Jump to content

מנטהפופ

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  1,710
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by מנטהפופ

 1. הייי אני רוצה לשאול כמה שאלות לגבי שמן קיק... לא יודע אם זה מתאים לפה או לא.... אבל...שמעתי ששמן קיק מצמיח שיער זה נכון? אם אני מריר בלילה ואחרי מקלחת בערב אחרי שאני שם את השמן זה ימנע ממנו להיספג? האם אפשר לשים עם צמר גפן? או שזה לא אפקטיבי? זה משפיע הרבה? יצא לי שיער הרבה? גם בחזה..? תודה ויום טוב!
 2. מתכונן לשבת מומולדת לאחותייייי שיהיה לכולם לן שבת שמחה ומאושרת..

 3. ימים חשבתי ימים תכננתי ואמא אחת טובה ומיאושת מרשה לי הכל... תומכת ושדואגת לי תמיד אוהבת ושומרת ונותנת לי הכל מהכל!! אין עלייך אמא!
 4. היי, עשיתי הרגע תקשור בעזרת קלפים שאני מחזיק אצלי.. שאלתי שאלות לגבי תאיר ראדה זל וה שקיבלתי היה מזעזע הייתי לבד בחדר מחשבים ואף אחד לא היה לצידי.. בקבוק מים בעבע בזמן שעשיתי זאת משו מפחיד בואו נספר ללכם ממה מצאתי: שאלתי לגבי א"ק לגבי אם היא רצחה את תאיר יצא קלף בוכה כמו תינוק ומילה התגוננות כששאלתי עם עוזרה שדל אק רצח ענה לי התשוב הבהבאה: יצא לי קלף של זקנים איש ואישה מביטים זה בזה ונשענים על מקל הליכה אדום ומחיייכים זה לזו. וגם היה הקלף קירבה. סימן שהוא לא עשה זאת לבדו ! והיה לאישה מן שיער מקורזל כמו פאה בלונדינית כזאת (נמצאו בזירה שערות בלונדיניות שלא נשלךחו למעבדה) כששאלתי על חברותיה של תאיר: נגלה לי קלף תיור של גםן משחקים ויש נדנדה אדומה שיש בה שני צדדים בצד אחד יושב גבר ובצד השני אישה ובקלף המילה היה כתוב הפעלה . כנראה שמישהו הפעיל מבחוץ את חברותיה של תאיר עוד פעם שיער מקורזל אך הפעם אדמוני. גבר וואישה יכול להיות זוג הרוצחים הידועים אח אק. כששאלתי עם זה רומן: נגלה לי המילה מוסכמות זאת אומרתת השתקה טיוח ותמונה של אנשים מתעלמים אחד מהשני. שלושה אנשים נגד כל אחד מהשופטים! כמו השבלולים בציורה של אק! כששאלתי האם ילדים ובני נוער רצחו אותה: יצא קלף פיטר פן זרוע כוכבים.. ארץ לעולם לא. שתי פירוישם חיש לזה או שילד עשה את זה כי פיטר פן ילד שחי לנצח או שתאיר תישאר ילדה לנצח. אינני יודע.. ובקלף המילה היה כתוב בגידה. יש מצב כמו שאמרו שזה נעשה על רקע בגידה. הרי ידוע שהיה מחזר לתאיר והיא דחתה אותו וליבו נשבר . יוכל להיות גם בגידה בין חברות. כל דבר. וזהו נבהלתי ככ אז לפני כמה דק אספתי את קלפיי וסיימתי. שתפו מהר. אגב אל תעשו מה שאני עשיתי זה נחשב לסיאנס וזה מסוכן ביותר. טוב? תשמרו על עצמכם!
 5. מנטהפופ

  כשהיופי נבנה ...

