים שונים מספיקה היכרות ברמה שונה על מנת להרגיש בנוח להיפתח ולהימשך. רוב התיאורים שלך כוללים פחדים (גם הכותרת של השרשור). צריך לנסות אולי להבין את הגורם לפחד הזה. לגבי החשש שאם מישהו ירתע מזה - אולי, במיוחד אם הוא לא מודע לכך זה יכול להיראות לו כהתנהגות משונה. זה גם יכול להתפרש כריחוק ו"אולי אני לא מוצא חן בעיניה" וכו' (אפשר להבין אני מניח...) לכן אולי הדבר הכי טוב זה לדבר על זה, או להכיר אנשים דומים לך :)   לגבי הרישום, יש בעיה ידועה ולכן אישור הרישום נעשה ידנית. מהו הכינוי שנרשמת איתו? (לא אימייל, רק כינוי).   דברי איתנו.
 9. היי מחפש חברה

    עקב בעיה טכנית כל הרישומים מאושרים ידנית וזה לוקח קצת זמן. אני אבדוק את העניין.
 10. היי אנונימי18,   אני חושב שאין כאן תשובות נכון ולא נכון, משום שזה תלוי בעיקר בבטחון ובנסיון שלך. מדובר בסופו של דבר בסטוץ (אם נהיה כנים). מהנסיון שלי מהתקופה שלי בארון (ושל כאלה שנפגשתי איתם) רמת החשש / פרנויה של כל אחד שונה מאוד. יש כאלה, למשל, שלא יסכימו להיפגש במקום ציבורי, כי הוא ציבורי כמובן. יש כאלה שבטוחים (ממש!) שמישהו יעקוב אחריהם או יתקלו באנשים שהם מכירים וישר הכל יתפוצץ. לכן, לפעמים האופציה של פגישה מקדימה במקום ציבורי היא לא ממש ריאלית עבורם. אני מסכים אבל שמומלץ להיפגש במקום ניטרלי. מקום כזה שבו תרגיש מספיק בנוח לעשות "אחורה פנה" אם לא יתאים לך. להיפגש מראש במקום דיסקרטי כמו שתכננתם יוצר קצת יותר מחוייבות ועלול ליצור אי נעימות.   הכי חשוב - אל תעשה מעשהו שלא נוח לך!   דבר איתנו (ותירשם לפורומים! מגניב כאן)
 11. היי מחפש חברה

  היי חבר'ה,   שימו לב לתקנון :) הפורום לא נועד למטרות היכרות. אנחנו לא נגד יצירת קשרים, אבל שרשורי היכרויות זה לא המטרה פה. בנוסף, אין למסור כאן פרטי קשר בפומבי (גם אם הם אנונימיים כמו קיק). ההודעות הרלוונטיות נערכו. עמכם הסליחה.   לגבי בעיות התחברות - מי שמנסה להירשם, לידיעתכם יש בעיה ידועה והרישום מאושר ידנית בערך 24-72 שעות אחרי הרישום אז להתאזר בסבלנות. אם אתם מעוניינים, רשמו פה את הכינוי שאיתו נרשמתם ואנו ננסה לסדר את זה בהקדם.
 12. מה לעשות

  היי קטיושה,   אני מכיר את זה מהצד של הבנים בחבורה :) במעגלים שונים בחיים שלי (בית ספר, חברים, עבודה, אוניברסיטה) היו בנות כאלה שהתחברו יותר לחבורות של בנים, עד כדי שלפעמים היתה בת-יחידה בחבורה של בנים והכל היה סבבה. בדרך כלל זה היה ממש כיף. שאלתי אותן גם כן על העניין הזה והן אמרו בפירוש, בדיוק כמוך, שיותר קל להן להתחבר לחברה של בנים מאשר בנות... לדעתי אמנם אסור לפסול ואת יכולה לנסות להרחיב מעגלים חברתיים, אבל לא בכוח. אל תעשי משהו שירגיש לך מוזר. בחבר'ה שלי (מושבניקים במקור) היו בנות שהזדעזעו מאיתנו כל פעם מחדש, עד שהתרגלו  :agree: (והן עדיין מזדעזעות פה ושם... ככה זה).
 13. היי Kat,   כיף שאתה פה, ברוך הבא. שים לתקנון הפורומים... הם לא נועדו להיכרויות. אנחנו מכבדים כאן את הפרטיות של המשתמשים ושומרים על זה באדיקות (חלק בוחרים בפורום כדי לשמור על מידה של אנונימיות). אנחנו לא נגד יצירת קשרים, אבל זה לא אתר היכרויות... בכל מקרה, אני ממליץ לך להירשם עם יוזר משלך ולהיכנס לעניינים פה :)
 14. הסיפור שלי

  קראתי בשקיקה :) יפה כתבת!
×