מעבר לתוכן

TurboBullet

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  736
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

כל דבר שפורסם על-ידי TurboBullet

 1. TurboBullet

  על איגי

  להכיר אנשים כן, אתה תמיד מוזמן אבל להכיר למטרות זוגיות זה פחות המקום..
 2. TurboBullet

  ייעוץ

  בסופו של דבר, אם עומד לו ממך, אם הוא מוכן לעשות איתך דברים מיניים, יש לו משיכה אליך. יכול להיות שיש לו רק משיכה מינית אליך ויש סיכוי שיש לו גם משיכה רומנטית
 3. TurboBullet

  ייעוץ

  בקטע הזה תבדוק איתו.. תשאל אותו שאם תשימו את עניין הכסף בצד, האם הוא עדיין ירצה לעשות לך ביד או וואטאבר.. או לוודא איתו בדרך אחרת, תראה מה תהיה התשובה שלו ולפי זה תדע
 4. TurboBullet

  ייעוץ

  מיניות זה דבר נזיל נורא.. הוא יכול להיות עם משיכה לנשים וגם עם משיכה לגברים ולפי איך שזה נראה מהצד, יש לו בהחלט משיכה לגברים (וגם בין היתר משיכה אליך)
 5. TurboBullet

  בדידות

  היי, מוזמן לשלוח הודעה :)
 6. TurboBullet

  לא יודע מה לעשות

  לעבור תיכון זה ריאלי? תדבר על זה עם ההורים ותסביר להם את המצב..
 7. היי לך, גם אני מעריץ שרוף של סיה (נלחמתי כדי להגיע להופעה שלה בארץ ולהיות שורה ראשונה), נחמד לראות עוד מעריצים שלה :) אתה מוזמן לפתוח משתמש ולשלוח הודעה
 8. TurboBullet

  לא מקבל את עצמי

  אני מגיב פה בתור תזכורת לכתוב לך מחר תגובה על זה :)
 9. אני קצת מבין אותך כי גם אני באמת ממשפחה דתייה ואצלי היה הרבה בלאגן.. אם תצטרך עזרה או התייעצות אתה מוזמן לשלוח הודעה :)
 10. TurboBullet

  ..

  אם אתה מחפש קשר ידידותי, אתה מוזמן לשלוח הודעה :)
 11. TurboBullet

  מסתבר שאני לא נורמלית

  אתמול היו 80,000 אנשים בכיכר רבין. אחת המחאות היותר גדולות שהיו פה במדינה, אפשר להסיק מי הרוב פה :)
 12. TurboBullet

  מסתבר שאני לא נורמלית

  לפי התמיכה הרחבה מאוד של האזרחים במדינה ושל החברות במדינה, אפשר להבין שהמתנגדים הם המיעוט. אני מאמין שיגיע יום ובו יהיה שיוויון זכויות לכולם ואני מאמין שהיום הזה לא כל-כך רחוק מאיתנו.
 13. האמת שלא ממש יצא לי לצאת מהארון בפני אנשים. בעיקר הוציאו אותי מהארון, הפיצו שמועות וזה, ככה שיצא שלא ממש סיפרתי למישהו, אולי רק למי ששאל אותי כדי לוודא איתי שהשמועות נכונות. חברים חדשים שאני מכיר, אני מרגיש שאני לא מסוגל לצאת בפניהם מהארון אז אני פשוט נותן להם להבין לבד. אבל בסופו של דבר אני לא מחשיב את עצמי בארון, כי אני לא מסתיר את זה ומי ששואל אותי, אין לי בעיה לומר לו שאני הומו.
 14. תעשה מה שנוח לך. אם נוח לך במצב הנוכחי, למה לשנות? אבל אם אתה רוצה להקל על עצמך, לשתף עם המשפחה והחברים את מה שעובר עליך ואת הנטייה המינית שלך, לך על זה. בדרך כלל חברים אמיתיים יהיו שם לצידך, כי בסופו של דבר אתה עדיין נשאר עצמך, פשוט הנטייה המינית שלך שונה ממה שהם חשבו עד עכשיו.
 15. TurboBullet

  מחשבות לא רצויות

  אם אתה בטוח בעצמך שאתה נמשך לנשים, אז אני ממליץ לך ללכת לסקסולוג לבדוק את הבעיה.
 16. TurboBullet