  כשהיופי נבנה זה להבין מהההתחלה, מי הייית ומה אתה תהיה, מתפלל להורמונים, ניתוחים הורדת חזה, כשהיופי נבנה זה לראות אותך פורח ואני בתא האפור הזה... מתי אוכל לדעת שלא תשקר? כשהיופי נבנה זה בעיקר לשקר.. אני אוהב בנים ולא יותר ... רוצה אותך רוצה אחר.... מתי היופי יבנה ואפסיק להילחם? מתי יגיע היום בו יראו אותי שלם? עם ניתוח עליון הורמונים ובלי דיכאון עם ניתוח תחתון ואושר - בהמון! אני לא רוצה להתעורר מחר לעיוורון רוצה לאהוב אותך מקרוב- בורוד ובצהוב! בקשת רחבה לרוב! זורמת בדמי! קשת צבעונית שתכה בי ! תהיה זוהרת כשאצא מהתא של חיי ואלך אל דרכי, אפגוש אותך אורי ואבנה את חיי ... אוהב ומשלים, אוהב ולא מאשים! מחבק ונושם כל טיפת גבריוןת מאנשים רק כדי להוכיח שאני בחיים! רק להריח אקס וזה ממסטל אותי! מחזיר אותי לימייך אורי מוסאיי .. בימים שהחזקת את ידי במרחבים ונשבעת לא לעזוב! מתי תקיים הבטחותייך? תקיים שבועותייך? נדרייך? מתי אפגוש אותך מי לאב ונתנשק? נעשה כל מה שיתחשק נהיה בהיי ובלואו שלי כי הרי בי פולארי אני.. תסחוף אותי לגבהים שלא ידעתי מעולם ותהיה לנו אהבה זרה קרובה רחוקה, בלב שלי במיטה שלך!! מכו שחלמנו בגיל 2015 כשעו דהיינו צעירים, הייתי בן 18 היום מעל 20. אוהב ומת להגשים. תודה , נכון אני לא מרשים? סתם פוץ, טרנס גיי נשי שנדחף לך לחיים. נכון? ורק הפחד בלילות- שתגלה את סודותי.... את הכל תלך ותרכל.. תאכל את ליבי ביס אחרי ביס ... תגרום לי להתקפל... הרי עשית בעבר, העיפו אותי ממרחבים ואתה היית המניע, אתה יודע, כולם אומרים שאתה די צבוע, ואני מרחף משבוע לשבוע, כנוע, מנוצל, כי כזה אני כנראה ... נמשך לכאב נפשי! ואני? מה אני? עכשיו יורת שפוי, הגיוני.. אוה ב מאוד אוהב עד עמקי נשמתי.. אוהסב אותך אהובי כי אתה הוא היופי והחיבור שלי עם עצמי :)
 6. היי אני אורי בן 21 מהדרום ולא מזמן קניתי פאקר( בלי רצועה ) ומרגע שפתחתי את האריזה אני לא מפסיק לגעת בו או לאונן איתו ... אני חושב עליו כל הזמן וזה לא נותן לי מנוח. פתחתי אותו היום יום שישי בערך ב2 בצהריים ומאז אני מכור אליו. התמכרתי. הרי זה כמעט האיבר הראשון שאני נוגע בו... אני מכור! מה עושים?
 7. אני שוחררתי בינתיים..ואני אמרתי ולא היה מה לעשות...
 8. האחת אומרת לי בוא אני רוצה לשמוע אותך ואם תשיר אז אני יעשה לך מסאז' מפנק בגב אני כולי נבוך... אומר בסדר.. שר והיא מתקרבת ועושה לי מסג' נעים ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי... והיא הולכת לאכול או משו ואז - מישהי שהיא בערך בגיל של אמא שלי.. באה אליי ואומרת לי אני רוצה לתת לך חיבוק... שאלתי למה? היא אמרה סתם כי אני רוצה לתת לך חיבוק... ואני כזה אוקיי.. נבוך רצח .. ואז היא אורמת את היודע חלמתי עלייך.. ואני כזה מה חלמת? והיא כזה סתם שאתה מנגן ושר בחדר מחשבים... לא נראה לי שזה האמת אבל לא משנה ומשכה אותי לחיבוק סוחף... די!מה קורה פה? אני מוצהר! אני גיי! למה בנות נמשכות אליי? זה בגלל העודף טסטוסטרון שלי? ולמה אני נדלק? מה אני בי? לא יכול להיות! אולי זה רק כי חסר לי מגע? אין לי מושג! מה הלו"ז?
 9. אני חושב שז היה מיני כי זאת מהחיבוק נכנסה לי למקלחת יום אחד... כרגע חזרתי הביתה השבוע ככה שזה עבר
 10. בנות נמשכות אלייי? יציאה שבת? תכשיטים שנעלמים (אולי) חוזרים אליי? מה לעז... קורה פה? נאמ 2019 לא מפסיקה להפתיע...

  מאסר 2019 אין יותר מה להגיד מזה....

