Jump to content

MEMEME

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

About MEMEME

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 02/25/2002

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון זכר

Recent Profile Visitors

469 profile views
 1. וסליחה על הדאבלים/טריואים/קוואטרואים או מה שזה לא יהיה שעשיתי בהודעות XD
 2. תודה! (: כן, הבעיה היא בעיקר מוטיבציה. אני לא בטוח שאני אקח טסטוסטרון פשוט כי אני לא יודע אם אחליט אי פעם סופית... כאילו, אני הרוב גבר ומעט א-בינארי, אבל זה לא משנה.. אין לי מושג פשוט מה אני רוצה מהגוף שלי - יום אחד זה הייפרמסקולין כזה, יום אחד גבר זכר נורא נורא עדין, יום אחר רק שיוציאו לי תציצים, או אולי שישאירו אותם ואני רק אקח טסטוסטרון, רק ניתוח תחתון, רק ניתוח עליון.. אתה מבין?.. אין לי מושג. כן, אני מניח שזה תלוי בתוכנית אימונים ובעיקר בעמידה שלי בה (אין). כלומר.. אני כרגע לא אלך לחדר הכושר, גם בגלל הכסף, וגם כי אני קצת מתבייש, בינתיים יותר מתאים לי להתאמן בחוץ. נראה לי שגם מזה אני אפיק תועלת, והשתפרתי קצת בכל זאת.. זה פשוט תלוי כמה מוטיבציה יש לי. שהחוסר בה נובע גם מעצלנות אבל גם מהשוואות מיותרות לאח שלי או הרגשה שאני חסר תועלת.. כי תכלס, זה גם בנות סיסיות עם מלא מלא אסטרוגן בגוף הרבה הרבה יותר חזקות ממני. גופנית לא בורכתי בשום כישרון, גם לרקוד אני לא יודע. טוב נו מה לעשות. אבל זה ממש עזר מה שכתבת, ונחמד לדעת שיש אנשיםבאותו המצב! (:
 3. אני בן אדם מאוד חלש, רזה וקטן. אני מרגיש חסר תועלת ליד גברים סיסג'נדרים יפים ושריריים (מי שלא עונה להגדרה הזאת של יופי - אני מבין אתכם, יש עוד הרבה הגדרות אחרות של יופי. שכמובן אני יכול לראות/מוצאות חן בעיניי על אנשים אחרים פשוט עליי אני מרגיש מכוער).. יש לי אח שקרוב לגיל שלי, וקשה לי להיות איתו לפעמים כי הוא.. זכר יותר ממני. הגוף שלי לא נקבי במיוחד, אפילו קצת זכרי, אז מצד אחד זה נחמד אבל מצד שני עם כל זה אני תוהה למה לו השתנה הקול ולי לא, וכל הדברים האלה. זה מרגיש לי כל כך טבעי שזה יקרה, כאילו זה כבר יגיע עוד מעט, אבל אני יודע שזה לא יגיע אלא אם אקח טסטוסטרון (ואני לא יודע אם זה יקרה). הוא והרבה גברים אחרים בורכו ביכולת טובה יותר ממני לבנות שריר - מה שמוביל אותם להיות חזקים/יפים יותר ממני *בעיני*. הקטע הוא שאני חלש יותר גם מכל בת סיסית או טרנסית שאני מכיר (משהו הזוי שגרם לי להבין עד כמה: הבן דןד בן העשר שלי הזמין אותי להורדות ידיים אז הסכמתי כמובן חמוד וזה וממש התאמצתי אבל הוא ניצח אותי בשנייה. בן 10). אני מרגיש כל כך חסר תועלת.. יצא לי לנסות להתאמן קצת עם אח שלי, עדיין יוצא לי פה ושם.. הקטע הוא שהוא על ההתחלה יכל לעשות 3 מתח (עם כף היד לכיוון הגוף), 1 מתח (עם כף היד החוצה) ועשר שכיבות סמיכה, כלומר כשהוא התחיל להתאמן. כשאני התחלתי להתאמן (קתת אחריו), הוא כמובן ידע לעשות הרבה יותר אבל אני לא הצלחתי לעשות אף אחד מאלה ולקח לי חודשיים להגיע לשיא של 6 שכיבות סמיכה, אבל באופן רגיל 3... שום מתח... אני גם לא מתאמן באופן קבוע אז זה משפיע.. אני פשוט מרגיש שאין לי סיכוי אז אני לא מביא את עצמי להתאמן וזה לא טוב. טוב גם עד לאחרונה הוא היה מעיר לי הערות על המגדר שלי ומשוויץ בעצמו ומוריד לי את המוטיבציה ורק בזמן האחרון הוא לא דוחף את זה שאני נקבה וגם חלש יחסית לכל אדם מכל מין ומגדר כל הזמן, ואפילו מקבל (: אני מרגיש שאני חייב להתאמן איתו כי הוא עוזר לי לעשות מתח, כי אני לא יכול לעשות אפילו אחד בכוחות עצמי. הקטע הוא המוטיבציה המאוד ירודה שלי, כי אני פדוט מרגיש שאני גוש של עצמות שאין לו סיכוי בחיים לעשות משהו. אני לא יודע איך להביא את עצמי להתאמן יותר, כל פעם אני פשוט "טוב, אין לי סיכוי. אני אמנם יפה אבל אני לא יכול להיות יפה כמו זכר". וזה לא טוב, אני צריך להתאמן ללא תלות במין שלי. מחשבות דומות של אנשים פה? דרך אגב אני שוב רוצה להבהיר, זה רק המאבק שלי מול מודל היופי ויש הרבה דרכים להיות יפה ויש תמיד אנשים שיאהבו אתכם.
 4. מעניין אותי לשמוע כמה זמן לקח לסביבה שלכם להבין (: הורים, חברים..
 5. אני יודע שזה כתוב מאוד גס/לא לוקח בחשבון את הרגשות של כולם, אבל זה נכתב מכעס וזה יהיה שקר אם אערוך את זה. (בן 14, אני יודע שזה צעיר אבל נמאס לי בא לי לגדול כילד) אין לי כוח, ההורים יודעים עליי שנה וחצי. ובכלל, את כל היציאה שלי עשיתי/אני עושה מאוד מוקדם. עדיין לשון נקבה, כאילו אין להם ככ בעיה עם זה שאני טרנס* ולפעמים אמא גם קוראת לי מתוק (איזה פעם ב.. כשקשה לי).(: אבל, לא בא לי שיקראו לי בחורה (מה אם מישהו בשרותי בנים יקלוט שאת בחורה ויאנוס אותך?), לא בדיוק מסתמכים על שיקול הדעת שלי בנושא השרותים (מה לעשות אונס יש בכל מקום. ואני יכול לראות אם יש אנשים או אין,אם יש אנשים חשודים. ואני גם די עובר חוץ מזה שלפעמים רואים קצת ציצי), מעירים לי כל הזמן על שיער הגוף (חח זה הקיץהראשון שלי ככה שאני מסתובב ככה, בגיל 12 או 11 החרימו לי את המכנסיים לאיזה שבועיים וגם די עשו לי תמוות עם ה"אנחנו רק אומרים מה שאנחנו חושבים" [על הגוף שלא שלכם, כל 5 שניות]), ילדה יפה ילדה חמודה "hey girll..". חוץ מזה שזה לא נחמד שפונים לילדות רק בתור יפות וחמודות אבל נניח את זה בצד שנייה כי אני לא ילדה. גם הלשון נקבה הזאת יצאה לי מכל החורים. אולי זה בא גם מזה שאני נורא נשי והייתה לי תקופה ארוכה של genderfluid. מה אני אגיד לכםן נורא מעצבן אותי, בא לי לגדול פשוט כמו ילד, וזהו. כמו אח שלי. זה פשוט הכי מעצבן כשיש לך אח בגיל קרוב לשלך במין שמשייכים למגדר שלך. כמה זמן צריך? 20 שנה מחוץ לארון וידברו אליי בתור את? טוב אבל זה לא תלוי בי, יש אנשים שלעולם לי יבינו לא משנה מה אעשה...
 6. הוא כתב את זה הרבה יותר טוב ממני - http://igy.org.il/communities/topic/118447-%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A6%D7%91%D7%90/ אני באמת לא התחלתי D: אשמח לדבר, חחח ההודעות של איגי זה בהחלט לא משהו  
 7. היי (: אמ.. אני לומד ברעננה בכיתה ח', אם זה אומר משהו חחח אני מכיר כמה טרנסים מהעיר. סביר להניח שיש עוד, אנחנו בכל מקום (:
 8. הייתי תלוי בין שמיים וארץ, "ביחד, או שלא?". ואז האהוב הזה בא וגזר את החבל, זה שהיא כרכה סביבי. הבנתי שהיה איתה מדהים, אבל בת זוג - היא כבר מזמן לא הייתה. הוא כן! 3> יברווז סיני בנוסח יפני עם הרבה לאיטו אהוב אחד!

