• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

אף אחד

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  1,311
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות אף אחד

 • דרגה
  חבר/ת פורום ותיק/ה ומוביל/ה
 • יום הולדת 08/08/98

Profile Information

 • פנו אלי ב לשון זכר

מבקרים אחרונים

2,146 צפיות בפרופיל
 1. שאלה על סיס

  סיסג'נדר זה מישהו שמרגיש בנוח עם המגדר הביולוגי שלו, והוא לא צריך לשנות אותו. סיסג'נדר יכול להיות סיסג'נדר הומוסקסואל, ביסקסואל וכו', לא מחייב שיהיה הטרוסקסואל.
 2. כותב סדרה עם טרנס

  יש כמה יוטיוברים מאוד טובים מבין אלה שאני אוהב להקשיב להם: Caden uppercaseCHASE1 Benton skylarkeleven TheRealAlexBertie Ty Turner כל אלה FTM כי אני לא ממש צופה בMTF אתה תמיד יכול לחפש FTM 1 YEAR ON T/MTF 1 YEAR ON T ותמצא המון סרטונים
 3. כמו שאמרו, פשוט תהיי שם עבורו. ואם הוא לא מסכים לפסיכולוג, תשכנעי אותו ללכת. הרי אם אימא שלו רוצה שיוכיח לה שהוא לא טרנס, הוא יכול לעשות ההפך ובזכות הפסיכולוג להוכיח לה שהוא כן. רק חשוב ללכת על פסיכולוג טרנספרנדלי.
 4. כותב סדרה עם טרנס

  סרטוני לפני ואחרי עם הסבים של אנשים שחוו את זה - ברור לך שכל משפחה מגיבה אחרת, נכון? ראיתי סרטונים שהסבים קיבלו את זה יפה מאוד, וראיתי סרטונים שהסבים התקשו. סרטונים תוכל למצוא ביו טיוב בקלות, השאלה למה אתה מתכוון. MTF או FTM? רוב הטרנסים חווים דיספוריה, פשוט שנאה עזה לאיברים של הגוף שלהם. כל אחד והאיבר שהכי מפריע/חסר לו. אתה שואל ממש בכלליות... הרבה מידע פשוט נמצא באינטרנט.
 5. למה לעזעזל אני טראנסג'נדר?!

  מה, הוא ההומו היחיד בעולם? חסר הומואים? שמע לי, אם הוא לא נמשך אליך כי יש לך גוף של נקבה, זה בסדר. הומו-סקסואל זה מישהו (בעיקר בהגדרה) שנמשך מבחינה מינית לזכרים. יש המון הומואים שמגדירים את עצמם שימשכו לטראנסים, ויש המון כאלה שלא. אתה רק בן 14.5, זה גיל צעיר, אני מסכים עם bluemushroom, תחכה. בסוף אתה תמצא את מי שמתאים לך ולא תצטרך להתפשר על כלום מי שיאהב אותך, יאהב אותך גם עם איברים נקביים וגם אם תבחר לבסוף לעבור ניתוחים.
 6. חצי עזרה