  אין לי כותרת

  חברי אמת יהיו לצידך תמיד, לא משנה איך אתה נראה. בסופו של דבר ההפסד הוא שלהם. אני מאמין שאתה תמצא את החברים האמיתיים שלך בסופו של דבר ותמצא אנשים שכן מתחברים אליך ואוהבים אותך כפי שאתה. ואתה תמיד מוזמן לשלוח הודעה ולדבר איתי, אני תמיד מחפש אנשים חדשים להכיר :)
 17. כל הכבוד לך על האומץ ועל זה ששיתפת ברגשות שלך ובסיפור, זה יכול להיות מאוד קשה ולכן אני מאוד מעריך את זה. דבר שני, הכי חשוב קודם כל לאהוב את עצמך ולקבל את עצמך, עוד לפני שאתה מתחיל ללכת לחדר כושר ולהסיר את השיער, קודם כל תלמד לאהוב את עצמך, אני יודע שזה קשה, לפעמים ממש קשה אבל זה חשוב והכרחי בשביל אורח חיים באמת בריא. ומשהו קצת אישי, אני בעצמי שונא שיער בגוף שלי, כרגע אני בן 18 ובשנה האחרונה התחיל לגדול לי פתאום שיער בקצב מהיר ממצב של גוף חלק כמעט לגמרי אז השיתוף שלך קצת עזר לי להיות יותר בסדר עם הגוף שלי.
 18. TurboBullet

  עזרה עם ההורים

  יש לי ניסיון מהסוג הזה רק שאצלי אני נלחמתי בהורים עד למצב שכמעט והרווחה הוציאו אותי מהבית לגמרי. אני לא ממליץ לך ללכת בדרך שלי, אבל תתעקש איתם, תמשיך לדבר איתם על זה, תפנה אותם לארגון תהילה שיעזור להם לעבור את התהליך, תביא להם לקרוא מאמרים על כמה שזה כן "נורמלי" ושזה כן בסדר. דבר שני, קודם כל תדאג לעצמך ולמערכת היחסים שלך עם ההורים שלך לפני שאתה דואג לקשר עם האקס. משפחה לא בוחרים ועם המצב הכלכלי בארץ, כדאי ואף מומלץ קשר טוב עם ההורים. אני יכול לומר לך בביטחון שהדרך שאני עברתי הייתה שווה את זה. ההורים שלי עשו שינוי של 180° ובן הזוג העכשווי שלי בא אלי חופשי ואני בא אליו, ואפילו אח שלי ביקר בבית של הבן זוג שלי. אם תצטרך עוד עזרה אתה מוזמן לפנות בפרטי או לבקש פה, מה שנוח לך :)
 19. לפי דעתי, במצב כזה, קודם כל תשתף את החברים, כי כמו שאמרת הם יקבלו את זה ולא תהיה להם בעיה. חשוב לשתף חברים כי הם יכולים להיות שם בשבילך, לתמוך בך ולעזור לך. לגבי אבא שלך, זו סיטואציה מסובכת אתה חושב שזה אפשרי שתשתף את בת הזוג שלו ותשאל אותה אם כדאי לך לצאת בפניו מהארון? או שאולי היא לא יודעת לשמור סודות מאבא שלך? במידה שלא, במצב שלך אני הייתי מחכה עד שתהיה לי זוגיות וכך תהיה לי תמיכה כלשהי אם התגובה תהיה מוגזמת..
 20. דיסקרטי מאוד.. קודם כל אתה נפגש עם אחד המדריכים לשיחת היכרות ואז הוא מבהיר לך נהלים מבחינת דיסקרטיות (אסור להוציא מהארון אנשים וכו').
 21. מומלץ ללכת למפגשים של איגי. זה פשוט מרחב בטוח להתבטא ולהכיר אנשים, לעבור פעילויות מהנות ומחנכות ממדריכים של איגי. מקסימום תנסה פעם אחת ותראה אם זה מתאים לך.
 22. TurboBullet

  כיצד למצוא חברים בקהילה?

  בעיקרון כדי להכיר אנשים מהקהילה, אפשר ללכת לפעולות של איגי ולהכין, ברים גאים, מסיבות או כל מיני פעילויות של הקהילה הגאה (אוטוטו מתחיל חודש הגאווה ואז יש הרבה פעילויות). אתה יכול להכיר גם בפורום אבל אני לא בטוח אם זה אפשרי בגלל הגיל שלך
 23. היי, מוזמן לשלוח הודעה :)
×