• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!

אף אחד

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  1,323
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות אף אחד

 • דרגה
  חבר/ת פורום ותיק/ה ומוביל/ה

Profile Information

 • מיקום How many roads must a man walk down Before you call him a man?
 • פנו אלי ב לשון זכר

מבקרים אחרונים

2,306 צפיות בפרופיל
 1. האם אני סטרייט?

  רק מציין shemale, tranny אלה כינויי גנאי וזה טיפהלה מעליב בכללי הייתי ממליץ להיגמל מפורנו, אבל זו כבר בחירה שלך לגבי "מה זה אומר עליך", תשאל את עצמך. נראה שאתה נמשך לנשים אז זה מה שאתה... בכל מה אני לא חושב שיש למה להגדיר את עצמך, אתה נמשך למה שאתה נמשך
 2. אני לא רואה את הטעם לדון בעניינים כאלה. מניסיון שלי כששאלתי את אימא שלי היא אמרה שהיא לא מתחברת לנושא הקהילה הגאה וזה מה שגרם לי להסס ולחשוב שהיא לא תקבל אותי לעולם. עכשיו 3 שנים אחרי ואנחנו עשינו התקדמות ענקית. עצם זה ששאלתי אותה גרם לי ממש לחוש תחושת פחד וחשבתי שהיא שונאת אותי, או את מי שאני למרות שלא בחרתי בזה, ורק שנה אחרי הצלחתי להוציא את זה שוב. למה שהוא ישאל אם יש סיכוי שהוא יקבל את התשובה השלילית? האם התשובה שלהם בנוגע לדעה שלהם לקהילה הגאה משנה את מה שהם יכולים להרגיש לילד שלהם? אמורה להיות הפרדה ואני מקווה שגם אצלך, גם אם הם לא מתחברים לקהילה, הם יקבלו אותך. כמובן, החלטה שלך. עריכה אני מציב לו סכנה? הוא לא ילד בן 4, הוא עושה את הבחירות שלו. אני רק המלצתי וכתבתי את דעתי, בדיוק כפי שאת כתבת את דעתך. אני אומר מתוך ניסיון אישי שלי, אם אצלך החווייה הייתה אחרת, אני שמח מאד לשמוע אבל לא כולם ככה. אני רק נותן לו לראות את האופציה שאני חוויתי, שיש סיכוי שגם הוא יחווה. ואני מאד מקווה שהוא לא.
 3. זה לא משנה אם הם מקבלים את הקהילה או לא. אם הם אוהבים אותך בסוף הם יבינו ויקבלו אותך. לשאול שאלות מנחות רק יתסכלו אותך בהנחה שתקבל תשובה שלילית, אני חושב שאתה צריך לגשת לעניין (אני פונה אליך בלשון זכר כי כך כתבת) תכתוב מכתב או תבקש לשוחח איתם ופשוט תגיד, בלי לשאול אם הם מקבלים את הקהילה הגאה, כי יש סיכוי שהם לא, ולמרות זאת זה לא מונע מהם לקבל אותך. ממליץ לך בכל זאת לוודא שיש לך אצל מי לשהות אצלו ללילה או שניים, חבר שאתה בוטח בו רק למקרה ובכלל, עדיף שתספר לחבר טוב או לאח לפני ההורים, זה הקל עלי טיפה. לדעת שיש לי גב גם אם ההורים שלי לא בעד זה.
 4. עצות בבקשה!

