Jump to content

balter

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by balter

 1. balter

  בארון בן 17

  אתה עדיין בבצפר ועדיין תלוי בהורים שלך אבל חומר למחשבה תתחיל בצורה הדרגתית אולי בבית עדיף קודם לשמוע או לנסות להבין מה העמדה של ההורים בקשר לעניין הלטהבי במידה ואין לך מידע אפשר להעלות את הנושא בעקיפין ולשמוע והייתי ממליץ שאם כן תרצה לצאת מהארון רק תבחר בתזמון טוב שהם במצב רוח טוב זה מכריע את התגובה שלהם ועשוי לשנות לחלוטין את המצב לטובה אם תרצה לשוחח בפרטי אשמח לעזור! בהצלחה !
 2. אהלן! אני בן 21 מאיזור המרכז ואשמח להכיר כאן חברים חדשים מהקהילה מגילאי 18 עד 23. מוזמנים לשלוח הודעה במידה ורלוונטי לפרטי :) כזה פרטנר למסיבות גם יכול להיות נחמד!
 3. וחייב לציין יש לך טעם טוב במוזיקה XD אני דיי מת על שאקירה
 4. אהלן! אני בן 21 מאיזור המרכז ואשמח להכיר כאן חברים חדשים מהקהילה לדבר או לבילויים ! מוזמן/ת לשלוח הודעה במידה ורלוונטי לפרטי :)
 5. אני בתור התחלה הייתי ממליץ לך לשתף את היועצת שלך בבצפר או בנאדם שאתה סומך עליו אם אתה מוכן לכך. משם הוא יכוון אותך המון בהצלחה ! תאמין בעצמך! מה כבר הכי גרוע שיכול לקרות? ללכת לאיגי עשוי להיות התחלה מעולה! גם ללכת לבד - זה עשוי לפתוח לך דלתות חדשות לתהליך צמיחה אישי מדהים שתעבור! כמובן רק אם אתה מרגיש מוכן.
 6. הכי חשוב לקבל את עצמך, לעשות הכל בשיקול דעת ובהדרגה ורק כאשר אתה מוכן. ממליץ לך על הכתבה הבאה: https://www.mako.co.il/pride-sex-and-love/identity-parents/Article-a5e8901a9631731006.htm בהצלחה !
 7. אהלן! אני בן 21 מאיזור המרכז ואשמח להכיר כאן חברים חדשים מהקהילה מגילאי 18 עד 24 למסיבות או סתם ליציאות מוזמן/ת לשלוח הודעה במידה ורלוונטי לפרטי :)
 8. אהלן! אני בן 21 מאיזור המרכז ואשמח להכיר כאן חברים חדשים מהקהילה מגילאי 18 עד 24 למסיבות או סתם ליציאות מוזמן/ת לשלוח הודעה במידה ורלוונטי לפרטי :)
 9. אהלן! אני בן 21 מאיזור המרכז ואשמח להכיר כאן חברים חדשים מהקהילה מגילאי 18 עד 24 למסיבות או סתם ליציאות מוזמן/ת לשלוח הודעה במידה ורלוונטי לפרטי :)
 10. אהלן! אני בן 21 מאיזור המרכז ואשמח להכיר כאן חברים חדשים מהקהילה מגילאי 18 עד 24 למסיבות או סתם ליציאות מוזמנים לשלוח הודעה במידה ורלוונטי לפרטי :)
 11. אהלן! אני בן 21 מאיזור המרכז ואשמח להכיר כאן חברים חדשים מהקהילה מגילאי 18 עד 23. מוזמנים לשלוח הודעה במידה ורלוונטי לפרטי :)
 12. balter

