Jump to content

מנטהפופ

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  1,710
 • Joined

 • Last visited

About מנטהפופ

 • Rank
  חבר/ת פורום ותיק/ה ומוביל/ה
 • Birthday 05/20/1997

Profile Information

 • מיקום
  דרום
 • תחביבים
  אני אוהב לצייר, לרקוד, לשמוע מוסיקה ולהיות עם חברים גאים וכאלה שלא.
  להסתובב עם הידידות שלי ואני מת על אריסה ומהמצעד. אוהב להיות עם חונכת שלי גם וגם בחיק המשפחה.
  הצבעים האהובים עליי הם צהוב בננה ורוד פוקסיה. וזהוXD
 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  שור

Contact Methods

 • הקבוצה שלי
  באר שבע צעירה

Profile Fields

 • תאריך לידה
  05/20/1997

Recent Profile Visitors

3,463 profile views
 1. מתכונן לשבת מומולדת לאחותייייי שיהיה לכולם לן שבת שמחה ומאושרת..

 2. ימים חשבתי ימים תכננתי ואמא אחת טובה ומיאושת מרשה לי הכל... תומכת ושדואגת לי תמיד אוהבת ושומרת ונותנת לי הכל מהכל!! אין עלייך אמא!
 3. הייי אני רוצה לשאול כמה שאלות לגבי שמן קיק... לא יודע אם זה מתאים לפה או לא.... אבל...שמעתי ששמן קיק מצמיח שיער זה נכון? אם אני מריר בלילה ואחרי מקלחת בערב אחרי שאני שם את השמן זה ימנע ממנו להיספג? האם אפשר לשים עם צמר גפן? או שזה לא אפקטיבי? זה משפיע הרבה? יצא לי שיער הרבה? גם בחזה..? תודה ויום טוב!
 4. אני שוחררתי בינתיים..ואני אמרתי ולא היה מה לעשות...
 5. אני חושב שז היה מיני כי זאת מהחיבוק נכנסה לי למקלחת יום אחד... כרגע חזרתי הביתה השבוע ככה שזה עבר
 6. בנות נמשכות אלייי? יציאה שבת? תכשיטים שנעלמים (אולי) חוזרים אליי? מה לעז... קורה פה? נאמ 2019 לא מפסיקה להפתיע...

  מאסר 2019 אין יותר מה להגיד מזה....

 7. האחת אומרת לי בוא אני רוצה לשמוע אותך ואם תשיר אז אני יעשה לך מסאז' מפנק בגב אני כולי נבוך... אומר בסדר.. שר והיא מתקרבת ועושה לי מסג' נעים ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי... והיא הולכת לאכול או משו ואז - מישהי שהיא בערך בגיל של אמא שלי.. באה אליי ואומרת לי אני רוצה לתת לך חיבוק... שאלתי למה? היא אמרה סתם כי אני רוצה לתת לך חיבוק... ואני כזה אוקיי.. נבוך רצח .. ואז היא אורמת את היודע חלמתי עלייך.. ואני כזה מה חלמת? והיא כזה סתם שאתה מנגן ושר בחדר מחשבים... לא נראה לי שזה האמת אבל לא משנה ומשכה אותי לחיבוק סוחף... די!מה קורה פה? אני מוצהר! אני גיי! למה בנות נמשכות אליי? זה בגלל העודף טסטוסטרון שלי? ולמה אני נדלק? מה אני בי? לא יכול להיות! אולי זה רק כי חסר לי מגע? אין לי מושג! מה הלו"ז?
 8. מה קורה? מה לו"ז? ההיא- עושה מסאז' זאת מחבקת מתשוקה......אני גיי נשמות! אולי זה העודף טסטוסטרון שלי? למה הן נמשכות אליי? חולמות עליי? אני אוהב את צמגען כי ככה או ככה חסר לי מגע מיני.. אבל זה מוזר! האחת אומרת :"חלמתי עלייך!" ואני:"מה חלמת?" והיא:"חלמתי שאתה שר ומנגן בחדר מחשבים.." לא נראלי שזה מה שקרה באמת ומשכה אותי אליה בתשוקה למרות שהיא יכולה להיות אימא שלי.... אני לא מבין למה אני נדלק ? כי זה מגע או אולי כי אני בי? אין לי מושג! כרגע אני גיי! אז ??? מה הלו"ז?
 9. חזרתי בינתיים למאסר ואני מוצף!! מתגעגע אליו כלכך!!! אני לא יכול לדמין את עצמי ככה על אמת!! כי פה אסור.... אסור זוגיות ומגע... הייתה לי ידידה שהתנסינו וכמעט לקחו אותנו לאגף קשוח יותר !!! אסור כאן בתכלית האיסור!! ואני מוצף מה אני יעשה? אפילו לאונן אין כמעט קשה להשיג... מה עושים?
 10. היי אני אורי בן 21 מהדרום ולא מזמן קניתי פאקר( בלי רצועה ) ומרגע שפתחתי את האריזה אני לא מפסיק לגעת בו או לאונן איתו ... אני חושב עליו כל הזמן וזה לא נותן לי מנוח. פתחתי אותו היום יום שישי בערך ב2 בצהריים ומאז אני מכור אליו. התמכרתי. הרי זה כמעט האיבר הראשון שאני נוגע בו... אני מכור! מה עושים?
 11. מנטהפופ

  Packers - בליטה במכנסיים

  קניתי פאקר עכשיו צריך מוט כזה שחור וחשבתי שראיתי מכיוון שאסתבך איתו שיש תחתונים מיוחדים זה נכון ? ואם כן איפו קונים ? וכמה עולות?
 12. הייוש:) אני אורי דניאל דרור... ויש לי שאלה: האם יתכן שיהיה לי אגן צר יותר משל נשים? כאילו רק צד אחד? אני לא יודע למה... זה מהעודף טסטוסטרון..? או מהזריקה ההורמונלית שלי? (לא T)? גם כבר הרבה זמן כואב לי בחזה ... אני FTM מה עושים? תודה :)
 13. מנטהפופ

  פאסיבים או אקטיבים?

  אני פסיבי אבל לא יודע... אם יהיה לי איבר עם זקפה אני גם אהיה אקטיבי אני רוצה גם וגם אז אני סוג של ורס במחשבות שלי..
×