  אני מניח שאפשר לעשות את זה באופן פרטי כי אז אין "תנאים" (מהועדה למשל). ההמלצה של שנה ומעלה על testosterone היא עדיפה כי אז השומן בגוף מסיים בד"כ להתחלק (לפני הבנתי) וכך הניתוח מתבצע בצורה הטובה ביותר. כמו גם, ההבדל בין שנה לחודש מן הסתם הוא גדול מאד, ומה גם שבחודשים הראשונים עד לשנה השינויים הם די דרסטיים, אחרי שנה הגוף משתנה באופן איטי יותר קח/י בחשבון שניתוח באופן פרטי עולה לא מעט כסף כדורים למה? את/ה מתכוון/ת לזריקות? דיברת על "הבעיה החודשית" אז אני משער שהצורך שלך הוא בטסטוסטורון, זה מגיע בזריקות או ג׳ל. יש סיכוי שבג׳ל זה לא יעצור את הדברים שתרצה/י שהוא יעצור אפשר לקחת גם במינון נמוך אם לא תרצה/י שינויים. אם לא הבנתי את שאלתך כראוי אשמח שתסביר/י את עצמך
 5. מסכים איתך ולא רואה סיבה להתנצל. הוא לא מעורה בענייני הקהילה הטרנסג׳נדרית, לפיכך, הוא צריך שיתקנו אותו. כתבת ברור וטוב מבלי לתקוף, אין צורך להתנצל, חשוב שיסבירו לו וכך הוא או אחרים לא יטעו.
 6. למי שפה שצם
 7. יש את ב"ש חיפה תל השומר ירושלים טבריה ותפתח, אפילו עם שם בדוי אני אפנה אותך לקבוצה שיכולה לעזור
 8. לאיזה לשכה אתה מופנה? יש לך פייסבוק?
 9. היא אמרה שאני בכלל לא נראה כמו בן

  גם אני כשאני עצבני כמעט ולא יכול לשלוט על עצמי, עד שהבנתי שאין צורך בלהתעצבן. כי זה מראה שאכפת לי ממי שאני מתעצבן עליו ואכפת לי מהמילים שלו. ברגע שהגעתי לתובנה הזו, כבר כל פעם שקיבלתי הערה אמרתי לעצמי שהאדם הזה לא חשוב מספיק כדי שאחוש כלפיו כל רגש כלשהו. בדרך כלל כשאני מרגיש שאני עומד להתפרץ אני הולך לעשות משהו (נניח, פעם אחת הלכתי להתקלח וחשבתי עם עצמי ואז קיללתי אותו עד אינסוף ואמרתי לעצמי להירגע ושהכול טוב. והכי חשוב שהוא לא היה חלק מהשיחה הזו, ככה שזה רק אני לבד ולא יקרה מזהשום דבר) אם אתה צריך להוציא את העצבים, תוציא לבד, בשקט. אחרי שנרגעת אתה תראה איך זה לא יזיז לך.
 10. היא אמרה שאני בכלל לא נראה כמו בן

  אוי ואבוי... אני מבין אותך, גם לי קשה לשלוט בעצבים שלי אבל קודם כל לפני שאתה עושה תחשוב תנשום עמוק ותחשוב. ואז תסתכל על מה שכתבת וגם תתבייש... ברור שלא היית רוצה לפגוע באף אחד, זה לא באשמתם שהם לא מבינים נסה לדבר איתה אחד על אחד ולהסביר מה הבעיה פה כי התשובה "מה זה אכפת לך" לא משביעת רצון אצל ילדים/נערים. אם לא עובד להסביר אז תתעלם כל פעם שהיא אומרת, תרגע, תנשום ותבין שזה לא שווה את היחס (כמובן אחרי שניסית להסביר)
 11. לגדל זיפים

  מינוקסידיל
 12. שאלה על סיס

  סיסג'נדר זה מישהו שמרגיש בנוח עם המגדר הביולוגי שלו, והוא לא צריך לשנות אותו. סיסג'נדר יכול להיות סיסג'נדר הומוסקסואל, ביסקסואל וכו', לא מחייב שיהיה הטרוסקסואל.
 13. כותב סדרה עם טרנס

  יש כמה יוטיוברים מאוד טובים מבין אלה שאני אוהב להקשיב להם: Caden uppercaseCHASE1 Benton skylarkeleven TheRealAlexBertie Ty Turner כל אלה FTM כי אני לא ממש צופה בMTF אתה תמיד יכול לחפש FTM 1 YEAR ON T/MTF 1 YEAR ON T ותמצא המון סרטונים
 14. כמו שאמרו, פשוט תהיי שם עבורו. ואם הוא לא מסכים לפסיכולוג, תשכנעי אותו ללכת. הרי אם אימא שלו רוצה שיוכיח לה שהוא לא טרנס, הוא יכול לעשות ההפך ובזכות הפסיכולוג להוכיח לה שהוא כן. רק חשוב ללכת על פסיכולוג טרנספרנדלי.