 11. מה קורה? מה לו"ז? ההיא- עושה מסאז' זאת מחבקת מתשוקה......אני גיי נשמות! אולי זה העודף טסטוסטרון שלי? למה הן נמשכות אליי? חולמות עליי? אני אוהב את צמגען כי ככה או ככה חסר לי מגע מיני.. אבל זה מוזר! האחת אומרת :"חלמתי עלייך!" ואני:"מה חלמת?" והיא:"חלמתי שאתה שר ומנגן בחדר מחשבים.." לא נראלי שזה מה שקרה באמת ומשכה אותי אליה בתשוקה למרות שהיא יכולה להיות אימא שלי.... אני לא מבין למה אני נדלק ? כי זה מגע או אולי כי אני בי? אין לי מושג! כרגע אני גיי! אז ??? מה הלו"ז?
 12. היי אני אורי :) אני איני א- מגדרי או א- מיני... אך מישי מאחד החדרים באיפה שאני נמצא שאני משדר א- מיניות.. בעזרת הבגדים שלי...... אמרתץי לה שאני אינחי א- מיני או א-מגדרי כלל אך היא התעקשה... מה זה אומר? תודה אורי :)
 13. חזרתי בינתיים למאסר ואני מוצף!! מתגעגע אליו כלכך!!! אני לא יכול לדמין את עצמי ככה על אמת!! כי פה אסור.... אסור זוגיות ומגע... הייתה לי ידידה שהתנסינו וכמעט לקחו אותנו לאגף קשוח יותר !!! אסור כאן בתכלית האיסור!! ואני מוצף מה אני יעשה? אפילו לאונן אין כמעט קשה להשיג... מה עושים?
 14. הייוש:) אני אורי דניאל דרור... ויש לי שאלה: האם יתכן שיהיה לי אגן צר יותר משל נשים? כאילו רק צד אחד? אני לא יודע למה... זה מהעודף טסטוסטרון..? או מהזריקה ההורמונלית שלי? (לא T)? גם כבר הרבה זמן כואב לי בחזה ... אני FTM מה עושים? תודה :)
 15. מנטהפופ

  Packers - בליטה במכנסיים

  קניתי פאקר עכשיו צריך מוט כזה שחור וחשבתי שראיתי מכיוון שאסתבך איתו שיש תחתונים מיוחדים זה נכון ? ואם כן איפו קונים ? וכמה עולות?
 16. מנטהפופ

  פאסיבים או אקטיבים?

  אני פסיבי אבל לא יודע... אם יהיה לי איבר עם זקפה אני גם אהיה אקטיבי אני רוצה גם וגם אז אני סוג של ורס במחשבות שלי..
 17. מנטהפופ

  יאייי אמא שלי קנתה לי פאקר!!!

  קניתי אחד שנראה כמו איבר שמוט ואשכים מסיליקון היה מידות SMALL והשאר.... אני לא יודע לא מבין בזה... עלה 85 שקל....לא זוכר איזה אתר
 18. היוש :) אתם לא מבינות כמה אני מאושר.... בכל מינייש לי כמה שאלות: 1) האם כל הפאקרים גורמים להשתנה בעמידה? 2) האם זה גורם לזקפה? 3) איך שמים את זה? 4) 85 שקל זה יקר לפאקר? 5) ממש רואים ? גם אם זה SMALL? 6) זה מתאים לכל סוגי התחתונים? כאילו בוקסרים הכוונה... ואם יהיו לי עוד שאלות אשאל... אוהב :) אורי דניאל דרור:)
 19. הארכת מעצר???  למה??? מה כבר עשיתי???עולם דפוק!!2018 

  1. LEE19

   LEE19

   אויי  f&$#k לכמה זמן??? :(

    

 20. תקשיב, אני טרנסג'נדר גיי :) ואני יכול להזדהות איתך...קרה לי משהו נורא ולכמה ימים ניסיתי להיות בת ונכנסתי לדיכאון... אמא שלי דתיה וכך גם אבי ומשפחתי... אבל היא יותר ליברלית... בכל מקרה - עשה מה שעושה לך טוב :) כל אחד יש לו את שנות המחקר שלו אז לא יודע, אני בגיל 14 כבר הייתי כמעט לגמרי מחוץ לארון, ותאמין לי אם תצא מארון , בכל מקום חדש תצטרך (אם תרצה) לעשות את זה... וזה לא קל.. אבל אני חושב שלכל אחד יש את הזמן שלו... כיום- אני 21 :) תזכור שהחיים יפים.. ושזה ניסוי וטעייה... :) מאחל לך דרך צלחה וגאה - אורי דניאל :)
 21. מנטהפופ

  Packers - בליטה במכנסיים

  לא כל כך הלךלי ואין לי איך לקנות... אני בפנימייה \ מאסר..
 22. מנטהפופ

  Packers - בליטה במכנסיים

  איך עושים מגרבייים?
×