Jump to content

Oari

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  479
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Oari

 1. שלום אני כותב תסריט והייתי מועניין לדעת אם יש פה FTM שיכולים לקרוא ולכוון ולעזור לי בו כדי שהדמות תהיה כמה שיותר אמינה, אשמח לכל עזרה ממכם, תודה.
 2. אז היי, אני בי לא ממש בארון ואני בצבא. משיחה אגבית ששמעתי והייתי שותף בה חלקית גיליתי שמישהו שאני קצת דלוק עליו הומו, עכשיו נוצרו כמה בעיות: א. לא בטוח אם הוא יצא כבר או שהוציאו אותו בלי ידיעתו ב. לא בטוח שאני הטעם שלו. המלצות? עצות? עזרה?
 3. אז היי, אני בי לא ממש בארון ואני בצבא. משיחה אגבית ששמעתי והייתי שותף בה חלקית גיליתי שמישהו שאני קצת דלוק עליו הומו, עכשיו נוצרו כמה בעיות: א. לא בטוח אם הוא יצא כבר או שהוציאו אותו בלי ידיעתו ב. לא בטוח שאני הטעם שלו. המלצות? עצות? עזרה?
 4. אז היי, אני בי לא ממש בארון ואני בצבא. משיחה אגבית ששמעתי והייתי שותף בה חלקית גיליתי שמישהו שאני קצת דלוק עליו הומו, עכשיו נוצרו כמה בעיות: א. לא בטוח אם הוא יצא כבר או שהוציאו אותו בלי ידיעתו ב. לא בטוח שאני הטעם שלו. המלצות? עצות? עזרה?
 5. איך הגיבו כשיצאתם בבית הספר? האם התייחסו אליכם שונה? כיבדו אתכם יותר? העליבו יותר? מה היה השינוי מהסביבה. *השאלה נכתבה במין זכר כי אני קצת עצלן אבל פונה לכל המינים.
 6. Oari

  המצעד

  ידוע כבר מה הנושא של המצעד השנה?
 7. איך יצאתם.ן בפני בית הספר? איך נראתה היציאה?
 8. מה זה נונביינרי?
 9. יש פה מישהו מאומץ? מישהו שמצא את ההורים הביולוגיים שלו? אשמח לשיחה בפרטי בשביל תחקיר לתסריט.
 10. אני כותב תסריט על דמות טרנסג׳נדרית (חושב שזה יהיה ftm) ואשמח לעזרה מהטרנסג׳נדרים.ות פה בשביל שהתסריט יהיה הרבה יותר מדוייק. מוזמנימות אלי בפרטי מי שמעוניינ.ת.
 11. שם (אפשר בדוי):עומרכינוי:גיל:19מאיפה בארץ:תל אביבטיפוס של בוקר או לילה:בוקרקפה או תה (או משקה אחר):מים או תהסוג אמנות אהוב (מוזיקה, ציור, פיסול, שירה, בישול):קולנועעעמפורסם שאני מעריץה:איןמה אני הכי אוהב באיגי:המשפט הקבוע שלי לגבי הנטייה המינית שלי:משהו מצחיק על עצמי:יש לי אפרו לרובהציטוט הכי יפה משיר: tale as old as time
 12. Oari

  Pixar... כנסו!

  אלה לא פיקסאר, אלה סטודנטים לקולנוע.
 13. לפי מה שסטרייטים אומרים ילדים צריכים אב ואם ולא הורים מאותו מין. אבל אני בתור בי קצת מודאג, מה אם אני אגדל בת ויהיו לה דברים שקורים לנשים כמו מחזור ושעווה וכו? איך אסביר לה מה לעשות וכאלה? אותו דבר לזוג נשים עם ילד (למרות שאני מניח שיש פחות מה להסביר אצלנו הבנים).
 14. כותב סדרה עם דמות של טרנס, אשמח בשביל תחקיר לכמה שיותר סרטונים שמסבירים מה זה באמת, רגשות של אנשים שחווים טרנסג'נדר, סרטוני לפני ואחרי עם הסבים של אנשים שחוו את זה ועוד, אםך יש פה גם טרנסים/ות שרוצים/ות לדבר איתי לספר על החוויות האישיות אשמח.
 15. אני לא ממש יודע איך לגשת לנושא, לא בטוח אם הדמות תהיה FTM או MTF, צריך עוד לברר מה יתן לי יותר עלילה. אשמח לקישורי סרטונים של טרנסים שמראים את התהליך שהם חווים (שמעתי שיש כאלה, לא מוצא), אשמח גם להכוונה איך לגשת ומה כן ומה לא וכו.
 16. אשמח להכיר, בעיקר פונה לזכרים.
 17. יצאתי לפני שנתיים פחות 5 ימים בדיוק (מזל טוב לי!) בפני אמא ואבא ולפני היציאה מולם יצאתי מול ידידה טובה שלי, אמרתי להם שהיא לא יודעת והם לא שאלו כלום מאז וקצת מקווים שאנחנו יוצאים בסתר אחד עם השנייה (״תשלם עליה היום!״ אבא שלי אומר לפני שאני הולך לטייל איתה ומסרב להבין שזה טיול ידידותי ואני ממש לא מתכוון לשלם עליה כי זה לא דייט). ביום שישי זה המצעד השני שלי, הראשון שלה (סטרייטית, סוף סוף יש לה ידיד מהקהילה אז למה לא ללכת איתו?) והראשון שלנו יחד. היא ואני מרגישים שההורים שלי צריכים לדעת שהיא יודעת שאני בי ואולי יעזור להם להפנים שאני והיא לא נצא (היא סירבה לי אחרי שהצעתי לה...) אבל אין לי מושג איך ״לבשר להם״ את זה. *עוד יותר מלחיץ אותי לבשר להם שאני שוב הולך למצעד, במיוחד כי נושא הנטייה לא מדובר בבית חוץ מהמקרים הנ״ל וגם זה לא באמת על הנטייה. מה לעשות?
 18. Oari

  למה יש כל כך הרבה

  אז הסרטון לא הסביר טוב את ההבדלים לטעמי, תודה על ההבהרה.
 19. מה ההבדל בהין כל ההגדרות בסרטון? ואם אין, אז למה לעשות את אותה הגדרה עם שם אחר? זה ממש מבלבל
 20. Oari

  למה יש כל כך הרבה

  אז קוויר, ג'נדרקוויר, ג'נדרפלואיד, בוץ' חסר בינאריות וא-ג'נדר אלא דברים שונים למרות שכולם מגדיערים עצמם כלא גבר לא אישה? איך?
 21. Oari

  למה יש כל כך הרבה

  הם לא, השמות שונים הכוונה אצל כולם זה פשוט אנשים שמרגישים חסרי מגדר.
 22. Oari

  למה יש כל כך הרבה

  אבל זה כמו שיהיה הומו ועוד הגדרה להומו פשוט למישהו אחר ועוד ועוד רק כי הם אנשים שונים לתיאור אותה נטייה מינית.
 23. Oari

  הסבר

  אשמח להסבר על מה זה קוויר, אני שומע הרבה את המילה אבל לא באמת מבין מה זה אומר.
 24. רק לי האתר עושה בעיות עם ההודעות והעדכונים ורושם שיש שגיאה כל פעם שאני מנסה לפתוח את תיבת ההודעות/עידכונים?
×