  היי בניה, קראתי את מה שכתבת ואני בד"כ לא מגיב, אבל אני מרגיש שאני חייב עכשיו. גם אני כשהייתי בן 16-17 יכולתי מאוד להזדהות עם הטקסט שכתבת פה, ואני מבין את הכאב שלך. אני רק רוצה שתדעי (הנה, פניתי אלייך בלשון נקבה, זאת חצי נחמה כבתור התחלה) שזה לא הסוף. קיבלת על עצמך את ההבנה ואת הזהות של מי את בעולם בניה, ויש המון כאלה שחיים בהכחשה. את אוהבת את הזהות שלך, רק נותר להתאים את המגדר. נכון "רק" נשמע מגוחך כי זה לא תהליך פשוט, אבל את אמיצה, ואני שולח לך המון כוחות מכאן. גם לי ישנם משברים, ולא פשוט לקום בבוקר ולצפות למשהו אחר, משהו טוב יותר... אבל אצלך בידיים יש את היכולת לקום בבוקר ולשנות, שיהיה אפילו יותר טוב מהחלומות והציפיות. את יכולה להיות מי שאת, זה לא הסוף זו ההתחלה שלך כבתור האשה שאת רוצה שיראו בך, האשה שאת רואה בעצמך. תהיי חזקה, הדברים הטובים עוד יגיעו. מה שיש עכשיו זה רק מעבר לדרך הנכונה לך שתעשה אותך מאושרת, לא משנה מה תבחרי. יהיו המון אנשים שלא יקבלו, אבל יהיו המון כאלה שכן יקבלו ויאהבו ויתמכו. אני גאה בך שמצאת את עצמך, ומאחל לך להצליח ולאהוב את עצמך ולראות את עצמך כמו שאת רוצה לראות. ואני בטוח שתצליחי. שבת שלום
 7. חוץ מזה, גם אני ממש לפני שיצאתי מהארון ביקשתי מאימא שלי לספר אותי, אמרתי לה שקשה לי עם השיער והיא לא ממש אהבה את זה, ואז אמרתי לה "רק קצת" והיא עשתה בבית מן קארה כזה, שכמובן לא עובד יפה לצד הרעיון שהשיער שלי מתולתל אבל לא נורא. אחרי שעברנו את השלב הזה התחננתי בפניה שתתן לי להוריד עוד כי קשה לי עם הרעמה הזאת, ואז היא אמרה "טוב בסדר" והיא לקחה אותי לספר ודווקא שמחה על התוצאה,היום היא עוזרת לי עם התספורת. תנסה בשלבים, אולי ירכך אותה.
 8. תספורות גבריות אצלי זה 20-50 גג, לא יודע למה אמרת יותר. רק תספורת רגילה, בלי צבע וככה בד"כ רוב התספורות. היי תום, יש לך כסף משלך? לחברים שלך יש מכונת תספורת? אם יש להם, תקשיב לי ככה. תאזור אומץ, גם אני מסתפר לבד בבית (אימא שלי כן מקבלת אותי ואני כן הסתפרתי אצל ספרים אבל אני לא אוהב לבזבז כסף בשביל כולה תספורת. זה לא שמעצבים לי את השיער. רק גאלח.) תגיד להם לבוא עם מכונת התספורת, ובעצם ככה היא עובדת: למכונה יש מספרים מובנים (או ראשים מתחלפים, תלוי בסוג המכונה) שבעצם מגדירה את האורך שמוריד שיער מהראש. זה תלוי בכמות השיער שיש לך כרגע, ובתוצאה הרצויה. בשביל כל אלה שמפחדים לעשות לעצמם קרחת, יש מן guard לא יודע איך קוראים לזה בעברית, פלסטיק שמתלבש על הסכין ומונע ממך לעשות תספורת על 0... ככה שאתה בוחר 3 או 6 מ"מ שם את השומר מפלסטיק ויכול לקצץ בכיף עד 3 או 6 מ"מ, ככל שאתה עולה במספר ככה אתה מקצץ פחות. מכיוון שאני מניח שיש לך שיער ארוך, ההתחלה היא עם מספריים. איזה סוג שיער יש לך? שאוכל להדריך אותך. עם שיער חלק זה יותר פשוט ולי עצמי יש שיער מתולתל ואני דווקא מסתדר. בעקרון אתה קודם מעביר את המכונה על הצדדים של הראש (מהפאה עד צמיחת השיערות בחלק הקדמי) ורק אז אתה עובר על החלק הקדמי על שכיוון השיערה משתנה ושם שוב, אתה מוריד הפוך מכיוון צמיחת השיערה. כל זה אמרתי בהשערה שיש לך מכונת תספורת, אבל גם מספריים זה בסדר, פשוט צריך מספריים חדות ובשביל ליצור תספורת גברים צריך גם לעשות קצוץ. אם תרצה, אני יכול תספורת שעשיתי עם המכונה. הבעיה המרכזית כשעושים לבד זה לנקות את הצוואר ולסדר את הפאות והקשת מאחורי האוזן, אבל על זה נדסקס אחרי שתענה לי אם יש לך אפשרות להשיג מכונה כזו... זה לא אבוד. מה הם יעשו אם תחזור מסופר? מה יקרה?
 9. איזה כיף לשמוע בהצלחה ידידי
 10. אתה תמיד יכול לפתח את הקול
 11. ידידי, הקול שלך יהיה נמוך, כן זה בטוח... אבל אם יהיה לך את הקול של אבא שלך- לא. אולי יהיה לך קול נמוך דומה לאבא שלך, ואפשר גם להתאמן על הטונים. יהיה לך את הקול שלך, שזה הכי מיוחד :)
 12. חקרתי את הנושא די הרבה, יש כאלה שמספרים שהם גבהו 2-3 ס"מ. זה תלוי רק בזה אם צלחות הצמיחה שלך פתוחות. הטסטוסטורון מקפיץ נערים בגיליי ההתבגרות ואז הוא חוסם את היכולת לגבוה, זה החסרון בו, לעומת אסטרוגן. יכול להיות שתגבה, יכול להיות שלא. אל תסתמך על ההורמונים שיגביהו אותך...
 13. אני יודע שהפורומים קצת מתו לאחרונה בעיקרון, אם יש פה מישהו שרוצה לדבר שיחת נפש ככה על אמונה, או סתם מוכן שאני אשאל אותו שאלות ואתהה איתו, אני אשמח שתגיבו (/תשלחו הודעה פרטית)
 14. שוחררתי על בסיס רפואי, ובסוף בחרתי להתנדב לא לכולם זה מתאים, אבל שתדעי לך, לא משנה מה - יש לך תמיכה. במיוחד אם תתנדבי, את תראי איך מתייחסים אלייך כראוי, דואגים לך ומוודאים שהכול בסדר וגם את מחויבת לחתום על טופס שבו מפורטות לך הזכויות שלך. פגישה עם קבן פעמיים בשנה חובה, אם אני זוכר נכון. או פעם ב... כלומר, אם את נפגשת איתו ממילא אז בסדר, אבל אם בחרת שלא להיפגש בכלל אז את בכל זאת מחויבת מה שתרצי, יש המון אפשרויות, כמו שאמרת שירות לאומי, אפשר גם ללכת ללמוד, או להתנדב בכללי בעמותות, זה תלוי בך אני לא זוכר את הועדה הרפואית שלי, אבל היא היתה מבחינת פיזיות, אז אם השתחררת על נפשי ממילא לא אוכל לעזור לך, פשוט תעשי חושבים אבל ממש ממש טוב מאחל לך בהצלחה בהמשך
 15. 4/9/16