 9. אני לא מבין בזה, ויכול באמת להיות שיש מבנה שונה כלשהו. לפי מה שרואים על רוב הבחורים, זה בעיקר פיזור שומן שמשתנה לפי כמה זמן אתה על ט. אם אתה מסתכל על בחורים ftm/תמונות שלהם על ט-לרובם יהיה פיזור שומן די זכרי.
 10. וגם לשים לב לנפש שלך/שלכם במהלך התהליך (: 3>
 11. ***תזכור/תזכרי/תזכור.י/תזכרו או כל לשון פנייה אחרת
 12. אחלה (: אני לא רואה שיש לך משתמש פה, אבל אם בא לך לדבר מוזמןת (איך לפנות?) לפתוח ולשלוח הודעה (: את.ה לא חייב.ת, כמובן ~
 13. רמת ההשפעה של ט על כל אחד שונה, אבל לרוב השומן מהירכיים כן יעבור בהדרגה לאזור המותניים. אם את.ה (איך לפנות?) רוצה להרזות, ואולי לפתח שרירים, או כל שינוי כזה - סבבה, בהצלחה! (: רק תזכור לא להזיק לגוף שלך על הדרך, ולרזות בצורה טובה.
 14. אני אפנה אליך בלשון "את" כי ככה דיברת אל עצמך, אם תרצי משהו אחר רק תבקשי. את יכולה להימשך גם לבנים, רק לבנים - מינית ו/או רומנטית. אני למשל בן שנולד בגוף נקבי ואני נמשך גם לבנים. אם תרצי לדבר, לשאול, לשתף - מוזמנת. (:
×