מעבר לתוכן

TurboBullet

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  736
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

4 עוקבים

אודות TurboBullet

 • דרגה
  חבר/ת פורום פעיל/ה מאוד
 • יום הולדת 11/04/2000

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  טלה

מבקרים אחרונים

2,160 צפיות בפרופיל
 1. TurboBullet

  על איגי

  להכיר אנשים כן, אתה תמיד מוזמן אבל להכיר למטרות זוגיות זה פחות המקום..
 2. TurboBullet

  ייעוץ

  בסופו של דבר, אם עומד לו ממך, אם הוא מוכן לעשות איתך דברים מיניים, יש לו משיכה אליך. יכול להיות שיש לו רק משיכה מינית אליך ויש סיכוי שיש לו גם משיכה רומנטית
 3. TurboBullet

  ייעוץ

  בקטע הזה תבדוק איתו.. תשאל אותו שאם תשימו את עניין הכסף בצד, האם הוא עדיין ירצה לעשות לך ביד או וואטאבר.. או לוודא איתו בדרך אחרת, תראה מה תהיה התשובה שלו ולפי זה תדע
 4. TurboBullet

  ייעוץ

  מיניות זה דבר נזיל נורא.. הוא יכול להיות עם משיכה לנשים וגם עם משיכה לגברים ולפי איך שזה נראה מהצד, יש לו בהחלט משיכה לגברים (וגם בין היתר משיכה אליך)
 5. TurboBullet

  בדידות

  היי, מוזמן לשלוח הודעה :)
 6. TurboBullet

  לא יודע מה לעשות

  לעבור תיכון זה ריאלי? תדבר על זה עם ההורים ותסביר להם את המצב..
 7. היי לך, גם אני מעריץ שרוף של סיה (נלחמתי כדי להגיע להופעה שלה בארץ ולהיות שורה ראשונה), נחמד לראות עוד מעריצים שלה :) אתה מוזמן לפתוח משתמש ולשלוח הודעה
 8. TurboBullet

  לא מקבל את עצמי

  אני מגיב פה בתור תזכורת לכתוב לך מחר תגובה על זה :)
 9. אני קצת מבין אותך כי גם אני באמת ממשפחה דתייה ואצלי היה הרבה בלאגן.. אם תצטרך עזרה או התייעצות אתה מוזמן לשלוח הודעה :)
 10. TurboBullet

  מישהו מהשפלה

  אם אתה מחפש קשר ידידותי, אתה מוזמן לשלוח הודעה :)
 11. TurboBullet

  מסתבר שאני לא נורמלית

  אתמול היו 80,000 אנשים בכיכר רבין. אחת המחאות היותר גדולות שהיו פה במדינה, אפשר להסיק מי הרוב פה :)
 12. TurboBullet

  מסתבר שאני לא נורמלית

  לפי התמיכה הרחבה מאוד של האזרחים במדינה ושל החברות במדינה, אפשר להבין שהמתנגדים הם המיעוט. אני מאמין שיגיע יום ובו יהיה שיוויון זכויות לכולם ואני מאמין שהיום הזה לא כל-כך רחוק מאיתנו.
 13. האמת שלא ממש יצא לי לצאת מהארון בפני אנשים. בעיקר הוציאו אותי מהארון, הפיצו שמועות וזה, ככה שיצא שלא ממש סיפרתי למישהו, אולי רק למי ששאל אותי כדי לוודא איתי שהשמועות נכונות. חברים חדשים שאני מכיר, אני מרגיש שאני לא מסוגל לצאת בפניהם מהארון אז אני פשוט נותן להם להבין לבד. אבל בסופו של דבר אני לא מחשיב את עצמי בארון, כי אני לא מסתיר את זה ומי ששואל אותי, אין לי בעיה לומר לו שאני הומו.
 14. תעשה מה שנוח לך. אם נוח לך במצב הנוכחי, למה לשנות? אבל אם אתה רוצה להקל על עצמך, לשתף עם המשפחה והחברים את מה שעובר עליך ואת הנטייה המינית שלך, לך על זה. בדרך כלל חברים אמיתיים יהיו שם לצידך, כי בסופו של דבר אתה עדיין נשאר עצמך, פשוט הנטייה המינית שלך שונה ממה שהם חשבו עד עכשיו.
×