  אף אחד לא מדבר על זה אבל לכולם הלב בוער יבוא יום, אני יודע שגם אני אשכח... אז אני מצטער כבר מעכשיו אני מאחל לעצמי לא לשכוח לא מתוך רצון להעניש או להכאיב עוד מתוך רצון להיות אחד שמכיל אלפי לבבות כמו ששאבתי ממנה ככה גם אני רוצה להמשיך להזכיר, לא לשכוח להחזיק, לא להותיר מאחור ואולי בכלל זה לא מה שנכון לעשות? אבל מאיפה לי לדעת... אף אחד לא מדבר על זה ורק אני נשאר לבד עם הרגשות, התחושות ואין לי למי לחגוג כי זה אבסורד ומוזר, לחגוג יום הולדת לבן אדם שמת או לציין איזה יום שיתאים לו, למה שפעל ועסק בחייו אז... היום זה יום המורה ולי אין למי לחגוג, מבין אלפי המורים שלי שכולם בין החיים (ושיזכו לחיים ארוכים ובריאים), יש אחת מבין כולם שדווקא לה הייתי רוצה להודות, אבל היום אני כבר לא יכול כי הרכבת נסעה בלעדי, ואני פספסתי והכול מלא בסימני שאלה, כל כך הרבה דברים שלא ידעתי עליה ומה בכלל יכולתי לדעת, ילד בכיתה ד', מה גברתי המורה מרגישה? עצובה? שמחה? ואני ששאבתי ממנה כל כך הרבה, אם רק ידעתי... איך היא החכימה אותה, לימדה, הקנתה לי ערכים, זה חצי בי שחסר עכשיו ואני לעולם לא אהיה שלם ואף אחד לא מדבר על זה, כאילו זה בסדר. כל אחד נושא את היגון ואני אפילו להלוויה לא הגעתי. אני לא הולך לשום הלוויות. אני לא עומד בזה לא נתתי לה את הכבוד. חוץ מכשגדלתי, ויכולתי להיות מישהו אחר אני מרגיש אבל זאת הזכות שלה, מגיע לה שיזכרו אותה ככה כבתור המחנכת הטובה בעולם, שבלעדיה כנראה לא הייתי אוהב ספרים או מוסיקה, או יודע ביטויים, או יודע שלא אומרים למלות אלא למלא ואף אחד לא מבין, כי לא מדברים על זה. זה שובר לי את הלב, עוד חתיכה קטנה ולי אין למי להתקשר להגיד תודה, רק המחנכת השנייה שעבדה איתה רק היא מציעה כתף לבכות, ואני בחיי לא בכיתי ככה על אף אחד מעולם לא חשבתי שזה ירגיש כל כך בודד גם אחרי שההלם התפוגג אני עדיין לא מאמין