  יציאה מהארון

  ההמלצה שלי היא לצאת קודם בפני מעגל מצומצם יותר שאתה בוטח בו ואחרי זה תשקול אל המהלך השני
 13. יש לי ידידה דתיה מהקהילה אם תרצי אוכל להכיר בניכם
 14. שלום לך ! תדאג לכמה דברים: 1) טימינג תדאג שיהיה טיימינג טוב ושהאווירה טובה בבית ושההורים רגועים הטיימינג מאוד משפיע על התגובה שלהם 2) לבוא לנסות לדבר איתם שיחה אישית אחד על אחד ולהגיד להם שיש לך משהוא אישי לספר להם 3) להיות 100% בטוח עצמך שאתה מוכן לזה ואם כן אז ללכת על הצעדים הנ"ל המון בהצלחה :)
 15. וזה לא קשור לסגיטמה ואתה צודק יש סטיגמה  בכל מקרה תבוא למטבחון אם תרצה ותוכל אתה מוזמן תמיד
 16. בהחלט בהחלט כן המטבחון זה מועדון נוער מקסים לבוגרים  תתקשר למדריכים באתר של איגי לפרטים של המטבחון בוגרת והם יתנו לך פרטים
 17. בבקשה תקשיב זה כל כך לא שווה את זה יש בזה כל כך הרבה סכנות, גורמים מפוקפקים, מחלות מין ומחיר נפשי כבד שאתה לא מסוגל לתאר. בשביל כסף קטן מהצד זו פשוט טעות חמורה אבל אם אתה שלם עם הבחירה שלך זה זכותך כמובן וזה בסדר בכל מקרה אין לי ממש עצות לגבי זה אני יכול ליעץ לך אתה מוזמן לבוא למטבחון בתא בוגרת במוצש זה מקום ממש מקסים תוכל להכיר אנשים חדשים מאוד מאוד נחמד שם
 18. המחיר הנפשי של זנות הוא כבד ולא משתלם שום כסף שבעולם לא שווה את המחיר הנפשי שמשלמים על זה אבל כמובן שזו בחירה שלך ואני מכבד אותה אתה יכול לבקש עזרה מעמותת עלם, מאיגי, ממשרד הרווחה אתה תהיה זכאי לקבצה כספית מהמדינה אם תבוא ותשתף שם את הסיפור שלך ותקבל גם מקום לגור בו מומלץ בחום והכי חשוב שתאמין בעצמך בכל דבר לא משנה מה אתה עובר בחיים ותאהב את עצמך. ועצות: ניתן לעבוד בתור מלצר שזה אלפי שקלים יותר משכר מינמום אם אתה עובד במקום טוב עם טיפים  ניתן לעבוד בתמיכה טלפונית שיש שם בונוסים כלכלכיים ניתן לעבוד כאן: https://www.drushim.co.il/jobs/search/%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%94%20%D7%9B%D7%A1%D7%A3/ עבודות עם שכר גבוה ללא ניסיון אני ממליץ לך בחום בחום לעבוד בוולסטריט זה בצפר לאנגלית ועושים שם יחסית הרבה כסף וזה על בסיס בונוסים כלכלכים כל בנאדם שאתה מביא לשם זה 50 שקל זה חלוקת פליירים בקניון ושכנוע אנשים עם מספר חברה בגלך
 19. אני מצטער לשמוע ומאחל לך החלמה מהירה אם את רוצה לדבר אני פה
 20. היי למה לא באיזה קושי אתה נתקל בהרשמה?
 21. הכי חשוב שתקבל את עצמך כמו שאתה. לא משנה למה אתה נמשך יש תמיד אפור תהיה פתוח לכל האפשריות ותאהב את עצמך בכל מצב כמו שאתה 
 22. balter

  להכיר

  היי אשמח להכיר ! בתור חברים
 23. היוש אשמח להכיר :) מוזמנת לפנות בפרטי
 24. יכול להיות שאתה גיי משולב עם פן סקסואליות שזה אומר תשוקה מינית לפי אופי או שאתה רק גיי לפי משיכה לפי אופי זה טבעי ולגטימי לחלוטין. וזה דבר נפלא. אתה רק צריך למצוא בנזוג שתאהב קח עצה לחיים לא משנה למה אתה נמשך לבנים בנות ואפילו לכלום. תאהב את עצמך כמו שאתה וזה מה שחשוב לא חייב להגדיר גם כל דבר אני לא מגדיר את עצמי וזה המיטב. תעשה מה שטוב לך  בהצלחה !
 25. balter

  מאיימות

  האמת גם אני מרגיש ככה חח כאילו אני לא מגדיר את עצמי אבל אצלי זה נובע בעיקר מחרדה מנשים.. למרות שאני לא סגור עדיין  קחי עצה לפי דעתי לכל בנאדם זה מקרה לגופו. תנסי להכיר למה שאת נמשכת פשוט בלי לפחד אם לא הולך אז לא הולך יש עוד מליון דלתות שיכולות להיפתח במקום המון בהצלחה :)
×