TurboBullet

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  693
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות TurboBullet

 • דרגה
  חבר/ת פורום פעיל/ה מאוד
 • יום הולדת 11/04/00

Profile Information

 • פנו אלי ב לשון זכר
 • מזל טלה

מבקרים אחרונים

1,651 צפיות בפרופיל
 1. עזרה

  אם זה אפשרי להיפגש ויש אוטובוסים אחד לשני, אז למה לא. אם אין אז לפי דעתי לא כדאי. וגם אני הייתי בבני המושבים :) אחלה של תנועת נוער.
 2. שאלה

  אין קשר לקהילה הגאה. זה לאוהבי מד"ב ופנטזיה..
 3. איקון 2017

  זה יהיה בתאריכים 8-10.10 ואני כמובן אהיה שם :)
 4. היכרות

  מוזמן לשלוח הודעה ולהכיר :)
 5. הומו בן 18

  מסיבות, רשתות חברתיות ופורומים. אתה יכול גם פה להתחיל ולהכיר אנשים :)
 6. בדיכאון ורוצה לדבר עם מישהו

  מוזמן לשלוח הודעה, תמיד פה :)
 7. כל הכבוד לך, הלוואי שירבו הורים כמוך. לתינוק זכר, לא מגיע שיחתכו לו חלק מאוד חשוב מאיבר מינו, כי "ככה כתוב בתורה". ובמיוחד לא לעשות את זה, בלי שיהיה לתינוק את הבחירה בנוגע לזה (לא שיבחר לעשות בגיל 8 ימים אלא כשיגדל הוא יחליט לעצמו או לעשות או לא).
 8. אין ממש אתר הכרויות, אבל אתה יכול לנסות בפורום fxp בקטגוריה של "גאים בעצמנו". בכל מקרה, תיזהר! להכיר באינטרנט יכול להיות מעולה או נורא.
 9. היי נאמר שיועצות צריכות לדווח למשרד החינוך על תלמידים מהקהילה, בגלל שמישהו שערך מצגת של השתלמות יועצות, לקח חומרים מאוד ישנים ועתיקים, המצב כבר לא כך כיום. אבל זה נורא משתנה מבית ספר לבית ספר, למשל כשלמדתי בתיכון דתי, היועץ ניסה לעשות לי שיחה על זה והמליץ להורים שלי על איזה מישהו שניסה לעשות לי טיפולי המרה. אמנם כרגע אני לומד בתיכון חילוני, ולא אמרו לי כלום ולא עשו לי שום שיחה. ואם אתה מרגיש שהחברים שלך יקבלו אותך, אין שום סיבה לא לספר להם, זה רק יקל עליך ויעשה לך טוב, מניסיון :)
 10. היי לך! ישנם הורים שקשה להם ומוזר להם לקבל את העובדה שהילד/ה שלהם מהקהילה הגאה. אמנם, אתה בעצמך אמרת שכשהסברת על הסרט, לאבא שלך זה לא ממש הזיז ולאמא שלך זה גרם לתחושת מבוכה אבל היא לא הומופובית, במצב הזה נראה שההורים שלך יקבלו אותך כמו שאתה אם תצא בפניהם מהארון. תצא מהארון כשנוח לך, כשתרגיש שזה הזמן, לא צריך למהר אבל מומלץ לספר כי קשה לשמור דבר כזה רק לעצמך.
 11. לפי דעתי, כדאי לך להתרחק מהסביבה הקרובה (בית הספר) ולהתחיל לחפש חברים חדשים שיקבלו אותך כמו שאתה, שיאהבו אותך לא משנה מה הנטייה שלך ושיהיו שם לתמוך בך ולהעביר לך את הזמן. אתה מוזמן לפתוח פה משתמש ולהתחיל להכיר אנשים :)
 12. יש תקווה?

  לפי מה שאתה כותב, נראה שההורים שלך עוברים תהליך (אומנם הם מתכחשים לו במילים) והם לאט לאט מפנימים את המצב. הרעיון עם הפסיכולוג נשמע מעולה בעיניי. אצלי בבית זה עזר להורים שלי להבין שאני ביסקסואל, ולא ניתן לשנות את זה ומאז היחס כלפי הנטייה המינית שלי השתנה לטובה. מקווה בשבילך לטוב.
 13. לרוב, יציאה מהארון במשפחות שמרניות ו/או הומופובית זה מאוד קשה, אבל אם ההורים אוהבים את הילד שלהם, הם יקבלו אותו כמו שהוא אפילו אם ייקח להם קצת זמן. ואם ההורים מתנגדים בתוקף לילד שלהם אז כנראה שהם לא ראויים לילד שלהם..
 14. סתם פריקה

  עד כמה הסביבה טרנספובית? האם יש סיכוי שההורים יקבלו את זה? ובכל מקרה, רק עוד שנה אחת להחזיק ואז תהיי חופשיה לחיות איך שתרצי 3>
 15. פחדים

  לאחר הרבה יציאות מהארון מגיל 14 עד היום (גיל 17), מה שאני יכול לומר לך זה שזה תהליך שלא נגמר ולפעמים עדיין קשה. אתה תכיר אנשים חדשים וגם בפניהם תרצה לצאת מהארון ולפעמים יהיה קשה כי זה מרגיש כמו פעם ראשונה. אבל אני יכול לנחם אותך בזה שכבר תגובות הומופובית בשלב כלשהו לא יזיזו לך, זה יעזור לך לסנן את הסביבה שאיתה אתה מסתובב ובסופו של דבר ישארו לצידך החברים האמיתיים. ואם תרצה לדבר על זה בפרטי ולקבל גם עזרה, אני פה :)